Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Filmy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (41): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Khm, Lista Schindlera...

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-05-2004 23:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Sorry, z pamięci pisałem.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 07:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Dziś na TVP1 czy tam 2 leci "fight club" jakoś po 22

Film już oglądałem i w sumie fajny. Finał zaskakujący i ogólnie polecam. Troche brutalny, ale co tam Wygonie matke z przed TV :F

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szpak
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: 3 planeta od Slonca

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Dziś na TVP1 czy tam 2 leci "fight club" jakoś po 22

Film już oglądałem i w sumie fajny. Finał zaskakujący i ogólnie polecam. Troche brutalny, ale co tam Wygonie matke z przed TV :F

zaslugujesz na ukamienowanie za to co nabazgrales :>
ale i tak calusy za info

22.25 tvp1

__________________
"Rzeczywistośc to bardzo subiektywna sprawa. Mogę ją zdefiniować jedynie jako stopniowe gromadzenie
informacji, jako specjalizację. Jeśli wziąć na przykład lilię, lub inny naturalny przedmiot dowolnego rodzaju,
lilia jest bardziej rzeczywista dla przyrodnika niż dla zwykłego człowieka (...) Możemy coraz bardziej
zbliżać się do rzeczywistości, jeśli mozna się tak wyrazić, ale nigdy nie przybliżymy się dostatecznie,
gdyż rzeczywistość to w nieskończoność następujące po sobie kroki, stopnie postrzegania, fałszywe dna,
i dlatego właśnie jest niewyczerpalna, nieosiągalna. Można wiedzieć coraz więcej i więcej o jednej rzeczy
ale nie można wiedzieć o niej wszystkiego - to beznadziejne. Tak więc żyjemy w otoczeniu przedmiotów
bardziej lub mniej przypominających duchy (...)"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szpak Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szpak Znajdź więcej post'ów przez  szpak Dodaj szpak do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szpak prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

bylem na Troi

film jest naprawde niezly mimo tych wszystkich niedociagniec o ktorych byla mowa. co do muzyki to byla przecietna, cos tam brzeczalo w tle ale nie przyciagalo uwagi. sceny batalistyczne calkiem okazale. walka ahillesa z hektorem bardzo ladna (oczywiscie mocne nagiecie w stosunku do faktow).

aha ja mam ladniejsze posladki niz brad pitt :-)

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
hot sauce!
TheInsaneDunkingMachine



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: 51cm nad powierzchnią

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
(...)oczywiscie mocne nagiecie w stosunku do faktow(...).


hehe, o jakich FAKTACH mowisz???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-05-2004 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil hot sauce! Znajdź więcej post'ów przez  hot sauce! Dodaj hot sauce! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać hot sauce! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez hot sauce!
hehe, o jakich FAKTACH mowisz???


mlody jestes nie pamietasz czasow gdy po ziemi stapal Zeus Heh to byly czasy , swiat nie znal jeszcze Ameryki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

jak nie? a brad achilles?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 09:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

fight club jest za każdym razem , gdy go oglądam, lepszy. a teraz, gdy wiem coś o schizofrenii, to już w ogóle jest powalający. zauważyliście te silne treści anarchistyczne? jest to zapewne jakiś sposób wyrwania sie z kultury "american dream", z wyścigu szczurów. szlag, ten film jest naprawdę świetnie zagrany, i w ogóle to właśnie poszukuje muzyki z niego.

pośladki lepsze niz brad pitt??? hmmmm.... :>

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

sciagnac ci ten soundtrack? na mldonkeyu jest pelno tego...

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie trzymałem do końca Fight Club'u (ZZZzzzZZZ...) Ktoś może mi powiedzieć jak się ten film skończył? Ostatnie momenty jakie widziałem to jak "narrator" poszukuje Tylora.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 20:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

buah obejrzyj se jesce raz nei bedziem ci krewic filmyu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
buah obejrzyj se jesce raz :P nei bedziem ci krewic filmyu :P


Ja mu zapodam spojlera.


Ulraunt: końcówka jest taka, główny bohater, czyli Czysiek, znajduje swojego tate, który okazał się być Tylerem, bo Czysiek jest efektem nieudanego eksperymentu na jego ojcu. I w momencie, kiedy Tyler się przyznaje, po obaleniu 3ch win Samuraj i 0.75 żóbrówki (sam się zdziwiłem, że w tym filmie jest ten napój) przyjeżdza afrykańska wycieczka ludzi, którym się wydaje, że są świnkami morskimi. Scena się rozgrywa w małym, wiejskim domku obok którego znajduje się studnia wypełniona martwymi ciałami gazeli, z których się robi mydło na potrzeby plakatu promującego film. W każdym razie, cuchnie tam i jest pełno ludzi, którym się wydaje, że są świnkami morskimi i mamy 2ch nawalonych gości, Czyska i Tyler`a, który jest jego ojcem, ale Czysiek o tym nie wie, ale ma się za chwilę o tym dowiedzieć. I w momencie, kiedy Tyler otwiera usta wypowiadając słowa - Czysiek, suchej no kurwa ... rozlega się głośne mlaskanie. Ludzie, krótym wydaję się, że są świnkami morskimi zaczynają wpierdalać ciała gazeli, z których robi się mydło na potrzeby plakatu promującego film. Tyler zaczyna się denerwować, nie dość, że śmierdzi, nie dość, że jakaś wycieczka im się wrombała, to jeszcze to okropne mlaskanie, ale to nie wszystko, sąsiad postanowił w tym momecie akurat, jak na złość wszystim obcinać żywopłot starymi zardzewiałymi nożycami. Tyler ma dość, idzie do lodówki, wyciąga wiśniówkę, bierze ją w kieszeń i wychodzi, zostawiając swojego syna, który nie wie, że on jest jego ojcem z ludźmi, którym się wydaje, że są świnkami morskimi mlaskających podczas konsumpcji martwych gazeli, z których się robi mydło na potrzeby plakatu promującego film i sąsiadem majstrującym przy żywopłocie starymi zardzewiałymi nożycami. Czysiek nie wytrzymuje, bierze stary, gumowy kalosz i zaczyna się nim okładać czekając na rychłą śmierć.


Tak w skrócie kończy się film.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-05-2004 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Pojebalo?! Zjebales dzieciom frajde z zakonczenia Fight Clubu!

Cabin Fever. Taki nu-horror dla mlodziezy. Na poczatku myslalem, ze bedzie motyw arcymordercy, ale okazalo sie, ze fabula oparta zostala na motywie "to moze sie wydarzyc i tobie!" czyli zakaznej chorobie. Plus za lekkie odejscie od ostatnich trendow w tym gatunku. Ogolnie rzecz ujmujac mozna obejrzec, najlepiej w nocy. Mocna koncowka z niggerrami.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-05-2004 01:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

returner

pod wzgledem budzeotwym i fx bez zarzutu. gra aktorska uszla ale nic specjalnego, szczegolnie molly. fabula banalna, jakas taka typowo hollywoodzka jak dla mnie w odbiorze. zadnych smaczkow wiekszych, ciekawych pomyslow. wszystko zrobione przywoicie, profesjonalnie ale bez polotu jak dla mnie. jedyna fajna opcja to ze nie zmieniali jezykow. jak ktos byl amerykanin to gadal po angielsku, jak ktos japoniec to po japonsku, jak ktos chinczyk to po chinsku a jak tybetanczyk to po tybetansku. przy tym zadnych hardsabow wiec nie mam pojecia jak to ogladali w kinach japonce. bo to wazne kwestie byly i sporo ich bylo w innych jezykach niz ich rodzimy. ogolnie mozna obejrzec z braku czasu ale nie jest to jaki must watch. w japonskich produkcjach to chyba zaostane przy filmach akcji i o samurajach. jakos takie wlaza mi najlepiej.

a juz za jakis czas kolejne filmy... w kolejce do rana stoja jeszcze cruel intensions 3 oraz mindhunters (oba tytuly slysze pierwszy raz :o).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 01:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Young Adam. Ktos juz o nim mowil, bodajze glan. Do mnie bardziej przemowil. Zabil mi lekko klina, co traktuje na plus, bo nie latwo go rozgryzc... przynajmniej o tej godzinie.
Opowiesc o gorzkim zyciu, pokazana bez jakichs wypaczen czy przesadyzmow.

Krzysiek, czekam na opinie o Cruel Intentions 3.

w tle: Lona - Nie Ufajcie Jarzabkowi

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 04:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

cruel intentions 3

az wstyd sie przyznac ale z poczatku wogole nie skojarzylem tytulu. dopiero jak sie zaczal film polapalem sie co to jest. widzialem 1dynke z filipkiem i gelar. 2jka jakos mnie ominela no a pierwsza moja reakcja na trojke byla "kurna zrobili z tego trylogie???". ale im dluzej ogladalem tym jakos bardziej sie do tego filmu przekonywalem. graja jakies gwazdki klasy B ale i tak ich kunszt aktorski jest o niebo lepszy od polskich supergwizdorow. film lightowy, trudno powiedziec czemu tak dobrze go odebralem. moze dlatego, ze nie byl jakos przesadzony i udziwniony na mus jak to bywa przy kolejnych kontynuacjach. troche mi zabraklo watku tragicznego jak z jedynki, no i emocji jakos mniej stwarzal ten film. ale ogolnie do obejrzenia o 6 rano przed pujsciem spac polecam (tym bardziej, ze trwa tylko 1:25 co w dzisiejszych czasach jest rzadkoscia ).

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 05:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Na Troi bylam w weekend, calkiem mi sie podobala Btw. Na poczatku jak Achilles ze swoja grupa wyladowali na plazy to mialam wrazenie ze ogladam ladowanie w Normandii... za duzo wolfa

Btw. Wybiera sie ktos na Shreka i Pojutrze? Jak zobaczylam trailerki to po prostu musze isc Na Pojutrze juz w sobote lece, bedzie napewno swietny film.. na reklamowce w kinie pare razy mna zatrzaslo.. efekty beda niesamowite A Shrek to Shrek.. usmialam sie na trailerku, usmieje sie i podczas bajki

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 09:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Na Shrek'a obowiazkowo, tym bardziej po obejrzeniu pierwszych 5min hi-res.

Co do "Pojutrze"...ja sie z gory nastawiam na plytka tresc i wypasione efekty specjalne - ciekawe, czy jestem w bledzie.

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
Na Shrek'a obowiazkowo, tym bardziej po obejrzeniu pierwszych 5min hi-res.

Co do "Pojutrze"...ja sie z gory nastawiam na plytka tresc i wypasione efekty specjalne - ciekawe, czy jestem w bledzie.



Mi tam Shrek sie jakos nie za bardzo podobal. W Polskiej wersji sytuacje ratowal Osiol w wersji angielskiej humor mi nie lezal, cos tam z cebula naprzyklad

Ja bym tam wolal kolejne czesci Epoki Lodowcowej - to byla dopiero animacja z jajem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 10:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Ja tam shreka zlewam, 1 mi się nie podobało, 2 mi się już nie podoba po trailerach, pierwszym 5 min highres i przeżyciach z 1dynki.

Ja tam bym wolał The Emperor`s New Groove część 2gą :P

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 11:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]krzysiek
cruel intentions 3



Dwojke dawali na hbo jakis rok temu. O ile 1 bardzo mi sie podobala [omg hot perversive gelar] to dwojka byla na tyle fajna, ze film raz przypominal parodie 2 raz kontynuacje. No w kazdym razie odczucia byly podobne jak wtedy, gdy w barze wystapili Papa dance :JJJ W skrocie mowiac omg :>

BTW, co ciekawe - prakltycznie premiery 2 i 3 odbyly sie bez rozglosu i nikt tego nawet nie probowal reklamowac. Po obejrzeniu 2 juz wiem dlaczego :J

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 13:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Unregistered
Evil_Betty



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: warszafka_płonie

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Dziś na TVP1 czy tam 2 leci "fight club" jakoś po...blablabla :F


fight club ownz y'all

quote:
Napisane oryginalnie przez Infinite
<jakies farmazony>.... aha ja mam ladniejsze posladki niz brad pitt :-)



hyba nie widziales moich lopatek

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Young Adam. Ktos juz o nim mowil, bodajze glan. Do mnie bardziej przemowil. Zabil mi lekko klina, co traktuje na plus, bo nie latwo go rozgryzc... przynajmniej o tej godzinie.
Opowiesc o gorzkim zyciu, pokazana bez jakichs wypaczen czy przesadyzmow.



Młody Adam ssie ogóra - nie polecam, daje doła.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Unregistered Znajdź więcej post'ów przez  Unregistered Dodaj Unregistered do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Unregistered prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez d4
Ja tam bym wolał The Emperor`s New Groove część 2gą


O tak! Swietna baja
Przyklad na to, ze bez super efektow tez mozna zrobic super smiechowa baje.
No i znowu glos Stuhra (tyle, ze mlodszego)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
[...]
Co do "Pojutrze"...ja sie z gory nastawiam na plytka tresc i wypasione efekty specjalne - ciekawe, czy jestem w bledzie.


[...]
W czysto gatunkowych ramach ten obraz trzyma styl i poziom, choć nie wszystko tak bezkrytycznie należy zaraz chwalić. Już to, że scenariusz bazuje na utartym schemacie odbiera wrażenie czegoś nowego i świeżego. Kino katastroficzne, w tym względzie, utknęło w twórczym pustkowiu. Nie zawsze też warstwa dialogowa jest tu najwyższych lotów. Oszczędzono nam patosu, co już jest sporym sukcesem, ale w kilku odsłonach powiewa taka dawką ckliwości i sentymentalizmu, że aż miło. Jeden z krytyków, siedzący tuż za mną, po seansie stwierdził, że lepiej się to ogląda, niż słucha. Może nie przez cały film, ale też odniosłem takie wrażenie.
Chcąc być obiektywnym muszę stwierdzić, że "Pojutrze" nie jest filmem, który otwiera nowy rozdział w kinie katastroficznym. Zachowuje jednak standard swoich poprzedników i jest od nich technologicznie doskonalszy. Przez dwie godziny oglądamy sprawnie i interesująco prowadzoną fabułę, a skoro nie można tu narzekać na nudę, to warto jeszcze przyjrzeć się temu przedsięwzięciu z innego powodu.
[...]

- stopklatka.pl

w tle: Sidney Polak feat. Pezet - Otwieram Wino

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 16:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez d4
sratu pierdatu


O ja... zajebiście.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-05-2004 17:24
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Open Range. Dawno nie ogladalem westernu i jakos mnie urzekla ta opowiastka w rezyserii Costnera. Malo patosu, dobra realizacja. Ciekawie pokazane strzelaniny (w drugiej czesci filmu) no i pierwszej klasy gra aktorow. W kazdym badz razie, liczylem na cos gorszego.

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2004 05:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
lump



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Krakow

Underworld - Bardzo dobry film, nie jest dzielem wybitnym, ale i tak zasluguje na uwage. Podobalo mi sie pokazanie historii wojny z kazdej strony, dzieki czemu nie bylo takiego kontrastowego podzialu na tych dobrych i z gruntu zlych. Jak zwykle swietna rola pieknej Kate Beckinsale (Pearl Harbour, Van Helsing). Doskonaly klimat, uzyskany glownie dzieki rewelacyjnym zdjeciom i mrocznej atmosferze. Pewnie wszyscy juz widzieli, ale jesli nie, to polecam.

Girl with a pearl earring - Doskonala produkcja ze Scarlett Johansson (Lost in translation) w roli glownej. Film opowiada historie powstania slynnego obrazu holenderskiego malarza Vermeera. Co tu duzo mowic, rewelacja. Nawet zdjecia sa stylizowane na obrazy Vermeera, do tego dochodzi swietna muzyka. Jesli ktos lubi filmy, ktore wymagaja od widza myslenia, a atmosfera tajemniczosci jest doslownie wszedzie, to po prostu pozycja obowiazkowa. Ogolnie polecam wszystkim.

__________________
Nie wszyscy pana w dupe kopną, są ludzie bez nóg...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2004 07:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil insmac*1337 Znajdź więcej post'ów przez  insmac*1337 Dodaj insmac*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać insmac*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Wczoraj ogladalem:

Scary Movie - smieszny, pod warunkiem ze sie oglada w kilka osob, po kilku piwach. Warunek konieczny - ludzie musza sie **********c z glopoty filmu

Starsky and Hutch - hmm - to byla komedia? Ogolnie film spoko koncowka (pojawienie sie 2 starszych panow ) masakra - zenada maxymalna

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
UnderworldJak zwykle swietna rola pieknej Kate Beckinsale (Pearl Harbour, Van Helsing).


__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2004 08:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Unregistered
Evil_Betty



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: warszafka_płonie

Wczoraj miałem zaszczyt obejrzeć wybitny obraz produkcji USA pt "Torque".yyyyyy...co by tu madrego powiedziec....bylo duzo motorow....jezdzily sobie....i skakaly....i robily fikolki, salta, pirlety....tyle ze nie jestem pewien co do fabuly filmu....zdaje sie ze byl dobry i zly....i dobry zabil zlego ( jadac na motorze z silnikiem rolls royce od smiglowca, z predkoscia dzwieku przez centrum miasta - co ciekawsze 'zly' jechal z ta sama predkoscia na swoim chopperze, po wlaczeniu wtrysku podtlenku azotu - oczywiscie tak sobie jadac mocno sie naparzali, robiac przy tym ciekawe ewolucje w powietrzu ). Ogolnie rzecz biorac, chodzilo chyba o to zeby w filmie zostalo zlamanych wiecej praw fizyki niz w matriksie - pomyslu czesto zapozyczali z kreskowki o strusiu pedziwietrze....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-05-2004 09:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Unregistered Znajdź więcej post'ów przez  Unregistered Dodaj Unregistered do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Unregistered prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:59.    Strony (41): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions