Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Achtung
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Em, ludzie wyluzujcie troche Tylko satysfakcje bedzie miał Achtung że sie wqrzamy i bedzie myslał że namacił Nam w głowach i Bóg wie co jeszcze Wezcie wrzuccie na luzzz, nie przejmujcie sie obelgami z jego strony Ale watpie zeby był to jakis dobry i szanowany klan ktory chce sobie jaja porobic, bo pokazaliby ze umieja grac a nie to co Oni robia... No powiedzmy ze nie sa rewelacyjni Peace & Love

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Em, mnie to pewnie zabijacie z torebka na wymioty No cóż, ja dalej myśle ze kicki są spowodowane Waszym zachowaniem, czyli ciągłym wypowiadaniem Good Game, co może irytować ludzi, tak samo jak wypowiadanie przez członków AGD innych tekstow glosowych. W Twoim mniemaniu pewnie sie myle, no ale każdy ma swoje zdanie nieprawdaż? Poza tym Wasi członkowie zachowują sie obrazliwie, za co powinni być kopani, ale nie zrobił tego przykładowo C4|Oszust widząc txt "Kill C4, Kill Them All" Po prostu jest On mądrzejszy od Was i wie że nie opłaca sie z Wami kłócic bo i tak to nie ma sensu Pozostaje tylko ubolewanie nad Waszym postępowaniem, Waszym klanem, ktory nie przestrzega nawet podstawowych zasad kultury osobistej. Cała szopka z grenadierami, nożownikami, i resztą, jaki to ma sens? czy nie lepiej zrobić tak żeby dobrze podzielić team i każdy mógł używać po trochu tych broni zamiast wyszkolić tylko w jednej? Wg mnie jest to ograniczenie w zdolnościach ludzi grających w Waszym klanie, którzy nie potrafią opanować wiedzy o kilku broniach na raz. Ale czego tu się spodziewac?

Co do Niemców, za co Polacy mają ich kochać? szanować? Za to że tylu Naszych rodakow zabili? Wg mnie nie jest to powod do dumy, ale tak jak powiedziałem każdy ma swoje zdanie Ciebie się nie da już przekonać do innego myslenia Osobiście nie grałem jeszcze z Tobą <chyba> ale mam nadzieje że niedługo się spotkamy... Mam też nadzieje że niedługo będę miał wiecej czasu na gre, co za tym idzie bedę mógł wstąpić do jakiegoś klanu i w Nim pokazac co jesteście warci... Nadzieja jednak matka głupich, i to pewnie mnie zgubi

No a Wasz tajemny język jakim się posługujecie, powiedz po co sie nim posługiwać kiedy jest tylko jeden członek z Waszego klanu na serwerze? Wiesz, podziwiam Cie chocby za to że jeszcze sobie nie dałeś siana z tym wszystkim, ale to co wymyslasz jest naprawde przykre Chętnie zobacze Wasze tajemne ataki... Jestem ciekawe co można zaprezentować atakując głownie pf`ami. No cóż, czas pokarze i zobaczymy czy naprawde osiagniecie sukcesy na scenie Polskiej, a potem może na miedzynarodowej. I ponawiam pytanie: będziecie probowac w zagranicznych Ligach z najslawniejszymi zespołami? No odpowiedzi chyba jestem jeszcze godzien

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Ok achtung ... przedtem myślałem, że jestes inteligentnym człowiekiem i to wszystko robisz sobie, żeby sie z nas pośmiać ...
ale teraz ... Po co kłamiesz kim są twoi członkowie ?
Czy boją sie przyznać do twojej religii, iż nie chcą pokazać swoich prawdziwych nickow ? Ja WIEM, że Pyton jest w klanie i ne musisz kłamać .
Chyba, że boisz sie, że wierni klanowicze sie od ciebie odwrócą gdy sługa thora ich ujawni ? ()
Na koniec zapamiętajcie !
Achtung rządzi, Achtung radzi, Achtung zawsze się pfem wysadzi .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Hornet: lepiej nie zaczynaj sie w achtung, bo jeszcze zaczną w ciebie rzucać nożami na serwerze (wiesz, tajemne sztuczki )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 18:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Oni maja technike na plazy nie potrzeba im jako allies inzyniera beda robic rocket jumpa
A teraz powiem cos w swojej obronie na temat sparu Herr Achtung napisales ze mozecie grac w wekendy tak ale tak sie akurat sklada ze mnie nie bedzie w wekend ha nawet mnie caly tydzien nie bedzie powod blachy wyjezdzam za granice nie napisalem maila bo klan niechce grac bez swego cl kapujesz i nie ze sie boi bo pewnie zaraz tak napiszesz bo my gramy razem trzymamy sie razem zawsze na serwery wchodzimy razem a dlaczego tego ci nie zdradze tajemnica klanowa

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

dobra daje se siana, widze, ze cie nikt nie przekona, ale zrozum, ze c4 i poison graja juz z polroku w wolfa a wy dopiero zaczynacie i ze c4 jest w pierwszej 10 w clan base. Zycze powodzenia achtungowi, zeby stali sie normalnym klanem a nie... sam wiecie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Hm... przede wszystkim wątpie zeby Oni dopiero zaczynali. No cóż, każdy pewnie ma jakieś podejrzenia co do członków Achtung`a Zdziwiła mnie dzisiaj pewna sytuacja na serwie... Kiedy wszedłem, znow sie przyłączyłem do allies <mapa bicz standard ostatnio :/> byly teamy 5 vs 5 i w axis 2 pfy 1 venom liut i medyk. No of koz nie mialem nic przeciwko bo szkoda juz gadac na ten temat, ale po 1 rundzie pewien czlonek klanu bez zadnego slowa zwrocil sie do mnie "hornet zmienilem pf`a" heheh, teraz wszyscy mnie pewnie maja za przeciwnika pf`ow, wiec chce wyjasnic ze nie mam nic przeciwko tej broni, o ile wykorzystuje sie ja w odpowiednich proporcjach na druzyne. Nigdy nikogo nie kopnalem za pf`owanie wiec nie wyjezdzajcie z takimi txt`ami Albo zreszta, robta co chceta Zwisa mi to jak choragiewka zwiazku radzieckiego

Sphere: chetny do stworzenia klanu wymiataczy coltami? bedziemy kosic rzucajacych nozami medykow :> a sami bedziemy soldierami z mp40 ktore zaraz po rozpoczeciu rundy obowiazkowo wyrzucamy Wg mnie GIT pomysl

A co do calego Achtung`a, pewnie jest to kolejna sciema, ludzi ktorym sie nudzi, klanowiczow ktorzy nie moga zniesc tego iz Poison i C4 sa zaliczane do czolowki Polskiej sceny RTCW... Wymyslajac coraz to bardziej smieszne pomysly na "tajemne jezyki" i halasowanie z ktorego wrecz slynie AGD, walczenie nozami, wymyslanie tej calej religii, kultu, pf`a w domu, sciema jakich malo... Mysle jednak, ze wszsycy sie wspaniale przy tym ubawili, ale trzeba wiedziec kiedy sie wycofac... Proponuje Wam zrobienie tego teraz wszyscy klanowicze i nieklanowicze ktorzy przystapili do Achtung`a. Dziwne ze nie moga tego powiedziec prosto w twarz ale chca sie ukrywac pod innymi nickami... Proponuje posprawdzac na serwerze ByRy statystyki i przeprowadzic akcje kopania ludzi pod fake nickami co mialo kiedys miejsce <pamietam ze sporo poleciało > Porownac ip Achtungow z graczami goszczacymi na ByRy`m. Moze wtedy przestana sie ukrywac... Mimo wszystko, życze powodzenia i sukcesow =]]]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-04-2002 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Niewierni mysla, ze swoimi odpowiedziami zamkna nasze umysly, zniszcza nasza religie, ale sie myla. Pora na kolejne sprostowania. Zanim to jednak nastapi, mam informacje, dla graczy polskiej sceny wolfa. Dzisiaj Achtung wprowadzi nowa rewelacyjna jednostke, jej skutecznosc, sila oraz determinacja, zrewolucjonizuje nasza scene. Jednostka ta, bedzie jednostka pierwszej linii, bedzie szla w pierwszym szeregu, gloszac chwale Achtunga, bedzie bezposrednia ochrona trzonu naszego klanu, naszych ukochanych pf. Jaka to jednostka? Dzisiaj zobaczycie ja w akcji, przygotowania do jej wprowadzenia trwaly dlugo, mam nadzieje, ze bylo warto. A teraz odpowiedzi:

Hornet:

Nikogo nie obrzucamy obelgami, nasza dyskusje z niewiernymi, prowadzimy na przyzwoitym poziomie. Smiem twierdzic, ze wy rzucacie w nas kamieniami, zakladacie nam na glowie korony cierniowe., ale my jestesmy do tego przyzwyczajeni, czy tu na tym boardzie, czy na serwerach, wasze wulgarne wypowiedzi nie robia na nas wiekszego wrazenia. Zniesiemy wszystko, bo wiemy, ze wygramy.
Co do naszego tekstu o C4, pojawia sie on rowniez w stosunku do Poisonow, nie uwazam, zeby byl obrazliwy, zwlaszcza, ze to przerobiony cytat z pewnego filmu, ktory jest wrecz biblia Achtunga. Zreszta, czy tekst you have been poisoned (uzywany w klanie niewiernych Poison), w Twoim mniemaniu, nie mozna potraktowac w ten sam sposob? Ten tekst wyraza, cel jaki ma Achtung, na polskiej scenie wolfa. I jest to jednoczesnie odpowiedz na Twoje pytanie. Tak, zamierzamy zaistniec na scenie miedzynarodowej, ale najpierw chcemy zrobic porzadek na wlasnym podworku. Chcemy by powstal jeden klan, klan niezwyciezony, klan spojony religia, polska biala sila, klan Achtung. Dopiero wtedy zaprezentujemy nasza filozofie zycia swiatu.
Co do narodu niemieckiego, zyjmy terazniejszoscia, nie przeszloscia, wez tez pod uwage, ze niektore klany, maja w swoich nazwach czlon SS, to uwazam, za obrazliwe wobec narodu polskiego, obecnie to nasi sasiedzi i sojusznicy i tak nalezy sie o nich wypowiadac.
Co do naszego jezyku, nalezy go trenowac zawsze, tak jak i wy niewierni trenujecie obsluge mp40, czy thompsona, my trenujemy nasz jezyk. Jego wymowa i tajemne symbole, musza nam wejsc w krew, by niejako stal sie on drugim jezykiem, jakim sie poslugujemy. By wypowiadanie sie w tym jezyku, dziala sie nie w naszej swiadomosci, ale podswiadomnosci, bylo niejako automatyczne. Klan Achtung nie zabrania trenowac niczego i nikomu, tego samego oczekujemy od was.
Co do naszego wycofania, to niewierny bluznisz. Naszej religii nic nie powstrzyma. Ona zyje wlasnych zyciem, ona zyje wlasnym rytmem, ona zwyciezy.


MArtin:

Wystarczylo w ten wlasnie sposob odpowiedziec, my mamy czas, poczekamy az wrocisz, wtedy nasze pf zabrzmia, robiac mieso z Twojego klanu. Czekamy do Twojego powrotu, Twoj klan i Ty sam okazales sie godzien, by zostac przez nas oswiecony.


A dla niewiernych, ktorzy czytaja ten tekst, mamy tylko jedno przeslanie, tylko jedna mysl, tylko jeden oddech naszej duszy :
Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.



Good Game, Good Game.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Jednostka juz przeszla chrzest bojowy, sprawdzila sie, wykazala sie mestwem odwaga, a co najwazniejsze skutecznoscia. Mam zaszczyt przedstawic panstwu nowego czlona klanu, AchtungDwururka, drzyjcie niewierni, w bezposrednim starciu jest nie do zniszczenia.
Pamietajcie Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 09:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

Oj co do tego dwururki i jego niezniszczalnej sily bym polemizowal

Go Achtung ! Go Go Go !!!

P.S.

CZy byl dermatologicznie testowany ?

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

achtung, a jaaa ? czemu nie chcesz ze mną polemizowaaać ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
YourMother
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: (?)

Question gdzie

achtung dajcie na siebie jakis namiar serwerowy chetnie bym zobaczyu was w akcji

__________________
opinions are like assholes everybody has one

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil YourMother Kliknij tutaj by wysłać e-maila do YourMother Znajdź więcej post'ów przez  YourMother Dodaj YourMother do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Krociutka riposta dla niewiernych:

Solar:

Polemizuj, Ci ktorzy wzieli ja w reke, dopiero koncza swoj wszechstronny trening, jak juz wspomnialem trwal on troszke, ale z gry na gre widac postepy, btw mamy jeszcze kilka niespodzianek w zapasie. Jeszcze nie raz was zaskoczymy.

Sphere:

Ale nie ma o czym, Ty twierdzisz jedno, ja wiem swoje, nie przekonam Ciebie, a ty mnie nie musisz przekonywac, ja po prostu to wiem.

Yourmother:

Gramy wszedzie, a glownie na Byry, IC i Hunterach. Tam zapraszamy zarowno naszych sympatykow, fanow, jak i przeciwnikow, zawsze mozecie poczuc smak naszego pf.


Pamietajcie: Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze Poisona albo C4 z pf zgladzi.



Good Game Good Game

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 12:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking Re: Re: Hehehheehhhe

quote:
Napisane oryginalnie przez achtung
[...]Achtung rzadzi, Achtung radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game



LOL może lepiej przerzuć się na Q2 - tam jest taka broń, nazywa się BFG i chyba jest adekwatna do twoich potrzeb.
Klan pf'owców? - he he- chciałbym to zobaczyć. Pewnie ciężko wam będzie wysadzać ściany - może rocketjump? .

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 13:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

No ja juz tez o tych rocket jumpach pisalem i jeszcze jedno achtung nie musisz tutaj pisac kogo wzieliscie do druzyny bo to mnie prawde mowiac nie obchodzi kogo ja zabije czy pana x czy pana y no i rzecz najwazniejsza era tajemnych kodow sie skonczyla teraz uzywa sie magicznych programow takich jak RW polecam chyba ze nie pozwala wam na to religia Oj zle sie dziaje achtung wytlumacz mi co znaczy ten text "polska biala sila" rasista jakis jestes. I nie gadaj mi tu o oswieceniu bo mnie nie przekonales i nie przekonasz A za ten text " Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze Poisona albo C4 z pf zgladzi" to doslownie nie odpowiadam za siebie ciebie powinno zamkanc w pokoju bez klamek zeby na publicznym forum obrazac 2 najlepsze polskie klany z zalozenia I ostatnie NIE nazywaj mnie K.U.R.W.A niewiernym bo ja wieze w Boga i Chrystusa a nie w jebnie.ty kult pf czaisz dropsa jak nie to sij baka z pupy zycze ci i twojemy klanowi gg i gl bo bedzie wam bardzo potrzebne

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

dobra wszystko fajnie to dlaczego widzialem achtunga na servie BiA z mp40?? przeciez mieliscie z pfami biegac :O eheheh

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 13:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

O wlasnie Sp@nz przypomnial mi bo ja tez nie dawno gralem i byl koles z achtung na serwerku i on gral stenem jakie bylo moje zdziwienie i co ty na to achtung jakis bluznierca ? nie wierny ? widze ze cala twoja ideologia jest gowno warta to co piszesz to sciema i tyle

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 14:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hornet
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Szczeze? Zaczyna mnie to nudzic Ja zakoncze <postaram sie przynajmniej > tutaj swoja dyskusje na ten temat, dalej uwarzam że "klan" Achtung to banda tchorzy ktorzy nie potrafia na swoich oryginalnych nickach walczyć z innymi... Bez urazy Achtung, ale przynajmniej po wyrazie Achtung moglibyście swoje prawdziwe nicki z normalnej gry odkryć, wtedy będziecie normalnymi graczami, nie bede Was uwarzał za tchorzy, moze inni tez Wam pewnie i tak na tym nie zależy... Ale tak btw, gdzie jest reszta Waszego klanu? Czemu sie nie wypowiadają na forum? Czyżby mieli zarejestrowane ip i nie chca narazac sie na zdemaskowanie? Myśle że wszyscy chcieliby zdobyć troche info o Was, Waszym klanie, jego historii, to pomoże zwerbowac nowych członkow, bo ludzie wiedząc z czym mają do czynienia przyłaczają sie chętniej...

No a jeżeli mówić o Niemcach, ten naród istnieje sam dla siebie i nie potrzebuja <anie nie chce> nikogo z zagranicy ani do pracy ani do pomocy, po prostu do niczego. Wątpie wiec że chcieliby przedstawiciela broniącego Ich, a także wyznającego kult pf`a. No i tutaj ta sama prośba, zebyś nie nazywał Nas niewiernymi, bo to Ty jestes niewierny odrzucając normalną chrześcijańską wiare <chyba ze wychowywano Cie inaczej, wtedy zwracam honor, ale powinieneś sie trzymać religii która szerzy ideały, przedstawia jakies wartości, w której nie chodzi o zabijanie sie w jakies grze. W końcu jest jeszcze real world w którym pf Ci nie pomoze. No ale wybor i zdanie jest Twoje, wiec zycze GL i naprawde powodzenia z wszystkimi klanami z ktorymi rozegracie sparringi, mecze, dostania sie na pierwsze miajsca lig, zdobycie czołowych nagrod a także nowych "wyznawcow'

P.S.
No i trzymajcie się swoich zamierzen i grajcie z pf`ami jaki macie zamiar a nie z normalnymi broniami <z ktorymi tez Was widziałem :/> Dla mnie to wszystko nadal sciema

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hornet Znajdź więcej post'ów przez  Hornet Dodaj Hornet do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hornet prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

a mnie juz calkowicie to znudzilo... przezuccie sie lepiej na szachy PS czemu ja ostatnio nie widuje na servach AGD Dobra ja zakladam klan Boberov, bobery rzadza siwatem to kult, modle sie do nich codziennie, bobery sa pod ochrona i buduja super zeremia. Bobery kazdego zmiota z powierzchni ziemi, kazdego niewiernego rzucamy rekawice w twarz innym zwierzetom, swieta wojna itd. bobery to najwpsanialsze zwierze na swiecie i powinnismy ich czcic no musze jeszcze jakies haslo fajne wymyslec hmmm moze Prepare to be boberate... nieee... a moze We will boberate you... nieeee wypasiona nazwa i fajny ogon jest naszym oredziem, zebami i mp40 PF przezwycieze, dzieki mocy mojego Zeremia!! ;D a ostatnio widzialem jakis kolesi co sie podszywali pod boberoof, kce zobaczyc ich wisiace glowy za schanbienie rodu boberoof, POLOWANIE CZAS ZACZAC

UPDATE: Kurs scinania drzew zebami i budowania zeremia zapewniony!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 15:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ja juz dawno przestalem sie smiac z tego bo to sie robi zenujace ciagle te same odp achtunga ciagle pisze o nawruceniu sie o tym ze pf gora i ze sa najlepsi ciagle to samo. No i to co powiedzial PaRoWa czego tylko ty sie wypowiadzasz a inni twoi ludzie nie czego sie boicie ? zdemaskowania ? ten caly achtung to pic na wode ja wiem ze znaowu odpisze zebysmy sie nawrucili ale to juz sie znudzilo przejadlo sie A ten kto to pisze jest nie normalny naprawde powinienes sie wybrac do jakiegos dobrego psychologa Moge sie zalozyc ze za jakis czas wszystko ucichnie klan zniknie z polskiej sceny rtcw. Ale zostanie w umysle ten nie dosyt ze nie wiedzielismy kim oni sa naprawde ze tacy ludzie jak achtung potrafia wprowadzic taki burdel i zamieszanie i pokazac nam ze naprawde niektorzy z polakow sa myslacy inaczej
Juz sie nie przejmuje tym co achtung napisze zwisa mi to co on powie nie bede bronil swoich idealow i zalozen twurcow tej gry slusznych zalozen z ktorymi sie zgodzi wieksza czesc boardowiczow (mam nadzieje ) bo to jest droga do niczego

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Niewierni znowu domagaja sie slow prawdy, oto one:

MArtin:

Puscily Ci nerwy, ze musisz przeklinac? Heh, masz slaba psyche, coz nasza wiara wymaga najwidoczniej cierpienia, najwidoczniej mozesz sie dowartosciowac, rzucajac w nas obelgami, trudno, jezeli to Twoj sposob leczenia kompleksow, to wybaczam CI niewierny. A co do powodow, wyzwania rzuconego klanom Poison i C4 juz wspominalem, nie bede sie powtarzal. Pytasz sie dlaczego klanowicze uzywaja innej broni? Oto odpowiedz. Dzisiaj proponowalem jednemu z klanow sparing, nie wymienie jego nazwy, bo szkoda tak tchorzliwemu klanowi robic reklamy. Nie chcieli sie zgodzic, twierdzac, ze nie widza sensu walki, kiedy my bedziemy grali samymi pf. Wtedy zaproponowalem gre wedlug zasad PRL, mieli wybrac mapy, mieli wybrac serwer na jakim chca grac, zeby mieli lepsze pingi, ten serwer osobiscie obiecalem zalatwic, mieli wybrac ilosc graczy, zapewnialem, ze zalatwie transmisje w radiu. Zgodzili sie. Postawilem tylko jeden warunek. Niezalezny obserwator, sedzia, ktorego obecnosc byla konieczna, ze wzgledu na granie wedlug zasad PRL. Odmowili gry, gdy zaproponowalem, zeby sedzia byl ktos z obecnego skladu sedziow PRL, zaproponowalem by sedzia zostal, ktos z obecnych wtedy na kanale, obojetnie kto, a wierzcie mi, byli wtedy, ogolnie szanowani czlonkowie sceny rtcw, rowniez odmowili. Wiec mowie wprost, ten klan to tchorze. Pomine jezyk jakim poslugiwal sie ich CL, to byl rynsztok. A teraz odpowiedz. Na wypadek gdyby innemu klanowi, braklo odwagi grac bez ograniczen, trenujemy, by udowodnic kazdemu klanowi, ze jestesmy najlepsi. Nadal twierdze, ze pf to swietosc i najlepsza bron, ale zeby byc elastycznym i moc kazdemu z was udowodnic nasza sile, trenujemy rozne warianty. Nasz klan nie zniknie, smiem twierdzic, ze predzej z Twojego klanu zostana wspomnienia i te posty, niz nasz klan zatraci swoj byt. Czas pokaze.


Hornet:

Nie jestesmy tchorzami, proponujemy kazdemu sparing, to wy jestescie facetami o slabej odwadze, skoro nie chcecie grac. A co do naszych nickow, sa wlasnie takie, niczego sie nie wstydzimi, to zaszczyt i chwala moc reprezentowac Achtunga. Reszta klanu sie nie wypowiada, poniewaz u nas panuje dyscyplina, ja jestem osoba odpowiedzialna za kontaktu z wami i tak pozostanie. Na koniec powiem Ci, ze nadal jestes niewiernym, dopoki sie nie oswiecisz.

Parowa:

Zaloz klan, poswiec mu tyle czasu ile ja poswiecilem mojemu dziecku, a nastepnie zagraj z nami sparing. Powodzenia.


Dla was wszystkich niewierni mam tylko jedno przeslanie plynace z naszych umyslow: Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game


P.S. Specjalnie dla MArtina: Kill Poison, Kill C4, Kill them all.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez PaRoWa^^
Wypasiona nazwa i fajny ogon jest naszym oredziem, zebami i mp40 PF przezwycieze, dzieki mocy mojego Zeremia!!POLOWANIE CZAS ZACZAC



Ghaaa. PaRoWa^^ masz jednego wyznawcę . Bobery rula!

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

No comemnts skonczyly sie moje proby gadania do tego czlowieka tylko 2 rzeczy ci powiem achtung

1. Jestes klamca klamca do kwadratu bo widzialem twojego klanowicza tydzien temu jak gral stenem a nie wczoraj (co ty na to?) twoje klamstwa teraz wychodza na jaw zmieniasz zdanie jak popadnie najpierw jestes za graniem tylko pf a teraz chcesz juz zebyscie grali kadym rodzajem broni (nie tlumacz sie tym ze inni nie chca grac z wami bo gracie pf i dlatego zmieniamy nasz idee zeby wam pokazac to jest smieszne) to bylo do przewidzenia zlamales sie hehe i co teraz , ja do tego dazylem zeby pokazac twoja niemoc i co teraz co mi powiesz łamiesz swoje zasady ukazujesz slabosc co teraz z twoja religia co z kultem na twoim miejscu ucieklbym przynosisz sobie hanbe i twojej religi zmienilbym jak najszybciej nicka bo klamiesz jak z nut. Jak tam twoje "dzieci" mam nadzieje ze to czytaja

2 Przeklinam bo jestes nie normalny tobie juz lekarze nie pomoga powinienes sie leczyc na nogi bo na glowke juz za puzno przeklinam nie dlatego ze mi nerwy pusily nie nie malutki nie mam slabej psychy ale za to ty masz swoja tak zdruzgotana ze juz sie nie da jej poskladac przeklinam bo nie podoba mi sie ze nazywasz mnie niewiernym dupku niewiernym czego twojej falszywej idei o kulcie pf toz to kazdy glupi mogl zrobic i napisac jestem ten i ten z klanu tego i tego mam kult pf'a walnac 15 postow o tym jaki jest pf super i tylko on jest najlepszy a w 16 poscie napisac ze juz zmieniam zdanie ale pf dalej jest cool lecz jednak zaczniemy grac mp40 grantami i tompsonem buhahaha smieszne nie ale to o tobie ... a niechce mi sie juz pisac bo powodow jest duzo
ps malutki ten no comments ale juz mnie szlak trafia

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 19:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[DA]Lord BUSHII
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Piękny umysł

Witaj Achtung,
wczoraj miałem ogromną przyjemność obejrzeć film "Piekny umysł". Bardzo upraszczając traktuje on o nieuleczalnej chorobie geniusza ... a zarazem schizofrenika (przepraszam jeśli źle piszę to słowo). Miał on urojenia, które wpędziły go w straszny koszmar, koszmar ciągnący się przez całe życie. I powiem ci, że może jakiś mięczak jestem, ale oglądając film i wiedząc, że ma on swe oparcie w rzeczywistości, jest historią dziejów, życia ogromnego człowieka, widząc koszmar jakim jest Schizofenia, z żalu nad nim chciało mi się płakać.
Nie porównuję Cię tak bezpośrednio do tego człowieka, bo gdzieżby tam ... geniusz ów jest niewspółmierny do jego, jednak choroba na jaką cierpiał jest bardzo podobna do twojej. Urojenia które tutaj rozpisujesz sprawiają, iż naprawdę jest mi ciebie żal.
Nie wiem jak w obecnych czasach, ale wydaje mi się, że to można leczyć, można jeszcze żyć normalnie.

Polecam, obejrzyj film, bo choć prawdopodobnie niewiele Ci on pomoże, zawsze jednak jest pewna iskra nadziei.

Żal mi Ciebie,

Z poważaniem,
Członek Klanu [DA]

Demony Apokalipsy 4ever

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 20:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

o i gralem z toba na serverze hunteroof i calkiem inaczej sie zachowywales!! jak w ciebie rzucilem garnatem (byles ze mna w druzynie) to zamiast ********, ze shanbylem twoj kochany PF i ze jestem niewierny to zaczeles sie smiac i przyjeles to jak normalny koles i tak sie stoba gadalo!!

I nie masz prawa innych wyzywac od tchorzow, bo sam nim jestes ukrywajac swoj prawdziwy nick!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-04-2002 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ProspeR
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Poznan

Cool ROTFL

oj ludzie, ludzie.
Dawno nie mialem takiego ubawu czytajac ten topic
Ktos tu za bardzo wczul sie w role, polemizujac z Herr Achtungiem.
Swoja droga, fajnie ze ktos ozywil tego ostatnio nudnawego boarda. Smieszy mnie jak z wypiekami na twarzach wszyscy probojecie "nawrocic" Herr Achtunga na "prawdziwa wiare" czyli granie tp z wszystkimi klasami.
Brawo dla Herr Achtunga za potrafil osmieszyc tych ktorzy zaczeli mu pokazywac glupote grania pfami- bo ze osmiesza was to fakt. Ludzi czy wy nie widzicie ze ktos ma z was ogromna beke.
Jeszcze raz gratulacje dla Herr Achtunga za cohones i ogromny talen w robieniu komedii .
Musze przyznac ze ja jestem mega przeciwnikiem "paznerlam", o czy z reszta kazdy wie, ale widzac Achtungi w akcji nie mozna sie nie usmiechac, a z ich powodu zawsze mam lepszy humor.
Bo naprawde zabawne jest jak podbiega do ciebie Achtung i Hallo Hallo Hallo. Mialem niezly ubaw jak jeden z Achtungow gonil mnie po calej mapie z nozem (teammate) krzyczac cos bez przerwy.
W koncu wolf to gra a nie sposob na rzycie.
CO do szans Achtunga w walce z klanami nie bede sie wypowiadal, bo to nie ma sensu. Klan Poison chenie pokaze im "prawdziwa wiare" i udowodni ze w swiecie wolfa pf to falszywy bozek

Achtung Rzadzi !!!! - tak trzymaj Pyton ze spolka

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 03:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ProspeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ProspeR Znajdź więcej post'ów przez  ProspeR Dodaj ProspeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ProspeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Budzac sie do zycia i gladzac lufe swojego pf, przeczytalem posty niewiernych, znowu chca slow prawdy, znowu chca dowiedziec sie, jakimi sa innowiercami, znowu domagaja sie swietych slow jasnosci.

MArtin:

Drogi adwersarzu, czy ty uwazasz, ze proponowalbym granie wedlug zasda PRL, nie wiedzac, czy moi czlonkowie klanu umieja trzymac w reku mp40? Nasz klan nie dziala wedlug zasady carpe diem. Wszystko jest starannie zaplanowane i realizowane, przygotowujemy sie na kazda ewentualnosc, nawet taka, ze my polacy nie zmienimi zasad jakie sa w lidze i trzeba bedzie sie do nich dostosowac. Pokonamy was, zawsze i wszedzie, obojetnie na jakich zasadach bedziecie, chcieli grac. Twoj zarzut klamstwa, jest wiec chybiony. Jednak masz slacha psyche, coz tym bardziej sie dziwie, ze sie do nas nie przylaczyles, powinienes byc bardziej podatny na nasza religie. Jestes niewiernym, poniewaz nie oswieciles swojego umylu, jestes niewiernym, bo zyjesz w zacofaniu, jestes niewiernym, bo nie potrafisz przyjac slow prawdy.


Lord Bushii:


Ogladalem ten film, nie wiem, czy zwrociles uwage na pewna scene po ktorej mozna bylo sie zorientowac, ze ma on przywidzenia. Otoz podczas jednego spotkan ze Solem (tak sie chyba pisze) i ta mala dziewczynka, miala miejsce pewna sytuacja. Otoz oni sobie rozmawiali, a ona pobiegla latac po placyku na ktorym siedzialy golebie. Biegala wsrod nich, a one nie poderwaly sie do lotu, znakomity efekt, dajacy oczywiscie wiele do myslenia, tym ktorzy to zauwazyli. Ja ze swej strony polecam Ci juz dosc stary film The Last of the Mohicans, znakomity, pelny pasji i milosci film, a soundtrack z tego filmu, stary, wymiata. Do dzis jest to najukochanszy kawalek z muzyka filmowa jakiego slucham. A co do filmow wojennych i ciut nowszych, polecam Helikopter w ogniu, baardzo uwaznie nalezy go ogladac, zeby sie nie pogubic, ale warto. Aha, we were soldiers z Melem Gibsonem, ktory niedlugo wejdzie do kin, na pewno bedzie przereklamowany, to chala, momentami tylko zdatna do ogladania. Zapedzilem sie, pora wracac do tematu. Nie mam urojen, byc moze Ty zyjesz w zamknietym swiecie i nie dopuszczasz do siebie mysli, ze mozesz nie miec racji. Jednak blogoslawie Cie niewierny, bo lubisz sztuke filmowa, masz u mnie plusa i duzego buziaka w czolko.

Parowa:

Przekonales sie, ze mozna z nami grac, niestety nie wszyscy sa tacy, za kazdym razem gdy gram, sa na serwach gracze dla ktorych inna ideologia, inna wiara, to zdrada gry rtcw. Klna, kopia ..... Niemniej dziekuje, ze doceniles nasze podejscie w trakcie gry. Niech pf bedzie z Toba


Prosper:

Obrazasz mnie i wszystkich tych, co tu pisza, obrazasz takze czlonkow klanu Achtunga, ktorzy dzien w dzien walcza, krzewiac jedynie sluszna wiare. Wybaczam Ci, bo nie wiesz co czynisz. Aha, AchtungKnife, zapowiada rewanz na Deathwishu, wiec szukuj swojego snajpa. Na sparing z wami, to my jestesmy juz umowieni po finalach.



A teraz drzyjcie Achtung ma kolejne jednostki, jakimi was zaskoczy podczas gry, na razie sa one testowane we wlasnym gronie, lecz niedlugo zaistnieja na waszych serwach. Oto ich nazwy robocze: AchtungKamikadze, AchtungVkolumna, AchtungZwiadowca, AchtungObserwator. szykujcie sie na ostateczna rozgrywke.


Pamietajcie Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.



Good Game Good Game


P.S. Specjalnie dla MArtina: Kill Poison, Kill C4, Kill them all.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Skończ wreszcie wypisywac te durnoty Achtung. To co było śmieszne w poniedziałek dzisiaj jest żałosne. Wszyscy już wiedzą ze są niewierni i zostaną zgładzeni z twojego lub twoich współwyznawców pf'a. Jako ze uważasz sie za mesjasza, proroka czy jak tam się wolisz określic proponuje abyś poddał sie ukrzyżowaniu. W końcu mamy dzisiaj piątek, nie jest co prawda Wielki, ale może w ten sposób szybciej przejdziesz do historii. Chyba Ci na tym bardzo zależy prawdziwy Polaku?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 10:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[POISON]Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lightbulb

Widze ze coraz wiecej osob ma juz dosyc tej gadki-szmatki!

Rozwiazanie jest proste: zeby nie lac wody na mlyn pana Achtunga (kto o nim slyszal miesiac temu? ) - olejmy ten topik i zakonczmy wpisywanie tutaj naszych uwag nawet jesli nas bedzie palec swiezbil, bo znowu cos naskrobie. W ten sposob damy umrzec temu choremu tematowi, ktory moim zdaniem przestal byc zabawny jakies polowe postow temu a wnosi tyle do sceny RTCW co weekendowe "Ziarno" w TVP.

A co do Achtunga to najlepsza teraz dla niego reklama bedzie jak jego ludzie zaczna grac i wygrywac nie strzepiac na prozno ozora!!!

HOWGH!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 11:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Dobrze achtung wypowiedziales sie znowu klamstwo ach nie rozumiesz ze klamiesz zaslaniesz sie innymi zeczami jestes nie zdrowy na umysle nie rozumiem twojego toku myslenia bo piszesz ze pf zawsze was zgladzi a tu piszesz ze bedziemy grali takze innymi bronmi smieszne jestes beznadzieny Uwarzasz ze mam slaba psyche bo sie do was nie dolaczylem buhahah pokazujesz jaki jestes psychiczny
Callvote close topic

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:14.    Strony (7): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions