Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Achtung
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

JA CHCE DO ACHTUNG!!!

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Niewierni , nasza walka nigdy sie nie skonczy, nasz dzihad bedzie trwal nadal, mozecie klnac, zgrzytac zebami, brac srodki uspakajajace, nic wam to nie pomoze. Achtung powstal by zwyciezyc i bedzie zwyciezal, czy wam sie to podoba, czy nie. Maile, mesgi i inne wyrazy uznania, jakie otrzymuje, powoduja, ze nasz zapal wzrasta, ze nasze przeslanie idzie w swiat. Nasza ideologia rozpowszechnia sie, drazy meandry ludzkich umyslow, wyzwala z okowow otumanienia was i waszych kolegow. Jestem prorokiem gloszacym chwale naszej wiary, jestem meczennikiem, ktory za zycia zostal zbawiony, jestem swietym, ktory nie spocznie dopoki nie osiagnie zakladanych celow, jestem wielki. Tak Achtung Wielki. Wam braknie argumentow, dlatego chcecie konczyc dyskusje, coz, nie kazdy moze polemizowac ze mna, nie kazdy potrafi, nie kazdy umie, zdarza sie, nie martwcie sie, bedziecie przez klan Achtunga wspominani, jako Ci niewierni, ktorych ograniczony umysl nie pozwalal zrzucic jarzma, jakie na nim ciazy. Tak tak, ty Bluesdriverze, ty Mazio i ty MArtinie, nie umiecie pokonac mnie w walce na serwerach, nie umiecie pokonac mnie w dyskusji, brak wam argumentow i umiejetnosci. Wybaczam wam i blogoslawie w imie pf. Idzcie i gloscie swoje poglady, czas, ktory jest jedynym sedzia sprawiedliwym, pokaze, kto ma racje. My wygramy, a o was historia i zycie zapomni, bedziecie jedynie ulotnym wspomnieniem, ktore w chwilach zadumy powroci, by przypomniec, ze byli niewierni, ktorzy nie zostali nawroceni. Idzcie, niech pf bedzie z wami.

Falek: Witaj oswiecony, zaloz nasze szaty Achtunga, wpisz sobie naszego taga i zabijaj w imie pf, blogoslawie Cie i nasienie Twoje. Witaj w klanie Achtung.

A dla niewiernych mam nasz hymn, nasze swiete slowa: Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game


P.S. Kll them, kill them all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 14:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pan Bobek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Czytajcie dokladnie co mowi Herr Achtung albowiem to najswietsza prawda co on powiada.
Pan Bobek juz sie przekonal co do sily i postegi achtunga.
Jedynie slabi i zakompleksieni, pozbawieni umiejetnosci gracze neguja prawde o achtungu bowiem sami nigdy nie osiagna takich umiejetnosci jak achtung.
Proponuje tym graczom zajac sie czyms innym RTCW to nie dla nich, jedynie co beda mogli to pogracw sapera czy bierki.

Zapamietajcie swiete słowa: Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 14:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

no nie, to jest lamerskei - wiadomo, ze koles z mp40 przegra z PF na 1vs1 LOL

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Red face

quote:
Napisane oryginalnie przez MArtin

Callvote close topic



F1

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

F1

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]Falek
www.kmh-clan.prv.pl



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawka :)

Talking [ACHTUNG]Mietek

Jako Falek jestem w [KmH] a jako Mietek w Achtung!!!
i nasze haslo!!!:
Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.
Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.
Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.
Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.
Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.
ta broń to przy naszych PF'ach odpada!!

__________________
[KmH] 4 ever!!!!!!!!!

Edytowane przez [KmH]Falek dnia 26-04-2002 o godz. 23:10

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 19:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]Falek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [KmH]Falek Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]Falek Dodaj [KmH]Falek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]Falek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

F 2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-04-2002 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[=||=]FarSight
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

F3

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 07:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [=||=]FarSight Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [=||=]FarSight Znajdź więcej post'ów przez  [=||=]FarSight Dodaj [=||=]FarSight do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [=||=]FarSight prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Niewierni, dzisiaj final ligi, niestety bez Achtunga, tak, wiem, ze to przykre dla was, jak i dla mnie. Boleje nad tym bardzo mocno, jednak zapewniam was, ze nastepny final bedzie nasz, byc moze nawet wogole go nie bedzie, bo reszta klanow przylaczy sie do Achtunga. Zobaczymy. Wiemy jedno, na pewno wygramy, bo wygrac musimy. Zwyciestwo juz jest blisko. Zycze wszystkiim bioracym udzial w turnieju, jak najlepszych wynikow. Zwlaszcza naszym odwiecznym rywalom, klanowi C4 i Poison. Zycze im tego, poniewaz z tym wieksza przyjemnoscia, bede spijal ich krew z murow w forward bunkrze na biczu, czy jakichkolwiek innych murow. Wygrajcie, by nasze zwyciestwo nad wami, bylo tym bardziej slodsze. Nadal czekamy na klany chetne, zeby skrzyzowac z nami pf. Wedlug jakichkolwiek zasad, w miare obiektywnych, wygramy z kazdym.

A z osobistych refleksji chcialbym sie pochwalic wam jednym wydarzeniem w historii zycia mojej rodziny. Byc moze to wyjasni wam, moja milosc do pf. Otoz moj dziadek zanim zginal z rak bolszewikow, zalatwil niejednego, znienawidzonego T-34, wlasnie z pf, byl bazookarzem. Chwala mu za to. Oddaje mu tutaj czesc i za kazdym razem gdy gladze lufe mojego pf, wspominam go. Got mit uns. Pamietajcie Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Good Game Good Game


P.S. Kill them, kill them all.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Dzisiaj kolejny klan pokazal, czym dla niego jest gra w wolfa, chodzi o nieslawnych huntersow, czy tez moze raczej banersow, ich metoda, nie wynaleziona przez Achtunga, jest dawanie banow. Gratluje, byliscie przed nami niewierni, my na to nie wpadlismy, ale coz jak widac wyobraznia graczy, czy tez moze ich glupota jest nieograniczona. Czekamy teraz na formaty dyskow, zmiany w configu i podrzucanie wirusikow, niech cyber wojna trwa. Bylbym zapomnial, na spara oczywiscie nie chcieli sie umowic. No coz czikeny, ale nic to. My sie nie poddamy, my zwyciezymy, jestesmy jednoscia, jestesmy sila, jestesmy najlepsi.

Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.




Good Game Good Game



P.S. Wspolczujemy Poisonom, meczow w finale. Sam teraz nie wiem, czy zasluguja na sparing z nami. Proponuje im przylaczenie sie do Achtunga, tu podniesiecie swoj poziom.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-04-2002 23:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
achtung
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Dzisiaj to jest w niedziele o 3:00 nad ranem, nastal, czarny dzien dla Achtunga. Oglaszam Niedziele dniem zaloby, nasz klan zagral sparing z THC ... przegralismy. Zagralismy rezerwowym skladem, duza czesc naszej elity, pojechala na final ligi, integrowac sie z niewiernymi i przekonywac ich do wstapienia do Achtunga. Nie umniejsza to jednak chwaly THC, wygrali. Z tej porazki wyciagniemy konsekwencje. Nadal uwazamy, ze klan Achtung jest najlepszy i potrafi wygrac z kazdym. Nadal czekamy na klany, gotowe sie zmierzyc z nami, nadal jestesmy otwarci na nowe propozycje. Ide zawiesic wstazke na moim pf, czarna wstazke. Bedzie przypominala nam ona o naszej porazce i mobilizowala do dalszej pracy z niewiernymi, aby przekonali sie, ze Achtung jest najlepszy. Pamietajcie Achtung Rzadzi, Achtung Radzi, Achtung zawsze was z pf zgladzi.


Taking Fire Taking Fire


Kill them, kill them all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 02:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil achtung Znajdź więcej post'ów przez  achtung Dodaj achtung do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać achtung prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Szanowni gracze wolfa, pora wyjawic wam cala prawde o klanie Achtung, sytuacja jaka zaistniala i kontrowersje, jakie powstaly, zmuszaja mnie do odkrycia przed wami prawdy. Mniemam, ze wiekszosc z was i tak sie jej domyslala. Na wstepie, chcialbym przeprosic wszystkich (z wyjatkiem dwoch osob, o ktorych wspomne na koncu, zeby nie psuc tego posta :), ktorzy w jakikolwiek sposob poczuli sie urazeni, ideologia, jak i sformulowaniami, uzytymi przeze mnie, zeby urealnic istnienie klanu Achtung. Jeszcze raz przepraszam, mam nadzieje, ze zrozumiecie, ze te chwile wytchnienia od rzeczywistej gry, jak i dyskusje jakie sie tu toczyly, pozwolily wam odkryc inny sens tej gry jak i po prostu dobrze sie bawic. Szczegolnie, chcialbym przeprosic, czlonkow klanu C4 jak i Poison, nigdy moim zamiarem nie bylo obrazanie was, a jedynie sprowokowanie graczy do dyskusji, o klanie Achtung . Jeszcze raz przepraszam wszystkich (z pewnymi wyjatkami, o czym na koncu:). A teraz wytlumacze wam jak powstal Achtung i jak wlasciwie zrodzila sie ta cala sytuacja. Otoz "zalozycielem" Achtunga, a wlasciwie inspiracja do jego powstania, byl C4Angel, (dziekuje Ci, nieswiadomoie, rozruszales troche te scene :). Otoz grajac pod swoim nickiem, wzialem pewnego razu pf, poniewaz nudzilo mi sie troche granie mp40, i kolega Angel, publicznie i w sposob wulgarny zrugal mnie twierdzac, a zreszta niewazne, co mowil. Niemniej postanowilem wtedy, grajac pf, uzywac innego nicka. Po dlugim namysle, padlo na AchtungPanzer. No i zaczelo sie. Posrod licznych wyzwisk, kickow, jak i innych niesportowych i w sumie uwlaczajacych ludzkiej kulturze zachowan, gralem sobie od czasu do czasu pod tym nickiem. Niemalze od razu pojawil sie AchtungSten, a potem........ potem dolaczali sie kolejni gracze:)) do tej zabawy. Pod szyldem Achtunga grali niektorzy gracze z klanu Agd jak i Poisona. Tak tak, Achtung to tez Poison :). I wlasciwie to by bylo na tyle, gdyby nie wy gracze. Obrzucajac nas wyzwiskami na serwerach, kickujac, stworzyliscie ten topic. Postanowilem uzmyslowic wam, ze obojetnie kto jak gra i obojetnie czym gra, nalezy sie mu po prostu szacunek. Mozecie sie z kims nie zgadzac, mozecie byc na kogos zli, ale uzywanie slow powszechnie uwazanych za wulgarne nie przystoi. Nie bede wymienial kto brylowal, to chyba nie ma sensu. Niemniej tak wlasnie powstal topic. Nie zapomne do konca moich dni, ciachania nozem dzwi w forward bunkrze na beachu, mozecie mi wierzyc lub nie, ale zdarzali sie gracze po przeciwnej stronie, ktorzy prosili o odsuniecie sie od drzwi, poniewaz chcieli podlozyc ladunek. Zdarzali sie gracze, ktorzy po stronie allies, ktorzy rowniez z zapalem ciachali te biedne drzwi w forward bunkrze. U mnie wywolywalo to paroksyzmy smiechu. Pozniej poradziliscie w postach (zlosliwie), zebysmy uzywali noza jako broni. I tak wlasnie powstal AchtungKnife i AchtungNozownik. Do konca moich dni bede pamietal poploch jaki wywolywal atak tych dwoch komandosow:)). Nie zapomne jak uznani gracze wolfa, ze zdziwienia, a i na pewno ze smiechu uciekali, czy tez stawali w bezruchu. To byla niesamowita frajda przynajmniej dla mnie :)) Nie zapomne rowniez pojedynkow z Prosperem na Deathwishu, to, ze nie umarlem ze smiechu, zawdzieczam chyba tylko jakiemus zbiegowi okolicznosci:)) Byly to wspaniale pojedynki :)). Mam nadzieje Prosper, ze bawiles sie tak dobrze jak ja:). Jednoczesnie Prosper stworzyl, dal inspiracje do powstania nowego czlonka klanu, ktory mial rozruszac atmosfere ntego boarda jak i gry na serwerach. A mianowicie AchtungaDwururke. Gra nim dostarczala rowniez wielu emocji, bo wierzcie mi, zabicie kogos z tej broni wymaga nie lada sztuki :). W kazdym badz razie karabin snajperski sprawdzal sie tylko w waskich korytarzach, a i to nie zawsze :). Czasem z przylozenia bylo trudno kogos trafic :)) Pojawialy sie kolejne jednostki specjalne Achtunga, jak i kolejne jednostki byly gotowe do wprowadzenia, zeby rozweselic was drodzy gracze i wywolac choc troche usmiechu na waszych ustach. Byly tez i inne pomysly, "rewolucjonizujace" gre rtcw :). Niestety nie udalo sie ich wprowadzic, moze innym razem :). Ach nawet nie uwierzycie ile maili dostawalem i ile mesgow na ircu odbieralem, od osob, ktore chcialyby przylaczyc sie do Achtunga, na zadne oczywiscie nie odpisywalem i pewnie czesc z nich byla dowcipem:)). Niemniej na pewno jakas czastka z nich, uwierzyla w Achtunga i chciala wstapic w jego szeregi. Swiat jest dziwny:). Jeszcze raz chcialbym wszystkich przeprosic, blagac o wybaczenie i prosic o wyrozumialosc. Wszystkich z wyjatkiem dwoch osob. A mianowicie Emila i Enwu z klanu 2vA. Przykro mi, ale jestescie tchorzami, dzieciakami, dla ktorych slowo kultura to pusty frazes. Umiecie tylko mowic i klnac i nic poza tym. Jestescie ograniczeni. Wspolczuje wam i mam nadzieje, ze jak najmniej bedziemy widywac sie na serwerach, bo zmniejszacie moja przyjemnosc, plynaca z grania w te gre. To tyle jezeli chodzi o was. Bylbym zapomnial, kochany klanie Hunters, was rowniez przepraszam w swoim imieniu, jak i imieniu graczy grajacych pod szyldem Achtunga. Niemniej zalozenie banow, bylo radykalnym posunieciem z waszej strony :). Mam nadzieje, ze te osoby, ktore podeszly do tego topicu z dystansem, bawily sie znakomicie, a te, ktore za bardzo sie zaangazowaly, zrozumieja i wybacza mi. Usmiechajac sie na wspomnienie o Achtungu, pozdrawiam wszystkich :) i koncze ten topic :)



Good Game Good Game :)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

GG, mnie sie podobalo

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 16:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

wrrr nie wybacze ci nigdy par0w miazdzyc, par0w zamordowac!! barsok po co te sciemy kazdy wiedzial, ze to AGD Ale mi grales na nerwach wrrrrrrrr

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yashina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

:)))))

Hehe, Barsok, mysle ze po tym poscie nie znajdzie sie choc jeden ktory by nie wybaczyl . Chyba, ze...... Ludzie sa rozni i jak slusznie zauwazyles, nie kazdy reagowal z wdziekiem i poczuciem humoru. Tak czy inaczej ubawilem sie setnie czytajac o Achtungu, jak rowniez studiujac posty tych, ktorzy usilowali z Toba dyskutowac, z roznym zreszta skutkiem. Co do Emila i Enwu masz niestety 100% racji, nie jest to pierwszy i ostatni raz kiedy slyszy sie o ich braku kultury i zenujacym zachowaniu. Mysle jednak ze jedyna rzecza ktora normalny czlowiek moze zrobic, to ich kompletnie zignorowac. Sa ludzie kompletnie niepodatni na jakiekolwiek prosby i sugestie i ci dwaj panowie sie do nich bez watpienia zaliczaja. Nie jest to jednak wystarczajacy powod zeby psuc sobie przyjemnosc z gry. Mnie jej nikt i nic nie jest w stanie zepsuc. Mam nadzieje ze z Toba stanie sie podobnie

Pozdrawiam i zycze powodzenia na polu walki.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 18:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yashina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yashina Znajdź więcej post'ów przez  yashina Dodaj yashina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yashina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

Ha, ha, ha!!!


Wybaczam z całego serca (po cichu przeżywałem dyskusję z Achtungiem). Pomysł z jednej strony wręcz pyszny, z drugiej niesmaczny . Rozruch był - oj to na pewno. Ludzie jednak potrzebują czasem "mieć o czym myśleć".
Przesłanie całkiem sensowne i ciekawie ośmieszyłeś pewne stereotypy.

Gratuluję inwencji i świetnego finiszu.

Good Game Good Game

Teraz kiedy wiem, że nie kryje się za tym fanatyzm... może sam zostanę Achtungiem - szkoda by było kończyć legendę... mam nadzieję że nie masz nic przeciwko i uzyskam błogosławieństwo na granie jedną bronią. Niech się nadal boją Achtunga !
Teraz przypomniało mi się, że z tobą grałem i to nawet nie raz (AchtungPanzer) - szczerze mówiąc, nie mam jakichś złych wspomnień z tym związanych, chociaż pf mi nie raz na twarzy lądował , a i pewnie nie raz kląłem pod nosem.

P.S.: Dłuuugo zastanawiałem się, czy ktoś sobie nie robi jaj. W końcu (chyba przedostatni post Achtunga) uwierzyłem, że rzeczywiście istnieje fanatyk - Achtung.

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nikramo
jedyny inteligentny



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświecim

Achtungow jest juz tylu ze sie sam nie orientuje juz kto jest kim

__________________
NOTHING.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 21:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nikramo Znajdź więcej post'ów przez  Nikramo Dodaj Nikramo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nikramo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Powiem tylko tyle ze ten topic byl dla mnie odskocznia od normalnosci Zly nastroj? Achtung. Bol glowy? Achtung. Czytalem i czytalem, codziennie patrzylem czy nie ma jakiegos nowego postu w tym wspanialym threadzie Dzieki.

Good game, Good game

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-04-2002 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

od razu sie przyznam ze nie czytalem wszystkich postow

ale dodam cos od siebie:

I co teraz?
Lancelot, Galahad i ja... poczekamy, aż zapadnie zmrok, następnie wyjdziemy z królika...i zaskoczymy Francuzów.

Będą nie tylko zaskoczeni, ale i nieuzbrojeni.

Kto wyjdzie?
Lancelot, Galahad i ja... wyjdziemy z królika i...

A gdybyśmy tak zbudowali wielkiego, drewnianego borsuka...?!

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 10:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

czy to juz koniec Achtunga???
Barsok Good Game

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FF_ZOh1w2
[VAL]po dupie przeciwnika



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Looblin

Ja od początku mówiłem że to ściema

__________________
Jam ran Waszych nie godzien całować - powiedział medyk i nikogo nie wyleczył
GG: 1394962
Co do ocen na boardzie ... jedynki mile widziane

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FF_ZOh1w2 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FF_ZOh1w2 Znajdź więcej post'ów przez  FF_ZOh1w2 Dodaj FF_ZOh1w2 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FF_ZOh1w2 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[KmH]THunDeR
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Kraków

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez kag
od razu sie przyznam ze nie czytalem wszystkich postow

ale dodam cos od siebie:

I co teraz?
Lancelot, Galahad i ja... poczekamy, aż zapadnie zmrok, następnie wyjdziemy z królika...i zaskoczymy Francuzów.

Będą nie tylko zaskoczeni, ale i nieuzbrojeni.

Kto wyjdzie?
Lancelot, Galahad i ja... wyjdziemy z królika i...

A gdybyśmy tak zbudowali wielkiego, drewnianego borsuka...?!



Niee no jak już coś budować to koniecznie bobera. Takiego dużego, żeby się jeszcze ktoś oprócz was zmieścił.

__________________
Howgh! Rzekłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 14:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [KmH]THunDeR Znajdź więcej post'ów przez  [KmH]THunDeR Dodaj [KmH]THunDeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [KmH]THunDeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
WaWa_Emil_PL
HcWd FrOm 2vA



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wawa

Post Taaaak,,,

Nie bede tworzyl wywodoof tak jak szanowny Barsok... Nie bede sie rowniez tlumaczyl.. sprobuje uswiadomic kto tu jest lolek..
Brak kultury.. ludzie gdzie wy zyjecie.. w domach siedzicie pewnie i nie wiecie co to obecnie znaczy brak kultury... Mowisz o moim przeklinaniu jakichs palantoof ktorzy wchodzili na servery wystawiali maksymalnie czesto kicki , powstarzali jeden txt i grali zawsze z wynikiem -10. podczas gdy ja ide do lasu kabackiego z ziomkami i jacys kolesie klamke mi do glowy przystawiaja? To absurd stawiac kreske na kims kto tylko bluzni! i to majac do tego powod.. Najgorsze jest to ze wolf jest dla wielu ludzi odprezeniem sie po pracy i jak taki koles wchodzi na server i psuje zabawe... to puszcaja nerwy!Nie wiem co mam pisac poniewaz uwazam ze ten czlowiek psul zabawe dziesiatkom graczy i specjalnie wiedzac ze ich to denerwuje coraz intensywniej powtarazal GG az wreszcie dostawal kicka.. I sie kiurwa typie nie tlumacz teraz bo sponiewieraliscie agd i odradze kazdemy ten klan ktory sie do mnie zglosi jak jusz nie raz to zrobilem... Heh.. poza tym zastonoof sie dlaczego poruszasz akuret moja ksywe i kumpla z klanu jezeli niejeden na servie jechal ci po rodzinie a ty nie pisnales slowem... Coz.. zyj sobie wlasna rzeczywistoscia ale ci mowie ze jest mylna.

__________________
Ludzie to nie wiedza...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil WaWa_Emil_PL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do WaWa_Emil_PL Znajdź więcej post'ów przez  WaWa_Emil_PL Dodaj WaWa_Emil_PL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać WaWa_Emil_PL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
C4|Shiro
Crane



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Night City

Re: Taaaak,,,

quote:
Napisane oryginalnie przez WaWa_Emil_PL
Nie bede tworzyl wywodoof tak jak szanowny Barsok... Nie bede sie rowniez tlumaczyl.. sprobuje uswiadomic kto tu jest lolek..
[...]

Bwahahahah oj Emil Emil. a moze kulke od dzrwi tez Ci przykladali?.. hehe dzieci

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 19:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil C4|Shiro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do C4|Shiro Znajdź więcej post'ów przez  C4|Shiro Dodaj C4|Shiro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać C4|Shiro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Kochany Emilku i Enwu, widzisz nadal uwazam was za dzieci i to dzieci, ktorzy koniecznie chca gdzies zaistniec. Nie umieja tego zrobic, wiec zgrywaja takich wazniakow, pod oslona netu. Nie mam zamiaru przypominac wszystkim, co mowiliscie o Ofermie. Nie mam zamiaru wklejac mesgow jakie mi zostawiliscie. A to dlatego Emilku i Enwu, ze jestescie jeszcze dziecm. Ja wam z calego serca dobrze zycze, zebyscie zmadrzeli choc troszke, zeby wam sie w zyciu ukladalo, zebyscie byli po prostu normalni. Mam nadzieje, ze za kilka .. hmm moze za kilkanacie lat zrozumiecie, o co mi chodzilo. Wiem, ze teraz jest to dla was za trudne, rozumiem. Zawsze biore to pod uwage rozmawiajac z wami. Pora konczyc ten krociutki wywod, w sumie mialem nie odpisywac juz na ten topic, ale nie moglem przejsc obojetnie obok Emilka. Ah, bylbym zapomnial, doceniam, ze akurat w tej swojej wiadomosci dla mnie, tak malo przeklinales. Jestem pod prawdziwym wrazeniem. Moze sie zmieniasz. .... nie to niemozliwe, ale moze kiedys. A odpowiadajac, na pytanie dlaczego kochane dzieci wasze ksywy poruszylem, hmmm najwidoczniej przekroczyliscie granice zwana kultura, oczywiscie rozumiem, ze nie umiecie inaczej i nie wiecie gdzie ona lezy, ale moze kiedys drogie dzieci, przynajmniej bedziecie starac sie ja zauwazac. Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Kochany Emilku i Enwu, widzisz nadal uwazam was za dzieci i to dzieci, ktorzy koniecznie chca gdzies zaistniec. Nie umieja tego zrobic, wiec zgrywaja takich wazniakow, pod oslona netu. Nie mam zamiaru przypominac wszystkim, co mowiliscie o Ofermie. Nie mam zamiaru wklejac mesgow jakie mi zostawiliscie. A to dlatego Emilku i Enwu, ze jestescie jeszcze dziecm. Ja wam z calego serca dobrze zycze, zebyscie zmadrzeli choc troszke, zeby wam sie w zyciu ukladalo, zebyscie byli po prostu normalni. Mam nadzieje, ze za kilka .. hmm moze za kilkanacie lat zrozumiecie, o co mi chodzilo. Wiem, ze teraz jest to dla was za trudne, rozumiem. Zawsze biore to pod uwage rozmawiajac z wami. Pora konczyc ten krociutki wywod, w sumie mialem nie odpisywac juz na ten topic, ale nie moglem przejsc obojetnie obok Emilka. Ah, bylbym zapomnial, doceniam, ze akurat w tej swojej wiadomosci dla mnie, tak malo przeklinales. Jestem pod prawdziwym wrazeniem. Moze sie zmieniasz. .... nie to niemozliwe, ale moze kiedys. A odpowiadajac, na pytanie dlaczego kochane dzieci wasze ksywy poruszylem, hmmm najwidoczniej przekroczyliscie granice zwana kultura, oczywiscie rozumiem, ze nie umiecie inaczej i nie wiecie gdzie ona lezy, ale moze kiedys drogie dzieci, przynajmniej bedziecie starac sie ja zauwazac. Pozdrawiam i zycze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Kochany Emilku i Enwu, widzisz nadal uwazam was za dzieci i to dzieci, ktorzy koniecznie chca gdzies zaistniec. Nie umieja tego zrobic, wiec zgrywaja takich wazniakow, pod oslona netu. Nie mam zamiaru przypominac wszystkim, co mowiliscie o Ofermie. Nie mam zamiaru wklejac mesgow jakie mi zostawiliscie. A to dlatego Emilku i Enwu, ze jestescie jeszcze dziecm. Ja wam z calego serca dobrze zycze, zebyscie zmadrzeli choc troszke, zeby wam sie w zyciu ukladalo, zebyscie byli po prostu normalni. Mam nadzieje, ze za kilka .. hmm moze za kilkanacie lat zrozumiecie, o co mi chodzilo. Wiem, ze teraz jest to dla was za trudne, rozumiem. Zawsze biore to pod uwage rozmawiajac z wami. Pora konczyc ten krociutki wywod, w sumie mialem nie odpisywac juz na ten topic, ale nie moglem przejsc obojetnie obok Emilka. Ah, bylbym zapomnial, doceniam, ze akurat w tej swojej wiadomosci dla mnie, tak malo przeklinales. Jestem pod prawdziwym wrazeniem. Moze sie zmieniasz. .... nie to niemozliwe, ale moze kiedys. A odpowiadajac, na pytanie dlaczego kochane dzieci wasze ksywy poruszylem, hmmm najwidoczniej przekroczyliscie granice zwana kultura, oczywiscie rozumiem, ze nie umiecie inaczej i nie wiecie gdzie ona lezy, ale moze kiedys drogie dzieci, przynajmniej bedziecie starac sie ja zauwazac. Pozdrawiam i zycze milego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Kochany Emilku i Enwu, widzisz nadal uwazam was za dzieci i to dzieci, ktorzy koniecznie chca gdzies zaistniec. Nie umieja tego zrobic, wiec zgrywaja takich wazniakow, pod oslona netu. Nie mam zamiaru przypominac wszystkim, co mowiliscie o Ofermie. Nie mam zamiaru wklejac mesgow jakie mi zostawiliscie. A to dlatego Emilku i Enwu, ze jestescie jeszcze dziecm. Ja wam z calego serca dobrze zycze, zebyscie zmadrzeli choc troszke, zeby wam sie w zyciu ukladalo, zebyscie byli po prostu normalni. Mam nadzieje, ze za kilka .. hmm moze za kilkanacie lat zrozumiecie, o co mi chodzilo. Wiem, ze teraz jest to dla was za trudne, rozumiem. Zawsze biore to pod uwage rozmawiajac z wami. Pora konczyc ten krociutki wywod, w sumie mialem nie odpisywac juz na ten topic, ale nie moglem przejsc obojetnie obok Emilka. Ah, bylbym zapomnial, doceniam, ze akurat w tej swojej wiadomosci dla mnie, tak malo przeklinales. Jestem pod prawdziwym wrazeniem. Moze sie zmieniasz. .... nie to niemozliwe, ale moze kiedys. A odpowiadajac, na pytanie dlaczego kochane dzieci wasze ksywy poruszylem, hmmm najwidoczniej przekroczyliscie granice zwana kultura, oczywiscie rozumiem, ze nie umiecie inaczej i nie wiecie gdzie ona lezy, ale moze kiedys drogie dzieci, przynajmniej bedziecie starac sie ja zauwazac. Pozdrawiam i

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Barsok
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Oczywiscie przepraszam, ze tyle razy wkleil mi sie ten post, jakos te pozdrowienia, ciezko przez te lacza szly )))))). Pa kochany Emilku.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-04-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Barsok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Barsok Znajdź więcej post'ów przez  Barsok Dodaj Barsok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Barsok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:17.    Strony (7): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions