Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Liga!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: no to zem sie wkurwil

quote:
Napisane oryginalnie przez deen

oj mystical widac chamstwa nie da sie tak szybko pozbyc, jesteli chamem sie urodziles chamem zostaniesh.
I nie mam ochoty grac, to moja sprawa nie wiesh jak sytuacja wyglada wiec komentarze zachowaj dla siebie, jest jedna osoba z r3 na moje miejsce jush wczesniej rozwzalem taka mozliwosc....
a pomysl jest smieshny dlatego ze liga od strony organizacyjnej jest zalosna, probowalem pomoc, sam proponowalem swoj udzial w lidze.. chcialem sam zorganizowac wlasna lige jeszcze przed White Harvest.
A piszac posty pomysl dwa razy nawet jakby sprawilo ci to wielki wysilek, bo moze na przyszlosc cos z ciebie bedzie... ale patrzac na twoje obecne posty to nadajesh sie tylko pod budke z piwem...
lub do psychiatryka



Deen ale on dobrze mowi milo by ci bylo jak bys sie tyle kur*a napracowala a jakis palant powiedzial ze to byl smieszny pomysl ?? Sam sie nie podjoles organizowania tylko die wychwalasz na wszystki strony ze to twoj pomysl i takie tam. Kogo to obchodzi, wazniejsi sa organizatorzy.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 15:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: Re: no to zem sie wkurwil

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Deen ale on dobrze mowi milo by ci bylo jak bys sie tyle kur*a napracowala a jakis palant powiedzial ze to byl smieszny pomysl ?? Sam sie nie podjoles organizowania tylko die wychwalasz na wszystki strony ze to twoj pomysl i takie tam. Kogo to obchodzi, wazniejsi sa organizatorzy.



blood, ty jestes LAMER. Tylko wytlumacze Ci, ze lamer to nie ktos kto slabo gra, taka osoba to newbie. A ty jestes lamer bo to odnosi sie do zachowania. Zawsze chcesz sie klucic, wszystko ci zle. Wczoraj jak zadzwoniles i powiedzialem ze sie spoznie to rzuciles sluchawka bez niczego. Potem po losowaniu jak gralem na serverze to wyzywales mnie od marnych organizatorow. A teraz mowisz jacy to organizatorzy sa wazni. Jak dorosniesz to moze bedzie dalo sie z Toba rozmiawac bo narazie to widac ze twoj wiek nie odnosi sie do poziomu jaki soba reprezentujesz. Jestes cofniety psychicznie, a to przez to ze roku siedzisz non-stop przed kompem i niegdzie sie nie ruszac. Stary zrob cos z soba bo zawsze bedziesz takim dzieckiem.

PS. MajeS, blagam, zamknij ten topic!

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 15:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: Re: Re: Re: no to zem sie wkurwil

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


blood, ty jestes LAMER. Tylko wytlumacze Ci, ze lamer to nie ktos kto slabo gra, taka osoba to newbie. A ty jestes lamer bo to odnosi sie do zachowania. Zawsze chcesz sie klucic, wszystko ci zle. Wczoraj jak zadzwoniles i powiedzialem ze sie spoznie to rzuciles sluchawka bez niczego. Potem po losowaniu jak gralem na serverze to wyzywales mnie od marnych organizatorow. A teraz mowisz jacy to organizatorzy sa wazni. Jak dorosniesz to moze bedzie dalo sie z Toba rozmiawac bo narazie to widac ze twoj wiek nie odnosi sie do poziomu jaki soba reprezentujesz. Jestes cofniety psychicznie, a to przez to ze roku siedzisz non-stop przed kompem i niegdzie sie nie ruszac. Stary zrob cos z soba bo zawsze bedziesz takim dzieckiem.

PS. MajeS, blagam, zamknij ten topic!


A sie starszak znalazl boshe chlopie ... Ja sie kloce ?? Oni mnie prowokuja sam widzisz ze coraz wiecej ludz jest wkurwio**** sytuacja jaka zaistniala. Nie moja wina ze jestem szczery i lubie wymieniac ludzkie wady. Ty masz to samo tylko ze to skrywasz grajac w Ut i piszac posty. A w domu calkiem inny czlowiek. Ciekawe bardzo ciekawe.

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 15:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: Re: Re: no to zem sie wkurwil

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d


Deen ale on dobrze mowi milo by ci bylo jak bys sie tyle kur*a napracowala a jakis palant powiedzial ze to byl smieszny pomysl ?? Sam sie nie podjoles organizowania tylko die wychwalasz na wszystki strony ze to twoj pomysl i takie tam. Kogo to obchodzi, wazniejsi sa organizatorzy.


nie bede tego komentowal, proponowalem zorganizowanie ligi i nie bylo chetnych, nie bylo 2 osoby, a sam nie bede robil czegos co zrobi gracza nadzieje a pozniej sie rozpadnie...

btw jeszcze wczoraj widzialem na serwerze obelgi rzucane w kierunku sxl'a...
a dzisiaj jestes niewinny ?? obronca sie znalazl, a nie mash racji sam sxl napisal ze to co pishesh to bzdury.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

zamykam topic... reszte zalatwcie sobie na privie..

aha, jeszcze mala uwaga do mystikala - jeszcze raz bedzie mi tu publicznie kogos wyzywal i uzywal takich slow do dostaniesz bana na board'a jak sie mocno postarasz to na cale fpp.pl... i nie interesuje mnie to czy jestes w danym momencie mocno zdenerwowany czy nie, sprawy mozna zalatwiac ze spokojem i normalnym slownictwem...

a jak chcesz nawyzywac jakas osobe i jej rodzicow to na priv...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 15:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

CICHO!

nie chce brzydko mówic więc powiem ZAAMKNIJCIE MORDY... wsyztsko idzie dalej, sxl nie umarł, a liga jest i będzie... grac mecze bo macie czas do ... nie powiem zobaczcie na strone
www.utliga.prv.pl ... mam jush nową ekipe pomocniczą i wszystko idzie dobrze... wasze kłótnie nie mają sensu....

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:18.    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions