Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Boze.... (q3rulez?)
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (7): « First ... « 5 6 [7] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

Red face the end ??

kazdy ga w co lubi i w co chce grac zakonczice temat !! hakan ma racje !!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Trza bylo nie odpowiadac to by sie sam zakonczyl robil sie juz spokoj

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-07-2003 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

a od czego to sie zaczelo? i kto wogole zaczal?

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 17:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ray
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Red face

addict3d zaczal
(gej sie nie mogl pogodzic ze ut i q3 umieraja )
ja sam nie lubie obu gier i dlatego mowie wam...........................
CS RULEZ

teraz ktos niech zamknie ten topic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 20:02
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

ooooooooooooooo stary - to teraz sie dopiero zacznie ;
pewnie ze Cs rulez - takie wałki jak ty też rulez

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

sicho tam szyscy ...wiadomo i tak ze rtcw bije wszystkie gry na glowe a teraz juz spokoj

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sYs|yavor
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja:

A nie, bo najlepsze jest Tribes 2!



Odbija nam chyba tropikalna pogoda...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 22:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sYs|yavor Znajdź więcej post'ów przez  sYs|yavor Dodaj sYs|yavor do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
beee
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: w dupie

ja jestem najlepszy

__________________
Po co grac w siatkówke? Lepiej idź sie powieś !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-07-2003 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil beee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do beee Znajdź więcej post'ów przez  beee Dodaj beee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać beee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Annihitek
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja:

A nie, bo najlepszy jest MPlayer (linuksowy) - do odtwarzania filmów. ;-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 07:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Annihitek Znajdź więcej post'ów przez  Annihitek Dodaj Annihitek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Annihitek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SweepeR
sweter



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wroclaw

XBill ownz j00

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 11:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SweepeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SweepeR Znajdź więcej post'ów przez  SweepeR Dodaj SweepeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SweepeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ray
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Q: KURWO SPIERDALAJ (w twoim wykonaniu)
A tak wogule wy sie wszyscy nie znacie lamy....
najlepsza gra pod sloncem jest......................................








WINAMP
C>move Boze.... "(q3rulez?)" "FPP BOARD\Zasoby\Kosz"

btw. co myslicie o nowym forum dla zbanowanych userow?
Zeby mogli pisac tylko na tym forum?
Status zbanowanego bedzie "Uwieziony"
a Forum sie bedzie nazywalo Wiezienie
co o tym sadzicie
a. ZAJEBISTY POMYSL ;>
b. ZAJEBISTY POMYSL;>
c. do dupy
d. do dupy
e. moze byc
f. do dupy

Edytowane przez dnia 27-07-2003 o godz. 21:31

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 13:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

eeee chyba A chociza B tez jest dobra

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

quote:
Napisane oryginalnie przez Ray
Q: KURWO SPIERDALAJ (w twoim wykonaniu)


o co chodzi? chyba tak napisalem kiedys- ale mowilem ze przyszla kwila refleksji... bo ten zwiazek frazeologiczny jest zbyt imo trywialny

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

zejefajny topik .

Ja się wtrące odnośnie 2 rzeczy:

1. rakietnica w UT się ładuje przed strzałem (naciskasz mysza, rakieta (-y) się ładuje i strzał). To jest troche niewygodne, każda automatyczna broń palna na ziemi ładuje się po strzale, nie po naciśnięciu spustu...
2. modele w UT są gorsze, mają mniej poligonów i średnie textury. Animacja modeli w UT jest na poziomie Q2, Q3 z podziałem na głowe tors i nogi przebija UT jeśli mówimy o modelach. / to powiedziałem ja, grafik 2d i 3d .

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tehace
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2003
Lokalizacja: tu bo nie tam

__________________
Opcjonalny podpis możesz wstawiać na dole swoich postów.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tehace Znajdź więcej post'ów przez  tehace Dodaj tehace do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Taaak, oczywiscie a swistak siedzi i zawija je w te sreberka...

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 18:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

no to jest swistak

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2003 21:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SakiS
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Rzeszów

**** gdzie koles to wychodował

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-07-2003 19:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SakiS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SakiS Znajdź więcej post'ów przez  SakiS Dodaj SakiS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SakiS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

Thumbs down

SakiS: ja widzialem takiego jednego gdzies w katowicach na rynku latal (po ulicy) caly goly nie liczac tego owlosienia
moze przestancie porownywac wszystko ze wszystkim (jak to ladnie ujol Q) i napiszcie cos konkretnego...

Witam w tekście, który porusza bardzo wdzięczny temat - UT vs. Q3A.
Witam.
Naczytałem się mnóstwo podobnych tekstów i w większości z nich było to samo - "remis", "pat", "obie są miód" itp. I tak się właśnie zastanawiałem - autorzy naprawdę tak myślą, czy może boją się wywołać wojnę?
boja sie
Postanowiłem, że ja cackać się nie będę i poddam obie gry sprawiedliwej (to ile mi dasz za zwycięstwo...? Ouuupss! - dop. mój ) ocenie. Proszę, aby nie tyrać mego maila wiadomościami typu - "ty zdebilały *******! Przecież xxx rulez!" [że co? filmy 'xxx rulez' ? ;-) -dop.KoVaL]
Aby wszystko było jasne - w tym arcie są moje opinie, które nie pokrywają się z opinią redakcji (chociaż kto wie...). Ciekawi mnie tylko, kto będzie wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku? [jakiego pojedynku? UT vs Q3, czy TY vs Redakcja -dop.KoVaL]
Zapraszam do czytania (UWAGA! - będzie baaaaardzo ostro )!

jak pierwszy raz to przeczytalem to juz mi bylo goraco
GRAFIKA
Q3A - qrcze, co to ma być? Kolorowo i cukierkowo jak w dobranockach. Wprawdzie niektóre mapy są trochę "brudne", ale bardzo słabo. Można raczej powiedzieć, że są "zakurzone". Jak to powiedział jeden gościu: "grafa jest gładka, jak d*** niemowlęcia". Fakt, że niektóre elementy grafiki są zrobione ładnie, ale wrażenia to raczej na mnie nie robi. Jednym słowem: średnio!
UT - miód! Ciemno, "brudno" i szaro. Bardzo klimatycznie i nastrojowo. Grafa robi bardzo pozytywne wrażenie, a bardzo często wręcz powala! Poprawiony engine Unreala daje radę. Pomimo upływu czasu, grafika cieszy oko.
Q3A - 5/10
UT - 9/10

ze JAK???? ROTFL... na odwrot
pathetic
MUZYKA
Q3A - przeciętniarstwo! Można posłuchać w czasie gry, ale nie zauważa się jej nieobecności. Lepiej ją wyciszyć i włączyć sobie jakieś mp3.
UT - znakomity podkład muzyczny. Gra z wyłączoną muzą, to już nie to samo. Na każdej mapie music jest inny, ale dobrany do klimatu areny. Mistrzostwo!
Q3A - 5/10
UT - 10/10

mistrzostwo, aha.
chociaz faktycznie muzyka z ut ciut ciut jest lepsza
DŹWIĘKI
Q3A - no, tu muszę pochwalić qwaka. Odgłosy są całkiem niezłe i trzeba przyznać, że nie ma się do czego przyczepić. Uczciwie przyznaje ocenę maksymalną.
UT - wypas! To jedyne określenie, które przychodzi mi do głowy. Odzywki botów, odgłosy wystrzałów oraz inne dźwięki, które można usłyszeć podczas rozgrywki to wszystko wykonane jest na najwyższym poziomie. Brawisssimo!
Q3A - 10/10
UT - 10/10

BWAHAHAHAHHAHAH!!!!
jak bede chcial gadajace boty to zainstaluje ze Q3TA
KLIMAT
Q3A - W sumie to jakiś na pewno jest i da się go odczuć podczas gry. Niestety, nie tak wyraźny i fajny jak w UT.
UT - eXtRa! Jest specyficzny i wyrazisty klimacik, który można odczuć podczas gry. Jedna z głównych zalet UT.
Q3A - 7/10
UT - 10/10

tego nie skomentuje... ale to jest zalosne
TRYBY ROZGRYWKI
Q3A - nędzny standard, nic poza tym.
UT - wszystkie standardowe tryby + nowe (bardzo fajne!).
Q3A - 5/10
UT - 10/10

nedzny sam jestes... a jesli chcesz ASsault w Q3 to jest chyba pare modow
MAPY
Q3A - niezbyt dużo, większość to totalne chłamy, nie nadające się do gry.
UT - o wiele więcej map, a większość z nich to bardzo fajne areny. Nie dam maksymalnej oceny, bo jednak ta mniejszość to gnioty.
Q3A - 5/10
UT - 8/10

na przyklad ARENA GATE - tam to nawet chodzic nie mozna [JOKE]
BOTY
Q3A - na pierwszych poziomach bardzo głupie, a na wyższych aż ZA dobre. :/ Bardzo dziwne modele - szkielety, oczy (a właściwie oko na nogach itp. Nie wiem, może to tylko moje odczucie, ale bardziej wolę ludzkie modele, niż jakieś stwory. Chociaż muszę przyznać, że jeden potworek jest całkiem śmieszny! Chodzi mi oczywiście o Orbba. [to chyba nie widziałeś jeszcze modeli... Teletubies -dop.KoVaL]
UT - bardzo dużo poziomów do wyboru i możliwość konfiguracji - każdy dostosuje bocika do swojego poziomu gry. Modele są fajne, bardziej ludzkie niż w qwaku.
Q3A - 7/10
UT - 10/10

bot nie strzela i moze mnie zabic?? (c) ktostam
pathetic x2
a po za tym... dlaczego ludzkie..hmm. a te zwierzeta nali warcow, nali , skaarj warriory i robot xan to cO??
MENU I OPCJE
Q3A - dość duża ilość opcji, ale menu jakoś nie przypadło mi do gustu.
UT - WIELE opcji i ładne, przejrzyste menu.
Q3A - 7/10
UT - 10/10

HAHA.. jaaaasne.. MENU UT jest na gorze zupelnie jak okno windowsa... a gdzie sa skroty na tym pulpicie
GRYWALNOŚĆ
Q3A - muszę przyznać, że jest całkiem spora.
UT - GIGAGRYWALNOŚĆ!
Q3A - 7/10
UT - 10/10

na odwrot... a poza tym jak wiele znaczen ma slowo gigagrywalnosc
TO "COŚ"
Q3A - przez pewien czas grałem, wiec to "coś" qwak MUSI mieć.
UT - nie można oderwać się od monitora. Gram od roku i mi się nie znudziło. Przeciwnie - z każdym dniem UT podoba mi się coraz bardziej. Sami wyciągnijcie wnioski...
Q3A - 7/10
UT - A jak myślisz?

ja mysle zeeeee to bedzie 0/10
SMACZKI
Q3A - Nie dobijaj mnie. Warto napisać o skoczniach na mapach i ew. fajnym RL oraz gibach. Poza tym nie zauważyłem nic specjalnego (a wcale nie jestem ślepy!
UT - Headshoty, dodgingi, Redeemer, Translocator, można odbijać rakiety Hammer'em, fajne animacje, niektóre mapki są NAPRAWDĘ niezwykłe.
Q3A - 5/10 (Głównie za skocznie)
UT - 10/10

chyba jednak jestes
DODATKI
Q3A - Dość dużo, nawet łatwo się je instaluje. Bardzo ładne modele i skiny! Są też perełki, takie jak CPM (ruuulezzz!).
UT - OGROM plików! Prosta instalacja, a do tego wiele dodatków to prawdziwe wypasy (TO: AOT ruuulezzz!).
Q3A - 9/10
UT - 9/10

CHAOS UT to gniot zawieszajacy sie, jailbreak ut nie dorasta temu do q3 do piet
FANI
Głupotą jest dla mnie porównywanie ilości fanów. Każda gra ma swoją grupkę miłośników i NIC tego nie zmieni. Dlatego też przemilczę ten punkt.

no to po**** to tu piszesz...
a gdybym byl na twoim miejscu i lubialbym (ale nie lubie) ut to napisalbym to:
Q3A - ma zero fanow na roznych ligach nikt nie gra ID jest do dupy.
UT - CALY SWIAT GRA W UT!!!!!!!!!!!!!
Q3A - 1\10
UT - 10\10

ale ja nie lubie ut, to napisalbym:
Q3A - Wszyscy w to graja
UT - nikt nie gra nie ma zadnych lig do grania...
Q3A - 11\11
UT - 1\10

ale skoro nie bede porownywac fanow to tez przemilcze ten punkt
OCENA KOŃCOWA
Q3A - 7/10 (Jeśli grasz na CPM dodaj 2 punkty - CMP to wypasss!
UT - 10/10 (cudo!)

jak dlamnie jesli nie grasz na cpm dodaj 3 punkty - dla mnie cpm smierdziiiiiiiiiiIIIIIIIIIIIIIII
No, to tyle jeśli chodzi o wszelkie oceny. Wspomnę jeszcze co nieco o nietolerancji ludzi, którzy piszą porównania. Widziałem kilka tekstów Q3A vs. UT, których autorami byli quakowcy.
Dobiło mnie czepianie się na siłę do UT. Niektórzy kolesie zaniżali ocenę UT, bo nie mogli zapamiętać nazwy broni lub tyrali grę za uzbrojenie, które w niej występuje. Owszem można wyrazić swoją opinię, ale jak ktoś pisze, że broń w UT jest do d*** i nie poda argumentów, które mogłyby wyjaśnić innym jego zdanie, to traktuję to jako bezsensowne dowalanie się w celu styrania UT. Ciekaw jestem, czemu ci "pisarze" nie uzasadnią swojej opinii? Może wiedzą, że nie ma się czego w UT czepić i stosują taktykę "napiszę, że np. broń jest do kitu i będę miał powód, żeby obniżyć ocenę o 2 punkty"? Denerwujące są również opnie typu "do Q3A jest więcej dodatków i gra ma więcej fanów". Ciekawe skąd autorzy tych tekstów to wiedzą? Przeprowadzali jakieś sondy, czy może pracują w tajnej służbie jej królewskiej mości?

dobilo mnie czepianie sie ut - a jak wyjasnisz to:
TRYBY ROZGRYWKI
Q3A - nędzny standard, nic poza tym.
UT - wszystkie standardowe tryby + nowe (bardzo fajne!).
Q3A - 5/10
UT - 10/10

i to:
KLIMAT
Q3A - W sumie to jakiś na pewno jest i da się go odczuć podczas gry. Niestety, nie tak wyraźny i fajny jak w UT.
UT - eXtRa! Jest specyficzny i wyrazisty klimacik, który można odczuć podczas gry. Jedna z głównych zalet UT.
Q3A - 7/10
UT - 10/10

i to:
WNIOSEK:
UT jest ekstra gierką, praktycznie pozbawioną wad. Dużo w nim rozwiązań oryginalnych i w ogóle świetnych. Pod każdym względem jest wymiatający i nie pozwala odkleić się od monitora. A co z Q3A?
Qwak3 jest grą bardzo dobrą. Nie wiem jednak, co specjalnego ludzie w nim widzą, bo dla mnie jest trochę zbyt banalny i przeciętny.

to na pewno nie jest na sile czepianie sie do q3, nieprawdaz?
apeluje więc: jeśli chcesz napisać tekst na temat Q3A vs. UT i jesteś fanem jednego z tych FPP, to nie zaniżaj oceny drugiej gierce, tylko dlatego, że nie kręcisz się wokół jej sceny! [Wg mojej (nie)skromnej opinii txt który jest tylko obrażaniem, nie zasługuje na miano 'recenzji'! -dop.KoVaL]
WNIOSEK:
UT jest ekstra gierką, praktycznie pozbawioną wad. Dużo w nim rozwiązań oryginalnych i w ogóle świetnych. Pod każdym względem jest wymiatający i nie pozwala odkleić się od monitora. A co z Q3A?
Qwak3 jest grą bardzo dobrą. Nie wiem jednak, co specjalnego ludzie w nim widzą, bo dla mnie jest trochę zbyt banalny i przeciętny. To tylko moje zdanie, więc niech się kłejkowcy nie burzą!
"Czysty" Q3A przegrywa z UT zawsze i wszędzie. Niestety, panowie z ID "trochę" dali plamę, bo nowy qwak powinien być dużo bardziej dynamiczny i znacznie szybszy.

to panie z epic megagames "troche" dali plame: nowy UT powinien byc duzo duzo szybszy... a jesli chodzi o podkrecenie dynamiki podkrecajac szybkosc gry to
dokoncze w nastepnym poscie bo mam limit znakow, o mam tutaj az 9721!!!.

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 08:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major Kiper DN
[COW]maYor



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: 298 K

cd

Pewnie wiele Quakowców wkurzonym tonem powie, że grałem w Q3A mało i oceniam grę nie mając o niej wszystkich informacji oraz doświadczenia. Niektórzy mogę też powiedzieć, że wolę UT bo wyszło przed 3 częścią Wstrząsu. Wszystkim takim odpowiadam: Bullshit!
Zanim pierwszy raz zagrałem w demo UT (Maj 2001), to ciąłem w demko Q3A (a potem full wersję) bez przerwy! Nie dawałem kompowi spokoju i często wychodziłem do kafejki, aby pograć w Q3A po LAN'ie. I co? Gdy zobaczyłem (i zagrałem ) w UT, Q3A poszedł w odstawkę.
Po kilku miesiącach zdobyłem full wersję Nierzeczywistego i gram w niego do dzisiejszego dnia! W sumie, to prawdziwym quakowcem (czyli takim, który gra na pełnej wersji i zna się trochę na rzeczy) byłem z 6 miesięcy. Teraz również pogrywam w Q3A, ale raczej rzadko.
Z Q3 przerzuciłem się na UT i obie gry zdążyłem dość dobrze poznać. Tak więc oceny dokonałem w pełni sprawiedliwej i zgodnej z moim chorym umysłem.
No, a teraz już kończę bo się bociki na Decku niecierpliwią
BTW: Tekst ten, po napisaniu oryginalnej wersji był modyfikowany... 4 razy! Oryginał mocno różnił się od wersji finalnej, choćby tym, że Q3A dostał wcześniej DUŻO gorszą ocenę. Zmieniłem ją dlatego, że - choć gra nie jest tak dobra jak UT - odkryłem na nowo frajdę, jaka płynie z fragowania kolejnych przeciwników w Q3A (zwłasza na CPM - to jest jazda!) i robieniu do tejże gry rozmaitych dodatków. Pozdro dla wszystkich, których teksty zainspirowały mnie do napisania tego arta!

LOL. koles jestes zajebisty... zwlaszcza z tym "orginalem"... wiesz co... przytocze ci tu jesten tekst:
Naczytałem się mnóstwo podobnych tekstów i w większości z nich było to samo - "remis", "pat", "obie są miód" itp. I tak się właśnie zastanawiałem - autorzy naprawdę tak myślą, czy może boją się wywołać wojnę?

PostanowiłAm, że ja cackać się nie będę i poddam obie gry sprawiedliwej (to ile mi dasz za zwycięstwo...? Ouuupss! - dop. mój ) ocenie. Proszę, aby nie tyrać mego maila wiadomościami typu - "ty zdebilały *******! Przecież xxx rulez!"

zdaje sie ze edytowales ten tekst po to, zeby bac sie wywolac wojne, a ta "recenzja" sam sie prosisz zeby tyrac twojego maila. i powiem ci jedno SPIERDALAJ Z ZIEMI, BO JAK CIE ZNAJDE TO CI TAK.... i jak bede szukal gry dla pedalow i zruchanych koz to na pewno wybiore UT. Dziekuje wam wszystkim i przepraszam jezeli niepotrzebnie odgrzalem ten topik

__________________


Wymiary listka papieru toaletowego REGINA: 12,3 cm x 9,7 cm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2003 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major Kiper DN Znajdź więcej post'ów przez  Major Kiper DN Dodaj Major Kiper DN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major Kiper DN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:50.    Strony (7): « First ... « 5 6 [7] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions