Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > http://www.czitersraus.prv.pl/
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 6 7 [8] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Re: Re: Re: Re: hehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Lemining

... Sciagnij sobie np. OGC... I sobie pograj na boty. (bron boshe na serverach z ludzmi... )



nie widze potrzeby testowania OGC(bo jeszcze ktos przejdzie na ciemna strone mocy).... czego oczy nie widza sercu nie zal.

a w ogole kto takie gawno napisal (OGC)???

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Re: Re: Re: hehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Lemining


Moj kumpel uzywa ...



To twoj kumpel uzywa OGC i on sobie moze? Wogole na to nie reagujesz?! A moze to wcale nie kumpel?
Wez lepiej go sprobuj przekonac zeby wywalil to gowno bo jak go nakryja to nie bedzie "zlituj sie".

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 11:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

Re: Re: Re: Re: Re: hehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez maggot21


To twoj kumpel uzywa OGC i on sobie moze? Wogole na to nie reagujesz?! A moze to wcale nie kumpel?
Wez lepiej go sprobuj przekonac zeby wywalil to gowno bo jak go nakryja to nie bedzie "zlituj sie".



Hehe... jasne ze moj kumpel nie powinien ale nie bede go bil. A wogole to on gra z OGC na takiej zasadzie ze proboje dolowac tych dobrych co sie tak chwala. (Bawi sie w robin hooda zabija tych lepszych a zostawia tych co sie dopiero ucza.) Smieszne to troche jest. Ale wogole nie widac ze ma ogc.
Ale powiem ze on zadko gra w UT. On woli ze mna grac na multi w worm's

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

Re: Re: Re: Re: Re: hehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez voytas


nie widze potrzeby testowania OGC(bo jeszcze ktos przejdzie na ciemna strone mocy).... czego oczy nie widza sercu nie zal.

a w ogole kto takie gawno napisal (OGC)???



Ogc napisal jakos koles "noskill" (bez umiejetnosc)
Widzialem teraz najnowsza wersje...
Ma takie *******y ze ***** nie wiem czy ktos by wygral z kolesiem ktory uzywa tej wersji.
- amibot
- wallhack
- autoszczelanie jak najedziesz na kolesia
- i dalekie skoki

Jak ja to zobaczylem i jak moj kumpel tego uzywal z botami to odechcialo mi sie grac na jakis czas... bo stracilem sens
Ale chce by lepszy, tylko ten ****** komupter 12-20 fps z najgorsza grafa .

ps. A to do tego cytatu ... Nie dymaj sie z dziewczyna bo ... hehe (nie musze konczyc)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 14:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: hehehe

quote:
Napisane oryginalnie przez Lemining


Ogc napisal jakos koles "noskill" (bez umiejetnosc)
Widzialem teraz najnowsza wersje...
Ma takie *******y ze ***** nie wiem czy ktos by wygral z kolesiem ktory uzywa tej wersji.
- amibot
- wallhack
- autoszczelanie jak najedziesz na kolesia
- i dalekie skoki

Jak ja to zobaczylem i jak moj kumpel tego uzywal z botami to odechcialo mi sie grac na jakis czas... bo stracilem sens
Ale chce by lepszy, tylko ten ****** komupter 12-20 fps z najgorsza grafa .

ps. A to do tego cytatu ... Nie dymaj sie z dziewczyna bo ... hehe (nie musze konczyc)





ogc nie napisał noskill,a i z takim gościem da się wygrać,skoki przydają się do Q3 w UrT nie zdają egzaminu sprawdź to się dowiesz dlaczego,wallchack zajebiście rozprasza a gościa z botem odrazu poznać nawet jak fov ustawi na 1,i co najważniejsze nie wszystkie strzały z bota siadają tak że jak lama gra z ogc to i tak nie jest bogiem dla dobrego gracza,inna sprawa jak dobry gracz używa ogc,ale na szczęście ja nie widziałem żeby takowy używał ogc no bo i po co.
A co do Kilera to nie jest lama tak jak to ładnie wcześniej ujołeś pograj np. z nim to zobaczysz jak można grać bez ogc.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 02:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

spox...

Ja widzialem dobrego gracza w uzywaniu ogc.
Nawet nie wiedzialem ze uzywa ogc. Przypadkowo nagralem demo. I potem sobie ogladalem w ogc. Zeby wiedziec co przegapilem. I zauwazylem jak koles kilka razy sie pomylil. I szczelal do kolesia a nagle go przewrocilo wprost na drugiego kolesia, kotry byl za nim.

ps. Powinno byc tak jak w Counter Strinke... Jakies programy typu Paladyn etc. aby sprawdzal dysk.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 08:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

!!!

hey ho
mozesz miu psycho albo ty lemming przeslac ogc 1.8 z tym auto fire chce zobaczyc jak to wyglada bo jak narazie mam versje 1.6
jabyscie mogli to bardzo prosze niebujcie uzywam go tylko do celow komercyjnych

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 12:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
voytas
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ziemia

Cool po co komu!!!

po co Wam nawet sprobowanie na botach tego badziewia. niech to nie beda wymowki do checi uzywania OGC. mnie np. nie korci by to zobaczyc jak dziala.

__________________
Voytas
audaces fortuna iuvat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil voytas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do voytas Znajdź więcej post'ów przez  voytas Dodaj voytas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać voytas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: po co komu!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez voytas
po co Wam nawet sprobowanie na botach tego badziewia. niech to nie beda wymowki do checi uzywania OGC. mnie np. nie korci by to zobaczyc jak dziala.

i good - bez badziewia satysfakcja wieksza jak sie 3 naraz (no moze jeden po drugim) ubije))
a i headów kilka dziś mi sie udalo... ;-)
A co do korcenia - polecam zrobic to co ja - odinstalujcie tego virusa windowsa - zainstalujcie linuxa i tam sie bawcie - o ile wiem zadnego badziewia dla tego systemu nie ma i sprawa jest czysta...

Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy ))

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

Re: Re: po co komu!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez forever

i good - bez badziewia satysfakcja wieksza jak sie 3 naraz (no moze jeden po drugim) ubije))
a i headów kilka dziś mi sie udalo... ;-)
A co do korcenia - polecam zrobic to co ja - odinstalujcie tego virusa windowsa - zainstalujcie linuxa i tam sie bawcie - o ile wiem zadnego badziewia dla tego systemu nie ma i sprawa jest czysta...

Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy ))



Co do linuxa to trzeba miec pelna wersje q3 for linux ... czy ta co ja mam do q3 for win mi starczy... ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: po co komu!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez Lemining


Co do linuxa to trzeba miec pelna wersje q3 for linux ... czy ta co ja mam do q3 for win mi starczy... ?


Jasne!!! Ja tez nie mam full linux wersji ale na szczęście ID soft sie ulitowal i wypuscil sam installator... plyta windozowa do napedu sciagasz installke q3d pod linuxa i jazda... (jesli dobrze pamietam wystarczy point release) I naprawde nie potrzebujesz %$#$%%$ Winblowsa zeby sie dobrze bawic ))
(jakbys chcial wiedziec to CS tez sie da uruchomic pod linuxem - u mnie juz chodzi )

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Edytowane przez forever dnia 25-08-2003 o godz. 12:51

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-08-2002 22:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

OK

Spox... Tylko ... nie wiem jakiego linuxa sobie czasnac... I nie wiem czy wszystko bedzie mi pod nim chodzic.
np. PhotoShop 7.0, Flash 6, Pajączek itp.

Potrzebuje tych programow ... i jak nie beda chodzily pod winem no wielki H... ...

Nigdy tez nie instalowalem Linuxa. I nie wiem jak zabardzo to sie robi... ?
np. Mozna z dyskietki startowej wina instalowac linuxa ?
Czy musze ustwaic w biosie ze ma mi przy uruchamianiu kompa CD-ROM czytal.

ps. CS to hala... u mnie w kawiarenkach w to ciagle graja...
I juz chyba ok roku w mape Assault bo ludzie sie rzucaja ze innych map nie znaja
A wogole to cs jest brak realistycznosci. Jak np. wchodzenie po drabinie ... (nie wiem czy ktos wchodzi po drabinie trzymajac kalacha w dwoch rekach , albo np. przyzwyczajilem sie do tego ze panocki sie lapia i podciagaja ) W CS nie ma takich udogodnien
Nie wiem czy ktos gral w ten mod do q3, nazywa sie true combat...
Tam jest taki realizm ... ze szok
np. W normalnym widoku nie ma celownika, zeby wymiezyc trzeba dac na combat mode... (koles sie tak patrzy w celownik i wtedy mamy szanse trafic... wogole za bardzo realistyczna dla mnie i menu mi sie nie podoba + duzo broniek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 08:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: OK

Zapomnij o pajaczku, flashu etc... nie sadze zebys je dal rade uruchomic..
Co do CS to sie generalnie zgadzam - realizmu tam jest jak szynki za komuchów.. ))
Ale lubie sie tam czasem dac zabic dla odmiany ))

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Edytowane przez forever dnia 25-08-2003 o godz. 12:53

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2002 14:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lemining
Wężyk Pierdzący Master



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: w domu :D

Re: Re: OK

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Zapomnij o pajaczku, flashu etc... nie sadze zebys je dal rade uruchomic..
Co do CS to sie generalnie zgadzam - realizmu tam jest jak szynki za komuchĂłw.. ))
Ale lubie sie tam czasem dac zabic dla odmiany ))



Super... Czyli linux nie jest dla mnie ... Chyba ze bym mial na 2 partycjach 2 systemy i bym sobie wybieral. Dla UT linux a do pracy Windows ... mysle ze windows poradzi sobie ze praca i rozrywka.

ps. Masz cos z kodowaniem znakow ze "Ă" napisales ...
A moze to jedna z jakis wad linuxa ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lemining Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lemining Znajdź więcej post'ów przez  Lemining Dodaj Lemining do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lemining prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: OK

quote:
Napisane oryginalnie przez Lemining


Super... Czyli linux nie jest dla mnie ...


Nikt nie jest doskonaly

quote:
ps. Masz cos z kodowaniem znakow ze "Ă" napisales ...
A moze to jedna z jakis wad linuxa ?


Mam cos z kodowaniem

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2002 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Bardzo interesujacy scenariusz brazyliady, ciagnie sie przez... 8 odcinkow juz, doczytalem 4, reszte sobie wydrukuje, bedzie do poduszki.

Pozdrawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-09-2002 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Exclamation Jak to **** jest??

MONAR kurcze juz nie rozumiem!! Szukacie lamusow ktorzy oszukuja i psuja ludziom zabafe tia?, to jak ich lapiecie dlaczego nie podajecie do publicznej wiadomsci ich danych (nikow itp.) zeby ich wysmiac wyszydzic i wyrzucic z co by nie mowic jakiejs tam spolecznosci UTr maniakow???. JAK JUZ ZLAMAS KUTANY ZOSTAL ZLAMANY NA CZITOWANIU TO JECHAC Z NIM JAK Z KUPA GNOJU!!!!!!

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-10-2002 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p0p4j
...



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Krakow

Re: Jak to **** jest??

quote:
Napisane oryginalnie przez Hey_Dude_!
MONAR kurcze juz nie rozumiem!! Szukacie lamusow ktorzy oszukuja i psuja ludziom zabafe tia?, to jak ich lapiecie dlaczego nie podajecie do publicznej wiadomsci ich danych (nikow itp.) zeby ich wysmiac wyszydzic i wyrzucic z co by nie mowic jakiejs tam spolecznosci UTr maniakow???. JAK JUZ ZLAMAS KUTANY ZOSTAL ZLAMANY NA CZITOWANIU TO JECHAC Z NIM JAK Z KUPA GNOJU!!!!!!


czlowiekoo ty chyba jestes nowy....
Nie czytales o aferze z N3verdiem ?
bylo ponad 150 komentrzy na zrobionym przez Mejesa i Ottara(oby żyli wiecznie) ut.pl

Monar mial pomysl zajebisty ale nie wyszlo... no cooz
LAJF IZ BRUTAL

__________________
Don’t Forget the Rapist in "Therapist"..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-10-2002 12:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil p0p4j Kliknij tutaj by wysłać e-maila do p0p4j Znajdź więcej post'ów przez  p0p4j Dodaj p0p4j do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać p0p4j prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Re: Re: Jak to **** jest??

quote:
Napisane oryginalnie przez p0p4j
czlowiekoo ty chyba jestes nowy....
Nie czytales o aferze z N3verdiem ?
bylo ponad 150 komentrzy na zrobionym przez Mejesa i Ottara(oby żyli wiecznie) ut.pl

Monar mial pomysl zajebisty ale nie wyszlo... no cooz
LAJF IZ BRUTAL

no coz..zgadles jestem swierzynka, i nic nine wiem o aferze z neverdim, ale powinno byc tak: nagranie kolesia jak gra jaks komisyjna decyzja(kilka osob oglada film), i demaskowanie delikwenta!, potem ban itp....oby 1.32 zapobiegl czitowaniu...oby...

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2002 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

ja mam demko z skrat stare demko jak nie macie dajcie znac i wogule monar ;o czemu ta strona nie dziala ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 22:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

hyhyhyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez p4t3ex.pl
ja mam demko z skrat stare demko jak nie macie dajcie znac i wogule monar ;o czemu ta strona nie dziala ?



p4t3ex zobacz kiedy byl ostatni post w tym temacie heh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 22:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation pfff..

o_O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 07:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

HEhehe no ja nie moge hrhrh :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 12:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: hyhyhyhy

quote:
Napisane oryginalnie przez Psycho
p4t3ex zobacz kiedy byl ostatni post w tym temacie heh

heh - ile sie juz od tego czasu rzeczy pozmienialo...
Np. wtedy jeszcze nie bylo ogc dla linuxa... a teraz nawet pingwinka używając można być oskarżonym hihihi podwarunkiem że się dobrze gra i kogoś zabija :> mnie to z nową betą nie grozi

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Edytowane przez forever dnia 25-08-2003 o godz. 13:10

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 12:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eVo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

First Person Perspective

lol

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 13:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
eVo
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Arrow patex

pat co sciagasz po Kv3 logo "Pat3ex" lamko mala

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 13:49
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=BzN=-M[]nar
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: Kraków

hahaha

Myslałem ze to wyrzucona a to dalej jest lolek jest to temat chyba 2gi pod wzglendem odpowiedzi (postoof) hihihi to byly czasy czaterus pff,,

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=BzN=-M[]nar Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=BzN=-M[]nar Znajdź więcej post'ów przez  -=BzN=-M[]nar Dodaj -=BzN=-M[]nar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=BzN=-M[]nar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

he... rzeczywiscie to pat tera sie skaplem
czesc pat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 21:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

eVo czemu masz zadny ryj :p? lamko mała

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2003 23:22
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PangA
Do Boju!!!



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: UsA

lol widze ze jakis temat ] lol
przeoczylem go i przeczytalem tylko pierwsza stronke
a tu juz na 8 jestem

ta strona niedziala !! hahah

__________________
>>-- - - --->

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 04:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PangA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PangA Znajdź więcej post'ów przez  PangA Dodaj PangA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PangA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:20.    Strony (8): « First ... « 6 7 [8] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions