Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Fajnie sie gra na serwerze Topgun
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]f0rgotten
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warsaw

Unhappy Re: Re: CS

quote:
Szefo ty chyba wszystko krytykujesz co mozna !!! BLUZGASZ i myslisz ze jestes niewiem KIM !!! Czlowieku obudz sie ! Nie jestes zadnym bogiem !


racja...

Rozumiem ludzi, ktorzy chca raszowac, bo maja pelno energii w sobie, ale to nie powod do BANow, ze ktos nie poszedl na rush'a tylko campi !

Przecierz to nie klanowka !

A moze koles chce cos przetestowac campujac (sam tak kiedys robilem), po porstu jest mnostwo ludzi, ktorzy zaczynaja grac w cs'a i dajmy im szanse ! A nie ich banowac...

__________________
#f0rgotten-fans @ irc.quakenet.org

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2001 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]f0rgotten Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]f0rgotten Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]f0rgotten Dodaj [FPP]f0rgotten do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]f0rgotten prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GooS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation

no comments

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 10:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrugO
====<#~~



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez GooS
no comments


true

__________________
u suck man

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrugO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do FrugO Znajdź więcej post'ów przez  FrugO Dodaj FrugO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrugO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Nie lubie poczatkujacych ...... & no comments bo to jakos popularne ostatnio

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-11-2001 18:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Popieram ona - olewam server TopGun ,
Raz wszedl sobie na server koles (admin) [TOPGUN]Naomi - pewnie kolejne wcielenie goosa ale moze sie myle i na mapce de_nuke dostalem slapa za to ze sie zczailem w bs1 i go zabilem , to byl taki zdrowy slap i jakby tego bylo malo dzisiaj ....
nie chce mi sie pisa wiecej , wydawalo mi sie ze to bedzie fajny server a tu du** !!

Edytowane przez Mantis dnia 20-11-2001 o godz. 10:21

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RoliNN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: \/\/r0c|_4\/\/

Musze przyznac, ze tez mi sie zaczyna to nie podobac. Na poczatku poboalo mi sie to....
Ale jak mnie wczoraj Naomi zabijal bo ciagle kampil, to jakim prawem moze mnie za cos takiego slapowac czy kickowac.

No comments...

__________________
[IM]RoliN
gg: 1714532
email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 10:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RoliNN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RoliNN Znajdź więcej post'ów przez  RoliNN Dodaj RoliNN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RoliNN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

Re: Re: CS

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS


Szefo ty chyba wszystko krytykujesz co mozna !!! BLUZGASZ i myslisz ze jestes niewiem KIM !!! Czlowieku obudz sie ! Nie jestes zadnym bogiem !



jak sobie uswiadomisz, ze to ty to powiedziales a nie ja to wroc i przepros

gowno mnie obchodzi co ty sobie o tym sadzisz
ja napisalem co sadze o grze wedlug mnie a tobie cos nie pasuje ze mna, wez ty sie zastanow czy oceniamy tu mnie czy sposob gry

osobiscie nie lubie jak ktos tak mowi
jestes malolatem i to widac
i wiesz co ci powiem ? sp~!

UPDATE: moge sie wyladowac ?

mam dosyc uwag malolatow na moj temat na boardzie
jak cos do mnie masz to powiedz swoim kolegom ze jestem taki a taki ale nie pisz tego tutaj
kiedys mozemy sie spotkac a ja jestem pamietliwy

jak zwykle wyluzowany i olewajacy wszystko - szefo
btw. zabawnie jest czytac to wszystko, jak to kazdy sie wkurza jak to jestem zly i niedobry, widac wasze cisnienie, przezywacie chyba kazdego posta - a ja tu tylko wlaze, pisze i wychodze, wy sobie zrobiliscie drugi dom.. kazdy kiedys dorasta, modlcie sie by w waszym przypadku nastalo to jak najszybciej

ale zajebisty ze mnie bog

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Cieniutki jestes szefo (tylko nie mow ze cie wkurza gadanie malolatow bo to nie do mnie )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 14:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

a wiesz co mi wpadlo do glowy ?
olewam styl wypowiedzi przynajmniej ze swojej strony bo znam swoja wartosc
kolegow w swiecie internetowym nie szukam wiec nie mam sie czego wsytdzic

a czy ktos zasluguje na moj szacunek i uznanie to juz osobna historia

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Racja jak ktos sie czuje niedowartosciowany i nie potrafi sobie znalesc kolegow czy tez kolezanek real to sie na necie wyzywa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Post

No widzisz Lis3n a GooS wlasnie udowodnil , ze tak postepuje ! I wogole kick dla kamperow sa raczej niedorzeczne , tym bardziej w takiej sytuacji !!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Post

A jam mam tylko pytanie szefo czemu jestes taki agresywny , bo tak czytam tego boarda i doszedlem do podobnego wniosku , jak Nemesis , ze zawsze sie o cos czepiasz ! Jaki masz problem ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 15:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Cool

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
A jam mam tylko pytanie szefo czemu jestes taki agresywny , bo tak czytam tego boarda i doszedlem do podobnego wniosku , jak Nemesis , ze zawsze sie o cos czepiasz ! Jaki masz problem ?


Dolaczam sie do posta Kitaba i neme

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 15:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
No widzisz Lis3n a GooS wlasnie udowodnil , ze tak postepuje ! I wogole kick dla kamperow sa raczej niedorzeczne , tym bardziej w takiej sytuacji !!!


Jaki Lis3n ?? Lis3na w tym topicu nie ma i go dzisiaj nie widzialem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 15:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Heh Mantis to mi nie wyszlo Lis3n jest na tym topicu tylko pare stronek z tylu ( ech LOL ze mnie wiem ) !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 15:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

scorpion wyjmij z dupy pasieke
a ty abdul sie zajmij soba
jak widze wasz toj rozumowania to sobie pisze co o tym sadze
a wam gowno do tego

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

a oni pisza co sadza o Twoim...

proste?

pozdrowienia szefo

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 17:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=CoolNet=bOleK
CoolNet teAm 2 mEmbEr



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: gDaŃsK

taaaaa, bes kitu szefo sie czepia wszystkiego, mnie sie raz czepnal, ale juz nawet nie pamietam za co

__________________
[CnT-2]bOleK-rOzkUrwiAcz

gg: 814986

mail me: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =CoolNet=bOleK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =CoolNet=bOleK Znajdź więcej post'ów przez  =CoolNet=bOleK Dodaj =CoolNet=bOleK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =CoolNet=bOleK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

myslisz dobrze ale nie do konca - ja nie zabieram glosu w tematach o ktorych nie mam pojecia lub nie mam nic do powiedzenia - ale gdy widze, ze ktos plecie bzdury to zabieram glos i tu jest roznica, wypowiedzialem sie w kwestii zachowania na TopGun na ktorym jestem adminem i robie to co reszta adminow - tak sie juz przyjelo i nie zamierzam robic inaczej, a jak ktos kwestionuje to co mowie to mu prosto wyjasniam ze nie ma racji - i tu ja jestem bogiem a wy sobie mozecie gdybac bo to ja was kopne w konfrontacji a nie wy mnie i finisz.

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
myslisz dobrze ale nie do konca - ja nie zabieram glosu w tematach o ktorych nie mam pojecia lub nie mam nic do powiedzenia - ale gdy widze, ze ktos plecie bzdury to zabieram glos i tu jest roznica, wypowiedzialem sie w kwestii zachowania na TopGun na ktorym jestem adminem i robie to co reszta adminow - tak sie juz przyjelo i nie zamierzam robic inaczej, a jak ktos kwestionuje to co mowie to mu prosto wyjasniam ze nie ma racji - i tu ja jestem bogiem a wy sobie mozecie gdybac bo to ja was kopne w konfrontacji a nie wy mnie i finisz.


dobre dobre

ale i tak maja prawo powiedziec co mysla o Twoich odpowiedziach

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 17:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
myslisz dobrze ale nie do konca - ja nie zabieram glosu w tematach o ktorych nie mam pojecia lub nie mam nic do powiedzenia - ale gdy widze, ze ktos plecie bzdury to zabieram glos i tu jest roznica, wypowiedzialem sie w kwestii zachowania na TopGun na ktorym jestem adminem i robie to co reszta adminow - tak sie juz przyjelo i nie zamierzam robic inaczej, a jak ktos kwestionuje to co mowie to mu prosto wyjasniam ze nie ma racji - i tu ja jestem bogiem a wy sobie mozecie gdybac bo to ja was kopne w konfrontacji a nie wy mnie i finisz.


szefo skoro bierzesz udzial w dyskusji licz na to ze twoja wypowiedz zostanie osadzona. A ty ciagle z malolatami wyjezdzasz.. wiem ze moze ty nigdy mlody nie byles.. Robisz to co reszta adminow i dlatego jest tyle postow na temat tego serva. Aha, takim jestes bogiem, ze nawet 10 wiernych nie masz. A co do tego ze bys trzaskal mlodszych od siebie (w paru postach sie tym chwaliles) to radze sprobowac sie z przeciwnikiem w swoim wieku, a wydaje mi sie ze wreszcie ktos by ci pokazal (napewno juz nie raz pokazali wnioskujac z twego stylu bycia) co sie komu nie podoba a co tak. Drazni mnie po prostu twoja ignorancja wobec mlodszych, twierdzisz ze jestes od nich lepszy... udowodnij.

ps. i tak mnie zbluzgasz i napiszesz ze byle komu nie musisz nic udowadniac i typowe twoje teksty.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 17:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Szkoda słów BQ ...
Nie róbmy se trudu bo i tak nic nie zmienimy.
Szefo mastah i tyle

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
Szkoda słów BQ ...
Nie róbmy se trudu bo i tak nic nie zmienimy.
Szefo mastah i tyle



Neme teraz on sie bedzie cieszyl przez rok ze napisales ze on mastah

ps. i tak szefo napisze ze ma mnie w d*** sra na innych i mam sie zajac soba. Mam racje?

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]-BlinQ


Neme teraz on sie bedzie cieszyl przez rok ze napisales ze on mastah

ps. i tak szefo napisze ze ma mnie w d*** sra na innych i mam sie zajac soba. Mam racje?



Jemu chodzi o to ze jak ktos cos zle zrozumie to on od razu musi poprawic !Ale jezeli jego ktos chce skorygowac to odrazy wyje ...
Po prostu musi miec zawsze racje !Naucz sie przyznawac innym racje !
PS: Napisales ze raz na jakis czas wchodzisz na BOARD a z 4h juz siedzisz 15 iles napisany post 16 itd.
PS2: Konczmy bo widac ze ten temat nie dazy do zadnego celu tylko do klotni z Mistrzem buhehe

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 18:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szefow3®
szczery do bolu



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Krakuff

dobra ja skonczylem oczywiscie macie racje i wiecie co to ironia

__________________
^jestem na dole |$$|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szefow3® Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szefow3® Znajdź więcej post'ów przez  szefow3® Dodaj szefow3® do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szefow3® prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez szefow3®
dobra ja skonczylem oczywiscie macie racje i wiecie co to ironia


Wow. brawo, nie spodziewalem sie... urzadamy jakas imprezke, szefo przyznal nam racje HieHie Teraz udowodniles ze jednak masz troche racji twierdzac ze troche przezyles

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 18:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Blinq , ale ten temat mielismy juz skonczyc przeciez !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

a ja napisze tylko dla beki ..

na mapach DE terro klada bombke i jak zostanie jeden terro i 10 CT kampiacych przy bombie to jasne że kampiacy terro powinien dostac najpierw komunikat żeby ruszyl tylek jednak, a pozniej ......wedle uznania admina , bo wszyscy chcieliby sobie pograc !!

na mapach CS to kampta ile chceta terro....

Ja osobiscie w to wbijam czy ktos perfidnie i lamersko kampi ( np. w sytuacji opisanej przez ON), bo gram z chaty na SDI i moge w tym czsie odejć od kompa i zrobić sobie np. kawe nie stresując sie lecacymi zlotówkami, ale sporo ludzi gra z Kafejek, a tam czas to pieniądz i na ich miejscu bym sie tylko WQR...na taką ciote !!

oczywicie, w CS napewno dobry kamp nie jest zły, ale nie bede sie rozpisywał na ten temat, bo napewno sporo dobrych graczy zdaje sobie z tego sprawe..(ja do dobrych nie należe, ale czasem pomyslec umiem ).

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

No wiesz smir tak znowu na temat mowic , bleee ! Ale prawda jest taka ,ze rozni ludzie maja rozny styl gry, i na roznych mapach sie roznie gra ! Wedlug mnie kampienie nigdy nie powinno stac sie przyczyna kicka ! Co admin nie mogl slapa dac czy co ?

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-=|KFOR|=-AK_47
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Jastrzebie Zdroj

Wink Re: Re: Fajnie sie gra na serwerze Topgun

CIEKAWE CO NA TO GOOS ????

gdzie jego wypowiedz !!!!!!

__________________
-=|KFOR|=-Automatic_Killer[47]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-11-2001 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -=|KFOR|=-AK_47 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -=|KFOR|=-AK_47 Znajdź więcej post'ów przez  -=|KFOR|=-AK_47 Dodaj -=|KFOR|=-AK_47 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -=|KFOR|=-AK_47 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:29.    Strony (5): « 1 2 [3] 4 5 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions