Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Filmy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (41): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Filmy

jako, ze stary gdzies wcielo to zakladam nowy.

no to moze na wstepie przestroga. van hellsing. krotko powiem: albo nie idzcie na niego do kina, albo idzcie duza brygada (co bym wam ludzie nie podskoczyli) spalonych lub spitych kumpli i kreccie polewki na cale kino, bo jest z czego. swoja droga wiecie, ze ten gostek od van hellsing wlasnie albo kodu dostapu i gdzie tam on jeszcze gral, jest z duza doza prawdopodobienstwa brany pod uwage jako kolejny james bond. ooo moore, jakbys nie zyl to juz bys sie w grobie przewracal.

no a tercos lepszego. seven samurai akiry kurosawy. ogladalem na dwie raty. wpierw zaciagnalem film od yarka z ftpa. patrze 2 h trwa wiec sobie akurat obejrze wieczorkiem. ogladam, konczy sie juz film a tu zadnej akcji jeszcze nie bylo i nagle na ekranie takie duuuze INTERMISION sie pokazuje. okazalo sie ze to pierwsza polowa. film ma 4h. dokonczylem go dzis po zassaniu. generalnie o wiele bardziej niestety komiczny niz throne of blood, mniej aktualny w swej tematyce i estetyce. no ale chociazby ze wzgledu na to, ze wkoncu klasyka no i, ze na jego podstawie powstal jeden z lepszych westernow - siedmiu wspanialych, to warto obejrzec.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Akurat tego aktora lubię. Grał min Wolverine ;>

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 10:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

w sumie caly kurosawa jest obowiazkowy, zwlaszcza filmy nakrecone na podst. shakesepeare'a (chocby tron we krwi, ktory po prostu wymiata)
z klasyki osobiscie polecam moj ukochany film: siodma pieczec bergmana

[offtop]
co do tego ziomka, ktory gral wolverine'a w xmenach, imho najlepsza rola w calym filmie, takze kojarzyl mi sie mocno z eastwoodem, w sumie gdyby krecono xmenow w latach 70tych to pewnie eastwood wlasnie dostalby role wolverine'a[/offtop]

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Kill Bill vol. 2
Hmm... Troche w innym stylu niż jedynka. Nadal posiada ten klimacik, ale to nie to samo. Za dużo przynudzania na początku. Film zaczyna się własciwie po 20 minutach. Tylko w sumie jedna fajna scena walki. Oczywiście polecam bo w sumie warto zobaczyc

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

W Kill Bill vol. 2 nie chodzi o walke. To jest typowy film Quentina.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 14:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

nie no ale kb1 - sieczka, kb2 - przegadany... mogl oba wywazyc i bylo by git.. a nie zrobic dwa w sumie rozne filmy ;/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Wg mnie o to właśnie chodzi.


Zauważ glan, iż każdy film Quentina się opiera właśnie na gadaniu gadaniu gadaniu gadaniu i jeszcze raz gadaniu, ale jakim gadaniu ... :P

Klasycznym tego przykładem jest film:
Wściekłe Psy - wszystko co się działo dowiadujemy się po fakcie.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-05-2004 23:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

spiral (vortex) [uzumaki]

mial byc horror... a wyszla psychodela przeplatana kiczem. :/ chyba sobie juz daruje japonskie horrory, probuja nasladowac ringu ale cos im srednio to wychodzi (pacz dark water). wracam do epickich powiesci, samuraji i kurosawy.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 00:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Kill Bill Vol.1 film który miał być chołdem dla filmów kungfu z lat '70.
A KB Vol.2 jest filmem Quentina Tarantino.
A mi sie Van Hellsing nie podobał. Jakiś takiś przewidywalny itp.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 06:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

Van Helsing nawet spoko filmik ale co racja to racja zeczywiscie przewidywalny film

ale miejscami smiechowy np jak 4 konie przeskoczyly z kareta przez zarwany most ... niby kareta spadla ale sorry ...

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Denerwuje mnie jedno.
Co film to inny "sposób" na Dracula`e jest.
Już mnie to wnerwia.

Najlepsze dla mnie jest Bram Stoker`s DRACULA i koniec.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

a ja wole filmy Disneya

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 12:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]bizonek
A mi sie Van Hellsing nie podobał. Jakiś takiś przewidywalny itp.


Nie oglądałem, ale widząc plakat i tytuł wiem, że na to nie pujde :F

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
Nie oglądałem, ale widząc plakat i tytuł wiem, że na to nie pujde :F


ó tylko teraz pokombinuj gdzie.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 14:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez d34d
[...]
Najlepsze dla mnie jest Bram Stoker`s DRACULA i koniec.


Hehe, a juz mialem pisac, ze mi sie bardziej podoba film Coppoli z Oldmanem w roli Draculi. Nawet nie wiedzialem, ze tak brzmi jego pelny tytul.
Jeden z najlepszych filmow w ogole.

w tle: Otep - Sepsis

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez d34d
ó tylko teraz pokombinuj gdzie.


nie pójde....
mój chyba najczęstszy ortograf.
Nie pójde do kina ani nie ściągne.

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 16:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

gary oldman był genialnym draculą.
eee, lepiej sie zajmować anime hellsingiem ale ja ten film obejrze, tylko że nie w kinie.
a ja wczoraj obejrzałam francuski film, "kaena" - i coś z proroctwem w podtytule. to jakby oglądać intro do final fantasy i kattedre baginskiego na raz , tyle że przez długi czas. bardzo estetycznie do mnie trafiło to.
i "rekrut". al pacino świetny jak zwykle. film klasyczny, ale w swoim gatunku dobry, oglada sie w napięciu.

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 20:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
nie pójde....
mój chyba najczęstszy ortograf.
Nie pójde do kina ani nie ściągne.



A ja sciagne, jesli nadazy sie mozliwosc, chociazby z ciekawosci, jak pokaze sie K.Beckinstale ( czy jak to sie tam spell'uje ) - Co by nie mowic podoba mi sie bardziej w rolach nie-melodramatycznych Ot, jeden film w tą czy w tamtą

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-05-2004 23:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

when the last sword is drawn

mialo byc tak pieknie... mial byc lepszy od twilight samuraia... a wyszlo... slabiutko oj slabiutko a wrecz denerwujaco. bo ten film mnie od polowy nic tylko juz wkurzal. jedyne co bym w nim dal na plus to oczywiscie scenografie, kostiumy, techniczne wykonanie, tu musze przyznac ze bylo bardzo dobrze. ale... ale opowiesc conajmniej slaba i nudna, naciagane motywy, dluzyl sie jak flaki z olejem ten film - ostatnie 40 minut to normalnie jakas porazka. ale to to pikus. to co jest najgorsze w tym filmie, co mnie wkurzalo do granic mozliwosci to glowny bohater. byl tak wkurwiajaco *******owaty, durny, nudny, ze z wielka radoscia patrzylem jak ginie (choc i tu musial s*******ic bo ginal z 20 minut w nudnym monologu). podsumuje w najgorszy sposob w jaki moglbym ocenic japonski film: byl prawie tak chujowy jak last samurai.

tak wiec twilight samurai wciaz kroluje.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 02:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

5th Element - wczoraj sobie na DVD obejrzałem i moge powiedzieć że całkiem kul.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 07:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

historia rodziny kohayagawa, rez. ozu yasujiro, 1961.

uwazany za najlepszy film japonski ukazujacy wspoleczsne (1961 r) zycie japonczykow, w tym (co rzadko sie zdarza) i japonek. dobitnie widac wnoszony z najwiekszym wowczas rozmachem styl zycia amerykanskiego do kultury japonskiej. o ile kurosawie japonczycy zarzucali zawsze zbyt duzy wplyw cywylizacji europejskich na jego dziela o tyle prace ozu sa czysto japonskie, az do bolu mozna by rzec. ciekawa sprawa jest fakt, ze caly film, jak zreszta wszystkie tego rezysera, nakrecony jest z kompletnie statycznej kamery na dodatek z poyzcji dosc blisko ziemii, jakby widziane oczami siedzacego na macie japonczyka. kolejnym smaczkiem tego filmu byl fakt, ze ogladalem go w ciekawiej formie, pierwszy raz mi sie tak zdarzylo. mianowicie film ogladalem na pokazie w zachecie gdzie nie byl ani dubbingowany na sciezce ani nie mial napisow wiec na polski tlumaczyl profesor wieslaw juszczak z rezyserki. miodzio filmik.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
A ja sciagne, jesli nadazy sie mozliwosc, chociazby z ciekawosci, jak pokaze sie K.Beckinstale ( czy jak to sie tam spell'uje ) - Co by nie mowic podoba mi sie bardziej w rolach nie-melodramatycznych Ot, jeden film w tą czy w tamtą


Dlatego Underworld wymiata

Ja ostatnio obejrzalem:

Paycheck : polaczenie Tozsamosc Bourne z Raportem Mniejszosci.
Master and Commander : niby pomysl ok ale film wieje nuuuda . Ogolnie lepiej poogladac filmy dokumentalne na Discovery ktore bardziej wciagaja i sa bardziej widowiskowe ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez rcube
Dlatego Underworld wymiata :D

Ja ostatnio obejrzalem:

Paycheck : polaczenie Tozsamosc Bourne z Raportem Mniejszosci.
Master and Commander : niby pomysl ok ale film wieje nuuuda . Ogolnie lepiej poogladac filmy dokumentalne na Discovery ktore bardziej wciagaja i sa bardziej widowiskowe ;D



Master and Commander, taki se i jeszcze się kijowo skończył. Powinien trwać dalej, powinni dogonić tamten statek i tego francuza ukatrupić. Mi pierwsze co do głowy przyszło, że na stole nie lezy kapitan ino inny trupek.

Paycheck : film średni, bardzo średni, oglądałem tylko dlatego, aby wiedzieć do czego posłurzą mu te wszystkie rzeczy które sam sobie dał :P

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

z m&c to mi sie tylko podobalo jak na koncu sobie brzdakali na smyczkowych. fajny musiczek w sumie.

trio z belleville - milo zrelaksowac od czasu do czasu oczy od japonskiej kreski i nagromadzenia kolorow. tu bardziej ztonowane, wolniejsze, spokojniejsze wszystko. mila ramowa konstrukcja, z mila dedykacja na koncu. ogolnie pozytywnie oceniam ten filmik.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-05-2004 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

dolls, kitano

polecam goraco jak ktos ma juz dosc strzelania, potworow i jackassow. film o milosci ale nie kolejna komedia romantyczna tylko cos ambitniejszego. no i nie ma happy endu, choc to zalezy od punktu widzenia. wogole w filmach kitano moim zdaniem watek milosny jest bardzo ciekawie zbudowany, ten rezyser ma oryginalny poglad na to uczucie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-05-2004 01:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
driada
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: poznan

trio z belleville było piekne, muzyka obłędna i taka cudna, powykręcana, absurdalna kreska....

tomasz, ty sie nie znasz. w master and commander nie chodzilo o rozwiązanie, to nie był film z jasno zarysowaną fabułą. on płynął tak jak opowieści starych marynarzy... tu troche o tym, tu troche o tamtym. motyw ścigania tego statku był tylko klamra, spinał całośc, ale cały smaczek tego filmu jest Pomiędzy.

ja dzis ide w nocy na troję, bo jestem ciekawa, jak bardzo to będzie beznadziejne a moze będzie miec niezłe momenty. sie zobaczy. i tak przewiduję, że to bedzie lepsze niz ten nowy film o królu arturze, w którym ginewra biega w podkasanej spódniczce i strzela z łuku....

__________________
"a słowa się po niebie włócza i łajdaczą, i udają, że znaczą coś więcej, niż znaczą..."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil driada Kliknij tutaj by wysłać e-maila do driada Znajdź więcej post'ów przez  driada Dodaj driada do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać driada prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Zatem – zmiany i uproszczenia były konieczne. Ale czy sam film jest dobry? Zdania w amerykańskiej prasie są podzielone. Time Magazine pisze, że "to jest dokładnie taka ekranizacja Iliady, jaka w ogóle była możliwa: spektakularna, wciągająca, nie obrażająca inteligencji widza". Rolling Stone pisze, że "Troja, oprócz tego, że jest fantastyczną rozrywką, jest także najlepszym filmowym przewodnikiem po twórczości Homera". Ale Hollywood Reporter nie pozostawia na filmie suchej nitki, twierdząc, że "to sztywne i w ogóle niewciągające romansidło z wojną, której żaden widz nie zrozumie, w tle". W tym samym tonie "Troję" ocenia Variety, które nazywa film Petersena zmarnowaną szansą: "mimo świetnej obsady i genialnych momentami scen batalistycznych, Petersen zmarnował szansę upraszczając tę historię w nieprzyzwoity sposób".

Prawde mowiac, watek milosny w Iliadzie jest mocno zaznaczony. To on zapoczatkowal wszystkie pozniejsze wydarzenia.
Tak czy siak lubie ogladac wielgie filmy z dobrymi scenami i efektami. Szkoda, ze nie w kinie.

Film zaczyna się od sceny, w której 40-letni nagi Brad leży w łóżku z dwiema kompletnie nagimi kobietami. Aktor leży na brzuchu, więc jego nagie pośladki są bardzo dobrze widoczne, po czym kamera pilnie podąża za nim, kiedy wstaje z łoża. - to jak, idziesz?

__________________
Some days, some nights. Some live, some die. In the way of the samurai.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

mlask. posladki brada, jakze bym mogl na to nie pojsc.

w piatek albo sobote sie pojdzie do kina.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

blach jakis przeslodzony bradzik jak dla mnie

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 19:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Starsky.and.Hutch.DVDSCR.XViD-DVL - takie se, do obrzejrzenia w niedzie po obiedzie tuż przed dżemką.

The Blues Brothers - mówi samo przez sie :>

Van.Helsing.The.London.Assignment.2004.DVDRip.XviD-VH-PROD_[bt-gm]_[EFnet] - 30 min animowana historyjka, całkiem miło się ogląda. Ponoć prequel filmu co w kinach nagina http://us.imdb.com/title/tt0406310/

John.Cleese.on.How.To.Irritate.People.1968.STV.DVDRip.XviD.AC3-FiCO - miazga dla koneserów.

Monty Pythons Flying Circus - Live At The Hollywood Bowl.avi - miazga dla koneserów vol. 2

The Kentucky Fried Movie - miazga dla koneserów vol. 3

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-05-2004 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:08.    Strony (41): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions