Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Team Poland
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tak przy okazji warto by się też zorientować czy osoby które zostały wymienione jako dream team będą miały czas i ochotę na wspólne treningi bo nie da się ukryć że te powinny być bardzo intensywne (przynajmniej na początku).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 11:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

Mam kolejne wieści odnośnie pucharu narodów.
Nie ma limitów co do ilości graczy z jednego klanu.
Maksymalna ilość graczy w reprezentacji to 16.
Do turnieju dołączyly Włochy.
Strona pucharu powinna ruszyć w ciągu najbliższego tygodnia.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 13:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
To też racja. Modemowcy moga zapomnieć o grze w barwach "Dream Team". Ciekawi mnie natomiast fakt, dlaczego to nie będziemy mogli rozgrywać meczy (oczywiście mowa tu o naszych) na wsłasnym, polskim serwerze? Czy my zawsze musimy wchodzić w dupe tym z zachodu? Nasze łącza też nie są najgorsze.


No to ja mam stale laczeLapie sie?
Mamy przecierz do dyspozycji serwery SLS, CQF & GAL wiec nie musimy pedzic na zachod

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez willie
No to ja mam stale laczeLapie sie?
Mamy przecierz do dyspozycji serwery SLS, CQF & GAL wiec nie musimy pedzic na zachod


Tak, tylko przypędź zachód do nas

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 15:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Tak, tylko przypędź zachód do nas


Jezeli nie przyjda to zbojkotujemy turniej

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Team Poland

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Odezwało sie do nas kilku ludzi z takich klanów jak uT, DEA itp. Chcą stworzyć coś w rodzaju Pucharu Narodów BHD. Chodzi o stworzenie reprezentacji narodowej. Powstały już reprezentacje takich krajów jak ; Szwecja, Anglia, Portugalia, Holandia, Niemcy. W skład nich wchodzą najlepsi gracze z klanów danego państwa. Drużyny liczą po 14-16 osób. Tryb gry w jakim ma się odbywać turniej, to TKOTH. W najbliższym czasie ma powstać strona w/w pucharu. Myśle, że w naszym kraju jest kilkanaście osób, które mogą powalczyć w tym trybie rozgrywek. Może w/w turniejem zainteresuje się jakaś firma(np. Cenega). Warto jest do Nich "zapukać".

Czekam na Wasze opinie i propozycje w związku z drużyną.

Pozdrawiam



a moze wziasc jakas dziefczyne i ona bedzie stac oni beda sie patrzyc a wy ich bedziecie im strzelac po oczach i mowic jak nie twoje to nie ruszaj

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 16:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*K@pitano
Tak, tylko przypędź zachód do nas

no co wy u mnie zachud jest juz o 20:00

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 16:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Talking

a ja mam pomysl na taktyke HiHiHi
oni beda strzelac a wy udajecie ze umieracie a potem wy strzelacie i oni tez udaja ze umieraja i potem znowu i znowu az ktos sie dolonczy i bedziecie udawac grupowo chyba ze ktos bedie mial at4 na farbe to bedzie kolorowo nie wiem co to ma wspulnego z tym tematem ale mam faze

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

Wg mnie nie da sie wybrać składu za pomocą plebiscytu , skład powinien wyłonić się w serii sparingów. Tworzenie zbieraniny z różnych klanów komplementując ich liderów co by i wilk syty i owca cała też bez sensu.
Wybierzmy osobę kompetentną , po przejściach , która potrafiła uporządkować szyki we własnym klanie i dajmy jej wolną rękę.Jeżeli jakaś grupa osób będzie zdania , że ich brak jest błędem niech spróbuje udowodnić to na sparingu.
Co do osoby szefa to do głowy przychodzi mi tylko Yogas ( co z nami robi SLS w grze sami wiecie) , ewentualnie podejrzewając go o cudowną metamorfozę Pixcomu- Cierń

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez HaOs
a ja mam pomysl na taktyke HiHiHi
oni beda strzelac a wy udajecie ze umieracie a potem wy strzelacie i oni tez udaja ze umieraja i potem znowu i znowu az ktos sie dolonczy i bedziecie udawac grupowo chyba ze ktos bedie mial at4 na farbe to bedzie kolorowo nie wiem co to ma wspulnego z tym tematem ale mam faze

a byly w tej bajce smoki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
a byly w tej bajce smoki


A zialy ogniem

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HdHrROM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: sieradz

quote:
Napisane oryginalnie przez HdHrROM
Wg mnie nie da sie wybrać składu za pomocą plebiscytu , skład powinien wyłonić się w serii sparingów. Tworzenie zbieraniny z różnych klanów komplementując ich liderów co by i wilk syty i owca cała też bez sensu.
Wybierzmy osobę kompetentną , po przejściach , która potrafiła uporządkować szyki we własnym klanie i dajmy jej wolną rękę.Jeżeli jakaś grupa osób będzie zdania , że ich brak jest błędem niech spróbuje udowodnić to na sparingu.
Co do osoby szefa to do głowy przychodzi mi tylko Yogas ( co z nami robi SLS w grze sami wiecie) , ewentualnie podejrzewając go o cudowną metamorfozę Pixcomu- Cierń




A może by Yogas razem z Cierniem?

__________________
Pozdrawiaja
Head's Hunter i Romek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 18:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HdHrROM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HdHrROM Znajdź więcej post'ów przez  HdHrROM Dodaj HdHrROM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HdHrROM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Dogrywka w Chinach żeby lagi wyrównać


he he

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
amok
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: wwa

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
a byly w tej bajce smoki


smoki nie... ale Amoki owszem

__________________
słodka chwila zapomnienia...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 18:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil amok Kliknij tutaj by wysłać e-maila do amok Znajdź więcej post'ów przez  amok Dodaj amok do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Tak przy okazji warto by się też zorientować czy osoby które zostały wymienione jako dream team będą miały czas i ochotę na wspólne treningi bo nie da się ukryć że te powinny być bardzo intensywne (przynajmniej na początku).

fotka z treningu
http://www.humor.mocny.com/zdjecia/17.jpg

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2004 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Zwierz parzysto-kopytny wrócił do żywych


ale niechętnie

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2004 08:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Konpog
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: SdZ

Exclamation kapitano co ty mowisz :D

ja jestem bardzo dobry w thoth a do do stills to nie wiesz co mowisz bo juz nie ma stills teraz jest super extra odlotowe
" Secret Tactical Soldiers - STS " Wienc ... dlaczego nie powiedziales jakie to osoby z sls ? pozdro od mistrza tkoth

__________________
----->Konpog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2004 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Konpog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Konpog Znajdź więcej post'ów przez  Konpog Dodaj Konpog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Konpog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

Re: kapitano co ty mowisz :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Konpog
ja jestem bardzo dobry w thoth a do do stills to nie wiesz co mowisz bo juz nie ma stills teraz jest super extra odlotowe
" Secret Tactical Soldiers - STS " Wienc ... dlaczego nie powiedziales jakie to osoby z sls ? pozdro od mistrza tkoth



hahaha

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2004 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: kapitano co ty mowisz :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Konpog
ja jestem bardzo dobry w thoth a do do stills to nie wiesz co mowisz bo juz nie ma stills teraz jest super extra odlotowe
" Secret Tactical Soldiers - STS " Wienc ... dlaczego nie powiedziales jakie to osoby z sls ? pozdro od mistrza tkoth



Jestem w szoku

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2004 21:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

Re: kapitano co ty mowisz :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Konpog
" Secret Tactical Soldiers - STS "


wytoczymy Wam sprawę z SyLySy, bo my mamy w nazwie Secret a im buchnęliście 2/3 taga

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2004 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: kapitano co ty mowisz :D

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
wytoczymy Wam sprawę z SyLySy, bo my mamy w nazwie Secret a im buchnęliście 2/3 taga


I znow sie czepiasz

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 04:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: kapitano co ty mowisz :D

quote:
Napisane oryginalnie przez willie
I znow sie czepiasz


Właśnie lama a to podobno moja domena na tym forum

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 05:39
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Miałem nadzieje, że jeszcze parę list tutaj zobacze Może cos przeoczyłem?

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 13:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

Re: Re: Re: Re: kapitano co ty mowisz :D

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
Właśnie lama a to podobno moja domena na tym forum


No trzeba cos z nim zrobic

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
willie
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez Yogas
Miałem nadzieje, że jeszcze parę list tutaj zobacze Może cos przeoczyłem?


Moze trzeba bedzie w inny sposob wylonic Dream Team.Moze przez adminow klanow(niektorych)?Moze niech oni podadza swoj Dream Team.Trzeba sie spieszyc bo wrzesien tuz tuz

__________________
-------------------------------------
Pij mleko, bedziesz wielki!
-------------------------------------
Pozdrawiam.*CQF*Willie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 15:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil willie Kliknij tutaj by wysłać e-maila do willie Znajdź więcej post'ów przez  willie Dodaj willie do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać willie prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Lista by zeo

1 Amok
2 Badyl
3 Boski
4 Ciemo
5 Ciern
6 Cysiu
7 Czapajew
8 Darek
9 Dizzy
10 Doberman
11 Dracula
12 Dymek
13 Gt
14 Jerry
15 Jucek
16 Kapitano
17 Konrad
18 Legalos
19 LM - nietoperek
20 Major
21 Rademus
22 Rambo
23 Sponsor
24 Tomcat
25 Vegeta
26 Whisper
27 Yogas
28 Zeo

Pozostałe dwa miejsca dla osób o których zapomniałem. Wydaje mi się że większość z osób które wymieniłem gra jeszcze w bhd. Bo myśle że właśnie aktywni gracze powinni grać w reprezentacji. Można jeszcze kilka osób wymienić ,które przeszły do gry w JO. Trzeba by jeszcze wszystkich przepytać czy chcą jak to ktoś wcześniej zauważył. Nie podaje pozycji na jakiej grają bo większość z wymienionych potrafi grać zarówno gunem cqb czy medykiem.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lista by zeo

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
1 Amok
2 Badyl
3 Boski
4 Ciemo
5 Ciern
6 Cysiu
7 Czapajew
8 Darek
9 Dizzy
10 Doberman
11 Dracula
12 Dymek
13 Gt
14 Jerry
15 Jucek
16 Kapitano
17 Konrad
18 Legalos
19 LM - nietoperek
20 Major
21 Rademus
22 Rambo
23 Sponsor
24 Tomcat
25 Vegeta
26 Whisper
27 Yogas
28 Zeo




Zeo z całym szacunkiem dla Ciebie, około 5 osób z tej listy, w rzaden sposób nie widze w tym Teamie. Już wiemy, że skład ma liczyć 16 osób. Spróbuj jeszcze raz

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

1. Dymek (CQB, Med) SLS
2. Badyl (CQB) PFT
3. Cierń (CQB, Med) Px2
4. Drakula (CQB) Px2
5. Major (CQB, Med) SLS
6. Rambo (Med) Px2
7. Doberman (CQB) SLS
8. Vegeta (Med) Px2
9. Whisper (CQB) Px2
10.Sponsor (CQB) PwT
11.Tomcat (Gun) SLS
12.GT (Gun) SLS
13.Jerry (Med) SLS
14.Zeo (CQB) CQF
15.Asterix (CQB) GAL
16.Yogas (CQB) SLS

Tak ja to widze, licząc tylko 16 zawodnikow. Czekam na Wasze opinie, bo zostało już mało czasu.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 16:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

Uwazam ze boski, rademus oraz legolas sa tez dobrymi graczami, co nie musza udowadniac, pozatym powinniscie wybrac sklad i dobrac specjalnosci do kazdego zawodnika, wiadomo ze dobry med nie bedzie biegall z M60 i odwrotnie, nie skupiaj sie yogas tylko na SLS, znajdziesz przynajmniej po 1 graczu dobrym w innych druzynach, to ma byc dream team PL a nie drem team # klanow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
Uwazam ze boski, rademus oraz legolas sa tez dobrymi graczami, co nie musza udowadniac, pozatym powinniscie wybrac sklad i dobrac specjalnosci do kazdego zawodnika, wiadomo ze dobry med nie bedzie biegall z M60 i odwrotnie, nie skupiaj sie yogas tylko na SLS, znajdziesz przynajmniej po 1 graczu dobrym w innych druzynach, to ma byc dream team PL a nie drem team # klanow


Ja tego nie neguje kto jest dobry, a kto nie. To jest moja i tylko moja opinia. Jeśli masz inną, to ją przedstaw, a nie krytykuj innych. Ja swoje wnioski wyciągam, po przebytych meczach w np. ClanBase. Miałem możność zagrać ze wszystkimi, których typowałem i dlatego taki skład przedstawiłem. To, że ma to być skład reprezentacji Polski, też nie musisz mi przypominać. Ale, tak jak to już wyżej pisałem, nie znaczy to, że każdy klan w nim zagra. Grają najlepsi.

Pozdrawiam

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:59.    Strony (8): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions