Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Poland vs Europa & rest of World
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

Post Poland vs Europa & rest of World

Niewiem jak zaczac ten Topic ale sprobuje jak najlatwiej wytlumaczyc o co mi chodzi na przykladzie.

Wczoraj sciagnalem Demko NiP'ow vs 4K czyli 2 naprawde dobrych klanow zagranicznych ktorych juz chyba niemusze nikomu przedstawiac porownalem gre w ich wykonaniu i klanowke naszych (jak na realia Polski) niezlych klanow. I tak sie zastanawiam wsumie taktyki podobne, wsumie strzelaja tez na podobnym poziomie wiec nasunelo mi sie pytanie w czym my jestesmy gorsi ! i z czego to wynika. Wpadlem na pare mozliwosci
-nasz kraj jest bieny ludzie musza pracowac zasuwac niemysla o grze , nie ma sponsorow a potencjalni gracze niemaja pieniedzy na komputer internet a nawet na cafeje ... pozatym nawet jesli ktos ma kase na kafe to niebedzie w niej chyba siedzial caly dzien a miejac net w domu mozna przynajmniej po parde godz dziennie pograc. Pozatym czy polacy maja zamaly refleks ,czy moze jestsmy zamalo cierpliwi do tego typu gier .... czy wszystko da sie wytrenowac z czsem i systematycznascia ? jak wy myslicie ... czy mamy szanse ze polskie klany wkoncu zaistnieja na arenie miedzynarodowej .... wiem ze juz pare klanow podejmuje proby gry z zagraniczniakami i turnieje niepolskie ale niewiem jak to bedzie bo te proby sa zbyt niesmiale....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

majkiel, jest duzo osob, ktorzy maja swoja kafejke, stalke w domu lub cos podobnego .. a tez ogladalem demka tego meczu i wielu innych i uwazam, ze duzo nam brakuje do nich .. a tak poza tym to my, jako Polska nawet nie mamy wybranej reprezentacji :/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]N3o
majkiel, jest duzo osob, ktorzy maja swoja kafejke, stalke w domu lub cos podobnego .. a tez ogladalem demka tego meczu i wielu innych i uwazam, ze duzo nam brakuje do nich .. a tak poza tym to my, jako Polska nawet nie mamy wybranej reprezentacji :/
nie oto mi chodzi ze ktos ma cafe albo net w domu tylko ze nawet ludzie ktorzy maja to wszystko wcale niesa az tacy zaebysci i ze nasze klany nielicza sie w swiecie ! raczej malo kto o nas slyszal...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

bo u nas nie ma organizazji takiej jak gdzie indziej.....Jak myślisz...czy komuś sie chce (czyt. oplaca) organizować jakieś wybory reprezentacji???moze nielicznym....A potrem trzeba tą reprezentacje wybrać, ale tak, zby zawsze nie ważne skąd mogli trenować razem i takie tam. A potem aby grać z innymi to kolejny problem....i tu znowu reprezentacja musi mieć czas, kase (no chyba, ze jacyś sponsorzy będą) aby wyjechać gdzieś na turniej, na klanóke czy sparing...Nie wiem czy dałoby rade grać z jakimś innym zagranicznym klanem z Polski.....łacza do dupy i wogle.....więc przez neta nie ma sesnu.....najlepiej by bylo na LANie pograć, ale jak juz pisałem nie ma jak...chyba, ze inni przyjadą do nas.....ale kto by chciał........

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
BoHeN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

reprezentacja

powina sie skladac z najlepszych !

ale ale takich jest malo

__________________
DoN'T Sap ALL !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil BoHeN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do BoHeN Znajdź więcej post'ów przez  BoHeN Dodaj BoHeN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać BoHeN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Poland vs Europa & rest of World

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
I tak sie zastanawiam wsumie taktyki podobne, wsumie strzelaja tez na podobnym poziomie wiec nasunelo mi sie pytanie w czym my jestesmy gorsi !


eee ile ty tych demek widziales? Bo z tego co ja widzialem, to w Polsce nie ma ani jednego gracza, ktory by wymiatal na poziomie kogokolwiek z X3 czy NiP ( moje ulubione ). No dobra, ja tak gram ale sie nie chwale . Powaznie, jeszcze dlugo nie zblizymy sie do poziomu najlepszych...

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Poland vs Europa & rest of World

Poskim klanom rzeczywiście naprawę wiele brakuje do zachodu. Widocznie mało demek oglądałeś, albo niedokładnie. Popatrz tylko na ten poziom zgrania, taktyki z pozoru podobne do polskich (chyba odwrotnie), ale jednak gra zupełnie różna. Tutaj nie chodzi mi tylko o pro-gamerów, sławy światowej sceny itd., ale nawet o przecienty poziom bardzo dobrzych klanów zachodnich. W tym przypadku trudno nawet mówić o "zgraniu" jako takim, tam wszystkie schematy zachowań są wypracowywane przez bardzo długi okres. Indywidualne umiejętności może nie są aż takie niesamowite (mówię tutaj o lepszych klanach z zachodu Europy), ale z teamie ci kolesie zmieżdzą Polaków niesamowicie. Tam się zbiera grupa ludzi o nawet przeciętnych umiejętnościach, trenuje razem naprawdę długo (znają swoje zachowania wręcz doskonale) i to tworzy ich potęgę.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Re: Poland vs Europa & rest of World

quote:
Napisane oryginalnie przez mAJKiEL
Niewiem jak zaczac ten Topic ale sprobuje jak najlatwiej wytlumaczyc o co mi chodzi na przykladzie.

Wczoraj sciagnalem Demko NiP'ow vs 4K czyli 2 naprawde dobrych klanow zagranicznych ktorych juz chyba niemusze nikomu przedstawiac porownalem gre w ich wykonaniu i klanowke naszych (jak na realia Polski) niezlych klanow. I tak sie zastanawiam wsumie taktyki podobne, wsumie strzelaja tez na podobnym poziomie wiec nasunelo mi sie pytanie w czym my jestesmy gorsi ! i z czego to wynika. Wpadlem na pare mozliwosci
-nasz kraj jest bieny ludzie musza pracowac zasuwac niemysla o grze , nie ma sponsorow a potencjalni gracze niemaja pieniedzy na komputer internet a nawet na cafeje ... pozatym nawet jesli ktos ma kase na kafe to niebedzie w niej chyba siedzial caly dzien a miejac net w domu mozna przynajmniej po parde godz dziennie pograc. Pozatym czy polacy maja zamaly refleks ,czy moze jestsmy zamalo cierpliwi do tego typu gier .... czy wszystko da sie wytrenowac z czsem i systematycznascia ? jak wy myslicie ... czy mamy szanse ze polskie klany wkoncu zaistnieja na arenie miedzynarodowej .... wiem ze juz pare klanow podejmuje proby gry z zagraniczniakami i turnieje niepolskie ale niewiem jak to bedzie bo te proby sa zbyt niesmiale....




do tego trzeba miec przedewszystkim bd lacze a u nas takich nie ma
no moze sa ale nie ma w cafe
po drugie na to trzeba miec w pyte czasu a nie kazdy zuci szkole , prace itp dla csa
zwlaszcza ze nikt mu za to nie bedzie regularnie placil
trzeba do tego miec sponsorow
a o nich nawet w sporcie w polsce jest trudno a co dopiero cs............

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 18:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Polska is the best, fuck the rest....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

hmmm widzialem wiele demek i wiem jak graja zagraniczni i ich gra jest bardzo opanowana unikaja niepotrzebnych besposrednich starc... zawsze poczatek rundy to straszenie , liczy sie gra "na przebijanie scian" tym sie roznia od polakow mowilem o taktyce jako ustawieniu nie tym ze kolesie w polsce sa super zgrani nigdy nic takiego nienapisalem naszym zawsze puszaczaja nerwy ktos sie wyrwie ktos niepotrzebnie cos zawsze zrobi malo zwraca sie uwage na sypanie po scianach przynajmniej nie jest to objete w taktyki (niemowie ze we wszystkich klanach ale w wiekszosci) .... tam zeczywiscie stawia sie na zgranie a nie na umiejetnosci pojedynczego gracza choc z czasem one same przychodza... co do mojego ulubionego klanu to 4K i NiP'y dlatego bylem ciekawy jak wypadnie ich mecz i on zanuzyl mnie w refelksjach

PS
Widzieliscie jak Heaton zabil 5 kolesi w jednej rundzie 2 z USP i 3 kalahem z tego 2 przez sciane Hedami LOL to byla super akcja !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Największy problem jest taki, że mieszkamy w Polsce. Tutaj lekarze // nauczyciele są tandetnie opłacani, na nic nie ma floty a co dopiero mówić o sponsorowaniu cs'owego klanu (no chyba, że ma się bardzo dobre układy z bogatą firmą | kafejką.
Jak się poogląda te demka to "niby" poziom jest podobny, ale tylko "niby". Moim zdaniem polacy grają "na chama" żeby rushować jak najmocniej i zdobyć pkt. Na zachodzie tego niema. Wystarczy popatrzeć na demka Wejście do jakiegoś pomieszczenia poruszanie się w nim - wszystko po cichu, bez najmniejszego szmeru. Nie ma "RUSH LEWO, RUSH PRAWO" Jest wszystko powoli... spokojnie "taktycznie", team broniący zazwyczaj wali jakieś kontrolne seryjki po ścianie itp.

To jest tylko moje zdanie... mój minus jest taki, że widziałem bardzo mało polskich demek (może z 5 nie więcej) w clanbase jest zdaje się tylko jedno polskie demko (kt vs BANGaLL).

Jeśli ktoś wie skąd moge zassać demka: S14, SPECNAZU, P12 lub innych klanów z polskij czołówki to contact me

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mAJKiEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Polska (Warszawka)

oni na tych demka chyba niegrali charges only tylko eound time 20 i all score sie liczyl.... chociaz bylo cos w stylu oddawanych ale na innej zasadzie niz jak w charges only

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 20:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil mAJKiEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do mAJKiEL Znajdź więcej post'ów przez  mAJKiEL Dodaj mAJKiEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać mAJKiEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
svisstack
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

W piatek o 20.00 mecz S14^Gold vs Silver pewnie

Jak chcesz mozesz tam sobie nagrac demko. HLTV^FFA .

__________________
Achtung!!! Hendgranaten !!
www.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil svisstack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do svisstack Znajdź więcej post'ów przez  svisstack Dodaj svisstack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać svisstack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

svisstack, a w którym porcie macie HLTV?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
svisstack
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

ffa.cstrike.pl:27020

__________________
Achtung!!! Hendgranaten !!
www.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 20:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil svisstack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do svisstack Znajdź więcej post'ów przez  svisstack Dodaj svisstack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać svisstack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

"idzieliscie jak Heaton zabil 5 kolesi w jednej rundzie 2 z USP i 3 kalahem z tego 2 przez sciane Hedami LOL to byla super akcja !"
majkel moglbys zamiescic link do tego demka?? bo chcialbym je zobaczyc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Jak czytałem wywiad z Heatonem, to właśnie przez tą rundę został uznany najlepszym graczem na świecie (tak było w artykule z cs.pl ). 3-4 strzały z usp to jest max żeby zabić kolesia

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 22:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CZ@rek
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: GRUDZIADZ

no i dlatego chcilabym zobaczyc to demko> majkel odezwij sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CZ@rek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CZ@rek Znajdź więcej post'ów przez  CZ@rek Dodaj CZ@rek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

www.geekboys.org

Tam się zarejestruj i masz bardzo dużo demek "światowej klasy" (mjk chyba stamtąd je ściągnął chyba na pewno )

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 22:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

No mAJKiEL mi dal te stronke.
Totalna zajebioza, chociaz na poczatku nie zachwyca szata graficzna =)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 06:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Mi tam się podoba.. moim zdaniem bardzo oryginalny pomysł

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Poland vs Europa & rest of World

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!



do tego trzeba miec przedewszystkim bd lacze a u nas takich nie ma
no moze sa ale nie ma w cafe
po drugie na to trzeba miec w pyte czasu a nie kazdy zuci szkole , prace itp dla csa
zwlaszcza ze nikt mu za to nie bedzie regularnie placil
trzeba do tego miec sponsorow
a o nich nawet w sporcie w polsce jest trudno a co dopiero cs............



Nie ma dobrych łącz?
No nie wiem... ja miałem łącze 115 200 z polboxu i wyjście na świat przez EBON i na zagranicznych serwerach ping miałem do 150
Teraz mam 256 z polboxu ale nie mam już wyjścia przez Ebon i już się nie da na zagranicznch serwach grać

Jak masz łącze 512 od dobrego providera to możesz grać na zagranicznych serwach.

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Eeeeee ping 150? Tam wszystkie powazne kraje graja na pingach 20-50. Pozatym kazdy wymienia klany typu NiP, 4k, x3 itp. Przciez to sa klany ze scislej swiatowej czolowki - sponsoring itp. Jest jeszcze bardzo wiele klanow - mniej znanych - z ktorymi polska niemiala by szans.

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

CzAsZeK, coś nie chce mi się wierzyć w ten twój ping do 150. Nie sądzę, żebyś np. w Chinach taki miał. Nawet w Polsce część serwerów tak laguje, że nawet na super łączu masz ping 200. Co więcej, ludzie na takich serwerach grają (patrz np. de long) - jak dla mnie żałosne...

blinq, dokładnie o tym mówię - każdy lepszy klan zachodni zmiecie Polaków bez cienia wątpliwości. Tam ludzie nie mają wcele takich dużych indywidualnych umiejętności (są wręcz przecientni), ale w teamie mogą zdziałać nieporównywalnie więcej.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Squall ja w tym nic dziwnego nie widze jak sie ma wyjscie na swiat przez EBON. Miałem pingi do 150 na serwerach w niemczech szwecji i anglii (i chyba we francji)

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Hmm... takie pingi w "cywilizowanych państawach europejskich" to nic dziwnego. Warszawa ma świetne połączenie z Londynem na przykład. Dlatego też nawet na SDI sobie za granicą pograsz (pingi da się utrzymać poniżej 100), zależy od serwera. Dziwne było to, że mówiłeś, iż na zagranicznych serwerach miałeś ping do 150. Nie możliwe, żebyś wszędzie takie miał...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 19:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CzAsZeK
e.coast > czaszek



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

lol
dobra bez komentarza
jak pograsz sobie na łącze 115 200 albo więcej z wyjściem na świat przez ebon to pogadamy

__________________
-[ CzAsZeK @ SoGamed ]-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 19:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CzAsZeK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CzAsZeK Znajdź więcej post'ów przez  CzAsZeK Dodaj CzAsZeK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CzAsZeK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
svisstack
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

Mecz o 18.00 jednak

A co do skilla (przecietnego) to gralem ostatnio z jednym z NiPow. Niestety nie wiem z kim bo standartowo ukrywal sie pod cyferka (1). Na duscie jako T zlapal 56-3 . A naprawde nie grali zli gracze

__________________
Achtung!!! Hendgranaten !!
www.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 20:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil svisstack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do svisstack Znajdź więcej post'ów przez  svisstack Dodaj svisstack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać svisstack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez CzAsZeK
lol
dobra bez komentarza
jak pograsz sobie na łącze 115 200 albo więcej z wyjściem na świat przez ebon to pogadamy


I twierdzisz może jeszcze, że przez Ebon twój maksymalny ping na serwerze za granicą będzie wynosił 150 ms? Buhahahaha... jeszcze ludzie takiego łącza nie wymyślili, żeby mieć wszędzie dobre pingi. Ale dobra, żyj sobie dalej w swoim światku...

Edytowane przez Squall dnia 14-03-2002 o godz. 20:29

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
svisstack
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

...INTERNET2

__________________
Achtung!!! Hendgranaten !!
www.cstrike.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-03-2002 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil svisstack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do svisstack Znajdź więcej post'ów przez  svisstack Dodaj svisstack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać svisstack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:35.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions