Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Medal of Honor: Allied Assault > MOHAA w Polsce na dziś
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
prankster
Soldier of DOOM



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Lublin

Post MOHAA w Polsce na dziś

Zastanawiam się mocno nad sytuacją MOHAA w Polsce. Sugerując się tylko ilością postów na tym forum można powiedzieć, że gry prawie nie ma. A jak jest w rzeczywistości? Chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat bo przyznam, że po kilku dniach grania w to bardzo mnie wciągnęło.
Większość promuje RTCW przed MOHAA, ja nie jestem taki przekonany. Fakt, że RTCW ma punkbustera i olbrzymie zaplecze, sama gra już teraz jest dość tania (109 zł w MediaMarkt) ale mapy jakoś nie bardzo przypadły mi do gustu. Te z MOHAA są dla mnie ciekawsze, znacznie bardziej przypominają mi II Wojnę Światową. Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu takie mam odczucie.
Co robić? Kombinować ludzi do klanu i grać w MOHAA na jednym z "5" polskich serwerów czy próbować sił w RTCW? Jakoś ciężko mi podjąć decyzję, zwłaszcza, że nie mam grupy kumpli pragnącej koniecznie grać na oryginałach po 100 zł i więcej... może 1 czy 2 by się znalazło i tyle a kim ja jestem żeby rekrutować... sam jsetem nowicjuszem.

Co do FPP.PL to średnio się prezentujecie. Opisy map skromniutkie, 3 pliki na krzyż do ściągnięcia ... można odnieść wrażenie, że nikomu na tej stronie nie zależy
A szkoda.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-09-2002 12:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil prankster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do prankster Znajdź więcej post'ów przez  prankster Dodaj prankster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać prankster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

Obecnie zbieramy materialy, na powiekszenie obszernosci serwisu. Prawda jest, iz brakuje ludzi.
Juz niedlugo bedzie mozna ujrzec znacznie "sexy" wersje moh.fpp.pl.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2002 03:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
prankster
Soldier of DOOM



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Lublin

Byłoby miło, bo obecnie najlepsze serwisy mają (o zgrozo) Niemcy.
Pogiercuję w to bo mi się podoba, a typem turniejowca nie jestem, ważne by się dobrze bawić. Pewnie gdyby MOHAA było firomwane przez ID lub Raven grałyby w to rzesze a tak będzie to gra niszowa jak Ghost Recon...
Ciekawe co pokaże Battlefield1942, może być ciekawie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2002 17:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil prankster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do prankster Znajdź więcej post'ów przez  prankster Dodaj prankster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać prankster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Atog
moh.fpp.pl
moh.fpp.pl




Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Warszawa

quote:
Napisane oryginalnie przez prankster
Byłoby miło, bo obecnie najlepsze serwisy mają (o zgrozo) Niemcy.
Pogiercuję w to bo mi się podoba, a typem turniejowca nie jestem, ważne by się dobrze bawić. Pewnie gdyby MOHAA było firomwane przez ID lub Raven grałyby w to rzesze a tak będzie to gra niszowa jak Ghost Recon...
Ciekawe co pokaże Battlefield1942, może być ciekawie.



Po pewnym czasie, typowa gra przestaje juz sprawiac przyjemnosc, dla niektorych graczy wazne jest to, azeby byc najlepszym.
Osobiscie mam nadzieje, ze final'na wersja Battlefied, bedzie bardziej okazala, niz demo.

__________________
You may think of food as just something to eat, but it's more than that... it's nap fuel.
_
General editor
http://moh.fpp.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-09-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Atog Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Atog Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Atog Dodaj [FPP]Atog do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Atog prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Icewin
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja:

Wiez mi Mohaa jet popularne dosyc.. nawet w CB zyskalo wiecej glosow niz RTWC, a na tym forum poprostu malo ludzi sie wypowiada... podal bym linka do forum gdzie duzo ludu gada.. tylko nie wiem czy to zrobic Bo zazwyczaj sa tam klutnie np teraz jest jedna i nie chcial bym zrazic nowych talentow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2002 16:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Icewin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Icewin Znajdź więcej post'ów przez  Icewin Dodaj Icewin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Icewin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

Talking eee?

quote:
Napisane oryginalnie przez Icewin
Wiez mi Mohaa jet popularne dosyc.. nawet w CB zyskalo wiecej glosow niz RTWC, a na tym forum poprostu malo ludzi sie wypowiada... podal bym linka do forum gdzie duzo ludu gada.. tylko nie wiem czy to zrobic Bo zazwyczaj sa tam klutnie np teraz jest jedna i nie chcial bym zrazic nowych talentow


Ice pewnie masz na mysli forum SLW faktycznie lepiej tego nie ujawniac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sir_MaTT
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Wawa

Re: MOHAA w Polsce na dziś

quote:
Napisane oryginalnie przez prankster
Zastanawiam się mocno nad sytuacją MOHAA w Polsce. Sugerując się tylko ilością postów na tym forum można powiedzieć, że gry prawie nie ma. A jak jest w rzeczywistości? Chciałbym się czegoś dowiedzieć na ten temat bo przyznam, że po kilku dniach grania w to bardzo mnie wciągnęło.
Większość promuje RTCW przed MOHAA, ja nie jestem taki przekonany. Fakt, że RTCW ma punkbustera i olbrzymie zaplecze, sama gra już teraz jest dość tania (109 zł w MediaMarkt) ale mapy jakoś nie bardzo przypadły mi do gustu. Te z MOHAA są dla mnie ciekawsze, znacznie bardziej przypominają mi II Wojnę Światową. Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu takie mam odczucie.
Co robić? Kombinować ludzi do klanu i grać w MOHAA na jednym z "5" polskich serwerów czy próbować sił w RTCW? Jakoś ciężko mi podjąć decyzję, zwłaszcza, że nie mam grupy kumpli pragnącej koniecznie grać na oryginałach po 100 zł i więcej... może 1 czy 2 by się znalazło i tyle a kim ja jestem żeby rekrutować... sam jsetem nowicjuszem.

Co do FPP.PL to średnio się prezentujecie. Opisy map skromniutkie, 3 pliki na krzyż do ściągnięcia ... można odnieść wrażenie, że nikomu na tej stronie nie zależy
A szkoda.



Dla mnie cale mohaa to nie zwykle granie na serwkach tylko ClanBase, OpenCup, EuroCup.. tam sie dopiero zaczyna zabawa.. fakt faktem ze turnieje rozgrywane sa bez realismu ale i tak ciesza sie baaaaaaardzo duzym zainteresowaniem... mowisz ze jest 5 polskich serwow... jest ich oczywiscie wiecej ale na nasze potrzeby zdecydowanie wystarcza 5 .. rzadko sie zdarza zeby wszystkie byly zapelnione ( chyba ze sa klanowki i sparingi) ..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-10-2002 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sir_MaTT Znajdź więcej post'ów przez  Sir_MaTT Dodaj Sir_MaTT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sir_MaTT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:48.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions