Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > My już dziękujemy za gre
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Premier
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Wrocław

Angry My już dziękujemy za gre

Witam
W imieniu graczy Pixcom2 chciałbym podzielić sie z Wami refleksjami po meczu, który zakończył się przed paroma minutami. Był to mecz Pix2-SLS wygrany formalnie przez SLS 3:1. Trzy pierwsze mapy zostały rozegrane zgodnie z ogólnie panującymi zwyczajami oraz zasadami. Podczas ostatniej mapy gra była wyjątkowo wyrównana a wręcz można było sie spodziewać nieznacznej wygranej SLS. Na 2 i pół minuty przed końcem zawodnicy z SLS postanowili "zakończyć" spotkanie mordując się i nie podnosząc do gry ponownie...Na nasze sugestie odnośnie honoru dowiedzieliśmy się, że są zwycięzcy i tylko to sie liczy (parafraza).
W związku z zaistniałą sytułacją klan Pixcom2 postanowił wycofać sie z dalszych rozgrywek PSBHD.
pozdrawiam
Marek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Premier Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Premier Znajdź więcej post'ów przez  Premier Dodaj Premier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Premier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Re: My już dziękujemy za gre

No cóż. Jak pisałem wiele razy, TDM to badziewie a nie gra to po pierwsze, po drugie to co my zrobiliśmy na tej mapie nie jest żadnym wyjątkiem ( nagminnie jest to stosowane w meczach w ClanBase). Przecież w TDM chodzi tylko i wyłacznie o fragi i skoro jest mozliwość nie dawania ich przeciwnikowi to się z tego korzysta. Wiem że ta mapa była do kitu, ale niestety taki jest TDM.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 22:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Premier
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Wrocław

To znaczy, że co? Możesz po np 5 min. gry walnąć sie na glebe i powiedzieć, że jesteś ok? Naprawdę o to w tym chodzi?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Premier Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Premier Znajdź więcej post'ów przez  Premier Dodaj Premier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Premier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Marek T.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie

Talking Re: My już dziękujemy za gre

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Premier
[B]Witam
W imieniu graczy Pixcom2 chciałbym podzielić sie z Wami refleksjami po meczu, który zakończył się przed paroma minutami. Był to mecz Pix2-SLS wygrany formalnie przez SLS 3:1. Trzy pierwsze mapy zostały rozegrane zgodnie z ogólnie panującymi zwyczajami oraz zasadami.


No tak tylko czy nie przesadzasz, jakie zasady, każda taktyka jest dobra która prowadzi do celu, a tym celem było wygranie meczu i tej akurat mapy. Przecież nie tylko my zastosowaliśmy ten sposób gry inne klany już też podobnie grały i nikt nie robił z tego powodu takiej afery więc dziwię się twojemu oburzeniu ze sposobu rozegrania tej mapy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Marek T. Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Marek T. Dodaj *|SLS|*Marek T. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Marek T. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Premier
To znaczy, że co? Możesz po np 5 min. gry walnąć sie na glebe i powiedzieć, że jesteś ok? Naprawdę o to w tym chodzi?


Ależ oczywiście że nie o to chodzi, wspomniałem że ta mapa była do kitu. Ale mam wrażenie że podobnie byście postapili gdyby chodziło o wygraną ( aczkolwiek wątpie w to). No cóz nie pozostaje mi nic innego jak tylko pogratulowac Picom2 gry ( mam na mysli 3 mapy) bo na 4 nie mieli okazji sie wykazac w 100%.

Pozdrawiam

P.S. Mam nadzieje że nie zrobi się z tego topicu kolejny serial brazylijski.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

rozegranie? czekaj... czegoś nie rozumiem... rozegranie? jeszcze do mnie nie trafiło... Ty to nazywasz grą? nawet kobiety tak nie grają... a skoro nie macie innych sposobów na to,zęby pokazać,żę jesteście lepsi niż schować sie do dziury i zabić nawzajem to naprawde was mi żal... Hitler też sie schował i na końcu zabił... w chwale go nie obnoszą.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

Re: Re: My już dziękujemy za gre

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*Marek T.
[QUOTE]Napisane oryginalnie przez Premier
[B]Witam
W imieniu graczy Pixcom2 chciałbym podzielić sie z Wami refleksjami po meczu, który zakończył się przed paroma minutami. Był to mecz Pix2-SLS wygrany formalnie przez SLS 3:1. Trzy pierwsze mapy zostały rozegrane zgodnie z ogólnie panującymi zwyczajami oraz zasadami.


No tak tylko czy nie przesadzasz, jakie zasady, każda taktyka jest dobra która prowadzi do celu, a tym celem było wygranie meczu i tej akurat mapy. Przecież nie tylko my zastosowaliśmy ten sposób gry inne klany już też podobnie grały i nikt nie robił z tego powodu takiej afery więc dziwię się twojemu oburzeniu ze sposobu rozegrania tej mapy.






Naprawde brak słów ,pierwszy raz z czyms takim sie spotkalem,rozumiem taktyka defensywna ,nawalanie z granatów ,ale ,wymordowanie sie nawzajem na 3 min. przed koncem mapy to zwyczajne lamerstwo nie taktyka Panowie!Uswiadomcie to sobie ,bo czasami klase trzeba trzymac,wy niestety mnie zawiedliscie ,liczylem na uczciwy pojedynek od poaczatku do konca,stojacy na wysokim poziomie,zaiste taki on byl ,pierwsze 2 mapy wygralisscie 15 punktami,3 RA przegraliscie,4 byla nasza i......Juz wyzej bylo to opisane. .Nie mogliscie sobie darowac tego remisu,wiec musieliscie lapac sie tanich chwytów...nie tylko to sie liczy,ale jak uwazacie ,bawcie sie dalej w tej swojej bryndzy...brawo najlepszy klanie w Polsce,dobry przyklad dajecie ,nie ma co .Pozdrawiam i mam nadzieje,że ta wygrana satysfakcjonuje Was w 100% .Żegnamy Wszystkich grających w lidze PSBHD,fajnie sie gralo do momentu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
rozegranie? czekaj... czegoś nie rozumiem... rozegranie? jeszcze do mnie nie trafiło... Ty to nazywasz grą? nawet kobiety tak nie grają... a skoro nie macie innych sposobów na to,zęby pokazać,żę jesteście lepsi niż schować sie do dziury i zabić nawzajem to naprawde was mi żal... Hitler też sie schował i na końcu zabił... w chwale go nie obnoszą.


Człowieku co sie tak unosisz??? Znasz mape Rampage??? Jak nie to coś Ci powiem: masz dwie mozliwości gry jak przeciwnik postawi linie, albo atakowac co jest bez sensu albo sie bronic w bazie, a jak to nie skutkuje to robi wszystko by nie nabijac przeciwnikowi fragów.
Naprawde uwazałem Pixcom2 za jeden z najlepszych klanów w Europie i nadal uważam że tak jest lecz dziecinada Panowie wdała się pomiędzy Was po tym meczu. Uważam że bez sensowna jest ta dyskusja, właściwie do niczego ona nie prowadzi.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Premier
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Wrocław

Przede wszystkim nie jestem zdenerwowany. Naprawdę żałuje, że tak się stało. Byłem bardzo zaskoczony i tyle. Decyzje odnośnie rezygnacji podjeliśmy wspólnie po głosowaniu. Mam nadzieję, że nie będziemy się nawzajem "opluwać" na tym topiku bo przecież jesteśmy niezłymi klanami z całkiem ciekawą historią. Niewypada nam robić rzeczy śmiesznych.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Premier Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Premier Znajdź więcej post'ów przez  Premier Dodaj Premier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Premier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

obrona w bazie nie polega na zabijaniu sie w armory i skoro klan który chce być najleprzy w Polsce ucieka sie do takich taktyk to coś tu jest nie tak... skoro tak potraficie "rozegrać" taktycznie mape to i inne opcje są dozwolone u was...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtom
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: NTC

Thumbs up

quote:
skoro tak potraficie "rozegrać" taktycznie mape to i inne opcje są dozwolone u was...


No jasne, masz rację- cheaty sporo pomagają... ;-D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtom Znajdź więcej post'ów przez  Kajtom Dodaj Kajtom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

może nie cheat'y ale podsune nowa taktyke dla panów z SLS z którą wygrają każdy mecz... zaminujcie baze i ucieknijcie przed siebie w pustynie... to będzie w waszym nowym stylu...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lukasz10120
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Siedlce

liczy się wygrana

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lukasz10120 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lukasz10120 Znajdź więcej post'ów przez  lukasz10120 Dodaj lukasz10120 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lukasz10120 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Marek T.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie

quote:
Napisane oryginalnie przez Premier
[ Mam nadzieję, że nie będziemy się nawzajem "opluwać" na tym topiku bo przecież jesteśmy niezłymi klanami z całkiem ciekawą historią. Niewypada nam robić rzeczy śmiesznych. [/B]



Jeśli tak twierdzisz że nie powinniśmy się opluwać to po co wogle zakładałeś ten topik. Wiadomo z góry że rozpęta on tylko niepotrzebną dyskusję i polecą ostre słowa i komentarze.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Marek T. Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Marek T. Dodaj *|SLS|*Marek T. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Marek T. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
obrona w bazie nie polega na zabijaniu sie w armory i skoro klan który chce być najleprzy w Polsce ucieka sie do takich taktyk to coś tu jest nie tak... skoro tak potraficie "rozegrać" taktycznie mape to i inne opcje są dozwolone u was...


Nasi przeciwnicy w PSBHD klan GAL za podobne rozegranie mapy otrzymał gratulacje!!! Wcale nie ukrywałem że tamten mecz z GALami mi się nie podobał. Napisałem otwarcie że gra mi się nie podobała i co? Mam założyć kolejny topic??? Panowie!
U nas poza tym na Rampage ( tym o którym wspominacie) grało do końca dwóch graczy. Dla przypomnienia DY Was kosił nożem u nas w armory.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

napisaliśmy tylko,że sie wycofujemy i opisaliśmy przyczynę naszego posunięcia.thats all folks... a jak wiadomo winny sie tłumaczy... nie prosiliśmy o komentarze a jedynie zamieściliśmy notke informacyjną.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
napisaliśmy tylko,że sie wycofujemy i opisaliśmy przyczynę naszego posunięcia.thats all folks... a jak wiadomo winny sie tłumaczy... nie prosiliśmy o komentarze a jedynie zamieściliśmy notke informacyjną.


Ok. Zrozumiałem i naprawde mi przykro że się wycofujecie z PSBHD na podstawie jednej kiczowatej mapki.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27

U nas poza tym na Rampage ( tym o którym wspominacie) grało do końca dwóch graczy. Dla przypomnienia DY Was kosił nożem u nas w armory.

heh...nie pamietam,ale chyba umawialiśmy sie 8 na 8 ?

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Premier
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|*Marek T.
Jeśli tak twierdzisz że nie powinniśmy się opluwać to po co wogle zakładałeś ten topik. Wiadomo z góry że rozpęta on tylko niepotrzebną dyskusję i polecą ostre słowa i komentarze.


W sumie masz racje. Uważam jednak, że z wami stało się coś niedobrego. Nie wierze żeby to miało miejsce za Jogasa.
Poza tym jest to topik informacyjny.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Premier Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Premier Znajdź więcej post'ów przez  Premier Dodaj Premier do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Premier prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
heh...nie pamietam,ale chyba umawialiśmy sie 8 na 8 ?


Tak jak my z GALami , (sorry GALowie ze urzywam Was jako przykładu). Po ostatniej przegranej mapie z GAL czegoś sie jednak nauczyliśmy a mianowicie co zrobić by przeciwnik nie miał jak fragów nabić.

Ale jak wspomniałes, to jest notatka informacyja z uzasadnieniem ( podobno) i niech tak zostanie.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cierń
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: W-wa

. Dla przypomnienia DY Was kosił nożem u nas w armory.







Lol bo gdzie mógl indziej,przeciez nie w otwartym polu .A co do meczu z GALami to nie wiem jaka to byla historia,ja tam slyszalem tylko o taktyce defensywnej do której nic nie mam,ale nie mordowaniu sie 3 min przed koncem mapy ,aby potem nie dac szansy przeciwnikowi na odrobienie punktów.Jezeli tak faktycznie bylo i nie zglosiliscie oficjalnie protestu tzn ,ze sie pogodziliscie z tym i uznaliscie to za swietny pomysł,który możecie wykorzystac przeciwko nam,moim zdaniem takie rzeczy nalezy dusic w zarodku póki jeszcze czerpiemy jakas radoche z gry w tej lidze,ale nic widac tu panuja inne reguly do których PX2 nigdy sie nie dostosuje-NIE UNIKAMY GRY,NIE TCHÓRZYMY,GRAMY DLA PRZYJEMNOSCI NIE DLA JAKIS ZYSKÓW,LICZY SIE ZWYCIEZTWO ,ALE NIE ZA KADA CENE!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cierń Znajdź więcej post'ów przez  Cierń Dodaj Cierń do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cierń prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtom
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: NTC

czyli Yogas podtrzymywał wszystko co dobre w naszym klanie?? Owszem, Yogi był OK ale uważam że to coś jest nie tylko w jego osobie ale w całym klanie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtom Znajdź więcej post'ów przez  Kajtom Dodaj Kajtom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

skoro musicie sie uczyć od Galów i to takich rzeczy... rzeczywiście jesteście najlepsi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*Marek T.
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: Drawsko Pomorskie

quote:
Napisane oryginalnie przez Premier
W sumie masz racje. Uważam jednak, że z wami stało się coś niedobrego. Nie wierze żeby to miało miejsce za Jogasa.
Poza tym jest to topik informacyjny.




A co tu Yogas ma wspólnego, bo jeśli by był i była by podobna sytuacja postąpilibyśmy tak samo i nie ma to znaczenia kto akurat grał w tym meczu. Każda taktyka w TDM prowadząca do wygranej jest dobra. przecież w TDM chodzi tylko i wyłącznie o fragi a nie obronę i kto ma ich więcej wygrywa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*Marek T. Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*Marek T. Dodaj *|SLS|*Marek T. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*Marek T. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

GGA PIXCOM2

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtom
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: NTC

quote:
Napisane oryginalnie przez Nosferatu
skoro musicie sie uczyć od Galów i to takich rzeczy... rzeczywiście jesteście najlepsi


Masz jakiś kompleks?? Stary, my nie graliśmy po to żeby latać po wszystkich forach i rozpowiadać że wygraliśmy. Nie graliśmy po to żeby rozwieszać plakaty "SLS jest zajebiste!!!" grając skupialiśmy się na grze. Nikt nie dostawał orgazmu bo "zaraz będziemy najlepsi"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtom Znajdź więcej post'ów przez  Kajtom Dodaj Kajtom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

kiedyś grałem za granicą w zagranicznym składzie, z różnymi klanami... jeśli ktoś nie spawnował się na długo przed końcem mapy prowadząc minimalną ilością punktów to nazywało się ich LAME - Lamy. ja was tak nie nazwę...bo nie będziemy siętu obrzucać błotem przecierz a rzucamy tylko faktami... jesteście "najleprzym" klanem w Polsce, uczycie sie wspaniałych taktyk od (tu przepraszam GALów) słabszych klanów i stosujecie je ze wspaniałymi skutkami, nic tylko honor i dusza walki...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
VAV
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Co do gry to każda takowa ma swoje zasady zarówno te pisane(regulamin) jak i nie pisane(fair play) i tylko ludzie stosujący te zasady mogą się nazywać GRACZAMI. Moim zdaniem pokazaliscie że nie jesteście graczami a "szczurkami" ścigajacymi się w jakimś dziwnym wyścigu chwytając sie wszelkich metod aby osiągnąć cel. Cuż bardzo mi przykro widzieć że tak waleczny klan jak SLS upadł tak nikso ( na podłoge w swoim armory)
Narka i pozdro dla tego czegos co zostało z polskiej sceny BHD
Jarek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil VAV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do VAV Znajdź więcej post'ów przez  VAV Dodaj VAV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać VAV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kajtom
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: NTC

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
GGA PIXCOM2


OO Tomcat dobrze że to napisałeś! Musze tu zadziałać bo roznosi mnie jak widzę GGA nick Przecież piszesz Good game all. Trzeba potem zastosować liczbę mnogą albo napisać GG nick

To tak dla przypomnienia. Może zorganizować graczom jakieś korki z anglika??

Ps. Zgadzam się - GG Pixcom2

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kajtom Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kajtom Znajdź więcej post'ów przez  Kajtom Dodaj Kajtom do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kajtom prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Nosferatu
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2004
Lokalizacja: Opole

quote:
Napisane oryginalnie przez Kajtom
Masz jakiś kompleks?? Stary, my nie graliśmy po to żeby latać po wszystkich forach i rozpowiadać że wygraliśmy. Nie graliśmy po to żeby rozwieszać plakaty "SLS jest zajebiste!!!" grając skupialiśmy się na grze. Nikt nie dostawał orgazmu bo "zaraz będziemy najlepsi"
nikt takich rzeczy nie pisał..ale po to stworzono psbhd,żeby wyłonić najleprzy polski klan i skoro straciliście pukty z GALami to nie mogliście sobie pozwolić na kolejne remisy.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-09-2004 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Nosferatu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Nosferatu Znajdź więcej post'ów przez  Nosferatu Dodaj Nosferatu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Nosferatu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 08:37.    Strony (6): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions