Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > ETC jednak cziterzy!!!!!!!!!!!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
|ETC|n0SEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: W.R.O. - 071

Talking Lameriada

Tak sobie ogladalem tematy na boardzie i tego qrde nie zauwazylem wczesniej Co do cheatowania to uwazam (jestem pewien bo to moj koles z caffe) ze error nie czitowal ! O tym, ze traper jest melapeciarzem ktory wielkie gowno zna sie na serverach to jush wszyscy wiedza =) Co do gry clanu slizg nic nie mam (chlopaki sie wkoncu naucza), ale co do ich zachowania to kazdy znich sie zachowuje jakby byl conajmniej autystyczny (nikogo przy tym nie obrazajac). Mam ochote teraz ich zbluzgac, ale nie zbluzgam bo jestem dobry chlopaczyna i jush nie przeklinam Jezeli sodomita TRAPPER (***** ci z tego buta) - **** mialem nei przeklinac ale mi nei wyszlo - jeszcze raz napisze cosik na moj clan to go qr** tak zbluzgam, ze mu sie znudzi pisanie gowien na boardzie. Jakis tam koles ze slizgu powiedzial ze to tylko traper napisal a nei caly team. Clan to chyba cala ekipa i kazdy odpowiada za kazdego (tak bynajmniej mi sie wydaje). Przeprosiny to mnei jebia od tego clanu, najchetniej to bym im nasral na klate (moze wtedy cosik zrozumieja). Lamusy.

__________________
.etc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 13:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |ETC|n0SEk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |ETC|n0SEk Znajdź więcej post'ów przez  |ETC|n0SEk Dodaj |ETC|n0SEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |ETC|n0SEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|ETC|Julian
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Talking

Traper twoja prostota mnie rozbraja ale nie martw sie moze kiedys zmadzejesz.

Dzięki tym ,ktorzy bronili naszego klanu bo my nie czitujemy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 19:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Re: Lameriada

quote:
Napisane oryginalnie przez |ETC|n0SEk
Tak sobie ogladalem tematy na boardzie i tego qrde nie zauwazylem wczesniej Co do cheatowania to uwazam (jestem pewien bo to moj koles z caffe) ze error nie czitowal ! O tym, ze traper jest melapeciarzem ktory wielkie gowno zna sie na serverach to jush wszyscy wiedza =) Co do gry clanu slizg nic nie mam (chlopaki sie wkoncu naucza), ale co do ich zachowania to kazdy znich sie zachowuje jakby byl conajmniej autystyczny (nikogo przy tym nie obrazajac). Mam ochote teraz ich zbluzgac, ale nie zbluzgam bo jestem dobry chlopaczyna i jush nie przeklinam Jezeli sodomita TRAPPER (***** ci z tego buta) - **** mialem nei przeklinac ale mi nei wyszlo - jeszcze raz napisze cosik na moj clan to go qr** tak zbluzgam, ze mu sie znudzi pisanie gowien na boardzie. Jakis tam koles ze slizgu powiedzial ze to tylko traper napisal a nei caly team. Clan to chyba cala ekipa i kazdy odpowiada za kazdego (tak bynajmniej mi sie wydaje). Przeprosiny to mnei jebia od tego clanu, najchetniej to bym im nasral na klate (moze wtedy cosik zrozumieja). Lamusy.


nosek **** nie pisz na moj klan lamusy
jak bys czytal uwazniej boarda to bys wiedzial ze on na boardzie wystepuje jako trapper a nie jako slizg trapper
wiec zastanow sie co mowisz bo ja na twoj klan na boardzie nic nie napisalem
wiec i ty nie pisz
peace & love
robmy dzieci a nie wojny

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 22:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|ETC|n0SEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: W.R.O. - 071

Talking

Chociaz do ciebie nic nie ma to i tak uwazam was clan za lameriade (nie jako gra lecz jako zachowanie). Team to team i jak jeden jebnie jakas gafe to odpowiada caly clan (jak niby error byl cheaterem to najazdy byly na caly clan).
Lame

__________________
.etc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 14:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |ETC|n0SEk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |ETC|n0SEk Znajdź więcej post'ów przez  |ETC|n0SEk Dodaj |ETC|n0SEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |ETC|n0SEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez |ETC|n0SEk
Chociaz do ciebie nic nie ma to i tak uwazam was clan za lameriade (nie jako gra lecz jako zachowanie). Team to team i jak jeden jebnie jakas gafe to odpowiada caly clan (jak niby error byl cheaterem to najazdy byly na caly clan).
Lame



nosek mowilem ci zebys nie pisallame
wiem ze my ponosimy za to odpowiedzialnosc
ale jesli ty nie jestes lame to juz nic nie pisz o tym
bo juz wystarczająco wiele osob nas objechalo
ja juz was przepraszalem
wiecej tego nie zrobie
a ty jak masz troche rozumu to zakoncz ta durna dyskusje

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 22:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Bronilem ETC , sadze , ze slusznie ! Ale pora juz skonczyc ta dyskusje ! EOT !!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|ETC|n0SEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: W.R.O. - 071

First Person Perspective ok

sp00ko dziewczeta. Teraz wam odpuszcze, ale OBIECUJE ze jezeli jeszcze raz ktos z waszego clanu cos jebnie na moj clan (nie majaczadnych, ale to zadnych podstaw) to go **** tak objade ze sie osra *******ony melapeciaz.
Ja koncze z tym tematem =)

Pssssssyt.
s00ry za bluzgi ale nei wytrzymalem :*(

__________________
.etc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 11:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |ETC|n0SEk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |ETC|n0SEk Znajdź więcej post'ów przez  |ETC|n0SEk Dodaj |ETC|n0SEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |ETC|n0SEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG]^PUSIEK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX
ale HLH to jest blad gry, rozumiesz?
popatrz na "TOPIC JA CHEATEREM???" dowiesz sie wszystkiego PUSIEK!



ADAX ZGODA ALE JA BYLEM NA SERWERZE JAK EROROWI WYKRYLO CITA CO DLACZEGO MI NIE WYKRYLO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG]^PUSIEK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG]^PUSIEK Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG]^PUSIEK Dodaj [SlizG]^PUSIEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG]^PUSIEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG]^PUSIEK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali


na miejscu n00ska tez bym tak postapil bo jak ich oczerniacie na BOARDZIE to jak maja sie czuc gdy kazdy na necie mowi o cziterzy ....

bez przesady a juz cos ustalilismy ze ETC z was sie nabijalo a jak wy tak lamicie to nie jest zaden problem z wmi wygrac....



CALI TO MOZNA BYLO ZALATWIC NA SPOKOJNIE A SAM WIESZ ILU TERAZ GRA CITEROW NA SERWERACH

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG]^PUSIEK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG]^PUSIEK Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG]^PUSIEK Dodaj [SlizG]^PUSIEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG]^PUSIEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AdaX
Fajna pipeczka (c)mAcIoS



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ŁoRSoŁ

quote:
Napisane oryginalnie przez [SlizG]^PUSIEK


ADAX ZGODA ALE JA BYLEM NA SERWERZE JAK EROROWI WYKRYLO CITA CO DLACZEGO MI NIE WYKRYLO


dobra juz cicho, ten temat zamkniety i koniec...bo znowu wywolasz buze!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AdaX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AdaX Znajdź więcej post'ów przez  AdaX Dodaj AdaX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AdaX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG]^PUSIEK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |ETC|n0SEk
Chociaz do ciebie nic nie ma to i tak uwazam was clan za lameriade (nie jako gra lecz jako zachowanie). Team to team i jak jeden jebnie jakas gafe to odpowiada caly clan (jak niby error byl cheaterem to najazdy byly na caly clan).
Lame



NOSEK MOZA ZAWSZE POGADAC I CALA SPRAWA BYLA BY PRZESZLOSCIA SKORO NIC DO MNIE NIE MASZ TO DLACZEGO NA SERWERZE SAME ***** SLALES DO MNIE MOWISZ ZE ZACHOWANIE NASZEGO KLANU BYLO NIIE WPORZADKU ALE TY WOBEC MNIE TEZ NIE BYLES

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG]^PUSIEK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG]^PUSIEK Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG]^PUSIEK Dodaj [SlizG]^PUSIEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG]^PUSIEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG]^PUSIEK
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez AdaX

dobra juz cicho, ten temat zamkniety i koniec...bo znowu wywolasz buze!



ADAX NOSEK NARZEKA NA ZACHOWANIE NASZEGO KLAMU A SAM AN SERWERZE NIE ZACHOWYWAL SIE LEPIEJ JA NIC OSOBISCIE DO NIEGO NIE MAM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-01-2002 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG]^PUSIEK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG]^PUSIEK Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG]^PUSIEK Dodaj [SlizG]^PUSIEK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG]^PUSIEK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

Pusiek nie slyszales co twoj Cl powiedzial ? EOT - to znaczy end of topic - to znaczy ze nie macie juz ciagnac tej dyskusji !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|ETC|n0SEk
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: W.R.O. - 071

Red face Lame

**** jush chcialem zamknac sprawe ale jakis dewiant znoff dojebal sie do nas. Czy palo nie bluzgal bys na kogos kto bez ZADNYCH podstaw oczernia twoj clan na jednym z gl. boardow w polsce ?!!? Bluzgalem was wczesniej idioto bo bylem na was wqrwiony. Wiec jezeli chcesz sie bluzgac i najezdzac na siebiie to niema problemu. Chcialem zalagodzic wasza gafe ale ty swoje, wiec albo stul pysk albo powiedz ze chcesz dalej zebym Ci objezdzal dupe lamusie.
Teraz jestem pewien, ze jako ekipa clan Slizg prezentuje soba nic innego jak tylko lameriade.

p0zdr00 4 k|tAb

__________________
.etc

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil |ETC|n0SEk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do |ETC|n0SEk Znajdź więcej post'ów przez  |ETC|n0SEk Dodaj |ETC|n0SEk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać |ETC|n0SEk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SlizG.Hucker]
jusz nie slizg :((



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Smietnik :)

KONIEC I JSUZ PROSZE SIE NIEODZYWAC !!!!!!!!!!!! JUSZ NIECH BENDZIE SPOKUJ !!!!!!!!! PROSZE







THE END

__________________

GG 2637902

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SlizG.Hucker] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SlizG.Hucker] Znajdź więcej post'ów przez  [SlizG.Hucker] Dodaj [SlizG.Hucker] do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SlizG.Hucker] prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Hucker to dziecko................................ale dobrze gada

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-01-2002 20:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
citizen
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wawa

Re: Re: A ZOBACZ

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]RapTuS


to znaczy ze ktos gral w half-life na serwerze z cs ??? LOL
L 12/30/2001 - 20:12:21: [CSGUARD] |ETC|eRR0r<64><1331597><217.97.148.3><CT> HLH <../hlh.dll>

czyli HALF-LIFE HACK... pomysl znowu

pisane juz o tym bylo wszedzie... nawet na cs.pl na ktory na pewno zagladasz.. pewnie do slizgu to nie doszlo.. bo Ciapa tez gral na obu wlaczonych.. i nie wiecie o tym ale Ciapa to Ciapa i to go tlumaczy



Hmmmm

Pierwsze slysze, zeby wszedzie o tym pisali.
A w ogole to co ma CSGUARD do pb czy paladina?
O ile mi wiadomo, to przy uruchomieniu klienta pb i paladina na raz pb wykrywa chita #114 czyli opengl.
A to, to po prostu znaleziona podejrzana biblioteka jakiegos czita.

Czyli ja bym sie spieral kto tu ma racje.

eeh nie wazne

__________________
nie wiesz, poki nie sprobujesz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-01-2002 04:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil citizen Znajdź więcej post'ów przez  citizen Dodaj citizen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać citizen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:30.    Strony (3): « 1 2 [3] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions