Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Duke > Kolejny bug...
Jak czesto ci sie zawiesza lub psuje Duke?
Ta ankieta została zakończona.
Czesto 0 0%
Czasami 2 50.00%
Rzadko 1 25.00%
Nigdy 1 25.00%
W sumie: 4 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AlexPistol
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Thumbs down Kolejny bug...

Mam kolejny problem. Ostatnio przeszedlem The Gate i wlaczylem sobie misje Duke Nukem 007. Mapka cooltowa (zreszta zrobiona przez Kevina Coolsa, jak przeczytalem ;-) , ale mialem w niej jeden problem: co jakis czas wrogowie zaczynali tanczyc, to znaczy krecic sie super szybko i przemieszczac w rozne strony, podobnie jak sob-boty, bron strzelala jakos dziwnie (znosilo pociski na rozne strony, wiekszosc strzalow z RPG konczyla sie tym, ze rakieta uderzala we mnie, albo leciala bokiem do przodu, co wygladalo strasznie glupio). Nie wiecie co sie stalo? Aha, jakby co mam DN wersje 1.4 czyli Atomic bez PP.

__________________
[b]Alex[b]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-06-2002 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlexPistol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlexPistol Znajdź więcej post'ów przez  AlexPistol Dodaj AlexPistol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlexPistol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kazik
Mystic



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Skierniewice

Cool Re: Kolejny bug...

quote:
Napisane oryginalnie przez AlexPistol
Mam kolejny problem. Ostatnio przeszedlem The Gate i wlaczylem sobie misje Duke Nukem 007. Mapka cooltowa (zreszta zrobiona przez Kevina Coolsa, jak przeczytalem ;-) , ale mialem w niej jeden problem: co jakis czas wrogowie zaczynali tanczyc, to znaczy krecic sie super szybko i przemieszczac w rozne strony, podobnie jak sob-boty, bron strzelala jakos dziwnie (znosilo pociski na rozne strony, wiekszosc strzalow z RPG konczyla sie tym, ze rakieta uderzala we mnie, albo leciala bokiem do przodu, co wygladalo strasznie glupio). Nie wiecie co sie stalo? Aha, jakby co mam DN wersje 1.4 czyli Atomic bez PP.


Ja też mam tą versje Duka, a problemy też zdarzają się - czasami. Najwięcej to z tym dźwiękiem, ale jak wyjdzie GLduke powinno być już wszystko OKI !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-06-2002 09:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kazik Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kazik Znajdź więcej post'ów przez  Kazik Dodaj Kazik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kazik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Najtwish
najtmare :P



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kolejny bug...

quote:
Napisane oryginalnie przez AlexPistol
Mam kolejny problem. Ostatnio przeszedlem The Gate i wlaczylem sobie misje Duke Nukem 007. Mapka cooltowa (zreszta zrobiona przez Kevina Coolsa, jak przeczytalem ;-) , ale mialem w niej jeden problem: co jakis czas wrogowie zaczynali tanczyc, to znaczy krecic sie super szybko i przemieszczac w rozne strony, podobnie jak sob-boty, bron strzelala jakos dziwnie (znosilo pociski na rozne strony, wiekszosc strzalow z RPG konczyla sie tym, ze rakieta uderzala we mnie, albo leciala bokiem do przodu, co wygladalo strasznie glupio). Nie wiecie co sie stalo? Aha, jakby co mam DN wersje 1.4 czyli Atomic bez PP.


a czy w tej mapce sa slope'y o dzym kacie nachylenia ?

__________________
WAR IS GOOD, WINNING IS BETTER !!!
Najtwish
__________________
Oficjalna Polska Strona Duke Nukem Manhattan Project

D u k e N u k e m P o r t a l - I was born to rock the world !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-07-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Najtwish Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Najtwish Znajdź więcej post'ów przez  Najtwish Dodaj Najtwish do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Najtwish prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlexPistol
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Question ???

Jakie slope'y?

__________________
[b]Alex[b]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlexPistol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlexPistol Znajdź więcej post'ów przez  AlexPistol Dodaj AlexPistol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlexPistol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Najtwish
najtmare :P



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ???

quote:
Napisane oryginalnie przez AlexPistol
Jakie slope'y?

no dobra.. powiem po posku.. "powierzchnie pochyle"

__________________
WAR IS GOOD, WINNING IS BETTER !!!
Najtwish
__________________
Oficjalna Polska Strona Duke Nukem Manhattan Project

D u k e N u k e m P o r t a l - I was born to rock the world !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-07-2002 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Najtwish Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Najtwish Znajdź więcej post'ów przez  Najtwish Dodaj Najtwish do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Najtwish prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlexPistol
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Kraków

Bylo tak od razu!!! Nie wiem, mozliwe. A co to ma do rzeczy?

__________________
[b]Alex[b]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-07-2002 20:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlexPistol Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlexPistol Znajdź więcej post'ów przez  AlexPistol Dodaj AlexPistol do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlexPistol prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions