Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > liga - wystartowala
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Cool liga - wystartowala

Nooo i jazzzdaaaaaaa, liga wystartowala, adres stronki do zapisow teamow: www.liga-ut.prv.pl

Informuje iz w lidze moga wystepowac wszyscy ktorzy tylko chca wazne by stworzyc team i sie zapisac !!! Wiecej info na www

Majesq moglbys zalozyc specjalne forum do ligi tak jak jest teraz editing, proPL, beginners ???? Please daj odpowiedz

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 16:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: liga - wystartowala

quote:
Napisane oryginalnie przez fragi
Nooo i jazzzdaaaaaaa, liga wystartowala, adres stronki do zapisow teamow: www.liga-ut.prv.pl

Informuje iz w lidze moga wystepowac wszyscy ktorzy tylko chca wazne by stworzyc team i sie zapisac !!! Wiecej info na www

Majesq moglbys zalozyc specjalne forum do ligi tak jak jest teraz editing, proPL, beginners ???? Please daj odpowiedz


No juz sie bR zapisalo, mam nadzieje ze bedzie milo sie gralo, i zycze jak to sie mowi lame free game:> Btw fragi zrobil mala poprawke i jest juz rezerwa, ktorej na poczatku nie bylo. A wiec gl&hf.

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

STOP

fragi powiem tak jesli nie sprawi ci problemu zastopuj swoja lige i pomuz mi (oraz ottarowi) w organizowani Pierwsze Polskiej Klanowej Ligi UT pod patronem ut.pl
Bedzie to liga bardzo podobna do twojej wiec mozemy sie polaczyc i zostanie wstawiony link na ut.pl do strony
Ale musi byc kilka zmian
- liga klanowa
- 5v5 + 1 rezerwowy

Reguly dogadamy na GG 817767

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: STOP

quote:
Z regulaminu ligi
C. Ustalenia dotyczące rozgrywek

1. Każda z drużyn musi się stawić na polskim serwerze irc-a ,(np: poznan.irc.pl) , na kanale #ligaut , co najmniej 15 minut przed rozgrywką . Ma to na celu ustalenie określonego serwera na którym ma się odbyć rozgrywka oraz spraw technicznych związanych z meczem.


a co jak ktos ma k-line?

__________________
I'm with stupid
||
||
\/

Edytowane przez LuZnY dnia 08-04-2002 o godz. 19:19

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 16:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Re: STOP

quote:
Napisane oryginalnie przez roberf
fragi powiem tak jesli nie sprawi ci problemu zastopuj swoja lige i pomuz mi (oraz ottarowi) w organizowani Pierwsze Polskiej Klanowej Ligi UT pod patronem ut.pl
Bedzie to liga bardzo podobna do twojej wiec mozemy sie polaczyc i zostanie wstawiony link na ut.pl do strony
Ale musi byc kilka zmian
- liga klanowa
- 5v5 + 1 rezerwowy

Reguly dogadamy na GG 817767



hmmm... no nie wiem, troche sie pomeczylem nad ta liga i mysle ze nic nie zmienimy

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 17:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nOne
yay!



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: poDDębice

Question

Hm... a mozna by zapisac klan , ale np. jako 2 teamy clan #1 , clan #2 ( w kazdym inni gracze , lecz z tego samego klanu) ...

__________________
. : : n O n e . r O x : : .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nOne Znajdź więcej post'ów przez  nOne Dodaj nOne do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nOne prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

ds

quote:
Napisane oryginalnie przez nOne
Hm... a mozna by zapisac klan , ale np. jako 2 teamy clan #1 , clan #2 ( w kazdym inni gracze , lecz z tego samego klanu) ...


yes of course, dlaczego by nie ???

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 18:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Zwaz na to ze ut.pl jest bardzo popularne, stawiasz wiec na silna konkurencje obu lig. Bedzie ciezko... a wiele klanow moze nie chciec sie zapisywac do obu lig...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 19:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

:D

fajnie że jest ta liga 4-4 oby tak dalej, mamy już załatwiony server na rozgrywkiale będzie jazdazapisujcie sie zapisujcie jak szybko się zapiszecie to będzie już niedługo strat ligi

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Zwaz na to ze ut.pl jest bardzo popularne, stawiasz wiec na silna konkurencje obu lig. Bedzie ciezko... a wiele klanow moze nie chciec sie zapisywac do obu lig...

Hmm nad liga pracowalismy dawno, a nasza liga juz wystartowala, mysle ze ta liga bedzie dobra dla wszystkich, wy chyba organizujecie tylko dla klanow ? Zobaczymy jak sie to powiedzie, na razie u nas wszystko jest w dobrej organizacji

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Red face kupa

No i tak powinno byc bo to ut.pl do tej ligi sie zabiera juz od nie wiem ilu. A tu przynajmniej mamy gotowe juz i podane na tacy,a wy z UT.pl nawet jak to podejrzewam ze pewnie nie wczesniej niz w wakacje!!!!!!!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-04-2002 23:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Re: kupa

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007
No i tak powinno byc bo to ut.pl do tej ligi sie zabiera juz od nie wiem ilu. A tu przynajmniej mamy gotowe juz i podane na tacy,a wy z UT.pl nawet jak to podejrzewam ze pewnie nie wczesniej niz w wakacje!!!!!!!!!


No wlasnie, nie ma to jak szybka i sprawa no i zdecydowana organizacja ligi, tylko niech te teamy sie zapisuja !!!

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 12:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

niom

organizacja jest ql hehe, a ci di zapisywanie się teamów do ligi to już niedługo klany muszą się namyśleć

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 14:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: niom

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
organizacja jest ql hehe, a ci di zapisywanie się teamów do ligi to już niedługo klany muszą się namyśleć

Gr8 dzisiaj mam miec ta jebana myche tak w ciagu godziny powinna byc i wkoncu wroce do formy i w lidze pokarze co umiem Peace

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 15:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Re: Re: niom

quote:
Napisane oryginalnie przez DreadOn3

Gr8 dzisiaj mam miec ta jebana myche tak w ciagu godziny powinna byc i wkoncu wroce do formy i w lidze pokarze co umiem Peace



jak dreadone bedzie mial nowa myche to juz sie boje co bedzie na serverze

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 15:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: Re: Re: niom

quote:
Napisane oryginalnie przez fragi


jak dreadone bedzie mial nowa myche to juz sie boje co bedzie na serverze



ale jeszcze musi mieć greateyeqrde będzie miał bo to taka sama jak moja mycha dread powiadom mnie jak będziesz coś chciał

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Thumbs down kupa z kmb

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007
No i tak powinno byc bo to ut.pl do tej ligi sie zabiera juz od nie wiem ilu. A tu przynajmniej mamy gotowe juz i podane na tacy,a wy z UT.pl nawet jak to podejrzewam ze pewnie nie wczesniej niz w wakacje!!!!!!!!!


zaczynasz mnie powoli irytowac...
...jak Ci sie cos nie podoba to zaloz wlasny serwis o ut, wlasny board i wlasna lige...
...tylko nie ******* ze masz mature bo ludzie ktorzy stworzyli m.in. dla ciebie ut.pl (czyli jak mi wiadomo: majes, ottar i sxl) robia na codzien wiele innych rzeczy [np. ottar, na ktorego kiedys naskoczyles, na codzien pracuje, studiuje i pier.... (tzn. ma takie tam hobby:>>>>> )], a pomimo tego znajduja czas na to, by polska scena miala informacje nt. ut na biezaco...

niewtajemniczonym wyjasniam, ze pisze te slowa pelne krytyki i zalu poniewaz juz wczesniej czytalem wypowiedzi kmb w komentarzach do newsow....

...i lubi narzekac ale sam nic nie zrobi bo ma mature...
...a jak ma mature to niech sie wezmie do nauki i nie narzeka:>

ps. no to teraz bedzie chryja:>>>>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 18:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DreadOn3
Dread Killah of bR



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: B-100k

Re: Re: Re: niom

quote:
Napisane oryginalnie przez fragi


jak dreadone bedzie mial nowa myche to juz sie boje co bedzie na serverze


Hehe (fragi szykuj sie) teraz jade na 4 letnim geniusie bo juz przed samymi swietami siadla mi mycha,a tuz po swietach skrecilem noge grajac w kosza i nie mialem jak kupic. Wyslalem w koncu matke po mysz a wiecie co, w sklepie skonczyly sie zapasy o to tej wspanialej mychy, ehhhhhh life sux. Moze jutro bede mial, moze .......... Jak powiedzial Forrest Gump shit happens, badz jak rymowal Slick Rick this kind of shit happens every day, smutne ale prawdziwe.

__________________
This kind of shit happens every day

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 18:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DreadOn3 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DreadOn3 Znajdź więcej post'ów przez  DreadOn3 Dodaj DreadOn3 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DreadOn3 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

First Person Perspective liga liga liga

heh a ja zasuwam na moim rocznym wingmanie i za kazdym razem jak go wyczyszcze przezywam ten sam orgazm co za pierwszym razem gdy go podlaczylem =] ups to nie ta bajka
co do kmb to ja tez sie zgadzam ze powoli gosciu przeciagasz pale doprowadzisz do tego ze majes da ci bana na boardzie na ut.pl zablokuja ci ip a na serwerach beda cie gnebic =[
co do ligi to uwazam ze to bardzo dobry pomysl a co wiecej uwazam ze powinny byc dwie ligi =] wiecej meczykoof pobudza do cwiczenia a pozatym mam niemile przezycie jezeli chodzi o laczenie lig wiec osobiscie nie polecam [ bron boze nie chce tu kogos urazic poprostu taka dewiacja moja ]
pozostaje mi tylko zyczyc wam chlopaki GL & HF (sobie tez bo jestem sedzia )

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Re: kupa z kmb

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc


zaczynasz mnie powoli irytowac...
...jak Ci sie cos nie podoba to zaloz wlasny serwis o ut, wlasny board i wlasna lige...
...tylko nie ******* ze masz mature bo ludzie ktorzy stworzyli m.in. dla ciebie ut.pl (czyli jak mi wiadomo: majes, ottar i sxl) robia na codzien wiele innych rzeczy [np. ottar, na ktorego kiedys naskoczyles, na codzien pracuje, studiuje i pier.... (tzn. ma takie tam hobby:>>>>> )], a pomimo tego znajduja czas na to, by polska scena miala informacje nt. ut na biezaco...

niewtajemniczonym wyjasniam, ze pisze te slowa pelne krytyki i zalu poniewaz juz wczesniej czytalem wypowiedzi kmb w komentarzach do newsow....

...i lubi narzekac ale sam nic nie zrobi bo ma mature...
...a jak ma mature to niech sie wezmie do nauki i nie narzeka:>

ps. no to teraz bedzie chryja:>>>>




Ja tez jak bylem w 3 klasie duzo robilem rzeczy ale mialem duzo czasu i gdybym gral w UT wtedy to bycm napewno cos zrobil!!! Jak bede na studiach tez bede mial duzo obowiazkow ale tez cos chyba zrobie w sprawie UT, ale zeby sie tam dostac musze zdac MATURE (chyba to jest jeden z najwaznieszych egzaminow jak nie wiesz)!!! A po drugi czytales jakies glupoty a nie przeczytales pewnie ze mam kilka pomyslow ktore moze zrealizuje, tylko ni eteraz bo mam MATURE!! Wez sie zastanow chlopaku!!! Moze powiedz co ty zrobiles wielkiego dla UT a nie mow co robi ottar i inni!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 21:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
quietc
UT VIRGIN



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: miasto smoka

Re: Re: kupa z kmb

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007



Ja tez jak bylem w 3 klasie duzo robilem rzeczy ale mialem duzo czasu i gdybym gral w UT wtedy to bycm napewno cos zrobil!!! Jak bede na studiach tez bede mial duzo obowiazkow ale tez cos chyba zrobie w sprawie UT, ale zeby sie tam dostac musze zdac MATURE (chyba to jest jeden z najwaznieszych egzaminow jak nie wiesz)!!! A po drugi czytales jakies glupoty a nie przeczytales pewnie ze mam kilka pomyslow ktore moze zrealizuje, tylko ni eteraz bo mam MATURE!! Wez sie zastanow chlopaku!!! Moze powiedz co ty zrobiles wielkiego dla UT a nie mow co robi ottar i inni!!!



dobrze mowilem z ta chryja:>
co zrobilem dla ut? w sumie masz racje: nic
a co do ottara to nie tylko on cos robi natomiast wymienialem tych o ktorych wiedzialem ze wspoltworzyli ut

co do Twojej matury to:
po pierwsze: zacznij sie uczyc i nie zameczaj nas na forum:>
po drugie ja do matury zaczalem sie uczyc na 2 dni przed
podaje wyniki:
polski:
czesc pisemna: 4
czesc ustna: 5
matematyka:
czesc pisemna: 5
czesc ustna: 6 (nie bylem zwolniony z ustnej bo w 3 klasie mialem 3 na koniec:> )
angielski: 4

skoro Tobie nie wystarcza 2 dni to moze jestes bystry "inaczej":>

__________________
- Czym się różni brzydka dziewczyna od motorynki?
- Właściwie niczym. Na jednym i drugim jeździ się zupełnie dobrze, dopóki kumple nie zobaczą...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-04-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil quietc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do quietc Znajdź więcej post'ów przez  quietc Dodaj quietc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać quietc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

no to moze ja jestem bystry inaczej

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 06:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shd
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

heheh klan f zamieza sie zapisać ^^

__________________
Koniec z UT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 07:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shd Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shd Znajdź więcej post'ów przez  shd Dodaj shd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: Re: Re: kupa z kmb

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc


dobrze mowilem z ta chryja:>
co zrobilem dla ut? w sumie masz racje: nic
a co do ottara to nie tylko on cos robi natomiast wymienialem tych o ktorych wiedzialem ze wspoltworzyli ut

co do Twojej matury to:
po pierwsze: zacznij sie uczyc i nie zameczaj nas na forum:>
po drugie ja do matury zaczalem sie uczyc na 2 dni przed
podaje wyniki:
polski:
czesc pisemna: 4
czesc ustna: 5
matematyka:
czesc pisemna: 5
czesc ustna: 6 (nie bylem zwolniony z ustnej bo w 3 klasie mialem 3 na koniec:> )
angielski: 4

skoro Tobie nie wystarcza 2 dni to moze jestes bystry "inaczej":>



lol ja chyba tez jestem bystry inaczej bo chce tylko i wylacznie same 3 a zaczynam sie uczyc zaraz po nocce

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

quote:
Napisane oryginalnie przez shd
heheh klan f zamieza sie zapisać ^^


hyhy shadowq w koncu bedziemy mieli okazje zagrac rewanz za trening z JP

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 15:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

:D

Zapisaliśmy się do tej ligi ql, a w sqadzie: thor, ja(cl), n0ne, Chester i fryma mam nadzieję że nieodpadniemy w pierwszych rozgrywkachżycze sobie nam wygranej i innym teamom GL

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Avalone
...



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: In your head!

Exclamation

ciesze sie ze jestem z wami btw zaczni uzywac niku Avalone oki gr8 A tak wogule to sie zastanawiam co taki cienias jak ja robi w takim squadzie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Avalone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Avalone Znajdź więcej post'ów przez  Avalone Dodaj Avalone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Avalone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Re: Re: Re: kupa z kmb

quote:
Napisane oryginalnie przez quietc


dobrze mowilem z ta chryja:>
co zrobilem dla ut? w sumie masz racje: nic
a co do ottara to nie tylko on cos robi natomiast wymienialem tych o ktorych wiedzialem ze wspoltworzyli ut

co do Twojej matury to:
po pierwsze: zacznij sie uczyc i nie zameczaj nas na forum:>
po drugie ja do matury zaczalem sie uczyc na 2 dni przed
podaje wyniki:
polski:
czesc pisemna: 4
czesc ustna: 5
matematyka:
czesc pisemna: 5
czesc ustna: 6 (nie bylem zwolniony z ustnej bo w 3 klasie mialem 3 na koniec:> )
angielski: 4

skoro Tobie nie wystarcza 2 dni to moze jestes bystry "inaczej":>



No to moze i jestem bystry inaczej!! A moze ty byles w szole dla wybitnych inaczej? (zarcilem hehe)!! No nie wiem jak z wami ale uwazam ze 2 dni to chyba za malo na nauke!!! Dobra, o mojej maturze juz tu nie sulyszycie hehe!! nerka

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

quote:
Napisane oryginalnie przez Avalone
ciesze sie ze jestem z wami btw zaczni uzywac niku Avalone oki gr8 A tak wogule to sie zastanawiam co taki cienias jak ja robi w takim squadzie

Fryma ? Hymmm ... mówiłeś o thor'q

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
Zapisaliśmy się do tej ligi ql, a w sqadzie: thor, ja(cl), n0ne, Chester i fryma mam nadzieję że nieodpadniemy w pierwszych rozgrywkachżycze sobie nam wygranej i innym teamom GL


gr8aj gratuluje wspanialego pomyslunku... chyba qr.wa mac na stronce napisalem o zebraniu i omowieniu ewentualnych skladow r3 do ligi nie? ale oczywiscie nikt nie przyszedl wiec odrazu wziales sie do roboty i zrobiles wlasny team... powodzenia.

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 21:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:31.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions