Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake III Arena > Mysz Optyczna/kulkowa/radiowa ?
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

sciagam...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 20:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


To ty w elektronice jestes jakis taki obcykany? Ja sie boje bawic w zegarku, a ty myche i to jaka rozkrecasz

ps. pozwolilem sobie zrobic zwiastun filmiku ktory aktualnie tworze, jak macie czas to sciagajcie: http://www.q3arena.gry.wp.pl/alien/uttrailer1.avi


w boomslangu elektronika nie nawala
z rolkami predzej problem mialem (karuzela sux! )

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-12-2001 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

a filmik nieczego sobie... calkiem dobry. czekam na full

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 08:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PumeX
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

JA preferuje kulkowe, ale przedewszystkim (dla mnie) najwarzniejszy jest kształt i waga

__________________
****HIP-HOP****

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PumeX Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PumeX Znajdź więcej post'ów przez  PumeX Dodaj PumeX do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PumeX prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

taak ja wole cięższą myszkę niż lekką

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 14:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
a filmik nieczego sobie... calkiem dobry. czekam na full


Hymmm no to tylko z tylko moich akcji i to ze slabego demka, dlatego akcja w filmie tez taka slaba. Zrobilem to cus dla zachety ludzi do slania mi demek z dobrymi 'manewrami' . W full beda naprawde wypas akcje a nie zwykle fragi I do tego bedzie niezla muza [akcja dopasowana do Chop Suey]

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 14:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl

I do tego bedzie niezla muza [akcja dopasowana do Chop Suey]


nieeeeeeeeeee powiem w tajemnicy ze tez mam w planach Chop Suey + moje fragi ale nic najwyzej bedom dwa te same mjuziki w dwoch roznych filmach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 14:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Pierwszy ujawnilem!

!

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 15:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

heh ale wporzo wsumie to jzu jeden filmik w sieci tez widzialem z wake up

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 17:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez demarcos
heh ale wporzo wsumie to jzu jeden filmik w sieci tez widzialem z wake up


Co wake up ma do chop suey? A moze ma cos do By Myself od Linkin Park z tego trailerka?

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2001 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ADM
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Czersk, 27km od Chojnic (woj. pomorskie)

Post

One Step Closer rulez

__________________
frag them all
Something Dark is Inside Me. I Can Feel It!!
ADM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 07:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ADM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ADM Znajdź więcej post'ów przez  ADM Dodaj ADM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ADM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yasser
rozjebator-wypierdalator



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Toruń, Chełm

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

nie...sam naprawie....zreszta juz boomsa niejednokrotnie rozkrecalem podkrecalem naprawialem itp...nic mi sie nie wali tak zebym nie mogl tego naprawic samodzielnie



jak ja naprawialem swojom myszke to teraz jush nie mam myszki.. a do takiego booma za 99.99 $ to balbym sie dotykac.. nie macie czasem takiego uczucia zeby ponapierdzielac myszka o slół ? ja to robie czesto ? jak na to reaguja wasze boomy, wingi i A4techy ?? moj Logipilot zmarł poo takim ataku zlosci..

__________________
dlaczego beginerskie pytania rodzą lamerskie odpowiedzi ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yasser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yasser Znajdź więcej post'ów przez  yasser Dodaj yasser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yasser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Co wake up ma do chop suey? A moze ma cos do By Myself od Linkin Park z tego trailerka?


jesuuu w czop suej ciagle wrzeszcza wake up(chyba) no to se tak nazwalem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez yasser


jak ja naprawialem swojom myszke to teraz jush nie mam myszki.. a do takiego booma za 99.99 $ to balbym sie dotykac.. nie macie czasem takiego uczucia zeby ponapierdzielac myszka o slół ? ja to robie czesto ? jak na to reaguja wasze boomy, wingi i A4techy ?? moj Logipilot zmarł poo takim ataku zlosci..



Hehe, ja tez tak robie i pewnie dlatego moj WingMan juz tak sie myli Ale nie przyznawajmy sie bo znow bedzie debata o wplywie brutalnosci w grach na psychike lyudzka

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

ja ochote na walniecie mycha czasami mam ale jeszcze jakos nie probwalem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2001 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

a ja mam ktores 'dziecko' firmy logiTECH, nie wiem dokladnie czy jest to pilot.. czy moze whellmouse, ale powiem jedno jestem zadowolony chodzi pieknie, dodatkowo kupilem sobie nowa podkladke ktora swietnie trzyma sie biurka i mysz po niej 'fruwa' moge grac z sens.. 3-4.

a jezeli chodzi o sciezke dzwiekowa do filmiku to sa moje typy: saliva-superstar, incubus - Vitamin. (nr 1)
fajnie by bylo gdyby nie zostal wykorzystany przez ktoregos z was niezle jest tez incubus-have you ever
jak i.. godsmack - sick of life, godsmack - vampires oraz
mistakes.
A teraz cos co sluchalem dosyc dawno papa roach - between angels and insect.

Edytowane przez deen dnia 20-12-2001 o godz. 00:26

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yasser
rozjebator-wypierdalator



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Toruń, Chełm

quote:
Napisane oryginalnie przez deen
a ja mam ktores 'dziecko' firmy logiTECH, nie wiem dokladnie czy jest to pilot.. czy moze whellmouse, ale powiem jedno jestem zadowolony chodzi pieknie, dodatkowo kupilem sobie nowa podkladke ktora swietnie trzyma sie biurka i mysz po niej 'fruwa' moge grac z sens.. 3-4.



to dziecko faktycznie jest calkiem calkiem... nazywa sie Pilot, a LogiMouseWare wykrywa jako wheelmaouse'a .. a tak apropos mam pada za 3,50 z marketu.. i przyklejam na tasme bezbarwna do biurka z trzech stron.. i tesh siem trzyma.

__________________
dlaczego beginerskie pytania rodzą lamerskie odpowiedzi ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2001 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yasser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yasser Znajdź więcej post'ów przez  yasser Dodaj yasser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yasser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Q
The Q is out there



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Krakooff

NIe trzeba na tasmie-- pod pada sie pluje i rozmazuje i trzyma jak na kropelce

__________________
"Poland the spirytual homeland of C PMA"
Gówno chodzi po ludziach
3091589

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 08:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Q Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Q Znajdź więcej post'ów przez  Q Dodaj Q do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Q prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m

oxy ma 1000



ja mam 2000 i tez sie gra super. Ja mam stosunkowo duza czulosc w windzie default a w q3 sens 10 bez accela. A ty oxy?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 09:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]xen0m
ja ochote na walniecie mycha czasami mam ale jeszcze jakos nie probwalem

odradzam ja sprubowałem i pożałowałem i dlatego mam teraz wingmana,choc z drugiej strony można sie niezle wyżyc i wk***iony chocby niejestes

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

quote:
Napisane oryginalnie przez L0b0

odradzam ja sprubowałem i pożałowałem i dlatego mam teraz wingmana,choc z drugiej strony można sie niezle wyżyc i wk***iony chocby niejestes




mi bylo by boom'a zal

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 20:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
L0b0
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Suffffałki

boom'a tak ale zabawki za 30 zł to już nie tak bardzo mi żal było

__________________
Eat shit and die

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-12-2001 22:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil L0b0 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do L0b0 Znajdź więcej post'ów przez  L0b0 Dodaj L0b0 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać L0b0 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Z tymi myszami to jak z tuningiem u was chyba. Scigacie sie o sekundy obrotu i takie . Ja uzywam A4 Tech model OK - 520 i styka.

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 12:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
++]Ac1D[++
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Zabrze

Talking

u siebie w domu mam dwie mychy jedną A4Techa za 90 zł optyczną i jakąś kiche za 20 zł
i trzeba przyznać szczerze że myszka za 20 zł (videal słyszał ktoś)
jest lepsza do grania

__________________
aC!D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ++]Ac1D[++ Znajdź więcej post'ów przez  ++]Ac1D[++ Dodaj ++]Ac1D[++ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ++]Ac1D[++ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
demarcos
zdzisiu burczymucha



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Zabrze

jeeeee koompel z lanika mojego
Cze Piotrek!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil demarcos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do demarcos Znajdź więcej post'ów przez  demarcos Dodaj demarcos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać demarcos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
++]Ac1D[++
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Zabrze

Smile

cze wszystkim
marco zaraz mnie zauważył znowu mnie zminusuje dziś

__________________
aC!D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ++]Ac1D[++ Znajdź więcej post'ów przez  ++]Ac1D[++ Dodaj ++]Ac1D[++ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ++]Ac1D[++ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

witka jeszcze raz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Krypton


ja mam 2000 i tez sie gra super. Ja mam stosunkowo duza czulosc w windzie default a w q3 sens 10 bez accela. A ty oxy?


w windzie w razer customizer mam sens 5.5 accelerate 4.5

w quake'u mam sens 4.45 accelerate 0

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-01-2002 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

aha...i nigdy nie mialem ochoty walnac myszka w stol

poprostu nie przezywam tak strasznie jak mi cos sie nie uda...to tylko gra...lajcik

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]xen0m
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lublin

niemozliwe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2002 00:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]xen0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]xen0m Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]xen0m Dodaj [FPP]xen0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]xen0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:05.    Strony (4): « 1 [2] 3 4 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions