Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > Team Poland
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (8): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Zeo
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jun 2004
Lokalizacja:

Hmm

Każdy podaje tylko propozycje. Wiem że miało być 16 osób i wszystko pięknie ale bez spytania każdej z wymienionych osób z osobna nie mamy pewności czy będą chciały grać. Bo jednak clanbase i polska liga to sporo czasu zajmują. Jeśli wymienione przez Ciebie Yogas wszystkie 16 osób będą chciały grać to jestem za. Ale już Kapitano chyba pisał że np. Sponsor podobno ma złe łącze do takiej zabawy. Wiem że jest on aktualnie w formie i napewno by dużo zdziałał ale jeśli ma się męczyć to lepiej go spytać . Tak samo wiem że ostatnio zrezygnowaliście z TDM w clanbase bo nie mogliście zebrać squadu na mecze czy cos takiego. Więc nie wiem czy wszyscy wymienieni gracze z SLS wogule chcą brać ucział w takiej zabawie. Niech się inni wypowiedzą ja maksymalnie bym z tej 16 wymienił 2-3 osoby ale tak też jest ok.

__________________
:::::||:::::

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zeo Znajdź więcej post'ów przez  Zeo Dodaj Zeo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zeo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

nikogo nie krytykuje, chcem tylko by sqad byl nie tylko z sls, pixcom czy sas bo znajdzie sie jeszcze kilku graczy(no moze paru) ale dobrze grajacych. Moja lista ewentualna pokrywala by sie z twoja w 90% choc malo gram ostatnio z braku czasu to jednak orientuje sie jeszcze mniej wiecje co i jak.....pozdro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hmm

quote:
Napisane oryginalnie przez Zeo
Tak samo wiem że ostatnio zrezygnowaliście z TDM w clanbase bo nie mogliście zebrać squadu na mecze czy cos takiego. Więc nie wiem czy wszyscy wymienieni gracze z SLS wogule chcą brać ucział w takiej zabawie. Niech się inni wypowiedzą ja maksymalnie bym z tej 16 wymienił 2-3 osoby ale tak też jest ok.


Zrezygnowaliśmy, bo nie idzie nam w tym trybie TDM, a jeśli chodzi o graczy SLS, to akurat wiem jakie mają łącza i czy interesuje ich gra w tym teamie.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 20:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
nikogo nie krytykuje, chcem tylko by sqad byl nie tylko z sls, pixcom czy sas bo znajdzie sie jeszcze kilku graczy(no moze paru) ale dobrze grajacych. Moja lista ewentualna pokrywala by sie z twoja w 90% choc malo gram ostatnio z braku czasu to jednak orientuje sie jeszcze mniej wiecje co i jak.....pozdro


Marko, podaj więc swój typ.

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 20:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

Prosze
1Yogas
2Major
3cysiu
4Ciern
5Jerry
6Tomcat
7Dymek
9Boski
10Ivan
11Kapitano
12Konrad
13Asterix
14kolec
15Amok
16Kowal
17Rademus
18Gt
19Sponsor
20Badyl
21Lama jako med z nozem


to moj typ ale nie zwracajcie zbytni na nigo uwagi, malo gram ostatnio ale z tego co zaobserwowalem sa to dobrzy gracze, nie patrzcie tu tylko na staty ale rowniez na kultre gracza!!
Gracze reprezentowac beda tez nasz kraj swoim zachowaniem wiec na glupie teksty nie ma tu miejsca, to wszystko.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 21:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

Tydzień wędkowałem i nie potrafię na razie trzymać myszki ale mój modem 14,4 kbps zrobi resztę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2004 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dyziek
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Moje typowanie

A o to moje typowanie



Prosze
1 Yogas*(CQB)-Daszek, przed/w strefie
2 Dizzy*(GUN)-Rzeznia/zdo. PSP i je utrzymuje
3 Badyl*(CQB)-Daszek, przed/w strefie
4 Ciern*(CQB)-Daszek, przed/w strefie
5 Zeo*(MED)(CQB)-trzymie strefe i prubuje przezyc
6 Tomcat*(GUN)-Mocna sila ogniastrefie
7 Dymek*(MED)-Bojowy medyk w strefie
8 Nietoperek LM*(MED)-Bojowy medyk w strefie
9 Boski*(CQB) Minki w strefie+ walka w niej
10 Doberman*(CQB)-Robi zadyme przed strefa
11 Kapitano*(CQB)-Minki w strefie+walka w niej
12 Konrad*(CQB)-Minki w strefie + walka w niej
13 Major*(CQB)-Minki w strefie + walka w niej
14Jerry*(MED)-kuruje strefowiczow i prubuje przezyc
15 Amok*(CQB)(MED)-Obrona w strefie, i rzez w niej
16 Kowal*(CQB)-Minki w strefie+ walka w niej
17 Cysiu*(GUN)-Rzeznia/zdo. PSP i je utrzymuje
18 Gt*GUN)-Rzeznia/zdo. PSP i je utrzymuje
19 Wisper**(CQB)-Minki w strefie+ walka w niej
20 Vegeta* (MED)-Kuruje, i prubuje utrzymac strefe

Jak wiadomo CQB to podstawa i ich kupki ktore zostawiaja , ale i umieszczenie sie przed strefa np na daszkach lub innych budowlach, znacznie wzmacniajo obrone strefy i wytrzymanie atak uze strony wroga, uniemozliwiajac leczenie ich, PSP trzymajac znacznie utrudnia wrogowi dzialalnosc, i najwazniejsza rzecz spolecznosc w Strefie, medycy, obroncy, musza dac z siebie jak najwiecej by nie dac sie zabic, np w glowke, najlepiej chodzic z betonowym blokiem na lbie.


Jak widzicie bez synchronizujacej całosci jest lipa zawodnicy musza sie uzupelniac i tworzyc TEAM- to moj typ, probowalem typowac osoby w miare aktywne i dobre, moglem kogos pominac, to mnie sklepcie Oczywiscie nie chodzilo mi o TDM ale umiejetnosc zabijania zawsze sie przydadza broniac strefe.

Edytowane przez dnia 28-08-2004 o godz. 01:33

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2004 01:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chester
Majster



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warszawa

O czesku nikt nie pamieta ((( Widac za wczesnie zasnolem

__________________
Czipsy przyszly....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2004 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chester Znajdź więcej post'ów przez  Chester Dodaj Chester do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chester prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Chester
O czesku nikt nie pamieta ((( Widac za wczesnie zasnolem



Czesiu, to nie te zawody

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2004 13:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chester
Majster



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Warszawa

O sorry....

Widzialem, ze lama jest proponowany na ktorejs z list to myslalem, ze to te...

W takim razie to przepraszam

__________________
Czipsy przyszly....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2004 13:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chester Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chester Znajdź więcej post'ów przez  Chester Dodaj Chester do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chester prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Yogas
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Wrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez Chester
O sorry....

Widzialem, ze lama jest proponowany na ktorejs z list to myslalem, ze to te...

W takim razie to przepraszam



Faktycznie! Nie zauważyłem! Ale kino! To ten co wystawiał, na 100% nie byl na zlocie

__________________
Yogas na Prezydenta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2004 13:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Yogas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Yogas Znajdź więcej post'ów przez  Yogas Dodaj Yogas do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

proponuje do skladu dac wiecej uniwarsalnych zolniezykow. ludzi ktorzy umieja grac zarowno medem jak i cqb. oraz dobrze sobie radza gunnerem

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2004 16:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Marko
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: Łapy

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez *|SLS|* lm
proponuje do skladu dac wiecej uniwarsalnych zolniezykow. ludzi ktorzy umieja grac zarowno medem jak i cqb. oraz dobrze sobie radza gunnerem
sluszna uwaga, ale kladzmy nacisk tez na poszczegolne zdolnosci graczy tez by np. Yogas czy Tomcat nie zasuwali jako medycy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2004 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Marko Znajdź więcej post'ów przez  Marko Dodaj Marko do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Marko prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* gt
Pozabijam wszystkich



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Question

Witam
Nie chcialo mi sie tego wszystkiego czytać więc mogę być troszkę nie w temacie.
Czy liczba graczy w teame jest odgórnie określona na 16 osób??


Wszyscy dobrze wiecie że ze składem osobowym na mecze zawsze jest problem (u nas w klanie jest 20 osób a niekiedy nie można zebrać na meczyk 8).

Moim zdaniem powinniśmy wybrać skład podstawowy liczący 16 osób i skład rezerwowy który liczyłby 8 osób tak na wszelki wypadek jakby zabrakło paru osóbek z podstawowego.
Pozdrawiam GT

ps. tak przy okazji chciałem podziękować wszystkim graczom którzy zagrali z nami meczyk w rocznicę naszego klanu !!!!!!! WIELKIE DZIĘKI !!!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2004 22:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* gt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* gt Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* gt Dodaj *|SLS|* gt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* gt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* lm
nietoperek



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez Marko
sluszna uwaga, ale kladzmy nacisk tez na poszczegolne zdolnosci graczy tez by np. Yogas czy Tomcat nie zasuwali jako medycy



jak bedzie trzeba to i oni pobiegna z apteczkami. uwiez mi, tylko moga miec problemy ze skutecznoscia leczenia

__________________
eL eM

nietoperek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2004 04:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* lm Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* lm Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* lm Dodaj *|SLS|* lm do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* lm prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|* gt
Pozabijam wszystkich



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja:

Talking

Tak sobie gadamy gadamy a czas upływa.
Powinniśmy jak najszybciej wybrać skład z tego powodu żeby ustalić jakieś taktyki na poszczególne mapy (przećwiczyć je) i przede wszystkim pograć trochę ze sobą na TS'ie (zgrać się-a to może trochę potrwać). Mogę się założyć że nasi przeciwnicy z innych krajów już to robią, przecież puchar już tuż tuż (chyba).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2004 08:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|* gt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|* gt Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|* gt Dodaj *|SLS|* gt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|* gt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*operator*delta
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Masz racje, ale np. Na House of Pain kiedy my byśmy trzymali strefe (hotel olimpic) przydal by sie hidden gunner czestujacy olowiem kazdego, kto sie pojawi w dzwiach.
To tyle, ale ja malo gralem w delte, a teraz nie moge grac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2004 18:15
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*operator*delta
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Moje typowanie

quote:
Napisane oryginalnie przez Dyziek
A o to moje typowanie



Prosze
1 Yogas*(CQB)-Daszek, przed/w strefie
2 Dizzy*(GUN)-Rzeznia/zdo. PSP i je utrzymuje
3 Badyl*(CQB)-Daszek, przed/w strefie
4 Ciern*(CQB)-Daszek, przed/w strefie
5 Zeo*(MED)(CQB)-trzymie strefe i prubuje przezyc
(...)
10 Doberman*(CQB)-Robi zadyme przed strefa
(...)


Ale doberman ma bardzo dobre wyniki, moze by tak dac go na truniejsza pozycje.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2004 18:21
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez *operator*delta
Masz racje, ale np. Na House of Pain kiedy my byśmy trzymali strefe (hotel olimpic) przydal by sie hidden gunner czestujacy olowiem kazdego, kto sie pojawi w dzwiach.


To jest dobry pomysł, trzeba by go wykorzystać. Wtedy nikt do strefy nie wejdzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 06:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez Chester
O sorry....

Widzialem, ze lama jest proponowany na ktorejs z list to myslalem, ze to te...

W takim razie to przepraszam



nie wiem kto typował, może to szalony skok mojego ratio z 0.52 na 0.53 zawrócił im w głowie

a w inne dyscypliny to ja chętnie

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 09:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
nie wiem kto typował, może to szalony skok mojego ratio z 0.52 na 0.53 zawrócił im w głowie

a w inne dyscypliny to ja chętnie



Lama w pluciu na odleglosc co ?? [; [;

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Ja moge dojsc do tego legendarnego skladu jako zywa tarcza hehe

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 10:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez HaOs
Lama w pluciu na odleglosc co ?? [; [;


w puszczaniu kaczek

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 11:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
w puszczaniu kaczek


bądź też brzydkich bąków

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 12:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
bądź też brzydkich bąków


że zły, to nie znaczy że brzydki to są gazowe majstersztyki

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 12:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
że zły, to nie znaczy że brzydki to są gazowe majstersztyki


że zły?? to Ty tak powiedziałeś

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez asterix[GAL]
że zły?? to Ty tak powiedziałeś


zły jadowity ale elegancki, konstrukcja ażurowa

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

quote:
Napisane oryginalnie przez lame
że zły, to nie znaczy że brzydki to są gazowe majstersztyki

lama ty sie tak nie reklamuj bo jak ci tutaj ktos ze starszyzny pokaze jakim on potrafi byc majstrem to sie zalamiesz

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
asterix[GAL]
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Feb 2004
Lokalizacja: białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez HaOs
lama ty sie tak nie reklamuj bo jak ci tutaj ktos ze starszyzny pokaze jakim on potrafi byc majstrem to sie zalamiesz



Ke?? Ronaldinio??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 14:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil asterix[GAL] Kliknij tutaj by wysłać e-maila do asterix[GAL] Znajdź więcej post'ów przez  asterix[GAL] Dodaj asterix[GAL] do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
lame
lamanizinnaszybkaizwinna



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: ptuj-ptuj-ptuj (pozostało 213 znaków)

quote:
Napisane oryginalnie przez HaOs
lama ty sie tak nie reklamuj bo jak ci tutaj ktos ze starszyzny pokaze jakim on potrafi byc majstrem to sie zalamiesz


napisałbym coś, ale musiałbym zgłosić post do modeRadziaa

__________________
zazwyczaj offtopiclink1 - domlink3 - płatne xxx
domek

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2004 15:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil lame Kliknij tutaj by wysłać e-maila do lame Znajdź więcej post'ów przez  lame Dodaj lame do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać lame prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:05.    Strony (8): « First ... « 3 4 [5] 6 7 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions