Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Turniej na Custom Maps
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Turniej na Custom Maps

Wczoraj zdesperowany wpadałem na dość ciekawe pomysł. Planuję zorgaznizować krótki kilkumeczowy turniej na niestandardowych mapach. Mógłby być on szansą dla oderwania się od ciągłego grania w beach, assault czy base. Być moze udałoby się przerwać marazm na polskiej scecnie rtcw.
Od razu zaznaczam ze nie byłby to turniej dla klanow, wręcz przeciwnie dla wszystkich chętnych graczy, także niezrzeszonych. W tej chwili pratycznie nie mają szansy na udział w prawdziwym ligowym meczu. Planuje ustalić limit zgłoszeń do turnieju na poziomie 30-40 graczy. Następnie zostaliby w zależności od liczby graczy podzieleni na 5-6 osobowe teamy. Każdy ustaliłby nazwe dla swojego teamu, tag itp i oczywiscie tymczasowego cl na czas trwanie turnieju
Drużyny rozegrałby mecze na wybranych przez siebie mapach z puli ktorą zaproponują organizatorzy. Na razie pomyslem zarazilem Solara z klanu UT. Wspólnie wybraliśmy naszem zdaniem najlepsze custom mapy i są to: Wizernes, Tundra, Project Schwalbe, Tank, River, moze MarketGarden, dodatkowo dwie mapy cp bkforrest i destruction. Po ustaleniu map drużyny miałyby ok. tygodnia na przygotowania się do meczów, które odbyłyby się prawdopodnie w weekend.
To wstępnie tyle, czekamy na sugestie i uwagi a także na chętnych do pomocy w orgaznizacji tego przedsięwzięcia.
To moze być szansa na rozruszanie naszej sceny a dla newbies możliwość nauki i podpatrywania najlepszych polskich graczy.
Oczywiście nie obejdzie się bez wolf tv To byłby całkowity odlot
Jeśli o czymś zapomniałem prosze looknąc na http://www.wolfenstein.tvknet.pl/index.php

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sierp
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking

A ja moge grac ? dobra zartuje... no pomysl jest dobry... szczegolnie te mapy... jak co to 1 osoba jsuz masz

__________________
a Po *** ?

W tym roku mikołaj trafił do wszystkich dzieci...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 18:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sierp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sierp Znajdź więcej post'ów przez  Sierp Dodaj Sierp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sierp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Grać moze każdy, także niezrzeszony. Na udziale tych graczy powinno nam szczególnie zalerzeć, później mogą wypłynąć w klanach. Fresh blood
Zapomniałem dodać ze organizatorzy nie przewidują zadnych nagród w turnieju, ale to chyba oczywiste. Zadnych wad nie widze, same +

Na zgłoszenia czekamy do przyszłego piątku ( włącznie). W sobotę przeprowadzimy losowanie.
Pytania, zgłoszenia, pogróżki , uwagi prosze kierować do mnie: [email protected]
lub do Solara [email protected]

Mam jeszcze prośbe do moderatora (rki) forum. Nie chce zeby topic spadł do piekiełka dlatego jeśli to możliwe prosze go ładnie przygwoździć, (przynajmniej do przyszłego piątku jeśli nam się noga powinie )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Talking

Ja też kcem ja też kcem

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2002 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Bede wielce zdziwiony jak zagra w to powazny klan

Watpie zeby nagle paru klanom z czolowki sie chcialo uczyc x custom maps zeby nie dac dupy w pojedynku z rownie silnym rywalem.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 01:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Wyraźnie napisałem ze turniej nie jest skierowany do składów klanowych a do poszczegolnych graczy którzy lubią custom maps i chcieliby w nie w Polsce pograć. Składy zostaną ustalone na podstawie losowania po to zeby przynajmniej teoretycznie wyrownać szanse.

Może wypadałoby potwierdzić swoje wysokie umięjętności grając na nowych mapach a nie tylko jechać na starych sztuczkach z beach i pozostałych ? Jesli się nie chce komuś uczyć to moze lepiej odpuścić sobie granie ? Nie ma sensu stać w miejscu. Nie o wygraną i opinię tu chodzi tylko o rozrywke.

Wybór należy do Was

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Losowo sklady maja byc wyrownane ?
Losowosc z gory wyklucza wyrownane sklady imho.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 09:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Hehe jestem za turniejem i (zwyczajowo ) za losowaniem

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 11:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Dx, napisałem teoretycznie. Nie wiadomo co kieruję ślepą ręką losu Spójrz na ostatnie MS w piłce nożnej. Teoretycznie mieliśmy pewne wyjście z grupy. Okazało się ze jest całkiem inaczej. Jeśli masz lepszy pomysł, podziel się z nami, nie chowaj go dla siebie

Turniej nie jest skierowany do malkontentów i biczowników. Dużo już było topiców o beach, rotacjach, marazmie na scenie rtcw itp. Wydawało mi ze boardzie jest wielu zwolenników nowych map. Teraz macie w końcu szanse na nich zagrać.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 11:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pivoo
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Ruda Śląska

ja tez kce!

ja tez jestem za turniejem i za losowaniem!

__________________
[BSM] Member

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 12:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pivoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pivoo Znajdź więcej post'ów przez  Pivoo Dodaj Pivoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pivoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

DX ! Ludzie chce cos zrobic dla innych i to szybko, bez kruczków, bez haczykow i bez niezdrowej konkurencji, dla zabawy !!! Gdzie duch wczesnego WOLFA ?

Czy musisz byc taki zgryzliwy ? Sam wiesz jak trudno jest organizowac cos takiego. Moze chcesz nam pomoc, masz doswiadczenie.
W załaożeniach ma to byc szybki turniej (w sam raz na koniec lata), same przygotowania z pewnoscią zajmą duzo wiecej czasu niz rozgrywki.

Pozdrawiam

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 12:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4xx
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja:

Thumbs up "F1";"F1";"F1";"F1";"F1";"F1";"F1&q

Wydaje mi sie , ze jest to wprost wymarzone miejsce dla graczy bez-klanowych ( ale nie tylko)chcacych pograc w Wolfa 4FUN (bez szczegolowych taktyk i uzgodnien, na ktore z oczywistych wzgledu nie bedzie czasu). Kazdy pomysl (no moze nie kazdy ) propagujacy scene RTCW zarowno poprzez uznane klany jak i bez-tagowych osobiscie uwazam za trafny.

Ps. Cos przynajmniej sie dzieje w takim okresie jak wakacje i urlopy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 14:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4xx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do d4xx Znajdź więcej post'ów przez  d4xx Dodaj d4xx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać d4xx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Re: "F1";"F1";"F1";"F1";"F1";"F1";"

quote:
Napisane oryginalnie przez d4xx
Ps. Cos przynajmniej sie dzieje w takim okresie jak wakacje i urlopy


Tylko zeby to wszystko DOSZLO do skutku...

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Nie mam nic przeciw losowemu rozstawieniu teamow. Ale ja zrozumialem ze teamy maja byc losowe- czyli ich czlonkowie.

Btw co do beacha etc to modlcie sie bo byc moze soon juz nikt nie pogra na base czy beach jakie znamy. W koncu wyjdzie RTCW Enemy Territory czyli nowa osobna gra i pewnie wiekszosc serwow i nas zacznie w nia grac. Nowe klasy i zabawki - duzo new broni itp. Cala sprawa map jest dosc niejasna, moze czesci nie bedzie? albo same nowe? Nie pisza o tym wystarczajaco precyzyjnie

Pod koniec wakacji mam tak DD, Xgamera. Kuba exMW robi jakas lige z kims i cyt: ponoc ma juz duzo klanow. Ma byc jakies 3.3 . W tle gdzies sie czai PRL2, jezusq czy my damy rade w to all grac?

Moge pomoc z regulaminem jak co.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 15:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide

Moge pomoc z regulaminem jak co.



Powiem szczerze ze na to liczyłem DX własnie w tym zakresie. Dzięki ! Zgłosimy sie do Ciebie

Poza tym jak napisales powyzej , nalezy sie tym bardziej spieszyc, bo niewiadomo jak długo pozyje RTCW w swojej pierwotnej formie. Wczoraj miałem podobne przemyslenia jak Ty.

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Edytowane przez SOLAR dnia 08-08-2002 o godz. 16:42

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-08-2002 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

chce zauwazyc ze sam dalem taki pomysl troche nizej w nieco innej formie bardziej przyjaznej dla klajow i wszyscy mnie olali

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 17:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez SOLAR


Powiem szczerze ze na to liczyłem DX własnie w tym zakresie. Dzięki ! Zgłosimy sie do Ciebie

Poza tym jak napisales powyzej , nalezy sie tym bardziej spieszyc, bo niewiadomo jak długo pozyje RTCW w swojej pierwotnej formie. Wczoraj miałem podobne przemyslenia jak Ty.



Zal od terminu moze uda sie strone dac itp.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 18:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

hmm
Zgłosić sie czy sie nie zgłosić
Oto jest pytanie

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-08-2002 18:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Ktos mi wyslal maila ostatnio,w tej sprawie... prosilbym o wyslanie ponownie bo mi znikl dostane again to zalatwie sprawe... sorry hehe

n0bodys perfecto

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-08-2002 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Exclamation

Od dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy rekrutację . Wszystkich chętnych prosze o zapoznanie się z regulaminem. Zgłoszenia na mój mail (w stopce lub pare postow wyżej). Regulamin przewiduje udział max 36 zawodników, proponuję nie zwlekać ze zgłoszeniem do ostatniej chwili.

Granie na customach nie boli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-08-2002 12:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Usagi
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Wroclaw

quote:
Napisane oryginalnie przez DarkXenocide
Bede wielce zdziwiony jak zagra w to powazny klan

Watpie zeby nagle paru klanom z czolowki sie chcialo uczyc x custom maps zeby nie dac dupy w pojedynku z rownie silnym rywalem.



a ja wlasnie z mila chcia to zagram. jak zauwazyl driver to ma byc odpoczyn od oficjalnych map i klanow tak wiec zglaszam sie na ochotnika

__________________
RIDDLE RTCW: nas nedogonjat

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 14:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Usagi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Usagi Znajdź więcej post'ów przez  Usagi Dodaj Usagi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Usagi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yashina
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: wawa

Ja rowniez chetnie, Uzi jakby co mam nadzieje ze dostane od Ciebie troszq ammo :-)

__________________
Hail Iron Cross

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2002 23:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil yashina Kliknij tutaj by wysłać e-maila do yashina Znajdź więcej post'ów przez  yashina Dodaj yashina do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać yashina prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Prosze o kontakt osoby które w poprzednich postach wyraziły chęć gry i do tej pory jej nie potwierdziły. Z powodu wyjazdu na zgłosznia czekam do soboty a nie do piątku

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 16:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RafRasz^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Talking

Ja jestem za turniejem ale wy wybierzcie kto skim gra. A tak wogule to JA TEZ CHCE GRAC z Doktorem w jednym teamie

__________________
RafRasz^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RafRasz^ Znajdź więcej post'ów przez  RafRasz^ Dodaj RafRasz^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RafRasz^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RafRasz^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Zara a jak sie stoba kontaktowac???????????????????.Bonie widze zadnego numeru GG ani nic

__________________
RafRasz^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RafRasz^ Znajdź więcej post'ów przez  RafRasz^ Dodaj RafRasz^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RafRasz^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DOKTOR
doktorek :P



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Augustów

Dzieki Rafrasz
Dobra musze sie zapisać
Może sie uda zagrać na modemie
Dobra zapisuje sie

__________________
d0ktOr
www.ridclan.prv.pl

Jest jedna rzecz dla której warto żyć........ HIP-HOP i nie zmienia sie nic
Peja- rocznik 1976

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DOKTOR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DOKTOR Znajdź więcej post'ów przez  DOKTOR Dodaj DOKTOR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DOKTOR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bluesdriver
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Zamość

Zgłoszonka na mail [email protected] albo pm. Będzie losowanko więc o skladzie zadecyduje los czyli moja pewna ręka (chyba)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2002 21:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bluesdriver Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bluesdriver Znajdź więcej post'ów przez  bluesdriver Dodaj bluesdriver do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bluesdriver prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RafRasz^
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Warszawa

Rozumiem ze wszystkie info o turnieju bedzie na stronce TVKNET???????

__________________
RafRasz^

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 09:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RafRasz^ Znajdź więcej post'ów przez  RafRasz^ Dodaj RafRasz^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RafRasz^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
vv poeta
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Augustów

Talking

Ja się na to piszę tylko serwer ftp tvknet`u u mnie nie działa ;(

__________________
----------------------------------------
Za Honor, Za Życie, Za Piwo
----------------------------------------
gg - 3822543

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil vv poeta Znajdź więcej post'ów przez  vv poeta Dodaj vv poeta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać vv poeta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SOLAR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Inowrocław

quote:
Napisane oryginalnie przez RafRasz^
Rozumiem ze wszystkie info o turnieju bedzie na stronce TVKNET???????


No ze beton

Info bedzie bedzie podawane na servisie, a jak pisze Carter (bluesdriver) w ponizszej wypowidzi ma to byc turniej okazyjny (najwyzej paro dniowy) wiec na pewno wszyscy zainteresowani beda mieli czas na jego przeczytanie.

__________________
BLUE SOLAR
[UTP]SOLAR PL
http://www.utp.prv.pl

Edytowane przez SOLAR dnia 30-08-2002 o godz. 14:29

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2002 13:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SOLAR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SOLAR Znajdź więcej post'ów przez  SOLAR Dodaj SOLAR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SOLAR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:34.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions