Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Liga!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm, z majesem? ja w ogole nie mam zamiaru brac udzialu w tej lidze ale sobie kolo wymyslil...

a co do calej afery to jeden wielki lol z was ludzie... jak zakladalem to forum to myslalem ze tu o ut bedziecie gadac i to na jakims poziomie a tu jedni sie kloca, drudzy pisza o smutach a jeszcze inni sie uzalaja ze ktos "wlamal im sie na mejla"... zalosne...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 21:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
hmm, z majesem? ja w ogole nie mam zamiaru brac udzialu w tej lidze ale sobie kolo wymyslil...

a co do calej afery to jeden wielki lol z was ludzie... jak zakladalem to forum to myslalem ze tu o ut bedziecie gadac i to na jakims poziomie a tu jedni sie kloca, drudzy pisza o smutach a jeszcze inni sie uzalaja ze ktos "wlamal im sie na mejla"... zalosne...



Ten gosc do teamu to nie MajeS tylko Majs, gosc z dawnego klanu rozpadlego F.G.

btw, imho skoro gosc pisal jakies deblistwa do graczy UT jako gurias to board to chyba dobre miejsce na 2 posty wytlumaczenia...

ps. MajeSq jak juz bedzie wlasne forum na ut.pl to tam bedzie sie trzymalo calkowity porzadek. Wprowadzi sie jakis regulamin konkretniejszy, nalozy kary... Zrobi sie.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Cool UUUUUUU

UUUUU
Spoko będzie z tymi karami, tylko przed wejściem na forum niech wyskakuje regulamin!!!i tak go nigdy nieczytam, ale jak tak ma byc to jush chyba zaczne

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 23:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

ojejkujej :O

ale sie usmialem widzac rano te fpisy...... guri zajebiscie musisz miec zabzpieczone konto....... ale popieram ciebie i misle ze ten pi-si-haker wymyslil ta historyjke bo powiedzcie mi ludze czy mozna nie lubis guriaska ..

ps. mam nadzieje ze dopadles go jush tymi swojimi hakerskimi programami hakerze guriasq

aaaa i jeszcze jedno mam nadzieje ze losowanie bbedzie na irc i od razu wszyscy bedziemy mogli poznac wyniki .....

Ps2. Gr8eye nie mam do ciebie maila i wogule zadnego kontaktu z sil'em tez qwa przesli mi swojego majla lub noer gg ([email protected] gg:1164422) albo jeszcze lepiej napisz tu na 4um bo tu czesciej sprawdzam niz tam ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 07:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Dziś o 19:00 na kanale #utliga sieci IRCnet [przykładowo warszawa.irc.pl] odbędzie się losowanie grup. Wszyscy zawodnicy biorący udział w lidze mile widziany. Wyniki losowania będziecie poznawać na bierząco, w trakcie jego trwania.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Pytania

Kto będzie sierotką wyciągającą losy, czy może zastosujecie system piłeczek jak na losowaniu mistrzostw świata w piłce nożnej?

Czy losowanie będzie równie "przypadkowe, bezstronne i uczciwe" jak to miało miejsce w obu wydaniach Humilation ?

Są tylko 2 grupy, więc jak będzie wyglądał późniejszy układ meczów - winnerzy sami ze sobą, (2 miejsca grup o 3 lokatę finałową? ) czy będzie kubełek winners/lossers?

Jakie są nagrody i dlaczego akurat gf3 ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 11:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Zmiany

Zmienił się trochę regulamin, także początkowe założenia ligi troszkę się zmieniły. Otóż pisałem, że jeżeli będzie 12 teamów to będą 3 grupy - zmiana: będą 2 grupy po 6 teamów, nie sądzę żeby więcej się zgłosiło. Jak wiecie organizatorzy nie narzucają terminów grania meczy, każdy team gra więc z kim chce i kiedy chce. Jednak do ustalonego terminu - termin ten właśnie także się zmienił: jest nim 15 lutego. Jeżeli do 15 lutego teamy nie rozegrają wszystkich meczy to organizatorzy ustalają terminy do końca lutego, niepojawienie się w terminie oznacz w/o. Doszła kolejna zmiana: mecze grupowe gramy pojedyńczo, znaczy się nie gramy rewanży, musielibyśmy wtedy termin meczy grupowych dać do marca conajmniej. Więc gdy będzie 6 drużyn w grupie, to każda drużyna będzie musiała rozegrać 5 meczy, po 1 z każdą drużyną, i musi to nastąpic do 15 lutego. Jeżeli nie to terminy będą ustalone. Gdy zakończą się mecz grupowe następuje faza play-off. Dwa teamy z każdej grupy wchodzą do tej fazy, z 12 teamów zostaje więc 4. Jednak kolejności w grupach, 1 czy 2 miejsca nie liczą się kto z kim będzie grał w play-off, a to dlatego żeby drużyny nie kalkulowały sobie kiedy mogą grać słabo, a kiedy dobrze. Play-off także zostanie rozlosowane. W tym systemie oczywiście kto przegra odpada, przegrani walczą o 3e miejsce, a wygrani o zwycięstwo w lidze. Data rozlosowania meczy play-off to 25 luty. Tutaj jednak terminy będą już ustalone przez organizatorów.

Co do losowania grup, mam zamiar zastosować bardzo prosty sytem losowania. Otóż ja po cichu, nikomu nie mówiąc, nadam wedle woli numerki poszczególnym teamom. Zrobię to chaotycznie, bez żadnej ustalonej kolejkności. GuriaS zaś wypowie 6 numerków, także losowo, co mu przyjdzie na myśl. Te 6 teamów będzie tworzyło grupę A, reszta zaś B.

Żegnam i życzę pomyślnego losowania.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

to wtedy moze byc tak ze bedzie grupa z super ekipami i grupa z tymi gorszymi graczami... wtedy poziom calej zabawy moze sie obnizyc bo juz w eliminacjach odpadna mocne ekipy...

lepiej wybrac 4 najlepsze druzyny z calej ligi, kazda wrzucic do osobnej grupy i dopiero do nich dolosowywac inne druzyny juz obojetnie jak (pileczki, paletki, zabawa z kondomami)

imo ofkoz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 14:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
to wtedy moze byc tak ze bedzie grupa z super ekipami i grupa z tymi gorszymi graczami... wtedy poziom calej zabawy moze sie obnizyc bo juz w eliminacjach odpadna mocne ekipy...

lepiej wybrac 4 najlepsze druzyny z calej ligi, kazda wrzucic do osobnej grupy i dopiero do nich dolosowywac inne druzyny juz obojetnie jak (pileczki, paletki, zabawa z kondomami)

imo ofkoz



Hmmm masz racje, lecz nie wiem wg czego mialbym sie kierowac znajdujac najlepsze druzyny, bo moim zdaniem jest conajmniej 5 faworytow...
Pogadam o tym z ludzmi o 19:00 na IRCu juz, wtedy zobacze co wszyscy o tym sadza.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 14:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

czy ja wiem

moze to i dobry pomysl
w takim wypadku moj team (ktory nie nalezy do najsilniejszych :> ) trafilby tylko na jednych mastachow a nie na cala gromade i dzieki temu moze bysmy kogos rozwalili (tak tak wiem ze to niemozliwe i ze chodzi tylko o zabawe ;-) ale zawsze to sie lepiej czlowiek czuje po wygranej niz po wtopie)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 15:08
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Zmiana! Istotna zmiana!

Koniecznie zerknijcie na strone ligi, zmieniona zostala godzina losowania!

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 15:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

teee

ale sxlq jak my zrobimy 2 grupy pk timów jak jest jush 13zespołów? chociaż jeszcze 1 będzie bo mamy zgłoszenie ale nie ma obrazka... hmmm nie lepiej zrobic 3 grupy? 14 zespołów to nie mało... :-/

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 15:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
veneoth
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

heh

no i nie jest tak zle 14 zespolwo to nie to co 30 (jak przewidywal ktostam)
w sumie daje to 42 graczy a to znowu to nie tak malo zwarzywszy ze czesci sie nie chcialo zapisywac (potem beda tego zalowac ) a czesc mogla uznac ze jest "za slaba" zeby wystepowac w "LIDZE" hehe (sam przyznaje ze jeszcze tydzien temu to nie slyszalem nawet o UT i cienko widze swoj start ale tak gadaliscie ze trzeba to rozkrecac to pomyslalem ze jednak sprobuje )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 16:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

eee juz jestem w domu i moge grac. mam swoj nowy team, bo ottar ham mnie nie chcial

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Duke
eee juz jestem w domu i moge grac. mam swoj nowy team, bo ottar ham mnie nie chcial



Nie bylo cie jak szuaklismy 3-ciego, potem Deen z Jaggedem powiedziel ize bedziesz z nimi gral, a Pwael byl wolny - korzysc chwili.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

hehe to spoko

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Unhappy losowanie

niestety losowanie znowu trzeba przełożyć... tym razem przeqadam na Utro ale godziny ejszcze nie moge podać... dowiecie sie jak sxl wróci ponieważ nie ma sxl'a za pewne z powodów osobostych... bardzo przepraszam ps. majes wywal tego posta bo na IRCu jest taki burdel że sie chce

__________________
Right here, right now

Edytowane przez GuriaS dnia 28-12-2001 o godz. 21:34

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 21:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
@ttack
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Poznań

Lightbulb

Cze All! Zastanówmy się czy naprawdę nie byłoby warto rozstawić np. 4 teamów najlepszych po 2 w grupie. Określenie "najlepszy" nie oznaczałoby że inni to lamy, ale przecież wszyscy +/- wiedzą kto jest dobry, wtedy rozgrywki byłyby ciekawsze, każdy miałby szansę coś zdziałać, a Ci którzy nie zaliczą się do owych 4 teamów nie powinni się obrażać, tu chodzi o fun w czystej postaci i nic innego - a może się mylę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 21:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil @ttack Kliknij tutaj by wysłać e-maila do @ttack Znajdź więcej post'ów przez  @ttack Dodaj @ttack do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać @ttack prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Fryma
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocek

Exclamation I stalo sie...

Pomimo nieobecnosci Sxl odbylo sie losowanie otot wyniki

1 grupa : mm, bb, ff, bpop, bot
2 grupa : j@w, warzywka, 3fm, c4, xt
3 grupa : turban, nb, cd, chemical, t3

jak ktos kce niech wejdzie na www.utliga.prv.pl i wysle maila do bananow w sprawie meczu (dobrze by bylo rozegrac to w sobote lub niedziele)

Ps BANANY RULEZ

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Fryma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Fryma Znajdź więcej post'ów przez  Fryma Dodaj Fryma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Fryma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Wyniki Losowania grup

Mialem mozliwosc uczestniczenia w losowaniu grup, w calym przedsiewzieciu brali udzial Gurias Ottar i Ja.
Ottarowi jako zaufanej i kompetentnej osobie, przypadlo losowanie teamow, wraz z Guriasem wylonili 3 grupy, wszystko przebiegalo w nalezytym spokoju.
Moj udzial polegal na, spisywaniu grup.
A wiec w grupie pierwszej znalesc mozemy druzyny takie jak:

Grupa I
1.mm
2.bb
3.ff
4.bpop
5.bot

Nastepnie, grupa druga:

Grupa II
1.j@w
2.warzywka
3.3fm
4.c4
5.xt

I ostatnia:

Grupa III
1.turban error
2.nb
3.cd
4.chemical
5.t3

Nie pozostalo mi nic innego jak zyczyc wszystkim gracza niskich pingow i dobrej zabawy.
HF

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Mecze

napiszcie mi jak to bedzie z tymi meczami bo nie do konca rozumiem. Sa jakies z gory ustalenia kto z kim gra czy wolna amerykanka, skad wziasc sedziego ???

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ScreeM
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mielec

Re: Mecze

quote:
Napisane oryginalnie przez 8lo0d
napiszcie mi jak to bedzie z tymi meczami bo nie do konca rozumiem. Sa jakies z gory ustalenia kto z kim gra czy wolna amerykanka, skad wziasc sedziego ???

no zanosi sie na to ze bedzie powtorzenie losowania bo sxl ma wonty !!

__________________
ScreeM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ScreeM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ScreeM Znajdź więcej post'ów przez  ScreeM Dodaj ScreeM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ScreeM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Przepraszam bardzo ze sie spoznilem godzine na losowanie. Jednak widze pomysleliscie o wszystkim i lsowanie grup odbylo sie, nawet pomyslnie dla mojego zespolu.

Hmmmm skoro tak swietnie pomysleliscie i zaplanowaliscie juz wszystko na temat mojej oraz guriasa ligi to oddaje ja wam w wasze rece, nie widze koniecznosci egzystowania mojej osoby w ekipie organizatorskiej. W sumie spoznilem sie 1h, ale wiele wiecej czasu i nerwow poswiecilem na zorganizowanie tego. Przepraszam serdecznie. To sie nie powtorzy, zapewniam. Pograc moge jezeli to dociagniecie do dzialania, zeby nie zepsuc zabawy guriasowi i mystikalowi, ale co do organizacji, to ja sie z tego wypisuje. Dziekuje Wam za cierpliwosc i wyrozumialosc, oraz za wspaniala samozachowawczosc.

Pozdrawiam Was, moich zaufanych kumpli.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 22:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ScreeM
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mielec

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl
Przepraszam bardzo ze sie spoznilem godzine na losowanie. Jednak widze pomysleliscie o wszystkim i lsowanie grup odbylo sie, nawet pomyslnie dla mojego zespolu.

Hmmmm skoro tak swietnie pomysleliscie i zaplanowaliscie juz wszystko na temat mojej oraz guriasa ligi to oddaje ja wam w wasze rece, nie widze koniecznosci egzystowania mojej osoby w ekipie organizatorskiej. W sumie spoznilem sie 1h, ale wiele wiecej czasu i nerwow poswiecilem na zorganizowanie tego. Przepraszam serdecznie. To sie nie powtorzy, zapewniam. Pograc moge jezeli to dociagniecie do dzialania, zeby nie zepsuc zabawy guriasowi i mystikalowi, ale co do organizacji, to ja sie z tego wypisuje. Dziekuje Wam za cierpliwosc i wyrozumialosc, oraz za wspaniala samozachowawczosc.

Pozdrawiam Was, moich zaufanych kumpli.



Lol stary wlozyles w to tyle nerwow i troche robotki i teraz to wszystko nagle rzucasz z powodu tego ze losowanie sie odbylo? przeciez zawsez mozna powtorzyc to losowanie swiat sie na tym nie zawali, a sprobuj dociagnac to do konca to bdziesz mial duza satysfakcje z tego, ze to wszystko wypalilo !!

__________________
ScreeM

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 22:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ScreeM Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ScreeM Znajdź więcej post'ów przez  ScreeM Dodaj ScreeM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ScreeM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez ScreeM


Lol stary wlozyles w to tyle nerwow i troche robotki i teraz to wszystko nagle rzucasz z powodu tego ze losowanie sie odbylo? przeciez zawsez mozna powtorzyc to losowanie swiat sie na tym nie zawali, a sprobuj dociagnac to do konca to bdziesz mial duza satysfakcje z tego, ze to wszystko wypalilo !!



Tak, moge miec satysfakcje ze robie to dla ludzi, zeby mogli pograc, mieli przy tym fun. Jednak nie widze juz takich perspektyw gdy ludzie sa tacy kochani i robia mi cos takiego. Bo dla mnie to jest cos naprawde ponizej pasa. Nie wypowiadam sie wiecej na ten temat. Chcecie lige to sobie ja prowadzcie. Mnie juz nie ma na liscie organizatorow.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Eeh

Sxl, rozumiem ze mozesz byc zly ale to dosc radykalna dezyzja. Chcielismy dobrze, a Ty zachowujesz sie jak dziecko któremu ktos zabrał zabawki.

Nic nie stoi na przeszkodzie by powtórzyć losowanie, przepraszam w imieniu swoim i Deena, niepotrzebnie "pomoglismy". Rozumiem że twoj prestiżjako organizatora mogl trochę na tym ucierpić, jeszcze raz sory. Rozlosuj wszystko tak jak chcesz na spokojnie, 2 grupy a nie 3 i nie ma sprawy.

"..budowanie sceny..." nie polega na obrazaniu się, przecież gramy dla przyjemnosci a nie dla pieniędzy, wiec wez jutro rano przelosuj wszystko i koniec.

ps. - "mojej i gurilasa ligi" - |Myślałem zę to liga graczy pod waszym nadzorem. z Resztą Gurilas byl obecny (jedyny z 3 osób składu), na losowaniu i wszystko przebiegalo pod jego nadzorem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 22:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Od Guriasa bo mu sie komp piep.....

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Tak, moge miec satysfakcje ze robie to dla ludzi, zeby mogli pograc, mieli przy tym fun. Jednak nie widze juz takich perspektyw gdy ludzie sa tacy kochani i robia mi cos takiego. Bo dla mnie to jest cos naprawde ponizej pasa. Nie wypowiadam sie wiecej na ten temat. Chcecie lige to sobie ja prowadzcie. Mnie juz nie ma na liscie organizatorow.


sxl no nie przeginaj... zrobiliśmy losowanie bo wszyscy się tego domagali! możemy (chyba) powtórzyc losowanie ale co to za różnica? przecież 2 grupy można z tego zrobić! podzielimy 3 grupe na 2, dodamy do 2 pozostałych i jush! jush przesunąłeś godzine losowania z 19 na 22 no i sie troche spóźniłeś (nie bede dociekał z jakich powodów bo mnie to nie interesuje) no i wszyscy na #utliga chceli losowanie!wiem że to troche nie fair ale nie przesadzaj z zakończeniem prowadzenia tego... chchiałem (jak widać mój poprzedni post) przełożyć to na Utro ale WSZASCY chcieli żeby to było dzisiaj bo nikt sie nie mógł doczkać z kim będzie w grupie... ja sam sie nie mogłem doczekac i z deenem i ottarem przeprowadziliśmy po cihu losowanie ... nie wiem czemu sie tak "nerwicujesz"?!

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Eeh

quote:
Napisane oryginalnie przez Ottar
Sxl, rozumiem ze mozesz byc zly ale to dosc radykalna dezyzja. Chcielismy dobrze, a Ty zachowujesz sie jak dziecko któremu ktos zabrał zabawki.

Nic nie stoi na przeszkodzie by powtórzyć losowanie, przepraszam w imieniu swoim i Deena, niepotrzebnie "pomoglismy". Rozumiem że twoj prestiżjako organizatora mogl trochę na tym ucierpić, jeszcze raz sory. Rozlosuj wszystko tak jak chcesz na spokojnie, 2 grupy a nie 3 i nie ma sprawy.

"..budowanie sceny..." nie polega na obrazaniu się, przecież gramy dla przyjemnosci a nie dla pieniędzy, wiec wez jutro rano przelosuj wszystko i koniec.

ps. - "mojej i gurilasa ligi" - |Myślałem zę to liga graczy pod waszym nadzorem. z Resztą Gurilas byl obecny (jedyny z 3 osób składu), na losowaniu i wszystko przebiegalo pod jego nadzorem.



wsadzcie sobie prestiz w dupe, zostalem publicznie ominiety, inaczej mowiac olany. Nie mam najmniejszej ochoty myslec o ludzikach skoro ludziki, anwet 1 z nich nie mysli o mnie. Grupy moze i sa dobrze rozlosowane, robta co chceta. A ja pokaze jakim to ja jestem dzieckiem i sie klasycznie rzecz biorac obraze. Zawsze mozna przeprosic, zrobi komus laske, lecz najlepiej jest pomyslac na czasie.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Od Guriasa bo mu sie komp piep.....

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-kiler

sxl no nie przeginaj... zrobiliśmy losowanie bo wszyscy się tego domagali! możemy (chyba) powtórzyc losowanie ale co to za różnica? przecież 2 grupy można z tego zrobić! podzielimy 3 grupe na 2, dodamy do 2 pozostałych i jush! jush przesunąłeś godzine losowania z 19 na 22 no i sie troche spóźniłeś (nie bede dociekał z jakich powodów bo mnie to nie interesuje) no i wszyscy na #utliga chceli losowanie!wiem że to troche nie fair ale nie przesadzaj z zakończeniem prowadzenia tego... chchiałem (jak widać mój poprzedni post) przełożyć to na Utro ale WSZASCY chcieli żeby to było dzisiaj bo nikt sie nie mógł doczkać z kim będzie w grupie... ja sam sie nie mogłem doczekac i z deenem i ottarem przeprowadziliśmy po cihu losowanie ... nie wiem czemu sie tak "nerwicujesz"?!



napisalem ze rezygnuje nie dlatego zeby mnie proszono i przepraszano lecz dlatego ze taka podjalem decyzje. Do widzenia, GL organizatorom.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 23:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Angry Teraz juz ode mnie

SXL zachowali[my si troche zbyt pochopnie , ale spróbuj ty si postawi w sytuacji Ottara i Deena jak banda spów domaga sie losowania za wszelk cene. Nie ich wina , |e postanowili ci "pomódz" ( podkre[lam to bo oni ci chcieli pomódz a nie zrobi to za ciebie). Ludzie sa teraz uspokojeni i mozna zrobic powtorne losowanie. I Ottar ma racje cyt.:"nie zachowuj si jak dziecko , któremu zabrali zabawki...".
Zaczales ta lige i przez kilka dni nakreciles tak wszystkich ze prawie wszyscy co graja w UT przyszli na to zakichane losowanie , wiec pora zebys sie wzial do kupy i dokonczyl to co zaczales!

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 23:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:53.    Strony (6): « First ... « 2 3 [4] 5 6 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions