Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Ładnie o polakach świadczy :P
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
masterofp
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gliwice

Wink Ładnie o polakach świadczy :P

Kurcze, fajnie o nas swiadczy fakt ze 90% osob gra na serwerach bez cd-keya i nasza wlasna liga odbywa sie na takowych hehe.

__________________
|§¤*~`~*¤§|§¤* pozdrawiam, masterofp *¤§|§¤*~`~*¤§|
GG# 188092 | ICQ# 44781724 | masterofp[at]wp[dot]pl
"Is there ever any wonder, Why we look to the sky?"
|§¤*~`~*¤§|§¤ http://masterofp.prv.pl ¤§|§¤*~`~*¤§|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 06:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil masterofp Kliknij tutaj by wysłać e-maila do masterofp Znajdź więcej post'ów przez  masterofp Dodaj masterofp do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać masterofp prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Unhappy

No takie sa niestety polskie realia

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 07:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

Ja wyshedlem z zaloshenia she RTCW jest gra na tyle dobro she moshna wysqbac troche grosiwa i wydac te pieniadze na oryginal ale cush nie kashdy jest w stanie ty hmmm 150 zeta wydac a poza tym dziwnie sie sklada ale pirackie serwy sa najlepshe w polsce wiec chyba tak jush zostanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 13:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Wcale nie jesteśmy gorsi

Jakby to na zachodzie nie było tkich serwerów , nie mówiąc już o wschodzie . Sporo ludzi z zachodu też gra na naszych serwerach no-cdkey

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2002 21:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[VAL]TrisTr@m
Valhalla JK2 CL



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Szczecin

taa... muwiłeś że 90% gra bez cd-keyów... ale jeszcze gorsze jest to że 9% z tych 10% co zostało to albo znaleźli w necie albo poszzli do kafejki i sobie wysłali. Nie wiele ludzi kupuje rtcw w polsce.

__________________
"Spokój ponad gniewem,
Honor ponad nienawiścią,
Siłą ponad strachem."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 21:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [VAL]TrisTr@m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [VAL]TrisTr@m Znajdź więcej post'ów przez  [VAL]TrisTr@m Dodaj [VAL]TrisTr@m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [VAL]TrisTr@m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

ja mam org, poprosze medal gralem juz na wielu zagranicznych serwach i niestety stwierdzam ze o teamplay tam strasznie trudno i albo mialem pecha albo tam sporo osob nie wie ktora strona wylatuja naboje z karabinu np

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-02-2002 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MeG
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Cool

moim zdaniem to nie jest tak zle ...
przynajmniej macie najwiecej serwerow bez cd-keya !
ja przedtem grywalam na niemieckich serwerach i powiem tylko jedno no polska ma chyba najlepsze serwy bo normalnie to sie na innych zanudzic mozna ....
no mam cd-key i co gram w prawie tylko na polskich serwerach....


a tak pozatym to czesc wszystkim bo jestem tu nowa ....

__________________
MeG

Edytowane przez MeG dnia 08-03-2002 o godz. 06:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 06:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MeG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MeG Znajdź więcej post'ów przez  MeG Dodaj MeG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MeG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

90% to dosyc duzo, ale trzeba zauwazyc, ze coraz wiecej ludzi kupuje oryginaly, szczegulnie z tych lepszych klanow co mozna zobaczyc w CB gdzie POISON, C4 i VMC zaczely wymiatac oczywiscie chodzi mi na international ladder. wiec mozemy miec tylko nadzieje, ze z czasem to sie zmieni, cena RTCW spadnie i ludzie zaczna kupowac oryginaly

BTW. czesc MeG z tego co pamietam to ty nam zrobilas jakies takie tapety dla POISON???

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Edytowane przez Xaoo dnia 08-03-2002 o godz. 07:53

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 07:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
zaraza
Vae! Puto deus fio!



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Konin

quote:
Napisane oryginalnie przez MeG
moim zdaniem to nie jest tak zle ...
przynajmniej macie najwiecej serwerow bez cd-keya !
ja przedtem grywalam na niemieckich serwerach i powiem tylko jedno no polska ma chyba najlepsze serwy bo normalnie to sie na innych zanudzic mozna ....
no mam cd-key i co gram w prawie tylko na polskich serwerach....


a tak pozatym to czesc wszystkim bo jestem tu nowa ....



ZAAAAAAAJJJEbSTy rysunek skad go sciagnelas?Jest ich tam więcej?I jeszcze pytanie do ogółu, to są jakieś serwery w Polanda z cd_key'em oprócz cd action (juck!)?I ile jest dziewczyn grających na RTCW na naszym Polskiem podwórku?1%?Bo jak na razie to tylko widziałem Saari i Justyne o i Marte,ale nie jestem pewny czy to jest dziewczyna

__________________
"...I ujrzałem: oto koń trupio blady, a imię siedzącego na nim Śmierć, i Otchłań mu towarzyszyła..." - Jan Apostoł

"Dogde this" - Trinity

Edytowane przez zaraza dnia 08-03-2002 o godz. 08:25

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 07:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil zaraza Kliknij tutaj by wysłać e-maila do zaraza Znajdź więcej post'ów przez  zaraza Dodaj zaraza do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać zaraza prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MeG
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

Talking

hi
co do rysunku tzn rendera to samam go zrobilam /3ds max/, a co dziewczyn w niemczech chyba wiecej gra ale mi sie tylko tak wydawac moze
swego czasu bylm w "red horst Clan " z niemiec ->R]-[C Scarface (moj facet) jako czlonek honorowy ale rhc sie rozpadl i gram sobie bez klanu .....zreszta nikt prawie nie chce miec dziewczyny w clanie .....
@ Xaoo jo to bylam ja wiec skorzystam z okazji i spytam czy ci sie podobaly ???....

__________________
MeG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 10:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MeG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MeG Znajdź więcej post'ów przez  MeG Dodaj MeG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MeG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xaoo
[POISON]



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez MeG
hi
co do rysunku tzn rendera to samam go zrobilam /3ds max/, a co dziewczyn w niemczech chyba wiecej gra ale mi sie tylko tak wydawac moze
swego czasu bylm w "red horst Clan " z niemiec ->R]-[C Scarface (moj facet) jako czlonek honorowy ale rhc sie rozpadl i gram sobie bez klanu .....zreszta nikt prawie nie chce miec dziewczyny w clanie .....
@ Xaoo jo to bylam ja wiec skorzystam z okazji i spytam czy ci sie podobaly ???....



pamietam ten klan, gralismy z nim chyba 2 sparingi
co do dziewczyn w klanie to nie wiem dlaczego tak myslisz, my mamy jedna w klanie i jakos nikt na nia nie narzeka (Saari )
a co do tapet to oczywiscie, ze mi sie podobaly, jedna przez dluuuuuzszy czas mialem ustawiona jako tapete

__________________

Prepare to be [POISONED]
[POISON]VICTA!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xaoo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xaoo Znajdź więcej post'ów przez  Xaoo Dodaj Xaoo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xaoo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Niezle obrazki .. sama kiedys staralam sie 3d cos zrobic ale nic nie umiem i mnie to frustruje okropnie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kag
fenix



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Kielce

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari
Niezle obrazki .. sama kiedys staralam sie 3d cos zrobic ale nic nie umiem i mnie to frustruje okropnie


to co ja mam powiedziec? ani 3d ani manga ani nic :/ co najwyzej moge banner w swishu zrobic..

__________________
...inside/outside seeking the presence of the God...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 18:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kag Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kag Znajdź więcej post'ów przez  kag Dodaj kag do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kag prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

"...ZAAAAAAAJJJEbSTy rysunek skad go sciagnelas?Jest ich tam więcej?..."


ok.
droga MeG
mielismy tzn mamy w klanie niejaka Bunie ktora cudem uratowalismy z odchlani [WP] ; zainteresowani wiedza o kogo chodzi niestety stala sie bardzo nieaktywna a szkoda bo dobra byla z niej pani porucznik
jesli bys chciala sie gdzies przylaczyc to moglbym Ci doradzic cobys unikala klanow z niska srednia wiekowa ; o a w Poison bedziesz miala kumpele

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 18:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Oj raczej nie bedzie miec Ja jestem wstretna cholera i nie znosze kobiet - uraz z dziecinstwa

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 19:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PsychOPAT
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Oświęcim

Thumbs up

My w [TC] tez mamy kobiete ([TC]iilka), ale niestety niegra zbyt czesto, bo dzieli kompa z bratem, tez grajacym w wolfa...

PS. Jak juz jestesmy przy tym temacie, to chcialbym zlozyc zyczenia wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dla wszystkich dziewczyn grajacych w wolfa

__________________
"Plywamy roznymi stylami, ale toniemy w ten sam sposob..."

IRCnet: #polishlegion

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-03-2002 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PsychOPAT Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PsychOPAT Znajdź więcej post'ów przez  PsychOPAT Dodaj PsychOPAT do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PsychOPAT prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
naprany
Member of BiA_clan



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Radomsko

Tak to moja siostra, potwierdzam. Jestem z niej bardzo dumny w koncu pogrywa w moja ulubiona gre...

Pozdrawiam wszystkie kobiety
by naprany

__________________


# B i A _Clan
B i A| Server FFA 195.114.173.143: 27961

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 07:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil naprany Znajdź więcej post'ów przez  naprany Dodaj naprany do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać naprany prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pysiu
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

U nas dziewczyna byla ale sie zbyla buuuuuuuuu

__________________
GG:44743

Know your limits

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 07:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pysiu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pysiu Znajdź więcej post'ów przez  Pysiu Dodaj Pysiu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pysiu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Widac my umiemy dbac o nasza Pania

No Saari powiedz

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

jasne

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-03-2002 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

I ja swoja kobiete cwiczylem w wolfie ale pierwshe 30 minut musialem poswiecic na nauke koordynacji ruchowej no cush nowicjushka ale podobalo sie jej jak tylko jej kompa naprawie i namowie na stale lacze to moshe i XX sie o jedna mila pania wzbogaci

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 02:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Kwapi
I ja swoja kobiete cwiczylem w wolfie ale pierwshe 30 minut musialem poswiecic na nauke koordynacji ruchowej no cush nowicjushka ale podobalo sie jej jak tylko jej kompa naprawie i namowie na stale lacze to moshe i XX sie o jedna mila pania wzbogaci



Nie chce urazic bo to mozna odebrac jako gruby dowcip ale mi sie cisnie na usta *palce do klaw* heheh

Chyba o trzeciego X sie wzbogacicie

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 02:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]DarkXenocide



Nie chce urazic bo to mozna odebrac jako gruby dowcip ale mi sie cisnie na usta *palce do klaw* heheh

Chyba o trzeciego X sie wzbogacicie




No wiesh co Xeno :p To wspaniala kobieta i napewno by do klanu mordercofff fiele shlachetnych uczuc wniosla a nie jakies tam xxx tak sie nie godzi i wogole uwasham she moshe po odrobinie treningu dobshe walczyc (z karabinem na polu bitwy sheby mi jakis zboczeniec dowcipow nie robil sobie )zart

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 03:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Kwapi



No wiesh co Xeno :p To wspaniala kobieta i napewno by do klanu mordercofff fiele shlachetnych uczuc wniosla a nie jakies tam xxx tak sie nie godzi i wogole uwasham she moshe po odrobinie treningu dobshe walczyc (z karabinem na polu bitwy sheby mi jakis zboczeniec dowcipow nie robil sobie )zart



Hhehe no tak mi pasowalo XX + X wreszcie jakis akcent hetero... mumummii nie bijcie bo sie rozkrecam w dowcipach o tej porze i moje szlachetne oblicze traci wyraz

Takshe sorry jak co wykorzystalem tylko typowe akcenty mlodziezowego poczucia humoru na poczatku XXI wieku

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 03:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Kwapi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: wawa

wiesh Xeno daleko mi do obrashania sie na kogokolwiek o tej godzinie i po tylu piffach a co do akcentu pieknej plci w wolfie to faktycznie pshydalo by sie cos takiego shkoda jednak she tak malo kobiet pogrywa w tak ushlachetniajace gry jak RTCW to moglo by je jeshcze bardziej ushlachetnic a jush na pewno mniej miesa by na serwerach lecialo.

No cush podjalem sie wuasnie zadania misyjnego nie spoczne dopuki dzieki mnie choc jedna kobieta nie zacznie grac w wolfa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 03:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Kwapi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Kwapi Znajdź więcej post'ów przez  Kwapi Dodaj Kwapi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Kwapi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez Kwapi
wiesh Xeno daleko mi do obrashania sie na kogokolwiek o tej godzinie i po tylu piffach


o to oznacze ze rozumiesz warunki w jakich tworze te posty,,, zgroza co ja musze robic dla was zeby pisac

Tak na serio to widzialem w CSie laski i nic to nie dalo czasem wrecz przeciwnie az uszy wiedly od koments ze strony rodzimych OnaNów.... aka swetrowiec guru.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 03:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Zaitsev
Zajec



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: UK:)

Talking Yeeee:)

No widze ze regula boarda nie poszla w zapomnienie i jak przystalo na kazdy porzadny topik to schodzimy z tematu......jak zwykle...btw nawiazujac do tematu ze podobno 90% gra bez cd kija....gowno prawda ten procent w znacznym stopniu sie zmniejszyl i sie zmniejsza....wymogi grania na zachodzie....i tym podobne....a i jeszcze jedno to dla tych co nie maja cd kijuf serwer C4|KLAN po niedawnej wpadce z DASS(Szwedzki klan tak tak mi sie wydaje) zostal zmuszony do zastosowania wprowadzenia cd kija, i tez jak macie jakies paki(nie orginalne tzn nie podstawowe...zmienione czy tez dodane) w wolfie to je usuncie bo nie wejdziecie....koniec przekazu

__________________
[VenezuelaTeam]Miguel
*** LOTTSA BAD AMIGOS ***

Edytowane przez Zaitsev dnia 13-03-2002 o godz. 04:02

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 03:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Zaitsev Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Zaitsev Znajdź więcej post'ów przez  Zaitsev Dodaj Zaitsev do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Zaitsev prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarkXenocide
Prezes Poison



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Poznań

Kolega zaitsev ma chyba tez na mysli PURE ON, jak rozumiem z jego wywodu

DASS nie wiem moze norweski? nevermind

CDK to fakt coraz wiecej. Napewno te klany ktore lataja po zachodzie maja juz wiekszosc.... BK,C4,Poison, nie wiem jak inne.

__________________
You must realise that someday you will die

FIRST IMPACT: board.hive.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 04:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarkXenocide Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarkXenocide Znajdź więcej post'ów przez  DarkXenocide Dodaj DarkXenocide do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarkXenocide prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

quote:
Napisane oryginalnie przez Kwapi

No cush podjalem sie wuasnie zadania misyjnego nie spoczne dopuki dzieki mnie choc jedna kobieta nie zacznie grac w wolfa



LoL... nic na sile... potem beda same takie jakich ja kilka widzialam... nie umie to to grac wogole ale chlopcy sie ciesza ze kobieta przed fpp...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 12:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MeG
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Saari


LoL... nic na sile... potem beda same takie jakich ja kilka widzialam... nie umie to to grac wogole ale chlopcy sie ciesza ze kobieta przed fpp...




i sie pytaja zaraz o e-mail albo o ICQ numer.... a grac w ogole niechca.... ale przynajmniej jako medyk mam zawsze dosyc ammo!!!!

__________________
MeG

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-03-2002 13:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MeG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MeG Znajdź więcej post'ów przez  MeG Dodaj MeG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MeG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:36.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions