Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Quake II > Accuracy
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
r@fee
v-ce Mistrz Polski w Q3



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Szczecin

buahahahahahahhahahahahaha
Jak ten teet ma sensitivity 25 i 50% z raila to ja mam sensitivity 1000000000000000 i tyle samo z raila
ale zes mnie ro****** degenerat buahahahahahahhahahaha
o ***** az mi gile z nosa polecialy BUAHAHAHAHHAHAHAHAHHHAA
HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEH
ROTFL ! leze i sie nie ruszam

Widzialem jak gra [IW] i nie twierdze ze sa slabi (bo bogi gra calkiem niezle), ale 50% to oni moze beda mieli za rok moze 2 DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
No dobra odetchnalem troszeczke moge napisac cos z sensem.
NIE WIERZE !
Nie ma dem [iw] na necie. Nawet na ich stronie nic nie znalazlem

__________________
nie groze ci i nie bede bo slowa sa zbedne (c) infinite (luzny 60 kilogramowy kogucik wychodzacy z domu tylko na lokalno-powiatowe turnieje w q3)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 15:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r@fee Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r@fee Znajdź więcej post'ów przez  r@fee Dodaj r@fee do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r@fee prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PrimuS
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: żeszof

Red face

Rafee jak ty porownujesz bogiego do teet'a to jestes smieszny
teet jest zdeka lepszy od bogiego i egona
ale to tak tylko dla twojej informacji bo nie wiem na jakim sensitivity on gra :o

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PrimuS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PrimuS Znajdź więcej post'ów przez  PrimuS Dodaj PrimuS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać PrimuS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
V3n0m
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Leżajsk

[QUOTE]Napisane oryginalnie przez CybeR
[B]teet ma raila 50% minimum!

noo do 1 nie bylo ale rzeczywiscie dostalismy ladnie chyba do 30
a v4n7m 1vs1 z nim dostal chyba 40 do -4


morze to nie aktualne ale ja dostalem 23 do 1
a ty 40 do -3 i nie sciemniaj mi wiecej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 17:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil V3n0m Kliknij tutaj by wysłać e-maila do V3n0m Znajdź więcej post'ów przez  V3n0m Dodaj V3n0m do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać V3n0m prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

do czego zmierzasz? do czego prowadzi ta dyskusja? kto mniej dostal?

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeeGenerate
imaNewbie



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: za gorami za lasami

raff dalej sie nie mozesz pogodzic z zaprzeczeniem twojego twierdzenia ze nie mozna miec dobrego accuracy z wielkim sens ,uparty jak osioł

"raff ty chyba chcesz abysmy muwili do ciebie "mistrzu"
ok dalej bende wazelinowac,nie ma lepszych od ciebie,tylko na twoim sensitivity mozna miec najlepezego raila ,ty masz 80% mistrzu,jak zrobic aby ci dorownac?
no stary ty kazdego lejesz na necie do minusa to nawet z tobą nie pogada" -chyba o to ci chodzi?

młodafoka moze bys zobaczyl na www starej ligi fpp to bys znalazl demko z pov Teeta , bogi w porownaniu z teetem to nic

aha i przypomnialem sobie ,faktycznie mnie zjechales do o albo do - ale co to za wynik jak to bylo z rok temu i dopiero co uczylem sie grac .LOL

__________________
i tak jestem większy od ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 18:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeeGenerate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeeGenerate Znajdź więcej post'ów przez  DeeGenerate Dodaj DeeGenerate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeeGenerate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

do czego to prowadzi... nie klooccie sie, co? bo to nie ma sensu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

-ON JEST LEPSZY!
-NIEPRAWDA, JA JESTEM!
-A WCALE ZE NIE, ON MA 423789658 z raila przy sensitivity 0,00005*pi^4 !
-A WCALE ZE NIE WIERZE!
-A CHCESZ DEMKO!?
-CH.UJA ! NIE WIERZE! TO PO PTROSTU NIEMOZLIWE!
-ALE ON WMIATA! JEST MISTRZEM RZESZOWA I OKOLICZNYCH WSI!

itp...

zalosne

moderator! vote eot

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeeGenerate
imaNewbie



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: za gorami za lasami

buehehehehe
moze za bardzo dosadnie to ujołes tramwaj?

__________________
i tak jestem większy od ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeeGenerate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeeGenerate Znajdź więcej post'ów przez  DeeGenerate Dodaj DeeGenerate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeeGenerate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Burning
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Warszawa

eot

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Burning Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Burning Znajdź więcej post'ów przez  Burning Dodaj Burning do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Burning prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

yes eot

wyjasniam czemu nabijam posta:
LucaS mowil ze zamyka topiki jak widzi 3*eot

Chociaz jak trafisz np. na Saari to jak ona zobaczy ze topik ewidentnie gupi to zamknie i z 1-nym eot

Btw tram wystarczy zglosic nie trzeba ludzi miazdzyc

Aha i nie przyrownoj Rzeszowa do okolicznych wsi bo to mimo iz bylo aofensywne brzmialo nie_fajnie.

ok zglaszam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 22:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeeGenerate
imaNewbie



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: za gorami za lasami

grrr

ale i tak rzeszow pover

EOT poraz czwarty hyhyh

__________________
i tak jestem większy od ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeeGenerate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeeGenerate Znajdź więcej post'ów przez  DeeGenerate Dodaj DeeGenerate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeeGenerate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
R4ff
whoisek da MastaH !



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: ToruN Moje Miasto

O ja *******e degenertae wes qrfa idz sie naucz grac ok? to pogadamy a jezeli chcesz miec takiego raila to musisz byc SPRANY!!!

EOT !!!!!!!!!!!!!!!!! qrfa mac

__________________


whoiseK!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 00:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil R4ff Kliknij tutaj by wysłać e-maila do R4ff Znajdź więcej post'ów przez  R4ff Dodaj R4ff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać R4ff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeeGenerate
imaNewbie



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: za gorami za lasami

no i znowu raff chce udowodnic ze jest mistrzem bo zleje mnie LOL ,raff od dzis do ciebie bende mowic "mistrzu" -mozesz mnie nauczyc grac?

co mam zrobic aby być taki dobry jak ty ?

hyhyhyh

__________________
i tak jestem większy od ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 06:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeeGenerate Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeeGenerate Znajdź więcej post'ów przez  DeeGenerate Dodaj DeeGenerate do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeeGenerate prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

eot

to sie robi coraz bardziej zalosne...

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 08:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
yoshi.thod
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Weirdo
to sie robi coraz bardziej zalosne...

tak - zglaszalem ten topik (i 'Xania' tez) moderatorom juz 3 razy i jeszcze nie zamkneli
sie chce

eot

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 10:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Claymore
quake2.fpp.pl
quake2.fpp.pl




Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Olsztyn

ale jeszcze musisz sobie nabic pierd**** posta
moze niektorzy maja egzaminy i nie maja czasu zamknac topica ?!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Claymore Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Claymore Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Claymore Dodaj [FPP]Claymore do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Claymore prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:12.    Strony (6): « First ... « 4 5 [6] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions