Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa
na porzadku dziennym widac...


No jest sporo osob co tak robi , ale no coz CB tego nie zabrania , chociaz ja uwazam to za niezgodne z etyka dobrego gracza ! Jak sie jest w jednym klanie to sie nie gra dla drugiego , torche lojalnosci panowie ! Ale no coz to i tak nic nie zmieni !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 16:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
blinq.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Ja jestem w 2 w kt i w OwOckach (to moj klan w ktorym i tak kt sa)

__________________
http://blinqart.w.interia.pl/



Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil blinq.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do blinq.kt Znajdź więcej post'ów przez  blinq.kt Dodaj blinq.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać blinq.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

No ten tego TRAPPER tez jest w dwoch klanach :
-Slizg^
--=B-P=- ( Bajko-Pisarze ) !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez SadamHusain
To ja wasz =GryNet=Elvis666 !! To moja wypowiedź a nie Saddama wiec słuchajcie :

Rozegralismy mecz z P12. Mecz rozpoczął sie w jak najbardziej towarzyskiej atmosferze. Klan P12 stawił sie w miare punktualnie i my z małym opóźnieniem dotarlismy na server. P12 zakceptowało warunki całego spotkania wiec nie było przeszkód w rozpoczeciu. Graliśmy w nowym niedotartym jeszcze składzie i do tego po 6 specjalnie na proźbe rr, gdyż naszym standardem jest gra po 5. Ele eh przeciwnik wątły jedziemy . Wygraliśmy wynikiem 21 do 9 co i tak uwazam za porazke i moge wyminić około 6 karygodnych błedów mojego zespołu spowodowanego ciagłym docieraniem sie składu. Zegnając sie z naszymi przeciwnikami usłyszeliśmy od rr :

" HEHE NIE ZATWIERDZIMY WAM WYNIKU PRZEGRALISCIE"

Co za debil, cały jego team był zaskoczony co wyraził wielkim lol. Ale jak za klanlider ma sie takiego cwela to nie ma sie co dziwić.

A teraz do ciebie rr :

Skasuje cie jak tylko znajdziesz sie w moim zasiegu.
A co do konfliktu to spoko mamy demka i pokazemy sedzią że zgodziłeś sie i rozegrałeś całe spotkanie wiedząc że riggs i spider nie są powiązani ze swoimi ksywkami w BRO.
I co na to clanbase "Mecz rozpoczęty musi być kontynuwany i team przeciwny rozpoczynając spotkanie zgadza sie na warunki w jakim ono sie odbywa". A co do riggsa i spidera to ja ich dodałem przed naszym spotkaniem i nie wiem o co chodzi.

Wiedziałem już po pradze że jesteś marnym padalcem ale teraz to ci wysune i to prosto w te twoje krzywe kły. Pamietaj to i weź me słowa do siebie, bo jak cie spotkam to nie bedzie rozmowy.
Do zobaczenia w Aleksandrowie mam nadzieje że bedziesz .

Ode mnie z gralni nawet PL by was pojechało i od dziś bedziemy ściemniać. I nie zdziw sie jak mało znany ci klan grając podobnie jak my pojedzie was ponownie . Macie przerąbane bo jak wam sie w twarz prawde podaje to nie tylko ściemniać umiecie i migacie sie. Przecież zaden problemem było przed meczem powiedzieć o co ci przygłupie chodzi. No ale wtedy mógłbym ich dodać i jak byście przegrali to byście te cenne punkty stracili. No a z drugiej strony jak byscie wygrali to heh słaby grynet i jeszcze dwuch z BRO posuneliśmy ha ale jestesmy super no dawac te punkty.
Dam wam punkty, wy na koniec tej zakichanej tabeli spadniecie, już ja was dopilnuje.

Ludzie z P12 to do was, czy zgadzacie sie z decyzją tego pajaca. Czy uważacie że punkty są aż tak ważne żeby sie w tym klanie szmacić. Mając taką sciere za klanlidera wstydziłbym się pod P12 grać, pamietajcie że to jest zabawa, i przedewszystkim tak należy to traktować. Grając miałem wrażenie że mecz przebiegał w miłej atmosferze, żaden z moich graczy nie wyraził usmieszkiem czy choćby komentarzykiem jakiejś waszej nieudanej akcji. Nacisk własnie olbrzymi stawiam na fair play i uprzedzam graczy że jak tylko mi obrazi tekstem przeciwnika czy choćby wyniesie sie ponad oponentów w cymbał oberwie że aż mu sie laser z myszki w oczach zaświeci , i nigdy czegoś takiego nie zrobił bym na koniec spotkania swym przeciwniką. Czasy zibiego i luka mineły i dziś grynet gra swoje nie komentując gry innych a przedewszystkim stara sie uprzyjemnić gre dając przeciwnikowi do zrozumienia że uczymy sie czegoś wspólnie.

P.S. P12 dostało 21:0 (hyba ) i najgorszy z nich był rr którego ubiłem ze 40 razy na 35 spotkań, te pieć to rykoszet na którego sam właził." Co za noc już druga osoba mi dzisiaj wpadła pod młotek "
Fani to dla was

Clanlider
=GryNet=Elvis666
Cafe Domaniewska 17 02-633 Warszawa Tel - 849-98-49
Zapraszam !




Oooooo pewnie tak się wqurzyłeś że znowu 3 myszki rozwaliłeś....

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 18:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
The!
Nv| member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: P12 to ŚWINIE nie grajcie z nimi NIGDY NICZEGO !!!

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali



Oooooo pewnie tak się wqurzyłeś że znowu 3 myszki rozwaliłeś....


tą historie z myszkami znam po każdym wkurzeniu sie elvisa latają po gralni

__________________
The^ king

Email: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil The! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do The! Znajdź więcej post'ów przez  The! Dodaj The! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać The! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Ciapa cos ci ten podpis nie wyszedl bo nie masz P i D !



A nie pomyslales ze to specjalnie ?

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 19:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

Hmmm dzwonie po Animals......

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 19:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [P12]Ciapa


A nie pomyslales ze to specjalnie ?



Jesli tak chciales , ale chyba by lepiej wygladalo normalnie !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Ciapa cos ci ten podpis nie wyszedl bo nie masz P i D !



kitab nie czaisz??\
wlasnie oto chodzi
ciapol chce byc ql
hehhehehheheeheh ciapol idziesz z nami na nocke do ICK????

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif
No ten tego TRAPPER tez jest w dwoch klanach :
-Slizg^
--=B-P=- ( Bajko-Pisarze ) !




buhaaaahaaahahahahahahahha
noooo kitab to ci sie udalo

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez !ZaiX!

kitab nie czaisz??\
wlasnie oto chodzi
ciapol chce byc ql
hehhehehheheeheh ciapol idziesz z nami na nocke do ICK????


Acha to ma byc cool , no dobra skoro tak mowicie ! ALe chyba cos mu nie wyszlo !

quote:


buhaaaahaaahahahahahahahha
noooo kitab to ci sie udalo



thx .... czasami mam przeblyski

BTW. Nie abijam postow tylko mi sie nudzi , sami widzicie ze to jest w jednym poscie a nie w 2 !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-01-2002 21:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B@ToN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Warszawa

rr ma zdecydowana recje zasady CB sa proste nawet klan taki jaki grynet powinien je zrozumiec.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 00:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B@ToN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B@ToN Znajdź więcej post'ów przez  B@ToN Dodaj B@ToN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B@ToN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez B@ToN
rr ma zdecydowana recje zasady CB sa proste nawet klan taki jaki grynet powinien je zrozumiec.


Nawet klan taki jak GryNet ? I KTO TO MOWI ????? JAKIE TY MOZESZ MIEC ZDANIE O GRYNECIE JAK SIE NIE UMYWASZ DO KAZDEGO Z OSOBNA JEGO ZAWODNIKA ?????? Nawet klan taki jak GryNet !!! LOL !!! To jaka ty masz opinie o Slizgu ( gwoli wyjasnienia , nie czepaim sie Slizgu , tylko opinii B@tona o nim ) ! Sory koles ale z naszych poprzednich rozmow mialem inne zdanie o tobie , ale teraz widze , ze zupelnie niezgodne z rzeczywistoscia .....

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 08:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


Nawet klan taki jak GryNet ? I KTO TO MOWI ????? JAKIE TY MOZESZ MIEC ZDANIE O GRYNECIE JAK SIE NIE UMYWASZ DO KAZDEGO Z OSOBNA JEGO ZAWODNIKA ?????? Nawet klan taki jak GryNet !!! LOL !!! To jaka ty masz opinie o Slizgu ( gwoli wyjasnienia , nie czepaim sie Slizgu , tylko opinii B@tona o nim ) ! Sory koles ale z naszych poprzednich rozmow mialem inne zdanie o tobie , ale teraz widze , ze zupelnie niezgodne z rzeczywistoscia .....



yeah nareszcie poskutkowalo
piszecie do poszczegolnych osob a nie do nas wszystkich
wielkie thx

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 09:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B@ToN
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Warszawa

Czy ja napisalem ze Grynet jest jakims lamusem? Grynet jest zajebistym klanem.
I ja niemam duzogo o SlizgU tylko pisze tylko to co uwazam za sluszne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 09:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B@ToN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B@ToN Znajdź więcej post'ów przez  B@ToN Dodaj B@ToN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B@ToN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez B@ToN
Czy ja napisalem ze Grynet jest jakims lamusem? Grynet jest zajebistym klanem.
I ja niemam duzogo o SlizgU tylko pisze tylko to co uwazam za sluszne.



Napisales
quote:
nawet klan taki jaki grynet
To co to sformuowanie wedlug ciebie oznacza ? Napewno nic pochlebnego , chyba , ze nie umiesz sie wyslowic !

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-01-2002 14:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[P12]Ciapa
Smierdzacy Frag to Ya



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Buda

A wlasnie ciekawe kto teraz zabawia sie w osmieszaniu Grynetow...

Ostatnia ich klotnia byla z nami to najpewniej pojdzie na nas

__________________

.::::M:e:m:b:e:r:::o:f:::a:r:s:z:y:w:a:::w:u:n:a:s:t:k:a:::::.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 10:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [P12]Ciapa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [P12]Ciapa Znajdź więcej post'ów przez  [P12]Ciapa Dodaj [P12]Ciapa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [P12]Ciapa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja:

idzcie na bord cs.pl bo tam temat zosatal wyczerpany dwa razy zamkniety 3 razy otwarty 5 razy znowu itd

__________________
FRAGI FRAGI FRAGI
[

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-01-2002 12:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RR Znajdź więcej post'ów przez  RR Dodaj RR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 06:52.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions