Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Jestescie chorzy !!! (coponiektorzy)
Cz wolisz grac ...
Ta ankieta została zakończona.
z PB ? 27 96.43%
bez PB 1 3.57%
W sumie: 28 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Arrow Jestescie chorzy !!! (coponiektorzy)

Postwailem serwery ale bez wlaczonego PB (moje niedopatrzenie), wlaczylem go no i ....... zaczelo sie. Nagle 90% grajacych zostalo nagle wykopanych z serwera (nie wnikalem z jakich powodow).
I zaczely sie gadki "wylacz tego PB".
I w tym momencie watpie w intencje tych 90% grajacych. Psioczycie na cheat'erow a nie chcecie nawet tej znikomej obrony przed nimi jakim jest PB a moze sami nimi jestescie ??

Wiec chcialem powiedziec ze w Radomiu KAZDY serwer ma wlaczony PB i prosze nie liczyc na to ze bedzie wylaczony.

BTW
A tak nawiasem mowiac to w ciagu tych kilku dni wiem juz kto jest dobry a kto potencjalnym "oszustem".

Zobaczymy ilu graczy powie ze sciagnelo dopiero teraz nowa bete jak pojawi sie juz Cheat do UrT 3.0

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 22:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dook
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Pralka z GPS

ehkm

jak komus rwie pb przez caly czas to jest na to lekarstwo.. o ile zadziala, u mnie to bardzo pomoglo i praktycznie w ogole nie rwie od poczatku do konca mojej gry...

zanim wejdziecie na server wpiszcie:

/pb_system 1
/pb_sleep 500
/pb_writecfg

kupcie sobie oryginalne q3 i kropka.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 22:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dook Kliknij tutaj by wysłać e-maila do dook Znajdź więcej post'ów przez  dook Dodaj dook do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dook prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Oczywiscie ze PB ma byc wlaczone , w ogole nawet nie ma takiej mozliwosci zeby bylo off ..... od czasu do czasu jednak ktos w to pb wpadnie i wtedy wiadomo ze warto zeby pb bylo :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 23:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
capone
+SG+SkUbAnY



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: warszawa

Angry PB ON

proste ja od dawna jestem za tym zeby pb bylo wlaczone na kazdym serwie nie tylko polskim ale i zagranicznym.
nie po to ktos sie napracowal zeby wyeliminowac ******ch cziterow zeby teraz tego nie uzywac a jak pb nie bylo to kazdy *******il zeby cos z tym zrobic a teraz jak juz jest mozliwosc to sie miga.
zreszta zauwazcie ze wlasnie na tych serwach co jest pb off gra najwiecej osob dziwne ?

__________________
+SG+SkUbAnY

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-08-2003 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil capone Kliknij tutaj by wysłać e-maila do capone Znajdź więcej post'ów przez  capone Dodaj capone do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać capone prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: ehkm

quote:
Napisane oryginalnie przez dook
jak komus rwie pb przez caly czas to jest na to lekarstwo.. o ile zadziala, u mnie to bardzo pomoglo i praktycznie w ogole nie rwie od poczatku do konca mojej gry...

zanim wejdziecie na server wpiszcie:

/pb_system 1
/pb_sleep 500
/pb_writecfg




TE komendy naprawde pomagaja ! sprawdzilem u mnie i przestalo rwac od pb calkiem !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 02:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Dr@gon_Master
Terminator



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

PB ma byc ON Korzystajac z okazji pozdrawiam cala POLSKA SCENE URT

__________________
Jestem coraz lepszy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 08:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Dr@gon_Master Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Dr@gon_Master Znajdź więcej post'ów przez  Dr@gon_Master Dodaj Dr@gon_Master do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Dr@gon_Master prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

Arrow Re: Jestescie chorzy !!! (coponiektorzy)

rzadko coś tu pisze ale tym razem już nie zdzierżyłem

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator

Zobaczymy ilu graczy powie ze sciagnelo dopiero teraz nowa bete jak pojawi sie juz Cheat do UrT 3.0



LOL
Nie sądziłem że admin który nas broni przed czitami może nie wiedzieć podstawowych rzeczy. Czity działaja przecież na q3 a nie pisze sie ich osobno dla każdej wersji każdego moda.
Dlatego na serwerze bez pb czity będą działać jak dawniej...
Osobiście od dawna unikam takich serwerów.
Jestem za PB on
ale ...

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator

BTW
A tak nawiasem mowiac to w ciagu tych kilku dni wiem juz kto jest dobry a kto potencjalnym "oszustem".



i tu główna cześć mojego postu
akurat również wpadłem na server po włączeniu na nim PB
i rzeczywiście całkiem sporo osob (rownież ja) poleciało z niego i to z bardzo prostej przyczyny ktorej nikt nie mogł po prostu przeoczyć:
mój PB oraz innych osob cały czas wysyłał komunikat że PB na tym serwerze jest w starej wersji i należy go updatowć!
po czym pbbag czy cosik nas wyrzucał po jakimś czasie z error loading.
Teraz jak wchodze to wszystko jest ok - czyli serwer sobie zupdatował pb ( w najnowszej wersji podobno znany wszystkim czit w wersji 3.0 jest wykrywany )
I na tym mogłbym zakończyć gdyby nie to że podczas gdy osoby z najnowszym PB klienta na swoim dysku leciały to akurat całkiem przez przypadek niektóre 'podejrzane' osoby grały sobie na tym serwerze w najlepsze co oznacza że nie maja najnowszego pb na dysku i niewykluczone jest że mogą spokojnie czitować ...

czekam na konstruktywne komentarze

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 11:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
+Dugi+
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2001
Lokalizacja: Ruda Slaska

Re: Re: Jestescie chorzy !!! (coponiektorzy)

quote:
akurat również wpadłem na server po włączeniu na nim PB i rzeczywiście całkiem sporo osob (rownież ja) poleciało z niego i to z bardzo prostej przyczyny ktorej nikt nie mogł po prostu przeoczyć: [ciach]


hehehehehe, to chyba bylem wtedy wszystkich kicklo - zostalem ja i ktos jeszcze, lol. BTW ostatnio wqrza mnie (tylko nie pamietam na jakim serwie) PB ustawiony na rate miedzy 7000 a wiecej ja gram na duzo nizszym... i kick zrobcie cos z tym

__________________
'Nie ma co rozpaczac nad gasnacym sloncem,
Poczatek byl ciemnoscia, ciemnosc bedzie koncem...'

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 12:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil +Dugi+ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do +Dugi+ Znajdź więcej post'ów przez  +Dugi+ Dodaj +Dugi+ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać +Dugi+ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: Re: Jestescie chorzy !!! (coponiektorzy)

quote:
Napisane oryginalnie przez DooMEL

LOL
Nie sądziłem że admin który nas broni przed czitami może nie wiedzieć podstawowych rzeczy. Czity działaja przecież na q3 a nie pisze sie ich osobno dla każdej wersji każdego moda.



LOL D:
czity do Urt to nie sa te same czity co sa normalnie w quake 3 , tylko do Urbana jest napisany osobny program, wiec to ty sie tutaj mylisz

quote:
Napisane oryginalnie przez +Dugi+

hehehehehe, to chyba bylem wtedy wszystkich kicklo - zostalem ja i ktos jeszcze, lol. BTW ostatnio wqrza mnie (tylko nie pamietam na jakim serwie) PB ustawiony na rate miedzy 7000 a wiecej ja gram na duzo nizszym... i kick zrobcie cos z tym



D:
wpisz rate 8000 i problem z glowy, minimalnie powinien ci sie nawet poprawic ping (niezauwazalnie D: )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

Arrow Re: Re: Re: Jestescie chorzy !!! (coponiektorzy)

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
LOL D:
czity do Urt to nie sa te same czity co sa normalnie w quake 3 , tylko do Urbana jest napisany osobny program, wiec to ty sie tutaj mylisz



eh
napisalem przecież że: "a nie pisze sie ich osobno dla każdej wersji każdego moda.
Dlatego na serwerze bez pb czity będą działać jak dawniej..."

Abstra***ac od tego ze calkiem stare czity nie mialy rozroznienia na rożne mody i jak w ktoryms wall dzialal na q3 to dzialal z pewnoscia w kazdym modzie, ( omg jakie ja akcje w TC widzialem jakis czas temu jak chwile w niego gralem );
znany czit 3.0 juz byl napisany dla urbana (nie wiem moze to kwestia dostrojenia aimbota) i nie ma powodow dla ktorego mialby nie dzialac w nowym modzie.
Ja jakoś nie pamietam zeby kolejne wersja urbana cos zmienialy chocby na pare dni w tej kwestji - za to na momencik pomoglo zrobienie nowego relasu do q3...

Bardziej mnie niepokoi kwestia czy mozna majac u siebie starego klienta PB grac przez jakis czas na serwerze z nowa wersja PB...

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-08-2003 18:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Hej Scalak , akurat byłem na tym servie i tez chcialem zeby te PB wyjebac , nie dość ze mnie kopało z servera bo mi wywalało ze nie mam jakichś plików które miałem , cieło mi gorzej niz w 2.6 ,
no ale po aktualizacji dalej mnie kopało za to samo zciagałem później bezpośrednio ze strony PunkBustera pliki i dalej mnie kopało , wkurwilem sie i wywalilem katalog PB i zainstalowałem od nowa PR 1.32 wszedlem do q3 zeby utworzylo nowe pliki PB odpalilem PBWEB zaktulizował sie PB , wbijam na serv i dalej KICK ! no to od nowa wywalilem PB katalog zainstalwoalem PR 1.32 nie odpalałem PB web tylko zciagnełem pliki ze stornki no i chodze i mi server wywala ze mam stara wersje i mnie na spec kopie , no to odpalilem PBWEB i poszło no i wchodze iiiiiiii mam juz spokuj , tylko nie rozumiem dlaczego tyle zabawy z tym PB , specjalnie q3 nową instalke robiłem na q3ut3 ale to juz wczesniej . Wiec autorzy PB powinni sie bardziej postarac nad tym PB

a co dotych komend to ta pb_system 1 w końcu mi troszke pomogła ale radze ją wpisywac do pbcl.cfg z katalogu PB bo nie zasze chce sie zapisac cfg podczas gry. Kończe juz...

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2003 15:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dook
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Pralka z GPS

ehhh Makrel Makrel.. a wystarczylo wyjsc do menu (/disconnect) wpisac pb_sv_enable... po czym pb_sv_update (i tak kilka razy, dopoki sie nie polaczy i nie sciagnie wszystkiego.. to musi z jakies 6 linii potwierdzenia byc, a nie 1 informujaca o sciagnieciu jednego pliku). Po czy pb_sv_disable, connect i... voila.

A pb_writecfg u mnei dziala bezproblemowo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2003 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dook Kliknij tutaj by wysłać e-maila do dook Znajdź więcej post'ów przez  dook Dodaj dook do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dook prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Dook bedac na serverze wpisywalem to parenascie ray pb_sv_update i nawet pokazalo sie ze zciagnelo jakies gowno ale dalej mnie kickalo , a co do tego writeconfig to mi czasami pb_cl_writeconfig nei chce zapisyac ustawien PB i sie resetuja nie wiedziec czemu

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2003 19:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez Makrel
i mi server wywala ze mam stara wersje i mnie na spec kopie , no to odpalilem PBWEB i poszło no i wchodze iiiiiiii mam juz spokuj , tylko nie rozumiem dlaczego tyle zabawy z tym PB ,


LOL wy ludzie nie czytacie co wam w konsoli wywala :Q

Wywalilo cie na spec na czas aktualizacji PB, ktory trwa jakies 2-3 minuty .... po tem pojawia ci sie text ze PB jest juz zaktualizowane i mozesz wchodzic do gry .... ale po co cierpliwie czekac jak lepiej sobie stwarzac problemy i kombinowac z jakims gownianym pb web ...

U mnie pb_writecfg zadzialal normalnie :s

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-08-2003 22:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

Arrow .

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
LOL wy ludzie nie czytacie co wam w konsoli wywala :Q



Ja wlasnie przeczytalem i tam pisalo: " warning server is running old version pb"
no to sobie dalem chwilowo spokoj ale nic nie wpisywalem nic nie zmienialem nic nie robilem.
Jak wszedlem na ten sam server jakis czas pozniej to nie bylo zadnych problemow z graniem.

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

wszyscy wiedza ze PB nie jest idealny ... ale to ze jest i sa jego ciagle upgrady to moze chodz czesc cziterow jest odstrasznona

JAK NAJBARDZIEJ
------> ON <------

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 11:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

oczywiscie ze ma dzialac
moze pb nie jest doskonale, ale w ramach pocieszenia dla tych chituajcych ...
nawet jak pb nie wykopie cie z servera za posiadanie syfu
to zostaje w logach info
game_integrity, pb_integrity
na et i rtcw mase osob z tym mialem, ale juz jest spokoj
i lista banow na 40ip
scalator przejrzyj sv_cheats.log i wszystko jak leci potraktuj
odpowiednio

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 16:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Morfi
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Jelenia Góra

banowac banowac i banowac !!! jedyna szansa !!!

__________________
"Zabijajcie ich swoimi mieczami, zabijajcie lancami i włóczniami, zabijajcie ich bełtami waszych kusz. Zabijcie ich wojowników, ich kobiety i dzieci, starych i chorych. Zabijcie ich psy, bydło i inwentarz. Ale ponad wszystko, zabijajcie z przyjemnością."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Morfi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Morfi Znajdź więcej post'ów przez  Morfi Dodaj Morfi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Morfi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Datrixo
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Napisaliscie kilka postow o tym ze pb was wywalalo po tym jak zostalo zalaczone i czujecie sie pokrzywdzeni i żądacie jakis konstruktywnych wyjasnien ... n/c .

Przeciez wiadomo ze scalac postawil od nowa serv, pb jeszcze nie zdazyl sie sam zaktualizowac i wystarczylo tylko poczekac.Wejdziesz pol godziny pozniej i nie ma bledu ze server uzywa starej ver pb ... to jest normalne i tak by bylo na kazdym serverze :p

Pozniej tylko jesli sam nie masz najnofszej ver to poczekac na spect max 10 minut i juz masz.
Co poniektorym pb niemoze nawiazac polaczenia z evenbalancem i go wywala za pb initalazing failure cyz cos takiego ... w takim wypadku siega sie po pbweb'em ktory jest imo doskonalym programikiem ... ale w 10% to tez sie niesprawdza bo wyskakuja bledu w sciaganiu(czasami nic powaznego)a czasmi po wejsciu na serv znof blad "pb initalizing failure" sie pojawia
Wtedy ostatnia szansa jest poproszenie kolegi z juz zaktualizowanym pb zeby wyswal Wtedy podmieniami i wszystko dziala.

I mozna jeszcze w inny - po prostu czekac Czekac az za ktoryms tam razem sciagnie to pb

To tak na marginesie wszystko bylo ;x I nie paplac ze wam pb przeszkodzil bo byl stary ... tylko raz cos takiego bylo i niewiem na cholere wogole byla o tym gadka i to z pretensjami

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Datrixo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Datrixo Znajdź więcej post'ów przez  Datrixo Dodaj Datrixo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Datrixo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

Arrow

quote:
Napisane oryginalnie przez Datrixo

Przeciez wiadomo ze scalac postawil od nowa serv, pb jeszcze nie zdazyl sie sam zaktualizowac i wystarczylo tylko poczekac.Wejdziesz pol godziny pozniej i nie ma bledu ze server uzywa starej ver pb ... to jest normalne i tak by bylo na kazdym serverze :p



Zgadzam sie calkowicie , wszedlem jakas godz pozniej i nie mialem problemow, natomiast zastanawiam sie czy to przypadek ze tak duzo osob grajacych praktycznie codziennie akurat w tym samym czasie przeinstalowalo sobie pb ( ? ) i akurat mialo u siebie stara wersje klienta - grajac sobie na servie z jeszcze starym pb jak gdyby nigdy nic,
czy tez moze pernamentnie utrzymuja jakims cudem u siebie stara wersje zeby nowa czegos nie wykryla ...

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-08-2003 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Doomel !! ci co byli wtedy na snajperze nie mieli starej wersji klienta tylko server mial stara wersje servera : ) i dlatego kickalo kazdego po kolei , az server sie nie z udpatowal ... no teraz powinno byc wszystko jasne : ) aha no i jak ktos kto bedize mial stara wersje PB to server bedzie rpobowal ja zupdatowac jesli to sie nei powiedzie to klient dostanie kicka , albo bedzie go przenosilo na SPEC ale predzej czy później i tak by kickneło wiec nei da sie w sumei utrzymywac starej wersji PB , no chyba ze lubi ktos gdy go kickuje co chwile : )

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 13:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

ta

a wlasnie ze niektorych nie kickalo
tych co kickalo to kickalo po rowno 2 czy 3 min a pare osob sobie normalnie gralo zanim wszedlem na serv i jak juz na nim nie bylem to dalej sobie grali :> ( a w tym czasei server jeszcze sie nei zupdatowal i mial stara wersje)
wiec oni nie mieli nowej wersji pb klienta - chyba ze ktos moze podac jakies logiczne wytlumaczenie to czekam ...

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-08-2003 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Thumbs down

Online Gaming Cheats Urban Terror Client Bot
Copyright (C) 2002-2003 noskill
http://**********

Note for users of previous versions:
The OGC Anti-PB system has been removed from this version of OGC.
The reason for this removal is that PB changed their policy to
globally ban any player who modified their software. Therefore,
to prevent you from being globally banned, OGC will no longer
patch PB to disable its detection. Instead, OGC will use advanced
methods to attempt to hide itself from Punkbuster. However, there
is no guarantee that it will not be detected. For this reason it
is suggested that you do not use OGC in clan matches or other
important gaming events, as there is a possibility of being detected
(however, you will NOT be globally banned)

To tytulem wstepu zaczerpniete z readme ogcut-3.0, juz lamerzy z tym biegaja, badalem pova paru graczy na serku po tym jak ginalem w "nieprzewidzianych okolicznosciach". Wallhacki itp sprawily, ze przestalem grac w tego moda, zaczalem 2.0 skonczylem 2.1. Wyszlo pr 1.32, pb dla q3, zaczalem grac znowu, ciekawe jak to bedzie tym razem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-08-2003 22:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Thumbs up

quote:
Napisane oryginalnie przez bel
[ciach...]
To tytulem wstepu zaczerpniete z readme ogcut-3.0, juz lamerzy z tym biegaja, badalem pova paru graczy na serku po tym jak ginalem w "nieprzewidzianych okolicznosciach". Wallhacki itp sprawily, ze przestalem grac w tego moda, zaczalem 2.0 skonczylem 2.1. Wyszlo pr 1.32, pb dla q3, zaczalem grac znowu, ciekawe jak to bedzie tym razem.


To ja ci przytoczę jedną rzecz z tej samej strony:
noskill
reenignE esreveR

Registered: Mar 2002
Location:
Posts: 97
OGC Detection status

I will update this thread whenever the status of ogc detection changes.

Current status as of 05/19:
3.0 - DETECTED


Pozdrawiam serdecznie i optymistycznie

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 09:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

a już nie wspomnę o fakcie że ten cały przesławny OGC to tylko jeden z około 80 (słownie: OSIEMDZIESIĘCIU) hacków do quake3 jakie znalazłem tak po prostu szukając po internecie....
Niestety nic nas nie uchroni przed czitami - tylko samo kontrola nagrywanie demek i konsekwentne banowanie ich na serwerach...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
a już nie wspomnę o fakcie że ten cały przesławny OGC to tylko jeden z około 80 (słownie: OSIEMDZIESIĘCIU) hacków do quake3 jakie znalazłem tak po prostu szukając po internecie....
Niestety nic nas nie uchroni przed czitami - tylko samo kontrola nagrywanie demek i konsekwentne banowanie ich na serwerach...



Mysle ze jednak da.
Co da?

Sytuacja jest analogiczna do tej ktora jest w Polskim sadownictwie. Jest tak ze lapany jest przestepca ale sad go wypuszcza z powodu niskiej szkodliwosci spolecznej czynu.

Podobnie jest w Urt . Goscie zlapani na tym ze BEZCZELNIE grali z OGC (logi) graja sobie na wszystkich serwerach i BEZCZELNIE smieja sie w twarz reszcie ucziwych graczy , dla mnie to jest rotfel , co tu duzo mowic, nastepni zlapani nie beda mieli tyle szczescia a ja postaram sie tego dopinowac D:

Efektem niekarania "przestepcow" internetowych (:> ) jest brak szacunku i brak strachu :>

Wniosek : bany, bany, bany i jeszcze raz bany =d

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 12:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez DARK_ANGEL
[...]Wniosek : bany, bany, bany i jeszcze raz bany =d

Toż właśnie ten wniosek jest równocześnie moim :>

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

no i gut.
p.s. cos testtowalem wlasnie z boardem i wielki LOL

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 16:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
no i gut.
p.s. cos testtowalem wlasnie z boardem i wielki LOL


test

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

po pierwszy kazdemu cziterowi uchodzi bezkarnie wszystko !!!
po drugie jesli zostanie złapany to co z tego ze dostanie bany na wiekszosc serverów jak i tak po paru tygodniach albo te bany i IP gdzies z nikną albo wyhdzie nowy server i bediz ei tak mogl grac sobie dalej ... no comment !!
cziter zawsze bedzie mogl sobei zagrac gdzies na polskim serverze wiec ni mu sie nei dzieje jak dostanie bany na 3 - 5 serverach , zmieni nick i bediz emogl dalej grac , tylko Admini beda widzieli jego IP i nikt wiecej ...

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-08-2003 22:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 21:20.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions