Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Jestescie chorzy !!! (coponiektorzy)
Cz wolisz grac ...
Ta ankieta została zakończona.
z PB ? 27 96.43%
bez PB 1 3.57%
W sumie: 28 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

Dramat, chyba zostane cheaterem.
Ilu w koncu zostalo tych calych cheaterow zlapanych? 5? jakos tak? Nawet Neverdie teraz czasami gra pod nickiem Iam2sexy4you....
Tandeta....
Nawet jakis koles bodajrze poltora miesiaca temu zostal zlapany na cheacie, teraz tlumaczy ze sobie testowal i takie tam bzdury, bana nikt nie dal.
Inna osoba twierdzi ze poleciala przez sterowniki...
Wymowek moze byc sto, ale uwazam ze ban powinien byc za kazde zlapanie, bo wymyslec wymowke zawsze mozna.
Problem jednak w tym ze wiekszosc serwerow do nas nie nalezy i mozemy sobie tylko tak buczec, admini zrobia co uwazaja za stosowne...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-08-2003 22:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: ..

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Dramat, chyba zostane cheaterem.
Ilu w koncu zostalo tych calych cheaterow zlapanych? 5? jakos tak? Nawet Neverdie teraz czasami gra pod nickiem Iam2sexy4you....



Iam2sexy4you to chyba nie jest ten mutant Never daj poniewaz koles (IP) jest z NIemiec , no chyba ze ten nendzny troll Neverdaj jest wlasnie z NIEmiec (popraw mnie jesli sie myle) , a tak w ogole to pod tym nickiem chyba kila roznych osob gralo =d albo mi sie zdaje =d

Jakby co mam IP i GUIDA :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 00:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Moge sie mylic.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-08-2003 04:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

heh ... i co da banowanie cheaterow z uapy?
nic ...
guida sobie zmienic mozna
coraz wiecej osob ma chello/neo gdzie masz dynamiczne ip
....
nie wiem jak sie ma uzywanie tego shitu do logow pb w sv_cheats.log
JESLI zeczywiscie to co tam pb zrzuca to sa ludzie z "czyms"
i game_integrity oraz pb_integrity to sa powazne bledy
to jedynym wyjsciem jest autoban dla kazdego lola ktory wyladuje w sv_cheats
problemw tym ze pb tego nie potrafi albo ja nie wiem jak ...
pozdrawiam i zycze powodzenia w walkach :/

ps.
jak ktos znajdzie sposob, albo bedzie w stanie napisac scrypcik ktory sobie radosnie sprawdza sv_cheats i kazde nowe ip dodaje do host-deny na firewallu to bylbym wdzieczny

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2003 11:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
nie wiem jak sie ma uzywanie tego shitu do logow pb w sv_cheats.log
JESLI zeczywiscie to co tam pb zrzuca to sa ludzie z "czyms"
i game_integrity oraz pb_integrity to sa powazne bledy
to jedynym wyjsciem jest autoban dla kazdego lola ktory wyladuje w sv_cheats
problemw tym ze pb tego nie potrafi albo ja nie wiem jak ...
pozdrawiam i zycze powodzenia w walkach :/




Ale banowanie za te bledy integrity (co prawda powazne bledy) to juz moim zdaniem lekka przesada =d

Jest natomiast taka jedna ciekawa komenda ktora sprawia ze serwer ma "oko" na ludzi z bledami game_integrity oraz pb_integrity ,ktore w wielu przypadkach moga oznaczac ze ktos majstyrowal przy pb

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-09-2003 18:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

darkieee?
mozesz cos blizej?
bo ja slepa oferma jestem i nie widze nic takiego :F

dzieki
pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2003 17:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
darkieee?
mozesz cos blizej?
bo ja slepa oferma jestem i nie widze nic takiego :F

dzieki
pozdrawiam



Chodzilo mi o to drogi ofermo :

PB_SV_IPGuard [IP Address]
The PunkBuster Server automatically adds suspicious IP Addresses to the IP Guard list when players join with a non-functioning PunkBuster client; Players joining from a guarded IP with an old version of PunkBuster are removed from the server; The PB_SV_IPGuard command allows admins to add their own suspicious IP Addresses to the list

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-09-2003 22:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bel
sYnth/C4



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: 19-300

Even Balance Inc. is inviting Enemy Territory server administrators to help them test their PB Minimum GUID Age feature. Here are the details:

We are ready to begin testing the Minimum GUID Age feature of PunkBuster for Enemy Territory. This will allow admins to require players to have had a GUID for a certain number of days before being allowed to join their server(s) ... sort of like an advanced server type of thing.

If you run one or more ET servers with PB enabled, please email us at [email protected] and express your interest in helping pre-test this feature.

czyli nie wejdziesz na wygenerowanym "przed chwila" guidzie

Pauli zglos sie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-09-2003 00:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bel Znajdź więcej post'ów przez  bel Dodaj bel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez bel
[...]
czyli nie wejdziesz na wygenerowanym "przed chwila" guidzie
[...]


Hmmm czegoś nie zaqmalem - guid jest robiony na podstawie seriala nie?
No a jak tak - to Ennemy Terrytory jest bez żadnego seriala.... więc jak oni to chcą testować...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-09-2003 08:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

no wlasnie tam jest tak ze on ci guida jakos od czapy generuje bazujac na ... ch*** wie czym :/
banujesz guida, koles sobie wycina plik i po chwili ma nowego
albo reinstaluje et i to samo
ALE, ta opcja jest calkiem mila ....
ustawiasz ze guid ma byc powiedzmy miesieczny (od miesiaca na nim grasz) a jak masz reinstalke to sie starasz zeby plik zachowac :>
i swiety spokoj
jeszcze poprosze o mozliwosc robienia listy guidow DOZWOLONYCH czyli takich ktore moga wejsc na server, kazdy spoza listy wypada ...
i juz mamy l33t server bez chiterow i innego shitu
sama radosc

pozdrawiam

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2003 17:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez oferma
no wlasnie tam jest tak ze on ci guida jakos od czapy generuje bazujac na ... ch*** wie czym :/
banujesz guida, koles sobie wycina plik i po chwili ma nowego
albo reinstaluje et i to samo
ALE, ta opcja jest calkiem mila ...


aaa no to brawwwwoooo!!! To ja jestem za !!!

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-09-2003 19:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DooMEL
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Kraków/Tuchów

Arrow taa

pomarzyc zawsze mozna :>

__________________
Przeciwnikow zabijaj bez ostrzezenia, z duzej odleglosci, strzalem w plecy,
o honor dbaj wsrod przyjaciol.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-09-2003 19:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DooMEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DooMEL Znajdź więcej post'ów przez  DooMEL Dodaj DooMEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DooMEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

Ok, jestem cheaterem, zostalem zlapany, wiec przestawiam date w systemie na miesiac wstecz, zmieniam guida, wracam z data do aktualnej i odpalam gre.
System ten musialby miec jakies logowanie uzycia guidow, bo na lokalu taka data jest malo wiarygodna. Sprawa nie jest taka prosta.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2003 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oferma
TheFartIsStrongWithThis1



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: WaWa

yyy
nie w te strone animek
za kazdym razem jak podpinasz sie do servera idzie zapytanie do pbauthhority.evenbalance.com czy cos takiego
to TAM zapisuja, jak dlugo masz danego guida
i dlatego tez sa czasem zonki ze wejsc na server nie mozna jak ci pada lacze na swiat ....

__________________
"Niech CO Krwawy Hegemon?!"
Paulinus/AEonFlux aka zboojcesh Oferma =]
C4 clan n00b member :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-09-2003 18:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oferma Kliknij tutaj by wysłać e-maila do oferma Znajdź więcej post'ów przez  oferma Dodaj oferma do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oferma prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: ...

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Ok, jestem cheaterem, zostalem zlapany, wiec przestawiam date w systemie na miesiac wstecz, zmieniam guida, wracam z data do aktualnej i odpalam gre.
System ten musialby miec jakies logowanie uzycia guidow, bo na lokalu taka data jest malo wiarygodna. Sprawa nie jest taka prosta.


nie bój nie bój - to nie tak siem robi takie zabezpieczenia :> (mam nadzieje )
zalogowanie sie z nowym guidem zostaje zapisane na serwerze i tam sie zaczyna odlicznako :> tak jak oferma napisał... tacy durni zeby bazowac na dacie klienta to oni nie som

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-09-2003 20:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gniazdo
Gołe Baby



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Łorsoł Siti

PAIN

Animatek ale przytyłeś

__________________
To fajnie być Larvą

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-09-2003 07:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gniazdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do gniazdo Znajdź więcej post'ów przez  gniazdo Dodaj gniazdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gniazdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 17:24.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions