Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Powiekszenie sceny UrT
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation Powiekszenie sceny UrT

Przegladając board z nudow znalazlem ciekawy artukul F4+4La

CZe,
Otóż wpadlo mi do głowy że mozna napisać artykuły do gazet komputerowych o UT. Chodzi mi o cały gotowy artykuł zapoznawczy, w którym były by również strony skad ściagnąc UT i z serv polskimi.
Jest tylko jeden problem ktoś musi sie wysilic i taki artykuł napisać a potem rozesłać na skrzynki emailowe. Ja niestety nie mam talentu do pisania a więc pytanie jest do was czy ktos sie poswieci dla sprawy ?


MOZNA BYŁO BY TO POWTÓRZYĆ

Artykuly na roznych stronach takich jak www.q3arena.wp.pl www.gry.wp.pl albo cos takiego

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 15:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

ee http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=11351 czytaj ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 15:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

s:x

lol -_-'

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 16:04
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Talking ?

quote:
Napisane oryginalnie przez GruBk4
ee http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=11351 czytaj ...


Dlaczego akurat tu ten link?

Bo to nie glupi pomysl (chodzi o moj temat) ;D

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

nie glupi pomysl boshe shatter , widac ze przeglądasz tematy które kcesz zaglądaj do wszystkich bodajrze w temacie " sponsoring w polsce " już od dawna piszą o tym o czym ty napisales dziś...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 23:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Exclamation ble ble ble

To mogl chociarz powiedziec o co chodzi bo jak zobaczylem temat Sponsoring .... to przeczytalem kilka postow i wylaczylem

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Talking ekhm ...

shatter duzo ludzi sie nagadalo i gadac bedzie lecz nikt nic w praktyce nie zrobi, nie napisze ;/ a ja powiekszylem scene !! o 2 osoby <n4sTi_r0x> wczoraj zrobilem UrT qmplom z sieci narazie 2 ale to chyba sie zmieni

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-11-2003 19:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: ekhm ...

quote:
Napisane oryginalnie przez n@sTi
shatter duzo ludzi sie nagadalo i gadac bedzie lecz nikt nic w praktyce nie zrobi, nie napisze ;/ a ja powiekszylem scene !! o 2 osoby <n4sTi_r0x> wczoraj zrobilem UrT qmplom z sieci narazie 2 ale to chyba sie zmieni


Zrobic to mozesz loda a nie UrT Mam pomysl tez-moja wypowiedz z przed kilq dni: Mozliwoscia powiekszenia sceny jest pojscie do najblizszych kilku osiedlowych kafejek i pokazanie tej gry wszystkim. U mnie to zadzialalo, ale ostatnio zamknieto kafejke z powodu nie wiadomego (ale napewno nie z powodu z byt malej ilosci osob grajacych). Gdy zaistalowalem na kompach UrT to frekwencja w kafejce sie zwiekszyla kilka krotnie

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 14:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: ekhm ...

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
Zrobic to mozesz loda a nie UrT Mam pomysl tez-moja wypowiedz z przed kilq dni: Mozliwoscia powiekszenia sceny jest pojscie do najblizszych kilku osiedlowych kafejek i pokazanie tej gry wszystkim. U mnie to zadzialalo, ale ostatnio zamknieto kafejke z powodu nie wiadomego (ale napewno nie z powodu z byt malej ilosci osob grajacych). Gdy zaistalowalem na kompach UrT to frekwencja w kafejce sie zwiekszyla kilka krotnie



kafejka musi czasem na siebie też zarobić
smutne, ale jakoś tak jest ten świat urządzony.
być może przyszło im spłacić sprzęt?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-11-2003 21:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Re: ekhm ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
kafejka musi czasem na siebie też zarobić
smutne, ale jakoś tak jest ten świat urządzony.
być może przyszło im spłacić sprzęt?



Chodza pogloski ze facetowi odechcialo sie prowadzic kafejke

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-11-2003 13:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Re: Re: ekhm ...

quote:
Napisane oryginalnie przez Sh4tter
Chodza pogloski ze facetowi odechcialo sie prowadzic kafejke



przestało mu się chcieć zarabiać? raczej nie.
przestało mu się chcieć dokładać do interesu? raczej tak.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-11-2003 11:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: Re: Re: ekhm ...

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
przestało mu się chcieć zarabiać? raczej nie.
przestało mu się chcieć dokładać do interesu? raczej tak.


ech papuga ty realisto... Ja ci powiem tak:
jest sprawa jasna ze serwer gry sam z siebie nie przynosi żadnego zysku. ŻADNEGO!.
jest równie jasne że jedynym typem firmy jaki by chciał używać serwera gier do celów zwiększenia obrotów moze byc tylko firma dostarczajaca lacza internetowe... Jest też pewne że nikt nie będzie chcial kupować wieloprocesorowych maszyn aby stawiac na tym potem pare gier....
Efekt jest taki że na słabym sprzęcie i słabym łączu stawia się serwerki do gier ktore wymagają naprawde dużo mocy obliczeniowej - i nie przesadze chyba jak powiem ze momentami ciulnet jest przeladowany ze ledwo zipie...

Tylko co z tego... ano to że póki firmy w polsce sie nie wzbogaca na tyle zeby kupno dedykowanego serwera nie bylo dla nich zabójcze, serwery w polsce będa sie pojawiac i znikac, a grac sie bedzie dalo tylko na zagranicznych... smutne...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-12-2003 13:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekhm ...

(...) serwer gry sam z siebie nie przynosi żadnego zysku. ŻADNEGO! (...)

a wlasnie ze nie !!!
serwer gier przynosi zyski, moze nie bezposrednia, ale jest jednym z ogniw (moze nawet dosyc waznym) ktory je generuje

quote:
(... )Jest też pewne że nikt nie będzie chcial kupować wieloprocesorowych maszyn aby stawiac na tym potem pare gier (...)


dam ci przykład -> http://dgames.tkdami.net/modules.ph...wpage&pid=1

quote:
(...) serwery w polsce będa sie pojawiac i znikac, a grac sie bedzie dalo tylko na zagranicznych... smutne...


jeśli gra nie ma "popytu" to nikt nie bedzie trzymał serwera jeśli gra na nim cztery osoby od czasu do czasu
-- serwer ma przynosic zyski i ... (tu jest podstawowe zadanie lokalnego serwera gier)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 00:35
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ekhm ...

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator

jeśli gra nie ma "popytu" to nikt nie bedzie trzymał serwera jeśli gra na nim cztery osoby od czasu do czasu
-- serwer ma przynosic zyski i ... (tu jest podstawowe zadanie lokalnego serwera gier)


No ja to pisałem w kontekście UrT. Nie ma popytu i nikt nie będzie w tę grę w polsce inwestować...
Ja nie widzę niestety przyszłości... zwłaszcza gdy okazuje się że na zagranicznych serwerach ping jest mniejszy a ilość PL również bliska zeru czego o polskich serwerach nie można powiedziec...
Chodzi mi o to że jest to reakcja łańcuchowa:
1. Jest sobie serwer - ładny ping ludzie się biją żeby na nim grac klanówki. (nie wspominam o tym że grają normalnie też)
2. Sra sie cos na sieci/serwerze - ludzie ida gdzie indziej.
3. Firma stwierdza że nikt na serwerze nie gra i go likwiduje...

Taka jest właśnie historia daminetowych dwóch serwerów (z trzech został tylko jeden) przy czym faktem jest ze ostatnio się poprawiło coś z daminetem... i ciulnet też się zrobił grywalny... więc może jednak...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 09:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

:)

chcę postawić nową maszynkę... niedaleko coolenta. 2 rzędy szaf obok
nie wiem jeszcze jaki sprzęcior by to był, ale sporób podłączenia byłby identyczny: radiolinia 70mbits, dedykowana odnóżka od routera ATMowego 7200. lagów by więc raczej nie było. ponieważ jednak musze wywalić na to sprzęcior, narazić się (komu trzeba) i przypodobac (komu trzeba0 w firmie - nie umiem powiedzieć jak prędko to zrobię. na razie mi to łazi po głowie.

być może sprzęt byłby ten po killu, tzn PII333 256ram. sprawdziłem, że do 16 graczy jest spoko (ale to w 2.4 nie wiem jak 3.1 będzie) o ile maszyna nie robi nic innego (np. serwowanie 'filmów')

a być może cos nowego kupię, po styczniowej wypłacie

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-12-2003 16:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

ja tylko powiem tak: w jaki wy sposób chcecie powiekszać scene jak kilku takich chwastów jak czax, z powodu tylko takiego ze IM się przestalo chcieć grać zniechcecają każdego kto zapyta na #urbanterror.pl o nasz mod.
Byłem świadkiem rozmowy pomiedzy jakimś nowym a czax'em który jasno i wyraźnie dawał mu do zrozumienia że w urt nie ma co grac bo w to juz nikt nie gra....
Dobrze że znalazł się jeden sprawiedliwy (LuZnY) ktory gostkowi pomogł ściagnac pliki i poinstalowac co trzeba...
Taka rada dla reszty:
Jesli was juz UrT nie bawi - to odejdźcie w ciszy i spokoju i nie psujcie innym zabawy!!!!

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
ja tylko powiem tak: w jaki wy sposób chcecie powiekszać scene jak kilku takich chwastów jak czax, z powodu tylko takiego ze IM się przestalo chcieć grać zniechcecają każdego kto zapyta na #urbanterror.pl o nasz mod.
Byłem świadkiem rozmowy pomiedzy jakimś nowym a czax'em który jasno i wyraźnie dawał mu do zrozumienia że w urt nie ma co grac bo w to juz nikt nie gra....
Dobrze że znalazł się jeden sprawiedliwy (LuZnY) ktory gostkowi pomogł ściagnac pliki i poinstalowac co trzeba...
Taka rada dla reszty:
Jesli was juz UrT nie bawi - to odejdźcie w ciszy i spokoju i nie psujcie innym zabawy!!!!


ta bylem swiadkiem tej rozmowy !!! koles zwatpil wogole w UrT !! a czax to czarnuch i tak ... dobrze ze tak ja i ever bylismy to mu mowilismy zeby go nie sluchal ... przez takich jak on wlasnie scena pada !! bo on nie gra to juz inni nie moga zaczac !! btw. powiedzial ze sa na scenie tylko 3 klany a tamten koles to lyknal !!

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 20:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Po pierwsze to mowilem mu prawde (netcode, scena sie kurczy, mod umiera) a po drugie to n4sti uwazj sobie :o Wroclaw jest ok 200 km od Poznania a we Wrocku znam jeszcze kilka osob wiec sobie nie pozwalaj dziecko, co do 4evera to jesli ja jestem chwast to ty ***** wez sie schowaj pod stol, gram dluzej niz ty w ta gre i wiecej osob do niej przekonalem wiec przestan *******ic takie farmazony, ajt?

p.s. wy nadal wiezycie ze ***** urt przetrwa?:O

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 22:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ucho-oko-itd
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
Po pierwsze to mowilem mu prawde (netcode, scena sie kurczy, mod umiera) a po drugie to n4sti uwazj sobie :o Wroclaw jest ok 200 km od Poznania a we Wrocku znam jeszcze kilka osob wiec sobie nie pozwalaj dziecko, co do 4evera to jesli ja jestem chwast to ty ***** wez sie schowaj pod stol, gram dluzej niz ty w ta gre i wiecej osob do niej przekonalem wiec przestan *******ic takie farmazony, ajt?

p.s. wy nadal wiezycie ze ***** urt przetrwa?:O

nie sluchajcie czaxa jest glupi, chociaz sie z nim zagadzam

__________________
SG is the best!!!!hmmm

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 22:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ucho-oko-itd Znajdź więcej post'ów przez  ucho-oko-itd Dodaj ucho-oko-itd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ucho-oko-itd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Makrel
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Lublin

Cwele ...

__________________
Ogólnie ryby i dzieci głosu nie mają

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-12-2003 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Makrel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Makrel Znajdź więcej post'ów przez  Makrel Dodaj Makrel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Makrel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez ucho-oko-itd
nie sluchajcie czaxa jest glupi, chociaz sie z nim zagadzam

Jesli myslicie tak jak czax to po prostu po cichu sie od tego moda O_D_P_I_E_R_D_O_L_C_I_E!!!! I to ze jeden albo drugi gra dluzej ode mnie... co to jest za smieszny argument.. czy to daje wam prawo do zniechecania tych co jeszcze mieli by ewentualnie ochote??

Na drzewo egoistyczne skurwiele!!

a co do ciebie czax... dziecko... nie wysylaj na te liste grozb pod adresem graczy... Bo się osmieszasz

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Edytowane przez forever dnia 06-12-2003 o godz. 20:40

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 05:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

buAhAhAhAhA

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
n4sti uwazj sobie :o Wroclaw jest ok 200 km od Poznania a we Wrocku znam jeszcze kilka osob wiec sobie nie pozwalaj dziecko,

buahahahahahahaahhahahahaha czax zapraszam !! to sie boje czax wiesz naprawde !!! hmmmm z deka mam wiecej znajomych i to takich malo przyjemnych dla kogos kogo nie znaja - niestety mieszkam w takiej dzielnicy ... jakbys mial wieszka ekipke to moge kadre fighterow zaprosic - oni tez sie skusza ... wiec czax wez mnie nie strasz bo jestes poprostu smieszny !! jak to ever dobrze okreslij jesli cie juz ten mod nie interesuje to nie siedz na ircu i nie P i e r d o l glupot !! a w ten mod zaczalem grac wczesniej niz ty !!

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-12-2003 08:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

morda szczeniaku bo sie jeszcze przwiniesz :O
p.s. miesiac emu twoj brat byl mistrzem kick-boxingu a teraz komus kit wciskales ze jest mistrzem ju-jitsu :O

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 01:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Talking LOL

czego ? nawet nie wiem co to jest lolq ... wiem ze to jakas sztuka walki czy cos ... morda szczeniaq bo nasrasz w majty i zadnym mistrzem nie jest poprostu juz sporo to trenuje

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 08:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

spokuj bo zbanuje pol board'a zaraz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 09:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

n@sti lol wykryłes ze są osoby po twojej stronie to sie taki mądry i silny w gębie zrobiłes ... :O

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
p4t3ex.pl
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lol -_-

jeee , nasti ;p tez mnie starszyłes ;p ale jak to czax powiedzał to on wtedy walczył w ju-jitsu =P a nie w jakies inne gowno *** z tym ze mam ten jeden albo 2 lata więcej od ciebie ale nie jestem tak negatywnie *********** jak ty :Q wes sie dzidzuś opanuj i possa*** psu z cyca ;q odjebcie sie od czaxa robi co kce *****!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-12-2003 23:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n@sTi
Veni Vidi Vici



Zarejestrowany: Jun 2003
Lokalizacja: WrOck

Thumbs down chupa-chups :D:D

bosh pat lepiej podlizac sie juz nie mogles ... Teraz napewno czax cie bardziej lubi ... LOL a mi i tak to zwisa juz bo w UrT gram raz na miesiac Inactiv jestem sobie

__________________
cArpe FrAgZz
#GG: 5930820
#e-mail: [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2003 16:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n@sTi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n@sTi Znajdź więcej post'ów przez  n@sTi Dodaj n@sTi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n@sTi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

nasti i to jest jedyna rzecz ktorą w tobie lubie ... "grasz raz na miesiąc " i za to ci dziekuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-12-2003 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:18.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions