Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Jedi Knight > co do zasad turnieju...
czy podoba ci sie regulamin ligi?
You do not have permission to vote on this poll.
TAK 5 26.32%
NIE 14 73.68%
W sumie: 19 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
hG@davis
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Toruń.

jo jo

Przestancie wkoncu. FA odpusccie sobie. Grajcie na wlasnych zasadach z botami. Mam nadzieje ze dolny zamknie lige a wtedy sami zaczniecie moze cos robic zamiast siedziec na dupie i gadac co jest nie tak. Dla mnie nie ma sensu sie starac dla pajacow ktorzy tylko nazekac potrafia ;/ dolny odpusc sobie to wszystko, zamknij lige, zmien pass na server. Znajda sobie moze kogos innego do nazekania. Powiedzialem co uwazam. Pa

__________________
http://www.jedi-con.com
http://dejfis.blog.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil hG@davis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do hG@davis Znajdź więcej post'ów przez  hG@davis Dodaj hG@davis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać hG@davis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarthKaeen|FA|
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: warszawa

dejfis...pajac to moze do ciebie sie codziennie rano do lustra usmiecha...SUCMA

a co do regulaminu i mastah dolnego ktory jest tak zajebisty i w ogole łaskawie nam daje lige patrz na wyniki ankiety czy regulamin jest dobry i siadafakap bo liczby mówia same za siebie...a mówią SUCMA dla ligi i regulaminu imć pana Dolnego...

a co do FA - odjeb sie od FA...ja na zaden klan nie jade,wyrazam tu osobistą opinię a nie klanową i tak samo robi Heloo wiec SUCMA bo FA nie ma tu nic do rzeczy...

__________________
OLD SKULL HARDCORE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 21:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarthKaeen|FA| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarthKaeen|FA| Znajdź więcej post'ów przez  DarthKaeen|FA| Dodaj DarthKaeen|FA| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarthKaeen|FA| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bici
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Heh jak ja tej wiary nie rozumiem...
FA lolki, ktore nigdy w zyciu ze mna, ani z nikim z klanu nie wygraly masta***a na forum w0w
Ja bym baaaaaaardzo prosil o wasz mastahowy regulamin, a najlepiej o cala lige. Wy jestescie doskonali w koncu. Nie mowcie, ze was to przerasta ?
Z niecierpliwoscia oczekuje na regulamin waszej roboty, ktory oczywiscie bedzie podany pod glosowanie kazdego idioty, ktory umie wejsc na forum. Nastepnie pewnie odrazu oddacie wladze w rece ludu i nie bedziecie mogli podejmowac zadnych samodzielnych decyzji, poniewaz jesli tak zrobicie zostaniecie uznani za dyktatorow, tyranow itp itd.
A no i nie mozna zapomniec o wspanialym serverze dla ligi postawionym na SDI, bedzie sie tam gralo z broniami i ze wszystkimi najbardziej nawet glupimi trickami

Napisalem jeszcze duzo w sumie, ale po ponownym przejrzeniu waszych postow zalamalem sie i stwierdzilem, ze nie bede strzepil sobie jezyka na jakis idiotow ;/

__________________
[CoN]*B1c1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-06-2002 23:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bici Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Bici Znajdź więcej post'ów przez  Bici Dodaj Bici do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bici prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Alex FC
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

No cóż ...ponieważ zostałem wywołany do tablicy jako "idiota który umie wejść na forum" i tak się głupio składa że zagłosowałem na NIE to wypada skrobnąć kilka słów. Dlaczego zagłosowałem na NIE ? Ponieważ wg mnie ktoś tu popełnia podstawowy błąd w myśleniu. Sam regulamin nie jest tragiczny, chociaż ograniczenie liczby rzutów mieczem uważam za nie fair ( co ciekawe ja sam praktycznie rzadko używam rzutu mieczem i to tylko przeciwko lamkom używającym DFA, więc dlaczego nie zabronić używania DFA ? ), ale nie podoba mi się sam sposób ustalenia go. Ludzie! Jak możecie rozpatrywać Ligę jak jakąś prywatną własność jednego człowieka lub klanu. Jeżeli takie przedsięwzięcie jak liga miedzyklanowa ma mieć sens to musi ono być wynikiem POROZUMIENIA między wszystkimi chcącymi wziąć w niej udział klanami ( zakonami, bractwami ) a zasady powiny być ustalone pomiędzy ich przedstawicielami. W przeciwnym wypadku zawsze będą istnieć tarcia i oskarżenia o tyranię.
I jesze słówko dla tych co klimat SW to zwykłe p(censored)nie. Wroćcie do tych swoich Quake'ów, UT czy co tam jeszcze... i przestańcie psuc zabawę nam, fanom Star Wars. Wy macie mnóstwo FPP ( a traktujecie JK2 jako takie FPP "z czarami", widać tego przykłady na publicznych serwerach ), a my mamy tylko jedną taką grę na kilka lat jak dobrze pójdzie.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 08:27
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HELOOIFAI
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: gdzies

Zgadzam sie z Alexem

A co do lamy Biciego (***** ale ksywa) to sram na ciebie rzadką kupą...nie zasługujesz by prowadzić z tobą konwersację, fajfus jestes i tyle...

__________________
Max Hardcore Forever

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 12:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HELOOIFAI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HELOOIFAI Znajdź więcej post'ów przez  HELOOIFAI Dodaj HELOOIFAI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HELOOIFAI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DL|dolny
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: P-ń

Nie wiem czy wiecie ale wasz klan (FA) jest wysmiewany przez wszystkich lepszych graczy na scenie JO w Polsce. Grupa 14 latkow (z bodajze 2 wyjatkami) ktora mocna jest w gadaniu a w walce beznadziejna. Chcecie zmienic ta opinie? Moze sie z nami zmierzycie? he? Pewnie nie, lepiej zbluzgać.

__________________
http://seattle.cyberion.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DL|dolny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DL|dolny Znajdź więcej post'ów przez  DL|dolny Dodaj DL|dolny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DL|dolny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Bici
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

Thumbs down

quote:
Napisane oryginalnie przez HELOOIFAI
Zgadzam sie z Alexem

A co do lamy Biciego (***** ale ksywa) to sram na ciebie rzadką kupą...nie zasługujesz by prowadzić z tobą konwersację, fajfus jestes i tyle...



Heh lamy ^.^ Powiedzial osobnik, ktory nigdy w zyciu ze mna nie wygral (W sumie z klanu tylko Gonzo byl spoko reszta n/c)
Co do xywy, coz to samo mozna powiedziec o kazdej. Oczywiscie nie o twojej, poniewaz ona jest wyjebista ?
Dalsza czesc postu niestety ukazala twoje prawdziwe oblicze oraz ynteligencje ;/

__________________
[CoN]*B1c1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Bici Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Bici Znajdź więcej post'ów przez  Bici Dodaj Bici do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Bici prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarthKaeen|FA|
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: warszawa

... bici... ja cie nie obrazam to nie obrazaj mnie...
\po drugie - **** nauczcie sie czytac bo ja tu caly czas pisze ze wyrazam swoja osobista opinie a nie calego FA wiec od FA wara... co do zestawu Dolnego o 14 latkach - jak na razie to na tym forum pisze ja i Heloo a my raczej mamy troche wiecej latek i na pewno za duzo zeby w regulaminach robic siebie "mistrzem zakonu" buehehe

Bici co do serwka na SDI - jak bedziecie grali tylko CoN na jednym serwie to lepiej nie uzywajcie serwa 2 MB bo to strata kasy... na SDI bedzie taki sam ping na 4ech a tanszy abonament...ekonomiczniej,po co wydawac kase...

co do regulaminu i przerastania nas... - ja dałem propozycje - obgadac cały regulamin z kazdym z klanów i dojsc do kompromisu - zrobic delegatów klanu z ktorych kazdy przedstawia stanowisko swojego klaniku i uzgodnic cos razem,a nie - regulamin Dolnego,jego zasady,jego serw i dobrze...z takim regulaminem i ligą to se grajcie CoN vs CoN bo nie wiem czy ktos lubi grac z kims kto sam pod siebie robi zasady...

co do broni i "głupich tricków" ...chcesz grac bez tricków kup se gre thief - tam jest bardziej nastawiona na walke mieczami - bo w JK2 jak widze to autorzy dali bronie i moc a tryb saber only jako alternatywe,a na razie widze jak to kazdy uzywa tylko tego - zrozum,grajac z broniami nie odbierasz innym miecza,grajac na saber only odbierasz innym bronie...

Bici co do lam... mnie naprawde nie chodzi o to zeby z tobą wygrywac bo nie jest to swiadectwo twojej inteligencji ale refleksu... na forum wyraza sie swoje opinie i ich powaga i znaczenie naprawde nie zaleza od poziomu mocy i machania mieczem...ale skoro tak uwazasz to złóz wyrazy współczucia swojej mamie...ja wole myslec niz grac po 5 godzin dziennie zeby byc najlepszym... a co do gonza to jesli wydał ci sie dobry naprawde mile rozczarujesz sie naszym poziomem...ale nie o to chodzi,mam gdzies twoje poglądy na nasz klan,bo to nasz klan nie twój,zajmij sie swoim klanem i moze kiedys awansujesz na "vice mistrza zakonu ciemnych sith" i sie ciesz i w ogole moze ci mama nowe spodnie z tej okazji kupi... a co do xyw - naprawde Bici,to ze nie miałes na swoją pomysłu nie znaczy ze mozesz uzywac przeklenstw...

a tak jeszcze jedno do Dolnego...fajnie słyszec te twoje epitety ze FA to klan 14 latków itp itd (ja osobiscie mam 19 lat wiec Dolny ma problemy z czytaniem ale to inna sprawa) a ja jakos nigdzie nie widze po ile wy macie lat...jak sie wstydzicie wasza sprawa...z reszta naprawde nie potrzebuje wiedziec bo chocbyscie mieli po 20-30 i wyzej to jednak czytając wasze posty tracę wszelką nadzieje na inteligentną rozmowę...

wiek ma sie w głowie a nie w metryce... niestety,wam nawet najstarsza metryka nie pomoze w zyskaniu jakiejkolwiek powagi w oczach gosci tego forum....

__________________
OLD SKULL HARDCORE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 15:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarthKaeen|FA| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarthKaeen|FA| Znajdź więcej post'ów przez  DarthKaeen|FA| Dodaj DarthKaeen|FA| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarthKaeen|FA| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HELOOIFAI
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: gdzies

Jak wyżej pretensje kierujcie do konkretnych osób a nie do całego klanu, jeżeli was to przerasta to nie piszcie wcale.

__________________
Max Hardcore Forever

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 16:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HELOOIFAI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HELOOIFAI Znajdź więcej post'ów przez  HELOOIFAI Dodaj HELOOIFAI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HELOOIFAI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DL|dolny
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: P-ń

Ja nie powiem kto tu czytac nie umie (wspomnialem 2 wyjatki).
Ja sobie daje spokoj z tym forum bo naprawde : plakac mi sie chce kiedy slysze uwagi od kogos kto po 1 : nie umie grac w JK2, po 2 : nie ma pojecia o JK2 - zobacz sobie ile jest serverow Saber Only z dobrymi graczami a na ilu servach z bronia graja jacys lepsi kolesie. Tyle...
O waszej inteligencji sie nie bede wypowiadal - bo po prostu mnie smieszycie. Zreszta co tu mowic news z waszej strony najlepiej was charakteryzuje :

"Naraszcie! Szkoła może mnie cmoknąć w siurasa Huhuhuhuhu, wszystkie sprawdziany za mną i nareszcie trochę luzu. Co u nas nowego? A więc tak: Johnny odszedł z klanu (nawet nikogo o tym nie powiadamiając, no cóż trudno się mówi), a reszta wojowników zasnęła, bo ani widu ani słychu. Czasem spotkam Szwejmona na iPorcie i finito.....przymykam oczy na to ponieważ jeszcze się rok nie skończył i może poprawiają ocenki, a Kaeen ma shlaban na kompa przez brata (mimo iż pieknie zdał maturkę). Miejsce w klanie sie zwolniło i poszukujemy dobrego playera, łapcie mnie na iPorcie. Aajt kończe i ide (na pewno nie do szkoły) Huhuhuhuhuhuhu let de fors bi łit ju!"

www.forceassasins.prv.pl

Co do zasad ligi - gdybyscie umieli czytac wiedzielibyscie ze stworzona zostala rada ligi ktora ze mna bedzie podejmowac decyzje. Ciekawe ile bedziecie mieli jeszcze takich pseudointeligentnych monologach. SDI i gra na 4 osoby na niestalym servie - no rzeczywiscie lepsze to niz darmowe 2mbit na ktorych prawie zawsze ktos gra (czasem po 12-15 osob).

[Ta czesc posta zostala wycieta bo nie ma sensu sie wysilac dla ...]

__________________
http://seattle.cyberion.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DL|dolny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DL|dolny Znajdź więcej post'ów przez  DL|dolny Dodaj DL|dolny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DL|dolny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HELOOIFAI
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: gdzies

zmieniłem tego posta po przeczytaniu innego posta dolnego w temacie 1.03.......było tu pełno bluzg....nie wiem czemu zmieniłem, po prostu coś mnie naszło...

__________________
Max Hardcore Forever

Edytowane przez HELOOIFAI dnia 12-06-2002 o godz. 19:32

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HELOOIFAI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HELOOIFAI Znajdź więcej post'ów przez  HELOOIFAI Dodaj HELOOIFAI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HELOOIFAI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarthKaeen|FA|
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: warszawa

Dolny...najpiekniejsze jest to ze ja na nikogo nie bluzgnęłem pierwszy i jestem szykanowany...to wy mnie wyzywaliscie od pojebów itp tylko dlatego ze napisałem ze nie podoba mi sie regulamin...ba,zrobiłem nawet głosowanie z którego wynika ze nie tylko mnie sie nie podoba...myslalem ze widząc wyniki głosowania przeanalizujesz swoje postanowienia i stwierdzisz ze lepiej zapytac wszystkich o zdanie bo jak na razie wiekszasc twojemu regulaminowi mówi nie...

co do rady ligi...czemu jest tam tylko 5 osob i 2ch z nich to twoi ludzie?...z reszta dyskusja na ten temat jest gdzie indziej....


zaznaczmy to...nikogo nie obraziłem nie będąc przez niego samemu obrazonym,poczytaj posty i zobacz ze mam racje...po drugie...czepiasz sie mnie,a naprawde nie przystoi to w kulturalnej dyskusji...

co do naszej strony...
i komentarzy,naprawde nie zawsze jest czas na granie,heloo miał kilka zaliczen,ja mature i uwazam ze mało wazne jest,tym bardziej dla ciebie, to co piszemy na naszej stronie klanowej...

co do biciego i davisa - wez popatrz sobie na to co oni do mnie zaczeli pisac,jakimi epitetami mnie okreslaja(przekrecanie imion itp itd - naprawde chamstwo i prostactwo) - naprawde zastanów sie czy ci ludzie mieli prawo tak na mnie bluzgac...

jedziesz na mnie,zobacz pierwszy post - sugestie,pytania,opinie na temat regulaminu,wyniki ankiety które mówią same za siebie a wy zaczeliscie na mnie wyjezdzac z mordą i bluzgaliscie na mnie...
i ja niby dostaje bana na wasz serwer za to ze gracze CoN na mnie bluzgają bo uwazam twój regulamin ligi za niesłuszny...i nie tylko ja go za taki uwazam...????

przemysl to co mówie,przemysl czy naprawde rozsadnie postepujesz i oceniasz ludzi... FA nic ci nie nabruzdziło,ja bluzgałem tylo wtedy gdy ktos mnie obraził i ty uwazasz ze to ja lamie itp itd???? zastanow sie i prosze daj jakas odpowiedz na poziomie a nie "Darth Costam z FA to lama a jego klan ma bana na nasz serw..."

jesli są słowa krytyki,głosowanie które mówi ze cos jest nie tak to sie rozmawia,mysli i dyskutuje a nie bluzga na cały swiat i zamyka serwa dla samych siebie...

przemysl to i odpisz cos adekwatnego,bez bluzg,bez przykrosci...bo trzeba znalezc kompromis a nie hegemonię...

__________________
OLD SKULL HARDCORE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-06-2002 19:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarthKaeen|FA| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarthKaeen|FA| Znajdź więcej post'ów przez  DarthKaeen|FA| Dodaj DarthKaeen|FA| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarthKaeen|FA| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DL|dolny
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: P-ń

Rada ligi sklada sie aktualnie z przedstawicieli najwiekszych polskich klanow... na reszte nie chce mi sie odpowiadac bo padam przy klawiaturze... czyzby pokoj?

dolny,
pokoj,milosc,empatia

__________________
http://seattle.cyberion.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 00:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DL|dolny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DL|dolny Znajdź więcej post'ów przez  DL|dolny Dodaj DL|dolny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DL|dolny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HELOOIFAI
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: gdzies

Red face ufffffffff!

pokój......hmmmmmm ja cały czas siedze w pokoju.
Pozatym jeżeli was to nie zmęczyło to ratuluje kondycji....

__________________
Max Hardcore Forever

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HELOOIFAI Kliknij tutaj by wysłać e-maila do HELOOIFAI Znajdź więcej post'ów przez  HELOOIFAI Dodaj HELOOIFAI do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HELOOIFAI prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarthKaeen|FA|
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: warszawa

Dolny,odpowiedz na zarzuty,daj chocby przykład ze zbluzgałem kogos bez powodu albo ze głosowanie nie mówi jasno ze wiekszasc głosujacych(a głosują zapewne zainteresowani sprawą) jest przeciwko twojemu regulaminowi... ale jak widac tu i nie tylko,ty chcesz z tego robic ligę pisaną pod ciebie i CoN,na waszych zasadach,dla waszej przewagi...a liga tak nie wygląda...

__________________
OLD SKULL HARDCORE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 11:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarthKaeen|FA| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarthKaeen|FA| Znajdź więcej post'ów przez  DarthKaeen|FA| Dodaj DarthKaeen|FA| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarthKaeen|FA| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[LSC]MJ UFO
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

Rada?... Regulamin?...

Chetnie oddal bym glos ale sam osobiscie uwazam ze regulamin nie jest zly, ale ma tez swoje buraczki... A co do regulaminu to po to tworzy sie taka rade aby moc go pozniej zwryfikowac/usprawnic/poprawic (niepotrzebne skresic) !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [LSC]MJ UFO Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [LSC]MJ UFO Znajdź więcej post'ów przez  [LSC]MJ UFO Dodaj [LSC]MJ UFO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [LSC]MJ UFO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DL|dolny
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: P-ń

Przeczytaj najpierw posty na forum.jedi-con.com a pozniej miej pretensje lolq. Koncze dyskusje na tym forum.

__________________
http://seattle.cyberion.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DL|dolny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DL|dolny Znajdź więcej post'ów przez  DL|dolny Dodaj DL|dolny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DL|dolny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DL|dolny
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: P-ń

(poprzedni post kierowany do Darth smth z FA)
Nawet czytac nie potrafisz skoro w co 2 poscie pisze ,ze zasady sa nowe a ty ciagle to samo... heh ... zegnam.

__________________
http://seattle.cyberion.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 12:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DL|dolny Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DL|dolny Znajdź więcej post'ów przez  DL|dolny Dodaj DL|dolny do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DL|dolny prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarthKaeen|FA|
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: warszawa

krzyzyk na droge...

__________________
OLD SKULL HARDCORE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-06-2002 19:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarthKaeen|FA| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarthKaeen|FA| Znajdź więcej post'ów przez  DarthKaeen|FA| Dodaj DarthKaeen|FA| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarthKaeen|FA| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Igrok
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: kosmopolita

Ogolnie o lidze, zasadach i postepowaniu

Pozdrawiam wszystkich.

Zanim zaczne przynudzac chce zaznaczyc iż moim celem nie jest obrazanie lecz rzetelne przedstawienie sytuacji jaka zaistniala w Lidze JK2. Chce tez pogratulowac klanowi CoN rewelacyjnego layoutu strony, który pojawil się na dniach. Dobra, no to walimy:

Obserwuje „scene” JK2 i stwierdzam, ze się tu rozbrykalo stadko- kazdy napier###a na kazdego uzywajac infantylnych argumentow, nie prowadzacych do niczego. Oczywiście nie potepiam, ze komus się cos nie podoba i o tym mowi, ale napieprzac się z czyjejs xywy nie moze swiadczyc o erudycji (lekko mowiac). Dla tego tez z mojego poczucia misji chce zapobiec powstawaniu rys na funkcjonowaniu Ligi (nie chce aby mowili ze stworzylismy lige, która się rozpieprzyla przez wewnetrzne spory- na forum swiatowym wystarczajaco dalismy dupy <My Polacy> ). A wiec, wypisze teraz kilka burakow, dodam komentarz, kilka spostrzezen/faktow a wy to przemyslcie na spokojnie... bo do ***** nedzy Liga zdechnie a Nam (fanom SW-JK) pozostanie dual na szkopskim serwerz z pingiem 999,9.

1. Jak ktos na Ciebie najezdza to go zripostuj tak zeby go impotencja dopadla ale wara od klanu, bruzdzi Ci jeden koles a nie cal jego klan. Takim tokiem myslenia bedzie trzeba osrac fanow „Misia Koralgola” bo akurat gościu namietnie sledzi jego przygody.
2. To, ze ktos rewelacyjnie macha mieczem, to nie znaczy, ze ma monopol na prawde.
3. Pojawilo się kilka opinii w stylu- jak się nie zamkniecie to dolny zamknie lige, jak się nie uspokoicie to zamkne lige/zmienie haslo itd... Ludzie obudzcie sie Liga to nie dolny (choc dozo mu zawdziecza)- wystarczy 1 serwer, strone z zapisanym regulaminem może zrobic kazdy pajac (chocby w wrd’zie). Niech nikt tu l[ł]achy nie robi, Liga ma laczyc fanow a nie nimi manipulowac.
4. Ludzie zanim na kogos wleziecie to dobrze sprawdzcie zarówno swoje argumenty jak i problem sporny...:>>

Kilka slow do dolnego i CoN (autorow regulaminu):

Nie bojcie się, ze Rada karze wam grac na ich zasadach inne mecze niż team’ówki. Rozumiem, ze jedni wola piwo drugi zyto, ale to nie powod do nakazywania ludziom jak maja grac. Oczywiscie to wasz serwer i nikomu nic do niego, ale jeśli się zglasza serwer do ligi to nalezy isc na kompromis- wszystko ma swoje priorytety, niestety.
Natomiast jeżeli ktos sam (bez porozumienia z zainteresowanymi klanami) ustala regulamin, mapy (pomimo ze niektore- kick ass) i skiny to trudno tu nie być posadzonym o zapedy despotyczne. Dla tego tez proponuje przeczytanie ponizszych zdan i przeanalizowanie swojego postepowania.
Liga to klany a nie jej zalozyciel, prawa zadzace Liga ustala Rada Ligi, ktorej w sklad wchodza przdstawiciele klanow. Liga to nie serwery, choc admini (ew. ich przdstawiciele) powinni/mogą nalezec do Rady. Przewodniczacego Rady wybiera się na pewien okres, a robia to Ci, którzy wchodza w jej sklad. Jako, ze liga wiele zawdziecza CoN (chocby serwer- w PL’u mamy kilka na krzyz) przedstawicieli owego klanu moglo by być 2, ale to już nie moja sprawa tylko Rady (zkladajacej się z WSZYSTKICH przedstawicieli klanow rzecz jasna).

To tyle co mi się przypomina w tej chwili. Jezel komus się cos nie podoba to czekam na konstruktywna krytyke, ale uwaga na pkt.4:>>
To na razie...strzalka, pisal Igrok

__________________
I've felt the hate rise up in me...
Kneel down and clear the stone of leaves...
I wander out where you can't see...
Inside my shell, I wait and bleed...
---------------------------------
The Force my ally is.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 17:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Igrok Znajdź więcej post'ów przez  Igrok Dodaj Igrok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Igrok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarthKaeen|FA|
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: warszawa

Talking

a kto ty jestes?

__________________
OLD SKULL HARDCORE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-06-2002 17:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarthKaeen|FA| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarthKaeen|FA| Znajdź więcej post'ów przez  DarthKaeen|FA| Dodaj DarthKaeen|FA| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarthKaeen|FA| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Igrok
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: kosmopolita

- W zasadzie to nikt. Pytanie jest- czy mam racje? Tak przynajmniej mi sie zdaje???:I

__________________
I've felt the hate rise up in me...
Kneel down and clear the stone of leaves...
I wander out where you can't see...
Inside my shell, I wait and bleed...
---------------------------------
The Force my ally is.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-06-2002 09:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Igrok Znajdź więcej post'ów przez  Igrok Dodaj Igrok do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Igrok prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sphere
Zjem cie



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: The One And Only Awesome City Of Poznan.

Coz widze, ze tu sie jakies klotnie odbywaja ... nie wiem co to za lamki z tych fa, ale chetnie skopie was wszystkich ... przyjmuje wyzwania, jutro rano powinienem miec w koncu jk2 .
I nie przezywajcie biciego, bo bardzo przyjemnie sie z nim gra i jego popre a nie kogos o kim 1 raz slysze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-07-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sphere Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sphere Znajdź więcej post'ów przez  Sphere Dodaj Sphere do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sphere prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DarthKaeen|FA|
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: warszawa

Talking

post na czasie...mhaaaaaa

__________________
OLD SKULL HARDCORE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-07-2002 00:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DarthKaeen|FA| Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DarthKaeen|FA| Znajdź więcej post'ów przez  DarthKaeen|FA| Dodaj DarthKaeen|FA| do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DarthKaeen|FA| prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:44.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions