Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Wielkie problemy - prosze o pomoc!!!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
franc
Krzyzak from Thorn



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Toruń

Question Wielkie problemy - prosze o pomoc!!!

Witam all.
Po bardzo dlugiej nieobecnosci udalo mi sie i mam wszystko co potrzebne do grania Urt-a. Wszystko zainstalowane - q3, PB no i sam Urt.
Ale zaczely sie shody.
1. Sama gra chodzi tak, ze pozal sie boze. Rwie okrutnie, mam bardzo duze slajdswoy, pomimo, ze wyciagam cos kolo 100 fps-ow (spadaja do 50-60). Rwie tak ze nie da sie grac.
2. Jakies dziwactwa dzieje sie z sama gra. Zupelny brak ikonki z slr czy jak sie ta bron nazywa. Moge ja wybrac, ale zupelnie jej nie widze. Kazda inna tak - tak jakby brak bylo pliku z wygladem tej broni. Kolejna rzecz - wiem, ze wrocili i jest m4 do wyboru. Ale ja jej wogole nie mam. Nie mam takiej pozycji menu.

Wie ktos moze, co to moze byc??

Gra sie odpala, wszedzie wchodze - mam oryginalnego Czasami widze "wektory" - kolorwe linie "opisujace" postac. Dzieje sie to zarowno on-line jak i na localu. Efekt rwania samej gry jest ciagle ten sam.

Dodam, ze mam g 4 64 mb, wiec powinien dac rade.

Napiszcie prosze, co to moze byc.

XP prof. SP1, celek 2, ram 128 ddr 400 mhz (wiem, ze malo, ale np. CoD nie mialem takich problemow).

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-03-2004 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil franc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do franc Znajdź więcej post'ów przez  franc Dodaj franc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać franc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
disKret
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja: Nowy Tomyśl

Re: Wielkie problemy - prosze o pomoc!!!

Wygląda na znany już wcześniej problem z nowymi Detonatorami do NVIDI'i. Spróbuj zainstalować serie 44.x i zobacz jak będzie chodził, bo 50.x (o ile dobrze pamiętam) w całości rozwala UrT.

__________________
In nature, nothing is ever right. Therefore, if everything is going right ... something is wrong.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2004 08:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil disKret Znajdź więcej post'ów przez  disKret Dodaj disKret do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać disKret prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Wielkie problemy - prosze o pomoc!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez disKret
Wygląda na znany już wcześniej problem z nowymi Detonatorami do NVIDI'i. Spróbuj zainstalować serie 44.x i zobacz jak będzie chodził, bo 50.x (o ile dobrze pamiętam) w całości rozwala UrT.


moze jak nie ma m4 to to wersja 3.2?

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2004 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
franc
Krzyzak from Thorn



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: Toruń

Question dziwactw ciag dalszy

Dzieki za podpowiedz ze sterami - zobacze i przeinstaluje.

Co do samej wersji to tu kolejne dziwactwo.Zaczalem od wersji 3.0 - pelna mialem to dlaczego nie. Nastepnie zassalem 3.3 z jakiegos adresu podanego w newsach na urt.pl . Oczywiscie katalog q3ut3. Rozpakowalem do tego katalogu nowa wersje i nadpisalem co mialo sie nadpisac. Jakie jest moje zdziwnienie, gdy okazalo sie ze stawiajac serwer do pocwiczenia z botami zglasza mi sie "welcome to 3.0" gdy natomiast w zakladce modsy w q3 wybieram "urt 3.3". I jest to jedyna wersja, tym bardziej ze wpuszcza mnie na serwery z wersja 3.3 i wlaczonym pb. O co tu chodzi ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2004 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil franc Kliknij tutaj by wysłać e-maila do franc Znajdź więcej post'ów przez  franc Dodaj franc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać franc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: dziwactw ciag dalszy

quote:
Napisane oryginalnie przez franc
Dzieki za podpowiedz ze sterami - zobacze i przeinstaluje.

Co do samej wersji to tu kolejne dziwactwo.Zaczalem od wersji 3.0 - pelna mialem to dlaczego nie. Nastepnie zassalem 3.3 z jakiegos adresu podanego w newsach na urt.pl . Oczywiscie katalog q3ut3. Rozpakowalem do tego katalogu nowa wersje i nadpisalem co mialo sie nadpisac. Jakie jest moje zdziwnienie, gdy okazalo sie ze stawiajac serwer do pocwiczenia z botami zglasza mi sie "welcome to 3.0" gdy natomiast w zakladce modsy w q3 wybieram "urt 3.3". I jest to jedyna wersja, tym bardziej ze wpuszcza mnie na serwery z wersja 3.3 i wlaczonym pb. O co tu chodzi ??



Musisz sciagnac urt 3.3 co wazy z 700 mega chyba albo 3.0 (masz) 3,1 ; 3,2 ; 3.3 (masz)

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2004 17:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CoVBoY
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Wieden:-)

Problemy??

Witaj znow Franz to po 1

PO 2

Rwie prawdopodobnie punk buster a nie sama gra trzueba go po prostu reinstalowac

po 3

sciagnij pelna wersje 3.3 i zainstaluj od nowa bo odpala ci sie starsza wersja

__________________
CoVBoY
Kto nie maszeruje ten ginie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-03-2004 21:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CoVBoY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CoVBoY Znajdź więcej post'ów przez  CoVBoY Dodaj CoVBoY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CoVBoY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Krzysiek1
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2003
Lokalizacja:

Re: dziwactw ciag dalszy

quote:
Napisane oryginalnie przez franc
Dzieki za podpowiedz ze sterami - zobacze i przeinstaluje.

Co do samej wersji to tu kolejne dziwactwo.Zaczalem od wersji 3.0 - pelna mialem to dlaczego nie. Nastepnie zassalem 3.3 z jakiegos adresu podanego w newsach na urt.pl . Oczywiscie katalog q3ut3. Rozpakowalem do tego katalogu nowa wersje i nadpisalem co mialo sie nadpisac. Jakie jest moje zdziwnienie, gdy okazalo sie ze stawiajac serwer do pocwiczenia z botami zglasza mi sie "welcome to 3.0" gdy natomiast w zakladce modsy w q3 wybieram "urt 3.3". I jest to jedyna wersja, tym bardziej ze wpuszcza mnie na serwery z wersja 3.3 i wlaczonym pb. O co tu chodzi ??


franc otwierasz plik q3config.cfg i szukasz wpisu:
seta sv_JoinMessage "Welcome To Urban Terror 3.0"
i zmieniasz na:
seta sv_JoinMessage "Welcome To Urban Terror 3.3"
proste

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 02:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Krzysiek1 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Krzysiek1 Znajdź więcej post'ów przez  Krzysiek1 Dodaj Krzysiek1 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Krzysiek1 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sh4tter
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: dziwactw ciag dalszy

quote:
Napisane oryginalnie przez Krzysiek1
franc otwierasz plik q3config.cfg i szukasz wpisu:
seta sv_JoinMessage "Welcome To Urban Terror 3.0"
i zmieniasz na:
seta sv_JoinMessage "Welcome To Urban Terror 3.3"
proste



e????????
Zrób jak Covboy mowił

__________________
Shatter was here

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-03-2004 13:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sh4tter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Sh4tter Znajdź więcej post'ów przez  Sh4tter Dodaj Sh4tter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sh4tter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 13:45.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions