Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > My już dziękujemy za gre
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez VAV
Co do gry to każda takowa ma swoje zasady zarówno te pisane(regulamin) jak i nie pisane(fair play) i tylko ludzie stosujący te zasady mogą się nazywać GRACZAMI. Moim zdaniem pokazaliscie że nie jesteście graczami a "szczurkami" ścigajacymi się w jakimś dziwnym wyścigu chwytając sie wszelkich metod aby osiągnąć cel.


Ach... Słuszne słowa. Szkoda że dopiero teraz…

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
HaOs
TOTAL HAOS :D



Zarejestrowany: Apr 2004
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Re: My już dziękujemy za gre

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Ja to mówiłem już pół roku temu


co prawda to prawda

__________________
X...:::!!!||| Wszystko co ma początek ma tez koniec |||!!!:::...X

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil HaOs Znajdź więcej post'ów przez  HaOs Dodaj HaOs do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać HaOs prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Cokolwiek napisane oryginalnie przez tmat


Cześć Tomasz, zawsze zwietrzysz aferę

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 18:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Niestety nadeszła widać era TDM obliczonego na przetrwanie mapy w okopie z przewagą kilku punktów zamiast roztrzygania mapy w otwartej walce.



Ten styl gry (okopanie się w bazie) zapoczątkował dawno temu SLS w meczy z PFT. Wówczas to przegraliście i zwyciężył ofensywny styl PFT, ale fakt jest faktem że to wy zapoczątkowaliście ten defensywny styl.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 19:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Cześć Tomasz, zawsze zwietrzysz aferę


Witam, witam A taki mały Janusz Weiss ze mnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Ten styl gry (okopanie się w bazie) zapoczątkował dawno temu SLS w meczy z PFT. Wówczas to przegraliście i zwyciężył ofensywny styl PFT, ale fakt jest faktem że to wy zapoczątkowaliście ten defensywny styl.

A kiedy to było? Pewno gdzieś na jesień zeszłego roku?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
A kiedy to było? Pewno gdzieś na jesień zeszłego roku?


Nie pamiętam kiedy, ale pamiętam że było to na mapie Rampage i że przegraliście 3:1. Naprawdę bardzo nas zaskoczyliście wówczas tą taktyką i skutkiem tego zaskoczenia była przegrana mapa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 19:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Ach... Słuszne słowa. Szkoda że dopiero teraz…


Ehh widze ze zapomniałes o meczu PFT ( za Twoich czasów) z jakims klanem ( bodajże 3n) jak także zastosowaliscie taktyke ucieczki w góry ( chyba 5 snajperów) , czytałem komentarze na temat tego meczu. Pamięć zawodzi

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Nie pamiętam kiedy, ale pamiętam że było to na mapie Rampage i że przegraliście 3:1. Naprawdę bardzo nas zaskoczyliście wówczas tą taktyką i skutkiem tego zaskoczenia była przegrana mapa.

Aha, rzeczywiście pamiętam Jednakże pudło Tomku, to nie my to wymyśliliśmy ale klan SAS, który jakiś czas wcześniej też nas tak urządził na Rampage'u i też chyba zgarnął mapę albo i dwie. Ich więc się czepiaj
Zresztą nawet nie wiem czy piszesz o zabiciu się czy też o zakampowaniu w bazie? Ja nie pamiętam jak było.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 19:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Ehh widze ze zapomniałes o meczu PFT ( za Twoich czasów) z jakims klanem ( bodajże 3n) jak także zastosowaliscie taktyke ucieczki w góry ( chyba 5 snajperów) , czytałem komentarze na temat tego meczu. Pamięć zawodzi


Nie, wcale nie zawodzi. Pamiętam tamten mecz bardzo dokładnie. Uciekliśmy w góry na czwartej mapie meczu i było to na Mean Streeat B. Mecz był już przegrany (0:3) i był to nasz mały żarcik.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 19:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Aha, rzeczywiście pamiętam Jednakże pudło Tomku, to nie my to wymyśliliśmy ale klan SAS, który jakiś czas wcześniej też nas tak urządził na Rampage'u i też chyba zgarnął mapę albo i dwie. Ich więc się czepiaj
Zresztą nawet nie wiem czy piszesz o zabiciu się czy też o zakampowaniu w bazie? Ja nie pamiętam jak było.



Piszę o zakampowaniu w bazie (pisałem: okopanie się w bazie). O zabiciu się to słyszałem od Yogasa że robiliście tak w ClanBase po tym jak jeden z klanów zrobił to z Wami.
I nie czepiam się a jedynie informuję iż pierwszy raz z tą defensywną taktyką zetknąłem się w meczu z Wami (taka mała Grecja z Euro 2004 )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 19:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez dżery
Aha, rzeczywiście pamiętam Jednakże pudło Tomku, to nie my to wymyśliliśmy ale klan SAS, który jakiś czas wcześniej też nas tak urządził na Rampage'u i też chyba zgarnął mapę albo i dwie. Ich więc się czepiaj
Zresztą nawet nie wiem czy piszesz o zabiciu się czy też o zakampowaniu w bazie? Ja nie pamiętam jak było.


chyba sobie jaja robisz, u nas prawie nigdy nie było żadnej taktyki, a juz napewno sobie nie przypominam żebyśmy z Wami wygrali, nawet na trzeźwo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 20:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
chyba sobie jaja robisz, u nas prawie nigdy nie było żadnej taktyki, a juz napewno sobie nie przypominam żebyśmy z Wami wygrali, nawet na trzeźwo


Bylo bylo tez pamietam (chyba ), jesli sie nie myle to w ostatniej sekundzie udalo nam sie zremisowac i mapa byla chyba powtorzona, to byly emocje!!!! pozytywne.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 20:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Bylo bylo tez pamietam (chyba ), jesli sie nie myle to w ostatniej sekundzie udalo nam sie zremisowac i mapa byla chyba powtorzona, to byly emocje!!!! pozytywne.

to chyba była czwarta mapa bo ja już nic z niej nie pamiętam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 20:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
to chyba była czwarta mapa bo ja już nic z niej nie pamiętam


No ja tez, statystycznie piwo na mapke to na czwartej moze juz byc wesolo.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 20:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
nawet na trzeźwo


quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
to chyba była czwarta mapa bo ja już nic z niej nie pamiętam





A ktoś tu pisał że to ja dużo pije…

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
legolas
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Kwidzyn

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
Bylo bylo tez pamietam (chyba ), jesli sie nie myle to w ostatniej sekundzie udalo nam sie zremisowac i mapa byla chyba powtorzona, to byly emocje!!!! pozytywne.


Ludzie kiedy??? Nigdy takiej taktyki nie stosowaliśmy. Może mówisz o Galach. Zresztą co ja mówię, jakie taktyki. Jesteśmy chyba jedynym klanem biegającym po mapkach tu i tam
Zremisowaliśmy z SLS, a to dobre, chyba mnie w klanie nie było jeszcze. Chociaż miło jak ktoś tak mówi i rękę da sobie za to uciąć

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 23:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil legolas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do legolas Znajdź więcej post'ów przez  legolas Dodaj legolas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać legolas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

quote:
Napisane oryginalnie przez legolas
Ludzie kiedy??? Nigdy takiej taktyki nie stosowaliśmy. Może mówisz o Galach. Zresztą co ja mówię, jakie taktyki. Jesteśmy chyba jedynym klanem biegającym po mapkach tu i tam
Zremisowaliśmy z SLS, a to dobre, chyba mnie w klanie nie było jeszcze. Chociaż miło jak ktoś tak mówi i rękę da sobie za to uciąć



Rufus to chyba mówił o remisie w jednej mapce w meczu z PFT…
Jak to mówią: Umiejętność czytania nie jest gwarantem zrozumienia treści…

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-09-2004 23:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Wink

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Rufus to chyba mówił o remisie w jednej mapce w meczu z PFT…
Jak to mówią: Umiejętność czytania nie jest gwarantem zrozumienia treści…



He he

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 06:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ulwefa
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Mar 2004
Lokalizacja: Białystok

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Nasi przeciwnicy w PSBHD klan GAL za podobne rozegranie mapy otrzymał gratulacje!!! Wcale nie ukrywałem że tamten mecz z GALami mi się nie podobał. Napisałem otwarcie że gra mi się nie podobała i co? Mam założyć kolejny topic??? Panowie!
U nas poza tym na Rampage ( tym o którym wspominacie) grało do końca dwóch graczy. Dla przypomnienia DY Was kosił nożem u nas w armory.


Czy ty na pewno kolego dobrze się czujesz? To co zrobiliście na meczu z Pixcom i ten topic dowodzi, że albo cierpicie na przerost ambicji, albo boicie się chłosty szefa , nie wiem, czy dobrze pamiętasz tą mape z nami, ale myśmy się w bazie bronili, a dwóch harcowało na waszych pozycjach, wasi gracze po prostu włazili jak woły pod nasze lufy(sam na bazie wyjąłem 15-tu), poza tym mapa skończyła się przed czasem. Taktyki są różne, ale byłoby obrzydliwie, gdybyśmy schowali się w armory i podcięli sobie wzajemnie gardła. Więc uruchom szare komórki i sobie przypomnij, GALowie walili do was do końca mapy i dzięki waszej ofensywnej taktyce, było do kogo strzelać
Pozdro Panowie

__________________
"... i choć kroczę przez ciemną dolinę śmierci, złego się nie lękam..."... Bom gorszy sukinsyn od niego.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 07:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ulwefa Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ulwefa Znajdź więcej post'ów przez  ulwefa Dodaj ulwefa do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ulwefa prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kryglow-PL-
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Sep 2004
Lokalizacja:

Mam takie pytanko, czy nie mozna zastrzec w regulaminie ze wyjscie gracza poza okreslony teren(np. daleko w gory) oraz ze nie odradzanie sie gracza w okreslonym czasie (np. 30 sek) skutkuje walkowerem na danej mapce.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 08:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kryglow-PL- Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kryglow-PL- Znajdź więcej post'ów przez  kryglow-PL- Dodaj kryglow-PL- do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kryglow-PL- prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
dżery
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Nov 2003
Lokalizacja: Siedlce

quote:
Napisane oryginalnie przez kryglow-PL-
Mam takie pytanko, czy nie mozna zastrzec w regulaminie ze wyjscie gracza poza okreslony teren(np. daleko w gory) oraz ze nie odradzanie sie gracza w okreslonym czasie (np. 30 sek) skutkuje walkowerem na danej mapce.

To są bolączki TDM, będziemy grać w TKOTH to niech sobie wróg siedzi w bazie, w górach, czy się morduje; wtedy 10 minut i wygrana aktywniejszego zespołu.
A uciekanie w góry albo nie odradzanie się, nie określisz tutaj zasad podobnie jak przy baserape, zależy od widzimisię graczy. Poza tym w sporcie (jeśli mowa o walkowerach czy dyskwalifikacji) są kary nie tylko za ucieczkę (tu: w góry) ale także za pasywność (czyli tutaj na przykład nie odradzanie się albo też siedzenie w bazie i brak chęci do wyjścia )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil dżery Znajdź więcej post'ów przez  dżery Dodaj dżery do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać dżery prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

A oto jak powinna wyglądać PSBHD
regulamin powinien regulować jedynie ustawienia servera ,
reszta jest już wyjaśniona , jeden zostaje by złapac killsa, reszta drużyny stawia pustą butelkę po piwie na forward i w piz***** w pustynie, pola, lasy, góry, morza! potem osłania drogę odwrotu dla bohatera i 20 minut na fajeczke na balkonie
taki właśnie jest TDM liczy się tylko wynik
and funny game for all

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 09:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

Spokojnie, spokojnie nie wychwalajcie tak TKOTH i nie nazekajcie na TDM,bo i tak cos wyjdze w strefie,ze nie bedzie odpowiadac innym np. m203 pozyjemy, zobaczymy czuje ,ze bedzie jakas aferka .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 13:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
Rufus to chyba mówił o remisie w jednej mapce w meczu z PFT…
Jak to mówią: Umiejętność czytania nie jest gwarantem zrozumienia treści…



Doładnie jak mówisz, to było w meczu PFT vs SAS i gralismy defensywnie na Rampage. Pamietam jak dziś wynik 200:200 i to dzieki Fabiosowi, który akurat mnie trafił jako ostatniego.

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez ulwefa
Czy ty na pewno kolego dobrze się czujesz? To co zrobiliście na meczu z Pixcom i ten topic dowodzi, że albo cierpicie na przerost ambicji, albo boicie się chłosty szefa , nie wiem, czy dobrze pamiętasz tą mape z nami, ale myśmy się w bazie bronili, a dwóch harcowało na waszych pozycjach, wasi gracze po prostu włazili jak woły pod nasze lufy(sam na bazie wyjąłem 15-tu), poza tym mapa skończyła się przed czasem. Taktyki są różne, ale byłoby obrzydliwie, gdybyśmy schowali się w armory i podcięli sobie wzajemnie gardła. Więc uruchom szare komórki i sobie przypomnij, GALowie walili do was do końca mapy i dzięki waszej ofensywnej taktyce, było do kogo strzelać
Pozdro Panowie



Ale Ty masz problem, pozatym jestem ciekaw jak by wyglądał wynik meczu gdybysmy grali cały mecz, a nie jakieś przekładanie ostatniej mapy bo szanowni GALowie nie mieli składu. Postapilismy fair i wg mnie honorowo dając Wam szanse na rozegranie tej mapy w innym terminie. Więc Ty mi nie wyskakuj z jakimis je-banymi ambicjami bo szlag mnie trafia gdy czytam jakies rzygowiny gościa który obrusł w piórka. Podkreslałem nie raz że wygraliscie zasłużenie i nie wazne w jaki sposób ważne że skuteczny. Wspomniałem także że GDY WYROBILIŚCIE SOBIE PRZEWAGE PUNKTOWĄ TO PO MAPIE BIEGAŁŁY TYLKO DWIE OSOBY, nie napisałem że cały mecz grały tylko dwie i nie napisałem że sobie gardła podcieliście więc to Ty uruchom swoje szare komórki nalepiej waląc sie w ten zakuty łeb!!

__________________
hehehe

Edytowane przez Tomcat27 dnia 24-09-2004 o godz. 14:55

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rufus
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Gdańsk

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez Tomcat27
Doładnie jak mówisz, to było w meczu PFT vs SAS i gralismy defensywnie na Rampage. Pamietam jak dziś wynik 200:200 i to dzieki Fabiosowi, który akurat mnie trafił jako ostatniego.


A to byl Fabios!!! Dostanie medal. Ukrywal sie do tej pory.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rufus Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rufus Znajdź więcej post'ów przez  Rufus Dodaj Rufus do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rufus prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

quote:
Napisane oryginalnie przez Rufus
A to byl Fabios!!! Dostanie medal. Ukrywal sie do tej pory.


Jak co sa screeny do wgladu na stronie : http://sas.bhd.pl

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*|SLS|*K@pitano
Pan i Władca



Zarejestrowany: Oct 2003
Lokalizacja: Ciechanów City :D

quote:
Napisane oryginalnie przez ulwefa
Czy ty na pewno kolego dobrze się czujesz? To co zrobiliście na meczu z Pixcom i ten topic dowodzi, że albo cierpicie na przerost ambicji, albo boicie się chłosty szefa , nie wiem, czy dobrze pamiętasz tą mape z nami, ale myśmy się w bazie bronili, a dwóch harcowało na waszych pozycjach, wasi gracze po prostu włazili jak woły pod nasze lufy(sam na bazie wyjąłem 15-tu), poza tym mapa skończyła się przed czasem. Taktyki są różne, ale byłoby obrzydliwie, gdybyśmy schowali się w armory i podcięli sobie wzajemnie gardła. Więc uruchom szare komórki i sobie przypomnij, GALowie walili do was do końca mapy i dzięki waszej ofensywnej taktyce, było do kogo strzelać
Pozdro Panowie



Szef odszedł kilka tygodni temu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *|SLS|*K@pitano Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *|SLS|*K@pitano Znajdź więcej post'ów przez  *|SLS|*K@pitano Dodaj *|SLS|*K@pitano do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *|SLS|*K@pitano prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIZZY
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jul 2004
Lokalizacja: ATARI, KOMODOR

Powtórka

zwiazku z tym ze dokladnie wiem o co chodzi, powinna byc rozegrana powtorka danej mapy, i niech wygra lepsiejszy
SLS to ze odnoscie sukcesy w CB to nie znaczy ze i tutaj musicie za wszelka cene, nawet zeby sie znizyc to poziomu slabszych klanów. A o ile dobrze pamietam w CB nie ma morderstw, moze sie myle ale opieraliscie sie na tym ze inne klany sie morduja i leszcze niskim poziomem rozgrywki. A sami bierzecie z nich przyklad a dobrze kazdy wie ze w CB nie bylo takich przypdkowi niech mnie nikt nie poucza ze nie wiem co sie dzieje w tym calym cb. sa cheaterzy, noby i tak dalej ale nie ma lam ktore rzna sie w armory. wiem ze mnie teraz pojedziecie, wiec tylko na to czekam
Nie biezcie przykladow sprzed roku ze ktos wymyslil taktyke ofensywna bo to jest smieszne, jeszcze jeden zwala na dugiego ze to on wymyslil i zeby sie nie czepiac.

__________________
/\_/\
<| 00 |>- For killing born -
\ /\ /~
~PIG~

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-09-2004 21:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIZZY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIZZY Znajdź więcej post'ów przez  DIZZY Dodaj DIZZY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DIZZY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:17.    Strony (6): « 1 2 [3] 4 5 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions