Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > liga - wystartowala
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Re: Re: :D

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


gr8aj gratuluje wspanialego pomyslunku... chyba qr.wa mac na stronce napisalem o zebraniu i omowieniu ewentualnych skladow r3 do ligi nie? ale oczywiscie nikt nie przyszedl wiec odrazu wziales sie do roboty i zrobiles wlasny team... powodzenia.



gurias, nie denerwuj sie tak, ustalcie cos ... )) przeciez zklad mozna jeszcze zmienic !!

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-04-2002 23:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Gurias taa..... taa...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 06:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shd
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

yooo guri
chcesz to możesz do naszego
na rezerwe

__________________
Koniec z UT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 07:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shd Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shd Znajdź więcej post'ów przez  shd Dodaj shd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

ee shadow ..myslisz ze guri jest az tak dobry ?

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 08:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
shd
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja:

ja nic juz nie mysle ... kestem warzywem

__________________
Koniec z UT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil shd Kliknij tutaj by wysłać e-maila do shd Znajdź więcej post'ów przez  shd Dodaj shd do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać shd prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Ahhhh guri....

GuRiaS rozmawiałem z ottarem który jest CL r3 i powiedział mi że r3 się do tej ligi nie zapisze!!!posłuchałem się jego i zebrałem team bo chciałem w tej lidze zagrać....ottar grucha jagged w niej niebędą grali...a jak chcesz to możesz do nas jeszcze dołączyć...niegorączkuj się guri, wszystko mozliwe, tylko po prostu poprosze fragiego żeby ciebie dopisał do naszego sqadu i wszystko w porządkupogadajmy lepiej na gg

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 09:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Exclamation Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
GuRiaS rozmawiałem z ottarem który jest CL r3 i powiedział mi że r3 się do tej ligi nie zapisze!!!posłuchałem się jego i zebrałem team bo chciałem w tej lidze zagrać....ottar grucha jagged w niej niebędą grali...a jak chcesz to możesz do nas jeszcze dołączyć...niegorączkuj się guri, wszystko mozliwe, tylko po prostu poprosze fragiego żeby ciebie dopisał do naszego sqadu i wszystko w porządkupogadajmy lepiej na gg


po pierwsze: juz z ottarem gadalem, robta co chceta...
po drugie: jagged najprawdopodobniej zazgra ze mna, grucha i dukiem w lidze
po trzecie: mnie sie ten pomysl 4v4 tez juz zaczyna zbytnio niepodobac

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 14:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Re: Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


po pierwsze: juz z ottarem gadalem, robta co chceta...
po drugie: jagged najprawdopodobniej zazgra ze mna, grucha i dukiem w lidze
po trzecie: mnie sie ten pomysl 4v4 tez juz zaczyna zbytnio niepodobac



)) widze ze ktos sie obrazil, albo sam nie wiem co ...

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 15:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Question Mam Pytanko

Do kiedy można sie zapisywac do ligi ???

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 15:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruChA
ho ho headshot



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Afganistan, Kabul

Re: Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
po drugie: jagged najprawdopodobniej zazgra ze mna, grucha i dukiem w lidze


grucha najprawdopodobniej nie zagra z wami bo ma ping dochodzacy do 400

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 16:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruChA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruChA Znajdź więcej post'ów przez  GruChA Dodaj GruChA do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruChA prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: Re: Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez GruChA


grucha najprawdopodobniej nie zagra z wami bo ma ping dochodzacy do 400



witam drogiego kolege w klubie
a czy zechcialby pan zapisac sie do stowazyszenia 999 connection interupted ?

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 17:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Piotra5
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Talking :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Merlin


witam drogiego kolege w klubie
a czy zechcialby pan zapisac sie do stowazyszenia 999 connection interupted ?



Jesli mozna ja chetnie sie zapisze))) bo 999 do mnie rowniez zawiatalo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 17:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Piotra5 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Piotra5 Znajdź więcej post'ów przez  Piotra5 Dodaj Piotra5 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Piotra5 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fragi
pif paf ratatata



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Koźmin Wlkp (Dzika Wiocha)

Re: Mam Pytanko

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"
Do kiedy można sie zapisywac do ligi ???


najlepiej czytac www.liga-ut.prv.pl tam wszystko napisane, do 17.4.02r. mozna sie zapisywac

__________________
Truje, halucyjnuje, moc reprezentuje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fragi Kliknij tutaj by wysłać e-maila do fragi Znajdź więcej post'ów przez  fragi Dodaj fragi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fragi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
8lo0d
An+y*Chr1st



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Imperium Malinie

Re: :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Piotra5


Jesli mozna ja chetnie sie zapisze))) bo 999 do mnie rowniez zawiatalo


Ta ja też chętnie dołącze, nie mogę grać już od 4 dni w Ut bo na każdym servie mam pinga 800 - 9999 pff :/

__________________
~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-
Ches+3r [ 8lo0d ]
Death is close ... closer than you think ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 19:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 8lo0d Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 8lo0d Znajdź więcej post'ów przez  8lo0d Dodaj 8lo0d do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 8lo0d prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

=]

o ile mi wiadomo istniej juz klan pod nazwa connettion unterupted to moze zmienimy nazwe na ping 999

ja licze na papuge on mi zalatwi nowe lacze i bede lag free i wtedy wam pokaze sanki =]

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Re: Mam Pytanko

quote:
Napisane oryginalnie przez fragi


najlepiej czytac www.liga-ut.prv.pl tam wszystko napisane, do 17.4.02r. mozna sie zapisywac


oki thx fragi

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Angry heh

Ja to mam ping koło 50 ale non stop skacze w goore i tak mi sie kijowo gra ale kij z tym czego sie nie zrobi zeby zagrac w UT zobacz cie na mooj załocznik to jest z mooj scrieen z ostatniej gry "I jak tu można grac"

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Re: Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS


po pierwsze: juz z ottarem gadalem, robta co chceta...
po drugie: jagged najprawdopodobniej zazgra ze mna, grucha i dukiem w lidze
po trzecie: mnie sie ten pomysl 4v4 tez juz zaczyna zbytnio niepodobac



Tak czytam te twoje posty i doszedlem do wnisku ze zachowujesz sie czasami jak male dziecko, ktoremu sie zabawki popsuly!!!

A tak wogole to widze miedzy graczami awzietosc, ktorej przed liga jakos nie mozna bylo az tak zauwazyc!!! Klocicie sie kto ma byc z kim, zeby stworzyc jak najlepszy team, nie do pokonania, a przez to tylko klotnie wychodza!! A na stronach kazdego klanu w dziale rules widze napis: UT TO TYLKO GRA, DZIEKI NIEJ MAMY SIE DOBRZE BAWIC!!! (no albo troche zmodyfikowany,, zalezy od klanu), a tu nic z tego!!! Tak aby byc najlepszym, aby w najlepszym skladzie, aby wygrac, aby to , aby tamto!!! Ludzie to ma byc zabawa a nie jakies *******y ktore wyprawiacie!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 21:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking Re: Re: Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez fragi


)) widze ze ktos sie obrazil, albo sam nie wiem co ...



eee... nie rozumiem... nie obrazilem sie [jezeli chodzi to o mnie ] tylko myslalem ze nie ustalil [gr8aj] tego z ottarem alke juz wszystko wyjasnione

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-04-2002 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: Re: Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007


Tak czytam te twoje posty i doszedlem do wnisku ze zachowujesz sie czasami jak male dziecko, ktoremu sie zabawki popsuly!!!

A tak wogole to widze miedzy graczami awzietosc, ktorej przed liga jakos nie mozna bylo az tak zauwazyc!!! Klocicie sie kto ma byc z kim, zeby stworzyc jak najlepszy team, nie do pokonania, a przez to tylko klotnie wychodza!! A na stronach kazdego klanu w dziale rules widze napis: UT TO TYLKO GRA, DZIEKI NIEJ MAMY SIE DOBRZE BAWIC!!! (no albo troche zmodyfikowany,, zalezy od klanu), a tu nic z tego!!! Tak aby byc najlepszym, aby w najlepszym skladzie, aby wygrac, aby to , aby tamto!!! Ludzie to ma byc zabawa a nie jakies *******y ktore wyprawiacie!!!


No własnie czensto sie spotykam na servach ze ktos do mnie pisze ze jestesmy cioty ze to i tamto ze stronka jest hoojowa ze wogoole sie nie znamy na Ut. To jest wqrwiajace ale ja i tak olewam tych loodzi wali mnie to ze ktoś jest lebszy odemni i od mojego klanu ja gram w ut bo ta gra mi sie podoba i jeest fajna rozrywka (zabawa) a nie jakies..pierdoły

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 16:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Re: Re: Re: Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez Monar"bzn"

No własnie czensto sie spotykam na servach ze ktos do mnie pisze ze jestesmy cioty ze to i tamto ze stronka jest hoojowa ze wogoole sie nie znamy na Ut. To jest wqrwiajace ale ja i tak olewam tych loodzi wali mnie to ze ktoś jest lebszy odemni i od mojego klanu ja gram w ut bo ta gra mi sie podoba i jeest fajna rozrywka (zabawa) a nie jakies..pierdoły



Wiesz co monar, ajkos ostatnio nawet cie polubilem!!! Twoj klan byl na poczatku kiepski, nie mowie ze teraz jest swietny hehe, ale naprawde wroze BzN dluzsza przyszlosc niz innym szybko powstajacym klanom, bo zauwazylem ze monar jakos inaczej do UT podchodzi!!!! hehe

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kmb007
kmb007™ POWER



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: wawa?

Re: Re: Re: Re: Re: Ahhhh guri....

quote:
Napisane oryginalnie przez kmb007


Wiesz co monar, ajkos ostatnio nawet cie polubilem!!! Twoj klan byl na poczatku kiepski, nie mowie ze teraz jest swietny hehe, ale naprawde wroze BzN dluzsza przyszlosc niz innym szybko powstajacym klanom, bo zauwazylem ze monar jakos inaczej do UT podchodzi!!!! hehe



A zapomnialem doddac, zebys sie nie przejmowal, bo tacy ludzie ktorzy mowia ze slabsze klany sa hoo**** czy jakos tak ,ze cioty jestescie itd ,to wogole (nie mam slow teraz, bo nie chce przeklinac)!!!

__________________


Tak jak prosiliscie <®(((><™

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-04-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kmb007 Znajdź więcej post'ów przez  kmb007 Dodaj kmb007 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kmb007 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 07:34.    Strony (2): « 1 [2] Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions