Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Red Faction > Need Info - multi, konsola, ruchy etc.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

Need Info - multi, konsola, ruchy etc.

Poszukuje troszku informacji na temat gry bo jakis turniej ma byc, a cale UDT na PC Arena 2k3 dostalo m.in. ta gre :P

Moze mi ktos powiedziec jakie sa w grze zaawansowane ruchy ? Jakis odpowiednik dodgow, skiingu, strafejumpow ? Czy tylko latanie i celowanie ? :P

Moze jakis ladny poradnik odnosnie taktyk etc. ? Przydal by sie tez pozadny spis komend konsoli :P

Niestety na redfaction.fpp.pl nie ma kompletnie nic uzytecznego :P Przegladalem tez stronki jakis pl klanow i tez nedza - nic nie ma.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2003 00:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ICARIUM
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Koło

Tak się składa, że 3 miesiące grałem w Red Faction To był mój pierwszy fpp, w którego grałem po sieci. I byłem w to naprawdę dobry. Zdecydowanie lepszy niż w ut2k3

quote:
Poszukuje troszku informacji na temat gry bo jakis turniej ma byc

Masz na myśli ten turniej:

http://www.turniej2rf.prv.pl/ ?

quote:
Moze mi ktos powiedziec jakie sa w grze zaawansowane ruchy ? Jakis odpowiednik dodgow, skiingu, strafejumpow ? Czy tylko latanie i celowanie ?

Generalnie tylko latanie i celowanie. Potyczki polegają na jednoczesnym celowaniu, strzelaniu i strafe'owaniu połączonym z kucaniem(w tej grze postać kucająca strafe'uje niemal tak szybko jak stojąca)
quote:
Moze jakis ladny poradnik odnosnie taktyk etc. ?

No cóż, scena RF nie jest tak...profesjonalna jak scena ut2k3. TDM i duele w RF'a gra się bez dd, a najpopularniejsza mapka(xj15) nie wymaga prawie żadnego timingu. Pajda mogę bez przesadnej skromności rzec, że byłem w pierwszej dziesiątce w Polsce, a grałem na myszce a4tech, bez podkładki, nie miałem pojęcia o timingu, o grzebaniu w konfigu, o czułościach, podkładkach, bindach i całym tym syfie.
Ponadto ustawnienia jakie wbrali organizatorzy tego turnieju likwidują wszelką taktykę i timing.
quote:
Przydal by sie tez pozadny spis komend konsoli


Tu niestety nie mogę Ci pomóc.
quote:
Niestety na redfaction.fpp.pl nie ma kompletnie nic uzytecznego Przegladalem tez stronki jakis pl klanow i tez nedza - nic nie ma.

No cóż, scena RF już od wielu miesięcy nie ma się zbyt dobrze.

Trafiłem tu przypadkiem. Najlepsze jest to, że jutro kumpel oddaje mi RF Możemy się skontaktować( pw na forum.unreal) i poćwiczyć

__________________
Za tego posta czeka mnie chłosta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 02:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ICARIUM Znajdź więcej post'ów przez  ICARIUM Dodaj ICARIUM do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ICARIUM prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Pajda
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Sandomierz

O jednak ktos odpowiedzial ;)
Teraz mnie pochlonelo WCG wiec watpie czy znajde chodz chwile by zainstalowac RF (dochodzi tez kwestia, ze specjalnie niechce grac w nic innego by nie przechodzily przyzwyczajenia teraz).

No ale zobaczymy - jak cos to sie odezwe do Ciebie jeszcze.

__________________
Oderint, dum metuant.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-08-2003 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Pajda Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Pajda Znajdź więcej post'ów przez  Pajda Dodaj Pajda do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Pajda prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
RfD_Mr_DEATH
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Gliwice

RF'a to prosta logiczna gierka :>. niema w niej zadnych specjal ruchen ... tylko celowanie w glufke i robienie uników

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-08-2003 19:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil RfD_Mr_DEATH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do RfD_Mr_DEATH Znajdź więcej post'ów przez  RfD_Mr_DEATH Dodaj RfD_Mr_DEATH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać RfD_Mr_DEATH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:58.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions