Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Problem z grafika
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Unhappy Problem z grafika

Zaczynam grac na nowo w csa ale mam problem: zainstalowalem HL do niego update 1110 CS 1.5 i odpalilem wpisalem key i wlazlem w config. Tutaj przestawilem w video rozdzielczosc na 800x600 direct 3d potem troche kontrolejk poustawialem i pocwiczyc na lanie z botami. Tworze serverek, wchodze do gry i zgacha. Elementy zaczynaja mi migac, robic sie przezroczyste znikac... No wiec reinstal wszystkiego i znowu to samo. Zmieniam na openGL i mam odswiezanie 60hz Zaczolem bawic sie z dentkami zainstalowalem wpierw 40.72 a potem 41.01 referencyjne oba i nadal to samo. Mam athlona 900 256ramu GF2 mx400. Bede wdzieczny za pomoc i sorry za nowy topic

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

Wywal tego *** XP albo czytaj tu:

board.fpp.pl/showthread.php?s=&threadid=9234

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

1.XP jest zajeboza
2.Mi nie chodzi o ilosc klatek: FPS tylko o czestosc odswiezania w HZ sproboje refresh lockiem i odpale w openGL ale wolalbym cos co zlikwiduje blad z direct3d bo w nowych dentkach mozna ustawic refresh pod D3D
Prosba nie mylcie tutaj FPS z odswiezaniem jak mialo miejsce w tamtym topicu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-12-2002 22:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

Lightbulb Hz

Bania i tyle...moj kumpel ma to samo,byl git pod millenium zszedl do 2000 i ma ten sam problem z odswierzaniem,przy czym podobnie nie jest to wina sterownikow...malo tego w q3 ma taka sama jazde,podejrzewamy system...probowales zmienic na me albo inny ?
JOU!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2002 01:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

Moze i by pomoglo ale wole nie grac niz zmienic system. Uwazam ze XP rulez. Co do mojego problemyu to moge juz odpalac pod openGL gre (refresh lock sie na cos przydal) ale wole D3D i nie wiem dlaczego mam takie cuda na ekranie (nie wieze ze w HL nie pomyslano o XP i o kartach NVIDI przeciez teraz jest to prawie standardowe wyposazenie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2002 06:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
Uwazam ze XP rulez.

Czemu?
quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
wole D3D
j.w.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2002 14:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tec.monti
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: cafe :)

ej wystarszcy zainstalowac refresh fixa i tam sobie ustawiasz odswiezanie do kazdej rozdzialki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2002 18:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tec.monti Znajdź więcej post'ów przez  tec.monti Dodaj tec.monti do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[BSM] Eladamari
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Gdańsk

openGL odpalilem ale nie moze przestac mnie dreczyc po co dali D3D skoro sie nie da odpalic go na polowie konfigow.
Co do pytanie dlaczego sie nie przesiade z XP:
To stabilny system i jesli mialbym wybrac cos innego bylby to linuks. Pozatym jest ladny i szybki
Co do pyt dlaczego chce D3D
Otoz na poczatku jak odpalam gre pod openGL zostaje mi taki czarny kwadrat na srodku ekranu i musze wyjsc do menu i weejsc do gry zeby zniknol a to mnie drazni

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-12-2002 20:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [BSM] Eladamari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [BSM] Eladamari Znajdź więcej post'ów przez  [BSM] Eladamari Dodaj [BSM] Eladamari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [BSM] Eladamari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[e!]MWK
l ll l l lll ll l lll ll



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Rzeszów

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
Otoz na poczatku jak odpalam gre pod openGL zostaje mi taki czarny kwadrat na srodku ekranu i musze wyjsc do menu i weejsc do gry zeby zniknol a to mnie drazni [/B]


Niestety nie Ty jeden masz taki problem ale sa to juz uroki CSka a pozatym jak cie to tak drazni to wywal caly ten mkomputer w Cholere i bedizesz mial spokoj ;-)
JOU!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2002 17:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [e!]MWK Znajdź więcej post'ów przez  [e!]MWK Dodaj [e!]MWK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [e!]MWK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Squall
[SPEC]Squall



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [BSM] Eladamari
openGL odpalilem ale nie moze przestac mnie dreczyc po co dali D3D skoro sie nie da odpalic go na polowie konfigow.
Co do pytanie dlaczego sie nie przesiade z XP:
To stabilny system i jesli mialbym wybrac cos innego bylby to linuks. Pozatym jest ladny i szybki
Co do pyt dlaczego chce D3D
Otoz na poczatku jak odpalam gre pod openGL zostaje mi taki czarny kwadrat na srodku ekranu i musze wyjsc do menu i weejsc do gry zeby zniknol a to mnie drazni



To raczej powinieneś zmienić te niezbyt uzasadnione i niezbyt mądre przyzwyczajenia. DirectX jest z reguły mniej wydajny, dlatego nie znam chyba nikogo, kto by grał w tym systemie, a ma pojęcie o CS'ie. Co do Windowsa - ja mam 2000 i też jest stabilny, szybki itd., ale również wydajny (jak się umie pewne rzeczy ustawić) i dużo mniej curierkowaty od XP .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-12-2002 19:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Squall Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Squall Znajdź więcej post'ów przez  Squall Dodaj Squall do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Squall prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

WinXP SUX !!!!!

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
David-von-Kalah
M@st@h Adm!n1str4t0r



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Warszawa/Wilanow/Domek

wez kaloh przestan nabijac =p

__________________
Davidek von Kalashnikov aka DvK
GG: 1128713
Mail: [email protected]

www.pajacyk.pl <--- pomoz dzieciom i kliknij w bannery

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 17:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil David-von-Kalah Kliknij tutaj by wysłać e-maila do David-von-Kalah Znajdź więcej post'ów przez  David-von-Kalah Dodaj David-von-Kalah do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać David-von-Kalah prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez KaLoH
WinXP SUX !!!!!

Twoja babcia SUX!!!!!!!

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 19:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]KaLoH
cs.kaloh.pl H@



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Słupsk

Talking

Hehe ... sorry ... ale moja opinia jest nadal taka sama na temat XP... do uzytkow moze jest cool (wyglad, bajery) ale w grach sie poprostu nie sprawdza

__________________
F·P·P · C·S | www.kaloh.pl | http://cs.kaloh.pl
[email protected] | GG 1418354

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 20:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]KaLoH Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]KaLoH Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]KaLoH Dodaj [FPP]KaLoH do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]KaLoH prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
fajnygosc
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

dlaczego sie w grach nie sprawdza ?

__________________
jestem vipem pokaz cipe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-01-2003 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil fajnygosc Znajdź więcej post'ów przez  fajnygosc Dodaj fajnygosc do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać fajnygosc prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 09:11.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions