Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Filmy lubiane i nielubiane
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Post Filmy lubiane i nielubiane

Tak jak powiedzialem tak zrobilem proponuje przeniesc rozmowe z Dziecka Rosemary tutaj. Przypomne ze koncowa rozmowa zaczela sie toczyc o 3 najlepszych filmach

Mam nadzeje ze nie dojdzie do "scen" przy wymianie filmow nielubianych (to sie pisze razem czy osobno )

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 10:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

lubiane filmy ? hmm moze dosc "inne" ale .. z pewnoscia Sceary Move 1 i 2 lubie takie .. odmozdzajace komedie !

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

no to przede wszystkim "Matrix".....
a co do odmurdżających komedii...to im gupsza tyl lepsza....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 11:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mistrzu
Detonation - starve.mp3



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
no to przede wszystkim "Matrix".....
a co do odmurdżających komedii...to im gupsza tyl lepsza....



Ejjj noe bez przesady. Maxymalnie goopia komedia jest zalosna (np. Freddy got fingerred - czy jakos tak - po prostu zalosne). Musi byc cos zabawnego a nie tylko goopiego. A z komedii zadzq:
1. Clopaki nie placzq
2. Dogma ( i nne filmy Smitha )
3. Shrek z dubbingiem
4. A night at the Roxbury

__________________
[SPEC]Mistrzu
-----------------------------
Here comes the fucking doom!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 11:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mistrzu Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mistrzu Znajdź więcej post'ów przez  Mistrzu Dodaj Mistrzu do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mistrzu prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

quote:
Napisane oryginalnie przez Mistrzu


Ejjj noe bez przesady. Maxymalnie goopia komedia jest zalosna (np. Freddy got fingerred - czy jakos tak - po prostu zalosne). Musi byc cos zabawnego a nie tylko goopiego.


racja....ale jak coś jest wyjątkowo głupie to mam na myśli ze śmieszne....bo komedie są śmieszne i w miare inteligentne ale są i śmieszne i debilne....

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CiaPeQ
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Faerun

ja bym proponowal siedem i film ff

__________________
awatar dla wtaiwniczonych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CiaPeQ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CiaPeQ Znajdź więcej post'ów przez  CiaPeQ Dodaj CiaPeQ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CiaPeQ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

las vegas parano - od pulp fiction nie widzialem TAKIEGO rzeznickiego filmu...

a do glupich komedii doliczyc mozna: american pie 1&2, 100 girls, dude, where is my car, road trip, bowfinger, saving silverman...

z filmow ktore zrobily na mnie wrazenie (pisze co ostatnio ogladalem, bo oglolnie to tyle ogladam ze az zapominam co :p)..:

- cela, messenger, blair witch 2(straszy !!), next frday (ice cube), cienka czerwona linia (stare, ale wspaniale..)

na razie to tyle, bo nie chce sie za bardzo rozpisywac

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Heh, blair witch projekt 2 straszy ??? CIekawe z ktorej dtrony, tak nudnego i glupiego filmu to ja chyba jeszcze nie widzialem.
peace

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 11:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

Lubiany Seksmisja
Nielubiany Rambo 1 ,2, 3 blah!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 11:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lubiany: Eeee... Najbardziej to chyba _rezyszerska_ wersja Aliens.
Nielubiany: Eeee... Ogniem i mieczem. IMHO bardziej juz nie mogli zlamic. =>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 12:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Klarkash-ton
Heh, blair witch projekt 2 straszy ??? CIekawe z ktorej dtrony, tak nudnego i glupiego filmu to ja chyba jeszcze nie widzialem.
peace



napisalem: ...ktore zrobily na mnie wrazenie... co nie rowna sie ze sa fajne... ale jezeli chcesz mi wmowic ze bw2 NIE straszy to sie musisz bardziej postarac...

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Lovebeer: straszy Cie bwp2? Wniskuje w takim razie ze masz nie wiecej niz 11 lat i najprawdopodobniej jestes dziewczyna.
Poz; co Ty chcesz od Ramba? Swietne filmy

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 12:19
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Najlepsze komedie to parodie z Lezjim Nilsenem - padaka
Slyszeliscie cosik o Termiantorze 3?
A co sadzicie o rodzimej filmografii, Mis i Seksmisja rzada
Misia ostanio ogladalem w TV i za kazdym razem coraz bardziej sie z niego smieje, najlepszy kawalek to z ta angielska wodom co sie lezy nieprzytomnym po 1 secie przez 3 dni

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 12:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mil0sh
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: 20km obok Batkowa

BW2 to shit jakich malo, nie umywa sie do czesci 1.

Zilona mila i Skazani na Shawshank wywatly na mnie spore wrazenie.

__________________
"to co nas nie zabija, wzmacnia nas"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 13:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mil0sh Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mil0sh Znajdź więcej post'ów przez  Mil0sh Dodaj Mil0sh do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mil0sh prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Najgorsze to te w stylu "zabili go i uciekl", a najleprzy - ciezko powiedziec - widzialem duzo dobrych filmow, ale ostatni najleprzy to Lord Of The Rings - film poprostu miazdzy!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Dla mnie najgorszy filmem polskim jest Wiedzmin!!!
Jak narazie gorszego polskiego filmu nie widzialem. Co do zagranicznych to jak narazie nie kojaze, ale Wiedzmin to byla porazka.

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 14:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

quote:
Poz; co Ty chcesz od Ramba? Swietne filmy


Rambo & Rocki SUX! A co do polskich filmów to "Ogniem i Mieczem" , "Wiedźmin", "Quo Vadis" były naprawde beznadziejne! - wyrzucone pieniądze Polskiej Kinomatografii.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 14:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Jak juz o filmach mowicie to sciagnijcie sobie to:

http://211.100.5.41/game/down/movie/wolfmovie.zip

Filmik z Return to Castle Wolfenstein - ladowanie aliantow na plazy - sceny jak w szeregowcu Ryanie


A co do fimow takich zwyklych - coz ..za duzo ogladalam zeby sie moc wypowiedziec - po prostu zbyt duzo filmow mi sie podobalo i czesc moglabym pominac

Ale napewno jedne z najlepszych jakie ostatnio ogladalam to:

Shrek, Final Fantasy, Rat Race..

oczywiscie super zajebisty bedzie LOTR

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 14:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Ogólnie stare polskie filmy ownują. Ktoś widział "Nie ma rózy bez ognia" ?
To po "Misiu" moja druga ulubiona polska komedia. Kino światowe, hmm bardzo mi się podobają wszystkie filmy z Jackie Chanem, "Gra" taki film z Duglasem, stare "Star Warsy" hmm co jeszcze ano "Matrix", "Przyczajony tygrys, ukryty smok" co jeszcze, aha "Fight Club", "Final Fantasy" (Shreck przy tym wygląda jak animowany gif ). No nie wiem jakbym wymieniał wszystkie filmy które są według mnie zajebis*e to bym chyba siedział nad klavką cały dzień. Aha dodam do lity jeszcze film "Rozgrywka" z De-Niro i Nortonem.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
{z}BobeK
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Post

Lubiane przeze mnie :
Matrix - oglondnolem go z 10x i jush mi sie znudzil tera ale pamietam ze muwilem iż to najlepszy film...
Scary Movie 1 - o wiele lepszy nisz druga czesc chociaz te dwie debilne komedie byly chyba najlepszymi jakie widzialem...
Shrek - no super ultra filmik... nie no powaznie to trohe glupi ale czasem nawet,nawet...
Zielona Mila - tesh mi sie podobal ... nawet niezly (tak jak ktos tam powiedzial "wywarl na mnie duze wrazenie")

Nielubiane :
Ogniem i mieczem , Pan Tadeusz itp. itp. oraz Art of War (mozliwe ze mialem cienkom jakosc tego filmu i nie chcialo mi sie oglondac.. ale to co zrozumialem to bylo glupie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 15:47
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Mil0sh
BW2 to shit jakich malo, nie umywa sie do czesci 1.

Zilona mila i Skazani na Shawshank wywatly na mnie spore wrazenie.


nooo qoool są i do tego abie oparte na książkach Stephen'a King'a

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ereaser
Mr. self destuct



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Puńsk

quote:
Napisane oryginalnie przez {z}BobeK
..................
Nielubiane :
Ogniem i mieczem , Pan Tadeusz itp. itp. oraz Art of War ........[/B]

człowieku Art of War to the bigest shit w historji takiego naciogania ja jeszcze niewidział

__________________
Remember don't giwe'a fuck for nobothdy.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ereaser Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ereaser Znajdź więcej post'ów przez  ereaser Dodaj ereaser do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ereaser prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

Ostatni dobry film jaki widzialem to LOTR. Trzy razy ogladalem ale i tak nie moge sie doczekac premiery w Polsce. Duze wrazenie wywarla na mnie postac Gandalfa. Bardzo podobnie wyobrazalem go sobie po przeczytaniu ksiazki.

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 16:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Klarkash-ton
Lovebeer: straszy Cie bwp2? Wniskuje w takim razie ze masz nie wiecej niz 11 lat i najprawdopodobniej jestes dziewczyna.


wchodzisz na -> zobacz profil uzytkownika - i wzsystko jasne... proste, nie ????

a bw2, choc wszedzie zostal uznany za film marny i o WIELE gorszy od jedynki, to rowniez uwazany jest od niego za straszniejszy... pod kazdym wzgledem... bo juz nawet nie mowie o scenach wrecz brutalnych.... ale widocznie rozmawiam z 13 latkiem, skoro nie jest uswiadomiony w tym temacie a zabiera glos

ps: no offence

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 17:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Ogladaliscie moze Enemy at the Gates -to jeden z lepszych filmow wojennych jakie widzialem( bitwa pod Stalingradem tam nie bylo wesolo ), dla mnie lepszy od Sheregowca Ryana

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

imo najlepszym wojennym filmem jest cienka czerwona linia... lepsza od obu o ktorych mowisz

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
imo najlepszym wojennym filmem jest cienka czerwona linia... lepsza od obu o ktorych mowisz


Nie wiem, nie widzialem, nie moge sie jakos wziac za niego

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
XerXess
The Trooper



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez LoveBeer
imo najlepszym wojennym filmem jest cienka czerwona linia... lepsza od obu o ktorych mowisz


Widzialem ten film. Jest taki troche niekonwencjonalny ze tak powiem Przyjemnie sie ogladalo

__________________
<>Heaven<>Can<>Wait<>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 19:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil XerXess Kliknij tutaj by wysłać e-maila do XerXess Znajdź więcej post'ów przez  XerXess Dodaj XerXess do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać XerXess prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Klarkash-ton
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

LoveBeer ciekawe, bardzo ciekawe. Ja sie interesuje groza juz kupe czasu zarowno literacka jak i filmowa. Jestem ciekaw kto na ten temat wie wiecej.
Zainteresowanych zapraszam na moja stronke: http://www.klarkash-ton.prv.pl
(sorki za reklame )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 19:36
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

tak jak maslav....najlepsze filmy tą są stare polskie...przede wszystkim komedie....a gupich filmów nie oglądam.... ale wedłóg mnie porażką był MI2

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 21:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:19.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions