Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Zjazd/Zlot/Turniej
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

Zjazd/Zlot/Turniej

"Turniej
Witam.
Pisze tego posta, za posrednictwem Czaxa, by zorientowac sie czy chcialibyscie przyjechac na turniej. Mianowicie chodzi o to ze ja z Jezusem (moj qmpel) juz zrobilismy 4 turnieju tyle ze byly to turnieje q2ctf i sc, a chcemy sie rozwijac, i od paru dni orientuje sie w srod innych gier czy byli by chetni na takie cos, info gdzi i za ile jest nizejej. Narazie to jest pytanie czy chcielibyscie zeby na slepo nie robic i nie tracic czasu i pieniedzy. Wszelkie pytania przyjmuje na maila: [email protected] lub na gg: 1112319. Podaje tez link do strony ostatniego turnieju byscie mogli zobaczyc jak to wygladalo: http://www.netcraft.com.pl/ff/turniej .
Data, poczatek wakacji, jeszcze konkretna nie jest ustalona, narazie zbieramy informacje. Data bedzie znana za jakis czas.
Info.
Miejsce
Hotel JARD Nad Zalewem
Wasilkow (pod Białymstokiem)
ul. Białostocka 28
Nocleg
Hotel JARD Nad Zalewem
20-25 za 2/4 osobowy pokoj (od osoby za dobe)

Z powazanie Tygrysek
-----------------------------------------------------------------------------------

w zalaczniku macie jak to wszystko wyglada"
by Cz4X

teraz moja kolej
ten temat juz istenieje w dziale Imprezy/Ligi/Mecze, zalozylem go tutaj poniewaz nie kazdy jest tak inteligetny by zauwazyc ze sa jeszcze inne dzialy oprocz tego glownego... (np dzial w/w) zalaczam fotke z tego turnieju

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

szajse

**** u*******ilo mi link .... juz naprawiam

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

hiehiehie :) q2ctf powiadasz ;) i ze Jezusa, Tygryzka znasz ;)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Cool

Hey Borgi znasz mnie i jiza wiec wiesz ze raczej taksobie tego nie robimy robimy to dla ludzi, zeby mogli miec Fun i zeby bylo dobrze (zamotalem chyba :/)

W kazdym razie turniej bedzie obojetnie czy z urtem czy bez, ale fajno by bylo zeby i urt wypalil, moze by byl nawet na stale, ale to sie zobaczy czy on wogule wypali jak wypali to mysle ze all beda zadowoleni wiec mysle ze nie bedzie zle teraz czekam na info czy sa chetni na cos takiego, a pozniej bedzie wiadomo czybedzie turniej, wstepna data jest Lipiec, jeszcze nie wiadomo ktorego dokladnie z paru powodow (sprawy prywatne moje i jiza and praca ) dokladna data powinna byc podana najpozniej 2 miesiace przed turniejem

PS: Pefnie zamotalem ale to u mnie czeste

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

ich bin da!

co oznacza, że dołożę wszelkich starań aby być obecny, ciałem przynajmniej

gdyby jeszcze ten termin był wiadomy...

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-02-2003 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
thor
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Hlajnówka

Angry turniej/zlot

tak se patrze ze chyba kazdego ***** ten zlocik, no i ***, cz4x czy kto tam chcialby takie cosik zorganizowac , a wy nawet nie raczycie napisac czy bylibyscie zainteresowani takim czyms

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2003 13:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil thor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do thor Znajdź więcej post'ów przez  thor Dodaj thor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać thor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Re: turniej/zlot

******* **** ****** w **** czy ***** ****** w ****?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-02-2003 16:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

w ***************.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 00:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaRcel
siem



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: RaDom

heeee

Nocleg
Hotel JARD Nad Zalewem
20-25 za 2/4 osobowy pokoj (od osoby za dobe)
-----

pelna kulturka, olać turniej moge być ostatni, ale być będe.

I popieram projekt

__________________
Trzymajcie sie ciepło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 12:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaRcel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaRcel Znajdź więcej post'ów przez  MaRcel Dodaj MaRcel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaRcel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEMON
bR ownz



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wysokie Mazowieckie

Post :)

Jeee, PAPUGa przyjezdza, lece rozwieszac transparenty =), ogolnie spoko pomysł ale daje 10zl(wiecej narazie nie mam) ze nie wypali Jak by coś to sie pisze

__________________
GG 2189404

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-02-2003 21:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEMON Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEMON Znajdź więcej post'ów przez  DEMON Dodaj DEMON do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEMON prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

mam pomysła:

a gdyby pobrać po np. 5zł od uczestników turnieju - i z zebranych funduszy ufundować nagrodę główną?
niewiem co miałoby to być ale chodzi mi o coś w rodzaju "pro-gaming"u gdzie jest 'wpisowe' a wygrany zgarnia wszyćko.

organizatorzy? wypowiedzcie się?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 16:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

mieszkam w Wasilkowie więc ejstem zainteresowany, z ego co wiem to około 40 osób będzie....from IRC hehe wpisowe 20 zeta pa

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-02-2003 22:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaRcel
siem



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: RaDom

ta

1. "pro-gaming"

Widze PAPUGa ze i ciebie dotkneło ostatnio modne słowo "pro "

2. Faktycznie sporo osob jest zainteresowanych

__________________
Trzymajcie sie ciepło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2003 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaRcel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaRcel Znajdź więcej post'ów przez  MaRcel Dodaj MaRcel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaRcel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

z tego co wyliczyłem to około 30-40 ludzi będzie, wiec organizator za głowe się złapie jak taka kupe zobaczy.......

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2003 16:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
B0rG
g.6, panie biorą w usta!



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: plan filmowy

Question

mowisz o sobie gr8 ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 20-02-2003 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil B0rG Kliknij tutaj by wysłać e-maila do B0rG Znajdź więcej post'ów przez  B0rG Dodaj B0rG do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać B0rG prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Vesta
Master (Spawn)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Piekna okolica o wdziecznej nazwie

Re: Zjazd/Zlot/Turniej

ale fajnie bede mogla Was odwiedzic bo w sumie to tylko 2 przystanki od mojego domciu... Pewnie Fragilis tesh bedzie sie pisal no i mysle ze MG i JAgged tesh nie beda mieli nic przeciwko... hehehe no i wogole to chcialam od razu powiedziec zainteresowanym Demonowi i Papuzce ze nie musza brac na hotel u mnie w domq zawsze jest dla Was miejsce(hehehe macie przywileje) tzryamjcie sie papa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 14:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Vesta Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Vesta Znajdź więcej post'ów przez  Vesta Dodaj Vesta do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Vesta prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hehe

jak cos to ja też 3 ziomali przygarne do domq
hehe mówie o naszym szanownym panie organizatorze...tygrysek

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 15:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

Re: hehe

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
jak cos to ja też 3 ziomali przygarne do domq
hehe mówie o naszym szanownym panie organizatorze...tygrysek

ja moze bede
ale ja juz bede to przyjade na****** i worce nie na wlasnych silach ye

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 22:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm..

tylko w ludzi kamieniami nie rzucaj...

__________________
odróżniam się od reszty użytkowników

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 21-02-2003 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Silverdevil
SILVER



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Radom

heheh a rzucalem

__________________
s1lVer1x1

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 08:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Silverdevil Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Silverdevil Znajdź więcej post'ów przez  Silverdevil Dodaj Silverdevil do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Silverdevil prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

hihijaja

no nierozumiem, mniejsza o to....wasilkó rulez i jush..macie przyjechac

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 22-02-2003 15:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Jezeli chodzi o przenocowywanie mnie i innych organizatorow, to nie trzeba nas prznocowywac bo mamy zapewniony od dziwmiana pokoj dla siebine (czyt. organizatorow) za free

Jezeli chodzi o date bedzie ona niedlugo znana, musze to obgadac z drugim glownym organizatorem.

Jezeli chodzi o ilosc osob, to powiem ze nie tak duzo 30-40 z samego q2ctf przyjazdza na kazdy turniej kolo 40-60, ostatnio rowniez z sc bylo kolo 20 grajacych tylko, pozatym zawsze jest kolo 50-100 osob ogladajacych i nie grajacych, wiec nie padniemy jak tylu was zobaczymy

Pozatym trzeba by mi do pomocy 2 osoby z urt ktore najbardziej sie znaja i sa znane i bardzo sie udzielaja na scenie urt. W celu omowienia kilku spraw, tylko prosze bez zartow.

Kwestia nagrod. Raczej napewno beda medale i puchary, tak jak ostatnio. Co do nagrod zeczowych to nie gwarantuje, ale mozliwe ze tez beda to juz zalezy od tego czy znajdziemy na nie sponsorow.

Kwestia wpi sowego jest jeszcze nie ustalona tak jak i kwestia dokladnej daty, niedlugo postaram sie podac dokladnie z tego wzgledu ze widze ze sa chetni.

UWAGA! Prosba do was prosze mowic szczeze czy bedziecie, bo nie interesuje mnie takie cos typu "raczej bede" "moze bede" itp musze wiedziec na 100% zeby nie bylo przypalow, ze ja wam zalatiwe all a wy zrobicie mnie jednym slowem w "c.h.u.j.a"

Pozdrawiam all (w szczegolnosci Bogusia mojego malenkiego i Veste ktora sie ostanio ze mna zapoznala )

PS: Wiecej info na gg (1112319) i maila [email protected] .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2003 16:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Jeszcze jedno, niech ktos z bialego (wasilkowa) kto gra w urta sie do mnie odezwie. Trza mi info na temat urta, ja sie jeszcze popytam w -=ff=- w dywizji urta ale bedzie mi tez trza kogos z miejscowych

Edytowane przez Tygrys dnia 24-02-2003 o godz. 20:30

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2003 20:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Jeszcze jedno, niech ktos z bialego (wasilkowa) kto gra w urta sie do mnie odezwie. Trza mi info na temat urta, ja sie jeszcze popytam w -=ff=- w dywizji urta ale bedzie mi tez trza kogos z miejscowych

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-02-2003 20:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaRcel
siem



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: RaDom

:D

i zajebiscie
czekamy na date

__________________
Trzymajcie sie ciepło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-02-2003 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaRcel Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaRcel Znajdź więcej post'ów przez  MaRcel Dodaj MaRcel do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaRcel prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
kood
just lame



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: Bydzia

pytanie

to ma byc zabawa tylko dla urtowcow czy inne gry w tym samym terminie sa tez przewidziane, no i jak dlugo ma trwac impreza...

__________________
...how much difference... does it make...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2003 14:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil kood Kliknij tutaj by wysłać e-maila do kood Znajdź więcej post'ów przez  kood Dodaj kood do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać kood prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
NesQuick
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja:

NesQuick juz jedzie!!!!

Kuffa!Panowie!W pyte osob sie zjedzie!Matys w******* dostanie!Silver tez pewnie od coponiektorych!Bedzie zajebiscie!Ja bym przyjechal i zabral Sqbanego,Vmt,Playmakera!Damy rade!Organizujcie ten zlot!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2003 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil NesQuick Kliknij tutaj by wysłać e-maila do NesQuick Znajdź więcej post'ów przez  NesQuick Dodaj NesQuick do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać NesQuick prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Nesquick mala uwaga, to nie bedzie zlot tylko TURNIEJ. Bedzie trwac 3 dni, i poza urtem beda inne gry. A raczej urt bedzie jako nowosc na turnieju bo to bedzie juz 5 z kolei turniej organizowany przezemnie i Jezusa (moj kolega ). Ostatnio dolaczylismy sc (StarCraft) i teraz z mojej w sumie inicjatywy zamierzamy dolaczyc UrT, tyle ze jeszcze co do urta nie jestesmy pewni, bo nie wiemy czy zdolamy skolowac az tyle kompow. Z tego co sie orientowalem w duwizji UrT w moim -=ff=- to gra sie 5v5 wiec trzebe min 11 kompow do samej gry (10 granie i 1 na server).

UWAGA w szczegolnosci do ciebie nesquick bo nie zrozumiales mnie. Prosilem o zgloszenie sie osob z bialegosotoku, ktore sa podkreslam ROZGARNIETE i maja leb na karku i sie na tym urcie znaja, a nie tak jak ty sie do mnie zglosile, i mi zazucales ze chyba cos jaralem, nie nie jaralem nic w przeciwienstwie do ciebie normalnie mowie, nie bluzgam i nie jestem taki chaotyczny jak ty.

Powtarzam moja prosbe, niech odezwa sie do mnie osoby z urta ktore obracaja sie na scenie nie tylko siedza na serverze, znaja ludzi i sa znani i szanowani, dobrze by bylo zeby takowe osoby byly z bialegostoku, jezeli nie beda z bialegostoku to juz trudno, w kazdym razie trzeba mi jakas znana i szanowana osobe a nawet dwie do pomocy przy organizacji.

PS: Wlasnie sie zabieram za robienie strony nowego turnieju wiec niedlugo wraz ze strona bedzie wiksze info.

I prosze potraktowac moja prozbe powaznie jezeli chcecie aby ten turniej mial tez urta, bo jak to olejecie to wiecej moze nie byc dla was takiej szansy. Tak jak juz szandy nie dostanie q2dm, dwa razy chlopaki przycieli (za przeproszeniem) w ****a i juz im nie bedziemy robic turnieju. Wiecej sie dla nich nameczylismy niz oni cokolwiek info dali ze zyja, a nawet im dobre nagrody zalatwilismy bo geeforsy, na tamten czas byly wypasione i drogie. Aha i nie gwarantuje ze nagrody beda, zebyscie nie nazekali.

Jeszcze jedna prosba, nie pytajcie sie w kulko o te same zeczy, bo to jest nudne i nie bede kilkadziesiat razy odpowiadac na takie samo pytanie. Najpierw przeczytajcie topik pozniej zadajcie pytanie jezeli takowego nie bylo, jak bylo to powinna sie pojawic odpowiedz.

Z gory dziekuje za wysluchanie (choc tu glosu nie ma ).
Borg jak odezwij sie do mnie bo mam sprawe do ciebie.
Z powarzaniem Grzegorz Tygrysek Wróblewski.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-02-2003 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

quote:
Napisane oryginalnie przez Tygrys
Jeszcze jedno, niech ktos z bialego (wasilkowa) kto gra w urta sie do mnie odezwie. Trza mi info na temat urta, ja sie jeszcze popytam w -=ff=- w dywizji urta ale bedzie mi tez trza kogos z miejscowych

tygrys, ja mieszkam w Wasilkowie, gram w urt ponad 2 lata, wiec chyba jakos sie dogadamy? mam 15 lat, jeśli to nieprzeszkadza:/

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 12:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tygrys
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2003
Lokalizacja: Bialystok | POLAND

Sprawa organizacyjna.

Ludzie z urta z bialego ktorzy moga dac kompa na turniej prosze sie zglaszac do gr8eye'a on narazie zbiera all info. Sprawa zasadnicza, jezeli zbierze min 11 kompow to turniej urt sie odbedzie, jezeli nie to nie wiadomo, bo wtedy bedzie trzeba zalatwiac kompy co moze byc trudne.

Zgloszenia. Mozna sie zglaszac, tez do gr8eye'a, tylko prosilbym zeby to byly zgloszenia pewne, z ktorych raczej sie nie wycofacie.
Od wczoraj robie nowa strone turnieju wiec niedlugo all bedziecie mogli znalesc na stronie turnieju. Tymczasem ide dalej strone robic.

__________________
Najpier trzeba okreslic jak bardzo jest sie p.o.j.e.b.a.n.y.m zeby stwierdzic jak bardzo jest sie normalnym.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-02-2003 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tygrys Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tygrys Znajdź więcej post'ów przez  Tygrys Dodaj Tygrys do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tygrys prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:05.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions