Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Program
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Link
Lubię łacinę :).



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gliwice

Program

Mam zamiar załorzyć klan Q3A i chciałbym zrobić stronę i-netową ,
ale nie mam programów . Czy dostanę informacje z jakiej strony mógłbym zassać program LiveSite 2.00 lub inny nadający się do tworzenia stron i-netowych ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 10:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Link Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Link Znajdź więcej post'ów przez  Link Dodaj Link do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Link prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

notepad rox odrzuc jakies pajaczki, dreamwavery czy inne chooystwa... notepad wymiata... i w html i w php zrobisz poprostu nieskonczone mozliwosci :>

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Lul Paroowa a czym sie rozni Pajaczek od notepada poza tym ze ci zaznacza niektore rzeczy na kolorowo i ze pokazuje co mozesz jeszcze modyfikowac?

Imo Pajaczek dla ludzi zaczynajacych zabawe z html'em jest po prostu roxx.. a z czystego lenistwa sama z niego korzystam
Nie polecam natomiast zadnych programow typu Frontpage czy Visual Page - robia bajzel w html'u i jakos te stronki lubia wychodzic nie tak jak sie zaplanowalo

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 11:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

bhahaeh saari nie wiedzialem, ze masz jakas wade postawy i musisz uzywac pajaczka ;-) "nie garb sie, jest pajaczek"... tak wracajac do tematu to ten pajaczek to goowienko jest nie przejrzyste, kolorowe i wogule... notepad rzadzi... nawet nie zdajesz sobie sprawy w ilu zastosowaniach mozna notepada uzyc i wogule... a dla loodzi rozpoczynajacych zabawe polecam MS WORDA i zapisanie pliku z koncowka .htm i po krzyku tak naprawde to dla newbies najlepsze powinno byc cos w w stylu front page express bo htmla nie trza znac i wogule jak znasz obsluge worda to i front page'a... ale i tak notepad rox

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 11:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

paroowa ja wiem ... moj brat tez uwaza ze paint jest najbardziej zajebistym programem graficznym ale imo to strata czasu i energii dodawac wszystko po pikselku Podobnie jest z tworzeniem stron w notepadzie

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Krypton
news.fpp.pl



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Jarocin

A ja bym na poczatek polecal pajaczka, albo (w ostatecznosci) Front Page. Sam od nich zaczynalem i sporo moga nauczyc czlowieka.

Osobiscie preferowalbym zalatwic system php do dodawania newsow

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 13:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Krypton Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Krypton Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Krypton Dodaj [FPP]Krypton do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Krypton prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

a czego ty kcesz od ms painta ?? niedoceniasz potegi softu od microsofta

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 13:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Notepad rulezzz na całej linii !! Ale dla początkujących inne programy mogą byc dobre (ale nie Front Page !! od niego z daleka !!)
Poza tym nauka html'a nie jest taka trudna
Poświęć trochę czasu i sią nauczysz

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 15:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

heh dla dopiero uczacych sie polecam zarowno notatnik jak i inny programik totalnie free : 1st page 2000. spore mozliwosci, darmowy, kolorowanie skladni itp... ale tez jest duzo innych fajnych progsow o podobnych mozliwosciach.

paroowa wes sie czlowieku opanuj. to ze ty uzywasz notatnika nie robi od razu z ciebie wielkiego haxoora i mastah'a z html'a. kazdy jakos zaczynal i kazdy ma swoj gust z czego chce korzystac. co do kreatorow to czasem sa pomocne [sam mialem problem z jedna stronka, wrzucilem do adobe go live i tam wkoncu zobaczylem ze jednego taga nie umiescilem i szystko sie przez to jebalo]. druga sprawa to taka ze poprostu robiac cos w trybie WYSIWYG z wlaczonym trybem podgladu html, widzisz i uczysz sie co jaka komenda powoduje.

krypton: nie kazdy moze od razu zalozyc sobie konto z oblsuga php co wiecej kumac to php w takim stopniu zeby odpalic te skrypty systkie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 15:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

dowolny edytor html z kolorowaniem tekstu
*nix - xemacs
win - pajaczek badz uzywana przeze mnie arachnophilia - niby nic szczegolnego, taki programik freeware ale w praktyce spelnial wszystkie funkcje jakie byly mi potrzebne... wygooglalem urla do nowej wersji - http://www.arachnoid.com/arachnophilia/

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Edytowane przez weirdo dnia 03-02-2003 o godz. 17:50

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 15:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

editplus.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 17:32
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

glan ty masz jakies uprzedzenia do mnie or smth ?? jakis komplex czy co... wyloozuj tak tylko mowie, jesli ci ulzy to powiem ze za takie reklamowki MS mi placi coz zadna praca nie hanbi

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 21:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

paroowa nie jestem do ciebie uprzedzony ani nic.. poprostu zwracam ci deliktanie uwage ze takie teksty poprostu nie sa dobrze postrzegane a wrecz przeciwnie .. co do tego ze zwrocilem ci uwage w c to poprostu tam sie ni wrzuca swoich c... takie sa realia tamtego tematu...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 22:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

w *IX vim
w Winshitach editplus ;-]
A Dreamweaver jest zajebistym edytorem.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 23:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

powiem tak:
1) do tabel - Dreamwaver
2) do zrodla stronki - Notepad+
3) do grafy - Photoshop
4) sklad - reczny (moze byc Notepad+)

das ist alles.

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2003 23:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Link
Lubię łacinę :).



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gliwice

Notepad-fajnie . Jak ja kurde nie umiem skryptów robić

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 15:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Link Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Link Znajdź więcej post'ów przez  Link Dodaj Link do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Link prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]PaRoWa^^
Psychol



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Bolesławiec

to z notepadem to raczej dowcip... sciagnij sobie Dreamwavera albo Front Page Express - jest ciut lepszy od tego w office, ale i tak czasami, jak chyba saari mowila, placze w kodzie i czasem nie wychodzi to co kcesz... hmmm ale i tak Front page dla poczatkujacych jest najlepszy bo obsluga prosta... Link najlepiej znajdz jakiegos klanowicza, albo kumpla, ktory zajmie sie WWW i po sprawie.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 15:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]PaRoWa^^ Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]PaRoWa^^ Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]PaRoWa^^ Dodaj [FPP]PaRoWa^^ do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]PaRoWa^^ prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Link
Lubię łacinę :).



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gliwice

Stronkę robię w Webmajsterze (Webmajster 2.0) i jakoś idzie .
Ale nie chcę używać tylko tego programu . Na stronie głównej mam zamiar zamieścić info "Szukam osoby , która pomoże mi ze stronką i pomoże mi zrozumieć HTML" . Ja nawet podstaw nie mam :-( .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Link Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Link Znajdź więcej post'ów przez  Link Dodaj Link do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Link prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Link
Lubię łacinę :).



Zarejestrowany: Dec 2002
Lokalizacja: Gliwice

Możecie mi polecić jakiś DARMOWY program graficzny , tworzący grafikę w formacie gif ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2003 19:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Link Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Link Znajdź więcej post'ów przez  Link Dodaj Link do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Link prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Link
Możecie mi polecić jakiś DARMOWY program graficzny , tworzący grafikę w formacie gif ??


paint shop pro, gimp [ale to ma za duzo okienek ]
a co do znajomosci html'a .. zajrzyj na :
http://webmaster.helion.pl/kurshtml/

kurs Pawla Wimmera najlepszy kurs html'a po polsku jaki widzialem :}

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 00:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

quote:
Napisane oryginalnie przez Link
Możecie mi polecić jakiś DARMOWY program graficzny , tworzący grafikę w formacie gif ??


Po co ci darmowy program skoro format gif jest opatentowany? I tak zlamiesz prawo

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 23:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

shool: jak to? pierwszy raz o tym slysze :o
tak z ciekawosci... czy png tez opatentowali? :>

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 00:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

ja moge polecic gimpa pod linuxa (pod microshita tesh chyba byl :o )

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 20:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas
ja moge polecic gimpa pod linuxa (pod microshita tesh chyba byl :o )

byl byl.. i nadal jest.. ale za duzo to to ma okienek i ciezko sie polapac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 20:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Najfajniej sie robi strony w edytorze textu do unixa o nazwie ED, potem zrobili z tego duzy uzytek i nazwali vi, a potem VIM czego i tak nikt nie uzywa bo jest za trudny Ale ED rox :> z piwem sie kojarzy [szkoda ze juz umerajacy gatunek [piwa] ]

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lucas
esports.pl



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Gdańsk

Gdzie daja tego dreamwavera???

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 23:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lucas Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lucas Znajdź więcej post'ów przez  Lucas Dodaj Lucas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lucas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

quote:
Napisane oryginalnie przez Lucas
Gdzie daja tego dreamwavera???


na warezowych sajtach (c) by mihn

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 00:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

quote:
Napisane oryginalnie przez Lipas
na warezowych sajtach (c) by mihn

Cojacoja ? :-]
Faust co do vima myslisz się.
Dużo osób go używa. Ma w **** funkcji i ma podswietlanie składni.
a ten edytor to nie ed tylko ee ;-]

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 09:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

ee to przerobka eda... wiem co mowie, spedzilem mase h kiedys zeby napisac cfg na modemie do eggdropa w EDzie ... i krew mnei zalewa jak o nim mysle... Dlatego tez uwazam ze jest genialny do www buehehehe:>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 12:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Lipas
I'm a l33t Mover :)



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: 18°38'E-54°22'N (3Miasto)

na temat text edytorow pod linucha, to by mozna dluuugo gadac

__________________
'Linux is like a wigwam - no windows, no gates, apache inside!'

'Uśmiechnij się, właśnie jesteś w ukrytym KillFile...'

[L]ipas | GG: 917123

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 17:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Lipas Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Lipas Dodaj [FPP]Lipas do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Lipas prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 10:01.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions