Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > wake up!
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
|CS|FartmaN
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Exclamation wake up!

Nie jestem zbyt czestym osobnikiem widzianym na boardach i nie wiele ludzi kojazy wogole kim jestem Jednak od dluzszego czasu widze, ze wiekszosc ludzi zamiast grac i doskonalic swoje umiejetnosci (i tak to nic nie da coz CS the best ), siedzi na dupie i bawi sie w jakiegos psychologa, czy speca od problemow spolecznych (geeeez co to za slowa ) piszac rozne rzeczy wlasnie na boardach. Co wiecej, wiekszosc ludzi co sie rozpisuje na 100 stron i maja juz po 10000 postow, chyba wogole nigdy nie grali w CS'a ,a przynajmiej ja ich nigdy nie widzialem. Ludzie it's only a game ! To nie jakas miedzynarodowa organizacja na rzecz pokoju na swiecie, tylko prosta dziecieca gra. Przestanmy udawac doroslych, starajac sie pisac rozne z pozoru wygladajace inteligentnie posty. Wielu wspanialych graczy przestalo grac z powodu tego, ze wola pisac posty, lub aktualizowac stronki (np.: hellraiser). Teraz CS wyglada tak : na klanowkach nie mozna nikogo bluzgnac, bo strona przeciwna napisze o tym na boardzie ("O moj boze !!!!! oni napisza o tym ze ich zbluzgalem na boardzie !!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!! RRRRRAAAAAATTTUUUUNNNKUUUU!!!! CCCCCOOOOOO JJJJJAAAAA NAAAAAARRRRROOOOOBBBBIIILLLEEEEM !!!!" ).Ludzie jeszcze raz powtarzam to tylko gra, nie starajmy sie w*******ic do CS'a polityczna poprawnosc (ktora i tak jest juz chyba wszedzie). Ja chce miec prawo do tego aby kogos zbluzgac czy nazwac kogos pedalem zamiast homoseksualista Nie wiem czy skumacie mniejwiecej o co mi chodzi, ale dla tych co maja problemy z czytaniem, wersja skrocona: Zamiast siedziec na boardach i pisac o jakis durnych sprawach, wejdzcie sobie na jakis serv o pozabijajcie paru gosci

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 13:14
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

Fartman ty buraku ;p

heh ale cie zbluzgalem

ps. umuwcie sie z nami 5/5 na sparing bedzie smieszne jak bys nie byl w temacie to juz nie jestesmy z lisem w sun ino mamy swoj kaln PBT

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
|CS|FartmaN
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Nie chodzilo mi o to, zeby kazdy bluzgal kazdego....otoz chodzilo mi o to, ze jak chce nazwac snipera pydka albo palka albo pipa albo albo.... to che miec do tego prawo ;p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 14:01
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]N3o
Life sux0rz!



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Sucks!

nie przesadzaj tak zle to az nie jest ...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 14:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]N3o Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]N3o Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]N3o Dodaj [SPECNAZ]N3o do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]N3o prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

no ja ci nie moge zabronic nazywac mnie tak jak chcesz podobnie jak ty mi nie mozesz zabronic nazwania ciebie brudnym zkitfasialym bebokiem ktorym jestes ;p

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 17:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

troche nendzna prowadzicie gadke...

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPEC]Dzordz!!!
PING MASTA!



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wroclaw

:D

he he...
Co do tego bluzgania to rzeczywiscie chyba nie jest tak zle bo (przynajmniej ja tak mysle) na boardach raczej sa wypisywane tylko te skrajne przypadki. Dlatego jak Cie na klanowce jakis *** kamper sciagnie to chyba mozesz sobie powiedziec ze...
A co do Hellraisera to co Ty bys bez tych jego stronek zrobil...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPEC]Dzordz!!! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPEC]Dzordz!!! Znajdź więcej post'ów przez  [SPEC]Dzordz!!! Dodaj [SPEC]Dzordz!!! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPEC]Dzordz!!! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

fartman zgadzam sie z toba co do bluzgania na klanowkach. W koncu garcze C-S to tesh ludzie i moga sie denerwowac i jakos to wyrazac czasem mnij kluturalnie ale zawsze maja do tego parwo!
Ale bluzganie na lewo i prawo bez powodu to pzregiecie!
A co do grania nie akzdy ma warunki zeby grac sobie kiedy chce i ile chce!
Nara i CS nie ejst debest bo pzregrali ze Sphere
trzymaj sie Farciarzu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 18:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Rolin
here to stay



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Wrocław

First Person Perspective

Fartman ma racje.

__________________
specman

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 18:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Rolin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Rolin Znajdź więcej post'ów przez  Rolin Dodaj Rolin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Rolin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

e ja mysle ze nie fartman a ktos tam inny ma racje nie chce mi sie sprawdzac kto ale mowil ze na boardzie sa poruszane tylko skrajne przypadki a jak se zaklniesz od czasu do czasu to nie jest afera ale wiesz akcja z wyzwiskami to juz lekka przesada dobre wychowanie ktorego mi brak dlatego osmiele sie nazwac was burakami nie pozwala na bluzganie na innych

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 18:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

Post

Popieram wypowiedz Fartmana np. taki wania w kazdym poscie ma cos do dodanie ale na necie go ani widu ani slychu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2001 19:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
TRAPPER
TRAPPER



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja:

Talking Nie jest tak źle

Jedni robią to a inni grają albo robią wszystko razem tak jak ja :-)))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 00:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil TRAPPER Kliknij tutaj by wysłać e-maila do TRAPPER Znajdź więcej post'ów przez  TRAPPER Dodaj TRAPPER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać TRAPPER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DIoDA
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Stalowa Wola

a wyobraz sobie, ze przez caly dzien, niektorzy (np ja) maja lagi, i nie moga grac sobie na serwerkach, ale chca cos z CS robic, to pisza posty Ja tam zazdroszcze tym ktorzy moga caly dzien grac z pingiem 50.

__________________
Entreating the Daylight to Rage Nevermore

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 10:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DIoDA Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DIoDA Znajdź więcej post'ów przez  DIoDA Dodaj DIoDA do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

I tutaj Dioda masz racje. Jak sa lagi to gra sie nie pryjemnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 11:23
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

To wtedy zawsze mozna isc pobluzgac troche
JOKE!

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 18:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

tak wlasnie robie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 19:54
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

A ja nie Ale moze poprobuje bo ostatnio lagi trzymaja sie mnie jak mucha gowna

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ZimZum
Nieśmialy abstynent



Zarejestrowany: Sep 2000
Lokalizacja: Lodz

Re: wake up!

quote:
Napisane oryginalnie przez |CS|FartmaN
Co wiecej, wiekszosc ludzi co sie rozpisuje na 100 stron i maja juz po 10000 postow, chyba wogole nigdy nie grali w CS'a ,a przynajmiej ja ich nigdy nie widzialem.


ja rzadko sie udzielam w forum Cs, ale odpowiem na twoje zarzuty.
Otoz nie samym CS'em czlowiek zyje. CZasami trza pogadac o glupotach a nie grac ciagle w kolko
A topici, ktorych mowisz nie sa w forum CS tylko w O niczym konkretnym w sumie, wiec tam gdzie ich miejsce.
i tak jak powiedzial Ex00, nie zawsze sa warunki do grania, wiec mozna pogadac

__________________
DziamDziam a.k.a Irreligious
Dobry chlopak byl i malo pil...
Illusion of sense :: Mata Leao Łódź Team :: Łódzki Ośrodek JuJitsu/JuJutsu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2001 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ZimZum Znajdź więcej post'ów przez  ZimZum Dodaj ZimZum do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ZimZum prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ShizO
[ov>ada]ShiZos



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: wake up!

Zycie to nie film

nie wszystko jest ladne gladkie i posiada duzy biust

tak samo kanter

nie spelni sie oczekiwan wszystkich

TO TYLKO GIERKA!

__________________
... w blasku ogni jedynie, jęk i krzyk bólu rannych słychać było, a umarli już tylko ze sobą rozmawiać mogli ...
[email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 13:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ShizO Znajdź więcej post'ów przez  ShizO Dodaj ShizO do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ShizO prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
SnipeR
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja:

wydalo sie farcik ze traktujesz cs jak cale swoie zycie nie mowie ze to zle ale to juz jest choroba

__________________
Saper myli sie tylko raz
Sniper wogle sie nie myli ))

Nie wiesz zkad dostales head'a
nie martw sie przynajmniej masz pewnosc od kogo.

Niektorzy twierdza ze aby dobrze grac poczebna jest inteligencja. Krde tylko jak sie z niej strzela tego nie moge pojac ))

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 14:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil SnipeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do SnipeR Znajdź więcej post'ów przez  SnipeR Dodaj SnipeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać SnipeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

SnipeR: cos w tym jest

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 15:17
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

zawsze cos w czym jest
ja traktuje CSa jako forme rozrywki poza pewnymi momentami gdzie se lubie pare razy przeklnac i lubie sobie posiedziec na bordzie i popisac bzdury lub jakies bzdury PPPP

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Thumbs up CS to KULT !!!!!!!!!!

CS to troche wiecej niz tylko gra. Przynajmniej wedlug mnie. Lubie ta gre, nie kocham ja, poprostu lubie. Bradzo chetnie gram i chce byc jednym z lepszych. Mam po prostu ambicje. Chce aby KT rzadzil, chce abysmy byli najlepsi , chce aby te lamki na zachodzie zobaczyli ze POLSKA wymiata, chce wiedziec o CSie tyle i ksiadz o bibli ;D. Ta gra jest po prostu kultowa. Chetnie gadam z innymi graczami CS na jej teamt. Przeciez mozna sie w ten spsob czegos nauczyc, no nie ? Odwiedzam tez zagraniczne BOARDy (szeeczgolnie interesuja mnie skrypty itp) BOARD stwarza wlalnie SCENE ktora mamy. Co by to bylo gdzybysmy wchodzili tylko na serwy i sie powybijali. Kiedys tak gralem (z cafe) ale odkad mam SDI ta gra mie jescze bardzie wciagla. Lubie was wszystkich maniakow bez zaagazowania z naszej strony nic nie osiagniemy, a samym graniem do nieczego nie dojdziemy.

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Choroba cycatego boba

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2001 18:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 14:23.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions