Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > jak to kicka za frejer mozna dostac....
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

jak to kicka za frejer mozna dostac....

nie bede sie tu skarzyl ale napewno spotkam kiedys tych lamusow co kickuja za to ze sie ma za dobrego scora na ich umiejetnosci (ud|gizi) Albo za to ze sie nie jest ich ziomkiem (monar Panga zak) z tymi ktorzy maja cos mi do powiedzenia z chcecia sie spotkam w 4 oczy nie bede tu nikomu ublizal zachowam to na wtedy jezeli ja sie mam denerwowac przez was wy tez musicie tego jakies konsekwencje poniesc i tak bedzie napewno kiedys Kazde zlo wraca ze zdwojana SIla
Chcialbym tez pozdrowic 2 graczy z klanu Ant miedzy innymi blade ktory mysli ze jak nie jest polakiem to zjadl wszystkie rozumy i moze ublizac po angielsku kazdemu NAWET DLATEGO ze ten ktos gra z lr 300 no bo nie wolno przeciwko niemu z ta bronia grac dolaczyl sie do tego jego kolega rownie wielce palajacy intelektem To tyle pozdrawiam tych co chca zeby ich pozdrawiac a reszte olewam Nie stawiam znakow przestankowych bo po co......
GL & HF

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2003 20:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Lightbulb haha

to tak apropo rozruszania tej grupy
Pozdro z Krakowa
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2003 20:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Dziwisz sie ? :>
Ogolnie to sie trzeba przyzwyczaic a nie wyzalac na forum :>

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2003 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

Post aaaaa

nie dziwie sie w sumie to kazdemu sie zdaza
tak tylko sobie pisze zeby ktos tu sie udzielal moze ANimate cos napisze )
haha
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2003 21:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: aaaaa

quote:
Napisane oryginalnie przez Poker
nie dziwie sie w sumie to kazdemu sie zdaza
tak tylko sobie pisze zeby ktos tu sie udzielal moze ANimate cos napisze )
haha
P



sraj na to
graj na dgames.tkdami.net

to nie jest reklama

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2003 22:28
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

Poker srednia wieku osob przez ciebie wymienionych chyba nie przekracza 14 lat wiec czym sie przejmujesz? ;D
Tu znow wraca to ze bahory panoszace sie po serverach sa nie karane :|

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2003 22:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
Poker srednia wieku osob przez ciebie wymienionych chyba nie przekracza 14 lat wiec czym sie przejmujesz? ;D
Tu znow wraca to ze bahory panoszace sie po serverach sa nie karane :|




a jak ich karac ?
masz pomysl
tylko nie mow o banach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-05-2003 23:16
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Monar"bzn"
Thug Life



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja: KRAKÓW

Unhappy

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
Poker srednia wieku osob przez ciebie wymienionych chyba nie przekracza 14 lat wiec czym sie przejmujesz? ;D
Tu znow wraca to ze bahory panoszace sie po serverach sa nie karane :|


Czax nie przesadzaj mam 18 zak 19 panga 17 ,a tak pozatym to sorry za to to było głoopie soroowa jooz cie przeprosiłem nie musiałeś tego rozgłaszać .....

__________________
-=BieżZaNooż=-

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 00:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Monar"bzn" Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Monar"bzn" Znajdź więcej post'ów przez  Monar"bzn" Dodaj Monar"bzn" do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Monar"bzn" prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Psycho
miejsce na twoją reklamę



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja:

HyHy

Poker Mnie już chyba z pięć razy chcieli z serva wy.jeb.ać :-)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 01:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Psycho Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Psycho Znajdź więcej post'ów przez  Psycho Dodaj Psycho do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Psycho prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

;-) nie jets tak żle

..skoro poza wyzwiskami od megalamusów z nvg nikt mnie za to nie kiknoł ;-))
A jak pomyśle, kiedy wszyscy patszom jak kampiem na potengem, i muszom siem fślepkowywać w zajebiś*** zielone gówno na wuasnym, qpionym za cienszko zarobione pszez rodzicooff pieniondze monitorze...i jak czuję, że im to ślepia wypala i w następnej grze będą lamili przez to gorzej ode mnie ;-))) ....to az serce rośnie ;-))
...i co za qltura! tylko troche względnie znośnych komentarzy i ANI jednej propozycji kicka - Panowie, nie jest żle ;-)))

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 07:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: ;-) nie jets tak żle

quote:
Napisane oryginalnie przez -v3-Yarecki
...i co za qltura! tylko troche względnie znośnych komentarzy i ANI jednej propozycji kicka - Panowie, nie jest żle ;-)))

Z kulturą, obawiam się, nie ma to nic wspólnego...
Od dawna widzę że jak jest ktos albo ogólnie znany i stary gracz, albo z jakiegoś klanu to rzadziej sie go kopie bo strach (nie pytaj - nie wiem przed czym/kim) u smarkaterii zapada ogólny, ale jak wejdziesz z fake nickiem to polecisz w 95% przypadków :>

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 08:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

ja to mam pecha, bo kurcze nikt nie chce mnie kicknac z servera jak mam normalny nick, a jak gram pod fejkem raz na ruski rok to sie zdarza... najpierw wyzywaja, nie moga zrozumiec ze ktos umie w tym sie poruszac... no kurcze blade, dlaczego oni tacy sa

scalator, tak bany to jedyny sposob... i tak nigdy sie nie naucza, ale za to ma sie kilku baranow z glowy.

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 08:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

hahaha

nie no MOnar ty to nie wiem Co CI sie stalo
Najwieksze ale mam do Ant do blade)
celowo mala litera i do tego 2 jego ziomka tak sie zlozylo ze gralem jakos caly dzien wtedy i 3 razy zostalem kickniety
No i ten gizi ni z tego ni z owego vote kick haha
O psycho a ty co tam ?
OK koncze na dzis) ide sie potaplac na skalki pogoda sie robi
Psycho bedziemy z Angusem wpadnij))
Pzdr
P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 09:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
jarzyna
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy HmM

Jak ktos tam wspomnial ... ze srednia wieku nie przekraczala 14 czy 15. No nawet jesli, to wiek nie ma tu nic do zeczy ... problem kultury na serverach byl chyba najczesciej poruszanym tematem w histori ut.pl ... zawsze sie znajdzie jakis ^^^^^ ... kikuja za to ze ma sie wiecej fragow, za nick, za to ze zgineli z twojej reki ktorys tam raz ... nie ma sesnu tego rozwijac. Ja zmieniam server poprostu ... albo nie gram bo wkurzanie sie i doprowadzaniae do sprzeczek ktore sa pozniej poruszane na boardzie itp. nie ma ....
ps. W_kurwia mnie jak zostaje sam na 5'ciu z 15 fps'ami ... powoli wykanczam wszytkich i dosteje kicka za to ze nie wybieglem sam na 5'ciu, bo tak powinienem ... jejq co za debilizm ... ehh.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 09:57
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

mnie z reguly kickuja za to ze kogos zabije niechcacy ['sorry' tez nic nie daje, a korasy na servie i tak zavotuja na tak bo co im szkodzi] albo zaliczam printa za tk [ofkoz noiechcacy ]:>
oczywiscie spotkalem sie z talentami typu panga ktory mnie raz wywalil za nic no ale co ja na to poradze :|
poland
ownage

aaaaaa po za tym ja mam 15 lat i jakos nie kickuje za nic
moze na servie sie nie zachowuje wzorowo ale takich jaj nie robie wiec nie mowcie o wszystkich 14 czy 15 latkach

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 10:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

gur1 sa wyjatki
Scalator w cs za slowo "*****" na wielu serverach lecisz z kickiem, jak wrocisz i zaczniesz wrzucac za co kick to wtedy ban
Imo moznaby chociaz czasowe bany dawac ale to tylko mo.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 12:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez cZAx
gur1 sa wyjatki
Scalator w cs za slowo "*****" na wielu serverach lecisz z kickiem, jak wrocisz i zaczniesz wrzucac za co kick to wtedy ban
Imo moznaby chociaz czasowe bany dawac ale to tylko mo.


Jak cie nie lubie ( ) tak musze ci przyznac racje...
Scalak - to jest naprawde jedyne wyjscie - a czasowe bany to juz wrecz ideal !!!!

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

:/

no nie z tym wiekiem to sobie wypraszam :/ ja nawet na kick allbots daje f2 przeklinam żadko no chyba ze ktos mnie strzeli i nie przeprosi potem ja go zabije i polece za kicka zdarza sie tak ale żadko a mam 14 lat:/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 13:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

aaaa...

zapomniałem poruszyc jednego wątku własciwie to dwóch gosci
1.<bs>aHa -gram na fejku niechcacy go kopnełem no 2 razy ten mnie zabił i dał vota na kicka poleciałem bo fejk:/ wchodze na własnym nicku i z nim gadam przedstawiam sie jako kolega ***(fejk) i zaczynam z nim rozmawiac ani razu nie przeklnołem nagle gosc zaczyna na mnie przeklinac i grozic banem na wszystkie polskie servery i na ICH server :o ze mi tam tama załatwi te bany
2.Shifty:/- gram na fejku podczas gry shifty sie pyta czy moze do -v3- ja tak dla zartów odpowiadam ze nie ten mnie zaczał strzelac :/ i mnie zabił 2 razy :o daje vota na kicka a tu nic chyba tylko 2 osoby wcisneły f1 na 10 grających...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 13:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Poker
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Kraków

hmmm

jarzyna ty tesz jestes spoko zalisz sie ze masz 15 fps albo zmien cfg albo kompa albo nie graj bo ty tez niezla szopke robisz dajesz votay bo u CIbeie mapa ma 10 fps a co mnie to obchodzi ze ty slabego kompa masz? votowales wczoraj chyba z 4 razy na jednej mapie to tez jest denerwujace Wiec albo cfg albo komp albo zegnaj urt
A co do shifty czy jakos tak widzialem ze rekrutem jest w fUzz
LOL ja tez jestem w fUzz

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Poker Znajdź więcej post'ów przez  Poker Dodaj Poker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Poker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Jak cie nie lubie ( ) tak musze ci przyznac racje...
Scalak - to jest naprawde jedyne wyjscie - a czasowe bany to juz wrecz ideal !!!!



Hmm .. czasowe, ale z refuly nie pamieta sie o ich zdjeciu
:/
A w UrT nie ma opcji czasowych banow. Trzeba je recznie zdejmowac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 21:45
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

dajesz bany i co 3 miesiace robisz clear all :> obojetnie kiedy zalozone sadze ze nawet 2 tyg czegos naucza tych ludzi.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 23:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
koodazed
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Apr 2003
Lokalizacja: Piekna kraina

watpie.. tym wszystkim debilom radze poszukac co znacza slowa "sapientia prima stultitia caruisse"

__________________
Sapiente prima stultitia caruisse

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-05-2003 23:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil koodazed Kliknij tutaj by wysłać e-maila do koodazed Znajdź więcej post'ów przez  koodazed Dodaj koodazed do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać koodazed prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

nastepna afera

Poker, ja widze ze ty tez jestes aferzysta!
Witam w klubie.
Usiadz w fotelu, zapal cygaro i opowiedz cos jeszcze :)

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

pomysl czaxa

A pomysl Czaxa mi sie podoba, chodz ja nie bylbym tak tolerancyjny i usuwalbym bany rzadziej.
A zreszta scalaku, pytanie jest takie: czy bronisz sie przed banami bo nie chcesz zeby serwer stracil graczy? Jesli tak to racej nie masz powodow. Jesli w Polsce bylby serwer na ktorym ludzie zachowywaliby sie kulturalnie, to zareczam ci ze bylby oblegany.
Nie bojmy se wlaczyc z chamstwem. Dajcie rcona na jeden dzien to zobaczycie jak bedze milo i przyjemnie na snajperze Tylko ze wtedy bys mial, drogi Scalaku, GG zawalone biednymi "pokrzywdzonymi" proszacymi o zdjecie bana, bo oni tak tylko zartowali, albo mieli po porstu zly dzien...

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 00:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*XSIADZ*
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Krakow

Talking

Mam 300 fps zajebiste lacze ale i tak gram do dupy
Pozdrowki dla calego Krakowa....
Po co ja to napisalem? niewiem serwery pelne to sie nudze. chyba pojde na "Bagry" albo "Skalki".

__________________
Gowno chodzi po ludziach

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *XSIADZ* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *XSIADZ* Znajdź więcej post'ów przez  *XSIADZ* Dodaj *XSIADZ* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *XSIADZ* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

...

Animate myslisz ze ten pomysł z banami wyjdzie? mylisz sie zachwile zdjecie bana bedzie prosił kolega kolegi i wreszcie dojdzie do gracza synth lub ff i po banie... pretensje mam do niektorych graczy z lepszych klanow bo mysla ze sa nie wiadomo kim i moga sobie robic wszystko kopniesz go przez przypadek napiszesz sorry a ten cie obrzuca łacina i jescze zabije

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 10:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

...

Jasne ze to nie wypali, bo zaden rozsadny admin mi nie da rcona bo przez rcona serwery sie wieszaja bo jest bug w tej wersji urbana. Poza tym pomysly takie jak ten moj pojawialy sie na tym boardzie co jakis czas. Nie jestem ani troche oryginalny, a poza tym tak troche zartowalem.
Rzadko mowie powaznie. Do godziny 15 prowadze powazne zycie, po 15 staje sie niepowaznym czlowiekiem.

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 11:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GruBk4
_o/



Zarejestrowany: May 2003
Lokalizacja: Gliwice

....

ja sie z toba w 100% zgadzam ale to sprawa adminów :/ wkoncu server to ich własnosc ale udostepniona innym... niech robia co chca zawsze mozna grac na włoskich serverach i nie rozumiec co znacza ich przekleństwa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GruBk4 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GruBk4 Znajdź więcej post'ów przez  GruBk4 Dodaj GruBk4 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GruBk4 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hey_Dude_!
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: nieWielkie Ksiestwo Slawskie

Post

qfa ..... sam nie wierze w to co pisze..omg, ale kiedys dostalem bananka od niejakiego scalaka, za klniecie i......kurcze pomoglo!!, moze nie do konca, bo lubie sobie siarczyscie zaklnac, i nie ukrywam tego, ale teraz robie to na pewno rzadziej, mysle ze poczestowac by kilku panow slapsikiem, a jak nic nie pomoze banikiem, nawet 2 minutowym i kozaczek zmieknie, tylko co zrobic z niektorymi z takich klanow jak np. HTNYS , bo im banika nikt nie da a rozki (niektorzy) maja..oj maja

__________________
> Lamka Z Publika <

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-05-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hey_Dude_! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hey_Dude_! Znajdź więcej post'ów przez  Hey_Dude_! Dodaj Hey_Dude_! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hey_Dude_! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 12:50.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions