Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Gry
W jakie gry, oprocz FPP grywasz?
You do not have permission to vote on this poll.
RPG 11 40.74%
Strategie 6 22.22%
Inne 3 11.11%
Tylko FPP 7 25.93%
W sumie: 27 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Question Gry

Jak juz tak gadamy kto jakie ksiazki czyta czy jakie komiksy lubi to moze powiecie w jakie gry oprocz FPP gracie?

Ja pykam szczegolnie w RPGi

Z RPG najbardziej do gustu przypadla mi cala seria Baldurs Gate (I, ToCS, II...), Diablo (w I caly czas gram na sieci, w II juz nie gram - kiszka ) i z sieciowych to Ultima Online oraz Asheron's Call...

Z gier RPG singlowych to jeszcze Revenant i stare Ultimy...

Czekam na UO2 i chce kupic SUMMONER'a

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2001 14:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Talking

Aaaa!!!! I oczywiscie Fallout! - I, II, Tactics...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2001 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DZASKUL
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Przeworsk

A ja grywm w strategie
W tej chwili to w Stars reszty nie bede wymienial bo mi sie niechce

__________________
Wassup !!!!!!! Wholee !!!!!!!
HALO TRUE
Są dwa rodzaje aut Ferrari i cała reszta.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2001 14:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DZASKUL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DZASKUL Znajdź więcej post'ów przez  DZASKUL Dodaj DZASKUL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DZASKUL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

Ja głosowałem na Erpegi, ale gram we wszystko (no, prawie wszytko ). Z RPG'ów to Diablo II (z chęcią pograłbym też w Diablo I, ale nie mam skąd wziąć ) Oczywiście wcześciej grałem w Diablo I. Ha, i to ile! Z innych gier to Warcraft II (klasyka rulez!) Grałem też w GTA, GTA 2, ****, nie będę wszystkiego wymieniał, bez przesady... I jeszcze jedno... Mag - piszerz, że Diablo II to kiszka... Nie zgodzę się tu z Tobą Zagraj sobie w rozszerzenie Lord of Destruction (walczy się z Baal'em ) na patchu 1.08... Miód

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2001 17:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
poLaq
poLaq :)



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Jelenia Góra

tak ja nawet w Diablo II Lords of Destruction gralem i mam orginala

__________________
Prepare . You will be Next !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2001 18:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil poLaq Kliknij tutaj by wysłać e-maila do poLaq Znajdź więcej post'ów przez  poLaq Dodaj poLaq do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać poLaq prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ja w RPG i RTS... ze nie moglem 2 zaznaczyc to RPG zaznaczylem... wiecie... Fallout I i II i TS (ktory mi z reszta nie wchodzi => )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2001 20:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez S4i1or
Ja głosowałem na Erpegi, ale gram we wszystko (no, prawie wszytko ). Z RPG'ów to Diablo II (z chęcią pograłbym też w Diablo I, ale nie mam skąd wziąć ) Oczywiście wcześciej grałem w Diablo I. Ha, i to ile! Z innych gier to Warcraft II (klasyka rulez!) Grałem też w GTA, GTA 2, ****, nie będę wszystkiego wymieniał, bez przesady... I jeszcze jedno... Mag - piszerz, że Diablo II to kiszka... Nie zgodzę się tu z Tobą Zagraj sobie w rozszerzenie Lord of Destruction (walczy się z Baal'em ) na patchu 1.08... Miód


A tak! Zapomnialem o LOD - no tak - moze LOD nie jest taki zly - ale co do D2 to chodzilo mi bardziej o to ze PL wersja to szit - w ENG nie gralem ale wiem ze klimat ENG jest o wiele lepszy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-08-2001 20:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Red
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Danzig

Fallout !!!!!! i oczywiscie Starcraft !

__________________
Power . Unity . BrotherHood . | FS |

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2001 10:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Red Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Red Znajdź więcej post'ów przez  Red Dodaj Red do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Red prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
giBBeR
dr. giBBeRs+eiN



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Wrocław

No, ja nie grywam w RPG'i, ani w strategie. Może czasem mnie jakaś bijatyka porwie no i fajne wyścigi. GPL rula!!!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2001 10:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil giBBeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do giBBeR Znajdź więcej post'ów przez  giBBeR Dodaj giBBeR do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać giBBeR prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Thumbs up

Vote na strategie, chociarz i tak nic nie przebije dobrej, dlugiej oraz udanej sesji w jakas gre fablarna (cyberpunk, earthdawn)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2001 12:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja gram w Starcrafta (BroodWar), Diablo 1/2, DK2 ewentualnie jakies inne strategie!

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2001 20:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania
Vote na strategie, chociarz i tak nic nie przebije dobrej, dlugiej oraz udanej sesji w jakas gre fablarna (cyberpunk, earthdawn)


Grales w Wampira?
Z Eartha gralem w Przebudzenie Ziemi

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2001 22:39
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Question Offline czy Online? :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Shooler
Ja gram w Starcrafta (BroodWar), Diablo 1/2, DK2 ewentualnie jakies inne strategie!


W D1/2 grasz na sieci?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-08-2001 22:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Re: Offline czy Online? :P

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Mag


W D1/2 grasz na sieci?



Najwyzej lokalnej - na modemie ciezko - rachoonki. Mil0sh gral kiedys w Diablo 1 przez modem.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2001 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
CE3RDE
Just do it.



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Lodz

Ja gram ostatnio tylko w red alert'a 2 bo nic innego nie mam i w nic innego mi sie poprostu niechce

__________________
"Jak tu żyć w mieście, które jest z tego znane, że wszystko, co się dzieje z góry jest ukartowane Tam, gdzie dominują poszlaki, a nie fakty i żeby coś osiągnąć ***** musisz mieć kontakty. Prawdziwe życie bez imaginacji, koniec bredni, chleb powszedni, bogaci biedni -tak było, będzie, musi być- umiesz z tym żyć?" WWO

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-08-2001 23:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil CE3RDE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do CE3RDE Znajdź więcej post'ów przez  CE3RDE Dodaj CE3RDE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać CE3RDE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

rpg poza kwakami roxuja

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2001 00:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bLADE
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

kurde... boshe... jak moglem zapomniec o SC...prosze o wybaczenie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2001 00:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Ja jeszcze dodam HoM&M ]I[

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-08-2001 18:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Re: Re: Offline czy Online? :P

quote:
Napisane oryginalnie przez Shooler


Najwyzej lokalnej - na modemie ciezko - rachoonki. Mil0sh gral kiedys w Diablo 1 przez modem.



Aktualnie gra sporo osob na modemach
Nie ja of corz , ale na serio sporo ludkow pyka na modemach.
Cala scena D1 opiera sie teraz na polskich serverach - najpierw byla FORTECA ale sie rozpadla - teraz jest NTC - SCowy NTC - praktycznie zero lagow i male pingi pozwalaja cieszyc sie z gry nawet modemiarzom - of corz... po 18:00

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2001 14:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Shooler
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: HarcówkA

Unhappy Re: Re: Re: Offline czy Online? :P

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Mag
praktycznie zero lagow i male pingi pozwalaja cieszyc sie z gry nawet modemiarzom - of corz... po 18:00


No ok ale u mnie najwiekrzy problem jest z rachoonkami za polaczenia - chcialem grac w Cafejce ale facet nie ma oryginalnego D2 a jak przynosze ze soba na HDD to sie rzuca

BTW. Jak sie dorobie stalki i zaczne grac w necie to dam ci znac - wogoole to kim grasz ???

( sciagnalem sobie stronke Black Hunters )

__________________

Edytowane przez [FPP]Shooler dnia 05-08-2001 o godz. 15:15

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2001 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Shooler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Shooler Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Shooler Dodaj [FPP]Shooler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Shooler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Mag


Grales w Wampira?
Z Eartha gralem w Przebudzenie Ziemi



Niestety jeszcze nie mialem okazji grac w Vampira ... pomimo ze slyszalem ze jest to zajeeeeeeeebisty system ! (EArthDAwn = Przebudzenie Ziemi)

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-08-2001 21:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Mag*
Wasilij "Mag" Taleniekow



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Behind you! :P

Smile

quote:
Napisane oryginalnie przez Wania


Niestety jeszcze nie mialem okazji grac w Vampira ... pomimo ze slyszalem ze jest to zajeeeeeeeebisty system ! (EArthDAwn = Przebudzenie Ziemi)



Tia Vampir rulz
[Co do Eartha wlasnie na tym polegal zart ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2001 12:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Mag* Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Mag* Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Mag* Dodaj [SPECNAZ]Mag* do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Mag* prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

Talking a ja...

... a ja lubie cala serie Fify (EA SPORTS) a takze NHL i NBA (TA SAMA FIRMA)

Do tego seria C&C
Heros of Might and Magic
Airlines Tycon
i THPS
a takze czasem fpp
CS RZADZI

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2001 13:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

Re: a ja...

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]esede
...
CS RZADZI


zalezy jak dla kogo...
dla mnie rzadzi qw

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2001 15:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Re: Re: a ja...

quote:
Napisane oryginalnie przez oxygen

zalezy jak dla kogo...
dla mnie rzadzi qw



Kszd ma rozne upodobania... ja bardzo lubie Cs ... ale Q nie pogardze ..

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2001 15:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Infinite
nieszczesliwie zakochany



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

ja zagrywam sie w q3
co do innych to preferuje rpg i rts
takie tutuly jak Fallout 1 i 2 Balgur's Gate 1 i 2 Diablo 1 i 2 Starcraft, Red Alert Total Annihilation, Warcraft (all czesci) to tytulu dla ktorych mam ogromny szacunek
i jescze sporo innych

__________________
Świec płomienie próżno się złocą... nie skrzypną drzwi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2001 18:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Infinite Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Infinite Znajdź więcej post'ów przez  Infinite Dodaj Infinite do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Infinite prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
S4i1or
Thorin Oakenshield



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łódź

No Infi, właśnie widać, że lubisz Baldur's Gate Ja też chyba zacznę w to grać. Nie, żeby mi się Diablo nudziło. Broń Boże Po prostu chcę zagrać w coś, w co gra, jak widzę, dużo osób...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2001 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil S4i1or Kliknij tutaj by wysłać e-maila do S4i1or Znajdź więcej post'ów przez  S4i1or Dodaj S4i1or do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać S4i1or prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]esede
kapitan rezerwy SPECNAZU



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: jedno A po dwoch W

Question ciekawosc

czy BG 2 ma opcje multiplayer??? tzn. pewnie ma ale czy warto w nia grac???

aha i jeszcze jedno czy Tornament ma sensownego MP???

poprostu moge miec jedna z tych gier i jestem ciekawy ktora lepsza

__________________
__________________________
W slowniku rozwiazan taktycznych nie ma slowa KAPITULACJA
__________________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2001 18:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]esede Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]esede Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]esede Dodaj [SPECNAZ]esede do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]esede prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Nie strawilem Baldura, pobiegalem, pobiegalem i mi sie znudzilo ! Po mimo ze kocham fantastyke, poprostu tego nie strawilem ...
BTW Moglby mi ktos napisac minimalne wymagania do MAx Payna Priiiiiiittttiiiii plizz !

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-08-2001 21:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Xkill
Płatny Zabójca



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja: Unknown

Arrow Ja preferuje strategie

Szczegolnie mi sie podoba Jagged Alliance, pomimo, ze ma troche bugow to jest to jak dla mnie jedyna strategia, w ktorej naprawde mozna pomyslec i bawic sie taktyka (z powodzeniem da sie wyczyscic baze wojskowa 2 ludkami). Poza tym dziala sie na poziomie oddzialu i nie ma tych glupich hexow, z ktorymy kojarza sie wszystkim turówki. A do pytania to mozna podejsc rownierz od innej strony. Ja lubie np. grac w gry w ktorych jest moja ulubiona spluwa - Desert Eagle. Naprawde Desert RULEZ!

__________________
Jak zwykle...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-08-2001 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Xkill Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Xkill Znajdź więcej post'ów przez  Xkill Dodaj Xkill do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Xkill prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:44.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions