Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > ****owe pingi
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

****owe pingi

Y0000 kurde moj 3 topic! :E:E

No wiec jak widac ostatnio, Neo i wszelkie inne lacza tpsa zaczynaja smierdziec, odkad moj ping nie do servera w wawie nie wynosi 20 a 130 i tak ***** jego mac dalej. Postanowilem zajac sie sprawa, jako ze kazdy poprzestal na "tepsa sux" i poszedl w ****. Traceroute do roznych serwerow wykazalo co nastepuje - ping milutki po hostach niekomercyjnych tepsa na kazdym hopie, i skok pingu na hopach na ktorych pakiety przejmowala znana i lubiana [do czasu *****] telia. Spedzilem dobre kilka h na dzwonieniu do tpsa [infolinia neo+] gdzie kazdy byl pewien komu mowilem, ze pomocy nie uzyskam.

JAki z tego moral? ano taki ze uzyskalem troche. Troche bo okazalo sie ze mi zrestartowali port [pomijam co sie dzialo zanim doszedlem telefonicznie do szczebla przelozonego, poprzednikom tlumaczylem co to ping etc]. No wiec panowie byli na miejscu, zapytali o ip, zresetowali port i bylo dosc milo, do czasu az nastepngo dnia mi sie ip zmenilo i znowu to samo. Dzwonie wiec znowu tym razem mowiac ze tu i tu jest taka i taka akcja. Okazuje sie ze wiedza, i ze to telia teraz cos tam pracuje. Admini wiedza ze sa takie pingi i pracuja nad tym. Costam sobioe szperaja, a od 2-3 tygodni sytuacja sie nie zmienila za bardzo [tzn bylo troche lepiej, tera jest coraz gorzej]. Pomijam juz fakt ze na qwdm.gamepoint.net [holandia] lacze sie przez niemcy-francje-londyn-francje-holandie [i chyba jakis benelux inny po drodze jeszcze].

A co Wy o tym myslicie? Szykuja sie zmiany na lepsze czy juz zupelna porazka i najlepsze lacze growe w polsce idzie sie jebac?

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 22:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

hehe, dlatego staremu odmawialem neo zostaje przy osk ;} 95 zl miech co prawda ale przynajmniej wsio gut dziala a nie jak ciolki w tepsie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-11-2003 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Re: ****owe pingi

telia sux... tepsa musi smierdziec, skoro puszcza przez nia krajowy routing

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 02:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

I tak jesli chodzi o jakosc lacza to neostrada jest znacznie lepsza niz polskie Chello

Nie dosc, ze blokuja 21, 80 i cholera wie co jeszcze, to zmuszaja do korzystania z transparent proxy ktore czesto szwankuje

Do tego transfery znacznie nizsze niz na neostradzie (skadinad nie 512 a 640 kbit) i durny limit 15 gb ktory w dodatku nalicza wszelki ruch w sieci tam i owam (nawet 1 gb w plecy miesiecznie) to kolejne gwozdzie do trumny chello ...

A jakosc dzialania neostrady pogorszyla sie takze przez promocje "miesiac za 1.07 zl" ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 15:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

modem ***** power !!

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Ano, czekamy na Dialostrade

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 18:53
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

Dialog wprowadza nowa usluge - lacza 1mbit za cene porownywalna do neo+ podobno

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 20:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

W sumie chello ostatnio sie ***** bo nawet kazaa powoli chodzi

a pingi na serwerach ? czy ja wiem na zagranicznych mam ponizesz 60-70 ;/

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 20:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
W sumie chello ostatnio sie ***** bo nawet kazaa powoli chodzi

a pingi na serwerach ? czy ja wiem na zagranicznych mam ponizesz 60-70 ;/



60-70 na zagranicznych to źle?
jeszcze w jakiej grze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-11-2003 21:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Wydaje mi sie ze sytuacja ulegla zmiane, a dokladnie poprawie, bo ping w niemczech mam 35... WTF? nie no moim zdaniem jest dosyc milo, nie bede wiecej zlelmowic na tepse :>

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-11-2003 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Hmm ... w Polsce nie ma na razie co liczyć na dostęp do globalnej sieci z prawdziwego zdarzenia. Do momentu jak nie zostaną obniżone ceny do poziomu oferowanych transferów. Poza tym monopol tepsy powoduje, że na razie zmiana oferowanych usług nie poprawi się szybko.

Jednym z alterntywnych rozwiązań to przeprowadzić się (chyba do Szwecji ale nie wiem na 100%) za granicę gdzie ceny są niższe i transfer znacznie wyższy

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-11-2003 01:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:36.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions