Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Kamperstwo...
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Kamperstwo...

Witam.
Moze mi ktos z was powiedziec, dlaczego jak ktos pilnuje zakladnikow jako T albo bombside'u jako CT to odrazu jest nazywany kamperem?
Sam duzo razy zostalem nazwany kaperem, lamerem podczas takich sytuacji. Przecierz gra nie do konca polega na tym, zeby biec jak najszybciej do siebie i sie wyzynac. To nie jakis quake czy cos.

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 20:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

Re: Kamperstwo...

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Witam.
Moze mi ktos z was powiedziec, dlaczego jak ktos pilnuje zakladnikow jako T albo bombside'u jako CT to odrazu jest nazywany kamperem?
Sam duzo razy zostalem nazwany kaperem, lamerem podczas takich sytuacji. Przecierz gra nie do konca polega na tym, zeby biec jak najszybciej do siebie i sie wyzynac. To nie jakis quake czy cos.


W ten sposob rozumuje wiekszosc newbi ktora przerzucila sie z jakiejsc SZYBKIEJ strzelanki na CS, nie rozumieja oni ZASAD gry .. coz, takich sie olewa

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

po prostu lameria za duzo sie naczytala jakis artykulow itp zreczy i nie rozumie znaczenia slowa kamper! A bronienie bs czy zakladnikow to wykonywanie zadania na mapie, a nie kampowanie. niestety wiele osob nie moze tego pojac

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 21:38
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

n00d3x....olej to

P.S. kampowanie, czy kampienie ? (ja jestem za kampieniem)

Tak się tylko pytam, nie zeby to mialo dla mnie jakieś znaczenie

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 21:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Hehe ale jesli ktorys raz z kolei koles mi powie ze jestem kamper to mozna sie wkoncu wqrwic. Wiadomo ze to sa lamki i nie wolno sie ich sluchac, ale tych lamek jest duzo i trzeba je tempic. Zaden koles z dobrego klanu mi nie powie w takiej sytuacji ze kamper jestem. Niech ci poczatkujacy najpierw sie naucza zasad grania w cs'a albo bede TK'owal

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 25-11-2001 22:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Hehe ale jesli ktorys raz z kolei koles mi powie ze jestem kamper to mozna sie wkoncu wqrwic. Wiadomo ze to sa lamki i nie wolno sie ich sluchac, ale tych lamek jest duzo i trzeba je tempic. Zaden koles z dobrego klanu mi nie powie w takiej sytuacji ze kamper jestem. Niech ci poczatkujacy najpierw sie naucza zasad grania w cs'a albo bede TK'owal


Latwiej obrazac niz sie wysilic na myslenie

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 00:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

Thumbs down

Mialem taka sytuacje ze mialem dobre staty , najlepsze
Ico runde mnie przezucalo a jeden mowi cytuje w slowo w slowo "skopion lamuchu" i potem gada ze jestem w CT (a on w T i wyl ze nie jestem z nim w TEAMIE)aaa... to nie bylo moja wina bo autoteambalance 1 ... i mnie zaczal wyzywac palant ,a jeszcze CT dostawali w pupcie
lame

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 07:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Polskie servery rulz

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 09:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ex00
Pan Prezes :S



Zarejestrowany: Oct 2000
Lokalizacja: Bydgoszcz

no coz sprawa wyglada jasno
jest duzo newbie ktorzy nie wiedza kto to kamper i w jakich sytuacjach sie takich nazywa

__________________
Nie szukaj drogi, znajdziesz ją w sercu, smutna jest knajpa byłych morderców... Niech Cie nie trwożą gdy do niej wkroczysz, płonące w mroku morderców oczy...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 09:44
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ex00 Znajdź więcej post'ów przez  Ex00 Dodaj Ex00 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ex00 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Ex00
no coz sprawa wyglada jasno
jest duzo newbie ktorzy nie wiedza kto to kamper i w jakich sytuacjach sie takich nazywa



W sumie to wystarczy sie schowac za skrzynke gdy uslyszysz goscia i juz zostajesz kampa miesiaca
Oczywiscie tylko wtedy gdy mu slepakowi w plecy wyjedziesz bo w gdy cie zabije to jest wszycho oki

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

Jak zabije kogoś z "zaczajki" i ten mnie nazywa kamperem to się śmieję i tyle, może go szlag trafi .

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 14:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Zaczajki

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

34 mój bracie, big lol...

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 15:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scorpion.kt
Eat my shorts ...



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: LiNKiN P4RK (Bydgo.)

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff
34 mój bracie, big lol...

SPECNAZ to cala rodzina ?
Bez wyjatkow ?
Pod0bno tak
Twoja mama tez gra? (bez urazy,tylko sie pytam)

__________________

www.Kamikaze-Team.prv.pl
Your death, is my frag.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 16:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil scorpion.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do scorpion.kt Znajdź więcej post'ów przez  scorpion.kt Dodaj scorpion.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać scorpion.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeStRuCt0r
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hehe Moim zdaniem specnaz to ma rodzinna atmosfere

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 17:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 18:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

SPECNZA skłąda sie z wielu rodzin...
1 neo, haya, martwa, yrenka [to pierwsha rodzina]
2 kitab al azif, major vasca
3 redrum, neck
4 34, smirnoff.

Nooo.. 4 rodziny jak na jeden klan to i tak dużo Jak może namówie brata to i bedzie 5-ta rodzina ?

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Hehe ale jesli ktorys raz z kolei koles mi powie ze jestem kamper to mozna sie wkoncu wqrwic. Wiadomo ze to sa lamki i nie wolno sie ich sluchac, ale tych lamek jest duzo i trzeba je tempic. Zaden koles z dobrego klanu mi nie powie w takiej sytuacji ze kamper jestem. Niech ci poczatkujacy najpierw sie naucza zasad grania w cs'a albo bede TK'owal


Bulls z topiq "lameriada 2001" [czy jakos tak...] jest swietnym przykładem nie wiedzy o CS'ie i jeshche wiekshej niewiedzy o kamperstwie. No ale... od czego są banany, lama drze morde ? Fsadź mu w nią banana

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]RoL
QLman



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Fragtown

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff

P.S. kampowanie, czy kampienie ? (ja jestem za kampieniem)




Chyba kampienie jest poprafniejejshe [lol] Poniewash kampowanie jest to sposób zagrywki w grze w PALANTA. Jak byłem młodzshy [5,6 klasa] grałem w ten shit na WF'ie [besnadziejny sport...]

__________________
I'm cool

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]RoL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]RoL Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]RoL Dodaj [SPECNAZ]RoL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]RoL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nemesis.kt
KT m3mb3r :)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Bydgoszcz

Thumbs up KAMPER

Kampowanie = Droga do sukcesu

Nie chodzi tu jednak o kampowanie Tt na mapach de_ w respawnach. To jest dla mnie lamerstwo.

Wystarczy obejerzec dema z klanowek najlepszych klanow. Obrona to pol sukcesu. A jak najlepiej bronic ? KAMPOWANIEM otrzywiscie. I niech mi zaden lamuszek nie mowi ze :
KAMPOWANIE = LAMERSTWO, bo udusze

__________________

:: www.Kamikaze-Team.prv.pl
:: [email protected]
:: gg : 1346455

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2001 23:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nemesis.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nemesis.kt Znajdź więcej post'ów przez  nemesis.kt Dodaj nemesis.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nemesis.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Thumbs up Re: KAMPER

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
Kampowanie = Droga do sukcesu

Nie chodzi tu jednak o kampowanie Tt na mapach de_ w respawnach. To jest dla mnie lamerstwo.

Wystarczy obejerzec dema z klanowek najlepszych klanow. Obrona to pol sukcesu. A jak najlepiej bronic ? KAMPOWANIEM otrzywiscie. I niech mi zaden lamuszek nie mowi ze :
KAMPOWANIE = LAMERSTWO, bo udusze



KAMPOWANIE = e nie powiem chyba

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2001 23:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*MagiC*/Tramwaj
Zabojczy Srodek Transport



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Zajezdnia

Re: KAMPER

quote:
Napisane oryginalnie przez -[KT]- NEMESIS
Kampowanie = Droga do sukcesu

Nie chodzi tu jednak o kampowanie Tt na mapach de_ w respawnach. To jest dla mnie lamerstwo.

Wystarczy obejerzec dema z klanowek najlepszych klanow. Obrona to pol sukcesu. A jak najlepiej bronic ? KAMPOWANIEM otrzywiscie. I niech mi zaden lamuszek nie mowi ze :
KAMPOWANIE = LAMERSTWO, bo udusze


Kampowanie( a raczej kampienie- tez tak wole) to jest okreslenie negatywne - okresla siedzenie w swojej bazie(tak jak napisales)- oczywiscei gdy trzeba atakowac...
A obrona BS'a czy innych zakladnikow poprzez stanie w jednym miejscu to juz jest snajpienie/owanie (czy jak sobie to nazwiecie) i bez tego przeciez bronic sie (na klanowkach) nie da.

__________________
A czy wiedzieliscie ze kosiarka zbielmowana na piane w komubulgulatorze z kosmogenicznie transmegalitycznymi przyszlapkami sie pieni?
Tramwaj was wszystkich przejedzie!!!

-=@^@=- CPA
----===Crazy People Agency===---

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 21:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *MagiC*/Tramwaj Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *MagiC*/Tramwaj Znajdź więcej post'ów przez  *MagiC*/Tramwaj Dodaj *MagiC*/Tramwaj do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *MagiC*/Tramwaj prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wania
-w-



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: KrAkÓw

kampienie = nieruszanie sie w 'szybkich' fpp/ siedzenie za/obok/pod/nad respem

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-11-2001 21:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wania Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wania Znajdź więcej post'ów przez  Wania Dodaj Wania do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wania prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
=34=
I Shot the Sheriff



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Wania
kampienie = nieruszanie sie w 'szybkich' fpp/ siedzenie za/obok/pod/nad respem


czy CS to szybkie FPP ?

__________________
The bomb has been planted!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-11-2001 10:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil =34= Kliknij tutaj by wysłać e-maila do =34= Znajdź więcej post'ów przez  =34= Dodaj =34= do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać =34= prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

Prawda jest taka ze ciezko jest zabic dobrego gracza z kampy bo ten zajrzy w kazde ciemne miejcse w kazdy zacieniony kącik ,za każdą skrzynie. Z kampy przewaznie przewracaja sie lamuchy ktore biegna bez sensu byle do przodu. Jak mam takie sytuacje wtedy chowam sie za skrzynke i strzelam im w plecy czase,m 3 czaem 4 zabije i dobry gracz nie nazwie mnie kamperem, tylko wskoczy nagle naprzeciwko mnie i pojedzie mnie z pompki. Proste nie ?

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 07:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Major76
Prawda jest taka ze ciezko jest zabic dobrego gracza z kampy bo ten zajrzy w kazde ciemne miejcse w kazdy zacieniony kącik ,za każdą skrzynie. Z kampy przewaznie przewracaja sie lamuchy ktore biegna bez sensu byle do przodu. Jak mam takie sytuacje wtedy chowam sie za skrzynke i strzelam im w plecy czase,m 3 czaem 4 zabije i dobry gracz nie nazwie mnie kamperem, tylko wskoczy nagle naprzeciwko mnie i pojedzie mnie z pompki. Proste nie ?


A jak nie ma pompki to z lewarka.

Proste nie ?

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 12:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Major76
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Wrocław

jak nie ma pompki i lewarka zabije felgą generalnie chodzi o to ze ubije i tyle
proste nie ?

__________________
"ostatni za mną pójdzie cień, niepotrzebny żaden cel,
żaden marny cel ....."

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 13:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Major76 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Major76 Znajdź więcej post'ów przez  Major76 Dodaj Major76 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Major76 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

Ja to bym go ubil z deftkita

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 15:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Coen Hunter
Wolny Strzelec



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Gdynia

quote:
Napisane oryginalnie przez n00d3x
Ja to bym go ubil z deftkita


a ja bym tak nie umial !!!!

__________________
[email protected]
GG 1123174
ICQ 122973095
MSN [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 17:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Coen Hunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Coen Hunter Znajdź więcej post'ów przez  Coen Hunter Dodaj Coen Hunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Coen Hunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
n00d3x
qqryq!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Mynsk Masofiecki

quote:
Napisane oryginalnie przez Kitab Al Azif


a ja bym tak nie umial !!!!


Ooo stary to widze ze masz niezle braki

__________________
Jestem glodny i niewyspany

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2001 17:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil n00d3x Kliknij tutaj by wysłać e-maila do n00d3x Znajdź więcej post'ów przez  n00d3x Dodaj n00d3x do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać n00d3x prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:13.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions