Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Pytanko do Papugi
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Tfardy?
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Katowice City

Nie do wglądu Mr Papugi :D

Jaką dać komende w konfigu żeby kickało ludzi (ew cheaterów) za starą wersję PB na kompie ?

Edytowane przez Tfardy? dnia 12-02-2003 o godz. 14:01

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-02-2003 18:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tfardy? Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tfardy? Znajdź więcej post'ów przez  Tfardy? Dodaj Tfardy? do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tfardy? prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Pytanko do Papugi

quote:
Napisane oryginalnie przez Tfardy?
Jaką dać komende w konfigu żeby kickało ludzi (cheaterów) za starą wersję PB na kompie ?



eee. z głowy nie pamiętam...
poszukam

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2003 23:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

lol

Tfardy masz zajebiscie! Jak ktos ma stara wersja pb to cziter? Jak tak uwazasz to wex sie nad soba zastanuf. Ja mam stara wersje moze dlatego ze niedziala mi komenda z update, i jak uzyje programu do sciagania nowych wersji ... to najczesciej po 2 dniach pada caly pb i musze go usuwac i wrzucac stary (ktory mam skopiowany i nie szwankuje) jejq ... ehhh!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 08:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: lol

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot
Tfardy masz zajebiscie! Jak ktos ma stara wersja pb to cziter? Jak tak uwazasz to wex sie nad soba zastanuf. Ja mam stara wersje moze dlatego ze niedziala mi komenda z update, i jak uzyje programu do sciagania nowych wersji ... to najczesciej po 2 dniach pada caly pb i musze go usuwac i wrzucac stary (ktory mam skopiowany i nie szwankuje) jejq ... ehhh!

hmmm mistrzu, tfardy może mieć troche racji. Chłopie on sie pyta o komende a nie stwierdza że cziterzy to ci którzy mają starą wersje PB. Żałosne

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: lol

quote:
Napisane oryginalnie przez One*Szot
Tfardy masz zajebiscie! Jak ktos ma stara wersja pb to cziter? Jak tak uwazasz to wex sie nad soba zastanuf. Ja mam stara wersje moze dlatego ze niedziala mi komenda z update, i jak uzyje programu do sciagania nowych wersji ... to najczesciej po 2 dniach pada caly pb i musze go usuwac i wrzucac stary (ktory mam skopiowany i nie szwankuje) jejq ... ehhh!


A nie proscie wejsc na stronke PB skopiowac pliki *.htm i *.dll
i juz PB jest zaktualizowany


http://www.evenbalance.com/index.php?page=dl-q3a.php

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 10:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: lol

quote:
Napisane oryginalnie przez scalator
A nie proscie wejsc na stronke PB skopiowac pliki *.htm i *.dll
i juz PB jest zaktualizowany


Dokładnie !!

Ciekawe że od czasu jego wprowadzenia miałem tylko jeden problem z PB tj. kiedy aktualizował się a potem jego plik pbcl.so robił się w wielkości 0 bajtów. Wystarczyło wejść na stronę PB i ściągnąć binarkę ręcznie...
A mam tylko SDI i to zalagowane jak jasna cholera... po tylu miesiącach nauczylibyście się tego PB używać i przestali zrzędzić...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 13:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tfardy?
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Katowice City

żeby było jasne :)

Dokładnie o to chodziło gr8 - w niawiasie powinno pisać (ew. potencjalnych cheaterów) One*szot jak sie nie postarasz nauczyć jak sie obsługiwać i upgradowac PB to potem nie marudź mi tu że nie jesteś cziter - niekt nie mówił ze jesteś , ale jesteś lamer A komenda potrzebna mi przynajmniej na lokalu do zapewnienia troche wiekszego bezpieczeństwa gry. Na necie i tak w większości jest PB OFF (wyjątek tu stanowią jedynie admini Snajpy (chwała im za to) bo inni nie umią tego ustawić, i tam będziesz mógł sobie szaleć One*Szot do woli bez wiedzy tajemnej o upgradzie PB (bo tam taikik wynalazek jak Pb jest olany)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 13:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tfardy? Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tfardy? Znajdź więcej post'ów przez  Tfardy? Dodaj Tfardy? do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tfardy? prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: lol

no i nawet sa pliki dla pingwinka :|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 13:55
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: żeby było jasne :)

quote:
Napisane oryginalnie przez Tfardy?
... (wyjątek tu stanowią jedynie admini Snajpy (chwała im za to) bo inni nie umią tego ustawić, ...


z tym sie nie zgodze a gdzie:
- Hades
- OnLine #4
- CyberKill
- kill UT
- UPC
-eee ???

Wez no bo sa jeszcze gotowi sie obrazic i zawsze mozna wyleciec za ogc=1


Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 14:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tfardy?
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Katowice City

taaaak ?

A wiesz jaka jest różnica dla tych co nie mają oryginalego key'a między Snajpą a powyższymi (chociaż moze nie wszystkimi) ?
Tam PB jest ON, tylko że wywala za PB GUID AUTH UNKN - taki szczegół no

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tfardy? Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tfardy? Znajdź więcej post'ów przez  Tfardy? Dodaj Tfardy? do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tfardy? prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

cd key

Czas na troche kochanej matematyki:

Zalozmy ze gracie w UrT 10 godzin w tygodniu (ja gram wiecej i wiekszosc z was pewnie tez).
Zalozmy ze oryginalny Q3 kosztuje 100 zlotych (nie pamietam ile kosztuje).
Zalozmy ze gracie w ut juz 5 miesiecy (ja gram 9).
Zalozmy ze w miesiacu sa 4 tygodnie.

10 (godzin) x 4 (tygodnie) x 5 (miesiecy) = 200 (godzin gry)

100 (zlotych) / 200 (godzin gry) = 0.5 zlotego za godzine...

Moze warto jednak odmowic sobie paczek fajek tygodniowo, albo jedno piwo i kupic sobie oryginalnego Q3 i nie miec problemow z kickami?
Jakze typowe jest to ze uwazamy ze NALEZY nam sie mozliwosc grania w Q3 dlatego ze jestesmy biedni i nas nie stac...
Nie stac? Na pewno?

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 15:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: cd key

quote:
Napisane oryginalnie przez AnImAtE
Czas na troche kochanej matematyki:

[ciach]

Jakze typowe jest to ze uwazamy ze NALEZY nam sie mozliwosc grania w Q3 dlatego ze jestesmy biedni i nas nie stac...
Nie stac? Na pewno?





dobrze gada! pifa mu dać. mądrze gada.
ciekaw jestem Waszych kontrargumentów :0



P.S. Animat - masz u mnie gratisowe pifo, przy okazji najbliższego zjazdu/zlotu/spotkania
tylko o nim pamiętaj

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 15:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AnImAtE
Skilled (Animate)



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: Rzeszów

..

bede o tym pamietal

__________________
Animate

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 17:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AnImAtE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AnImAtE Znajdź więcej post'ów przez  AnImAtE Dodaj AnImAtE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AnImAtE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tfardy?
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Katowice City

Wink kontrargumenty ?

1) matematyka tylko kochana przez kujonów
2) nie każdy pali fajki i pije piwo
3) nigdy nie wiesz czy od jutra admin nie z***** ci tak sieci że bedziesz mieć ping 999
4) zawsze może się okazać że np. beta 3.0 będzie wyglądała jak CS i już w to nie zagrasz
5) nie kupujesz UrT tylko starego i nadal drogiego ! Q3
6)kupujesz dla samego cdc-keya, i jeszcze się okaże że ktoś akurat cufalem wczesniej go sobie wygenerował i już nie działa (odwołuj sie wtedy przez okno a nie do ID Soft.)
6) jak długo jeszcze będzie się znajdywać te 20 - 30 osób równocześnie na serwach UrT w Polsce żeby z nimi pograć na necie ?
7) i pewnie kilka innych - bo to była wypowiedź spontaniczna

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tfardy? Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tfardy? Znajdź więcej post'ów przez  Tfardy? Dodaj Tfardy? do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tfardy? prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

ok, to wracam do gry za conajmniej 5 miesiecy kiedy uzbieram 100 pln i bedzie mnie stac na oryginal q3...

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 17:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: kontrargumenty ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Tfardy?
1) matematyka tylko kochana przez kujonów
2) nie każdy pali fajki i pije piwo
3) nigdy nie wiesz czy od jutra admin nie z***** ci tak sieci że bedziesz mieć ping 999
4) zawsze może się okazać że np. beta 3.0 będzie wyglądała jak CS i już w to nie zagrasz
5) nie kupujesz UrT tylko starego i nadal drogiego ! Q3
6)kupujesz dla samego cdc-keya, i jeszcze się okaże że ktoś akurat cufalem wczesniej go sobie wygenerował i już nie działa (odwołuj sie wtedy przez okno a nie do ID Soft.)
6) jak długo jeszcze będzie się znajdywać te 20 - 30 osób równocześnie na serwach UrT w Polsce żeby z nimi pograć na necie ?
7) i pewnie kilka innych - bo to była wypowiedź spontaniczna


ad1. jesli do takiej matematyki w/g Ciebie trzeba być kujonem to definicja nie-kujona to: siedzie w spodniach w potrójne paski na osiedlach i pije tanie wino alias zamkowe...
ad2. jak nie pije piwa to mu mamusia kupuje cukierków za wiekszą kwotę niż ta przysłowiowa paczka petów.... tak czy inaczej wybór należy do Ciebie...
ad3,4,5,6 (6 pierwsze bo 6 drugie za chwile... to a propo tej matematyki dla kujonów...)
Nie - nie kupujesz UT to fakt... problem w tym że nie kupiłeś (dam sobie za to paznokcie poobcinać) żadnego software zainstalowanego na twoim komputerze. Ani windoshitu ani żadnej gry ani office.... czy twój Tata tak samo robi z autem??
Nie chce mi się pisać moralnej wyprawki na ten temat ale dla mnie to jest jasne jak słońce: nie stać mnie było na porche - jeździłem maluchem, nie stać cię na kompletny komputer z oprogramowaniem?? - nie kupuj... i nie graj... a w to nie wierze - po prostu nadal mało kto zdaje sobie sprawe że jest to najzwyklejsza w świecie kradzież....
ad6. (to drugie sześć...) A co to ma za znaczenie?? ważne ile już ty grasz!!! czy zawsze tak patrzysz na statystyke???
Nie zaczniesz jeść gówna tylko dlatego że miliardy much tak robi, nie?
ad7. no dawaj dalej - nie krępuj się...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 18:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: kontrargumenty ?

quote:
Napisane oryginalnie przez Tfardy?
6) jak długo jeszcze będzie się znajdywać te 20 - 30 osób równocześnie na serwach UrT w Polsce żeby z nimi pograć na necie ?



A czy okularki kupic ???

Masz "oko" i zobacz ile serwerow stoi pustych !!!!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 18:10
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

Re: Re: kontrargumenty ?

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
ad1. jesli do takiej matematyki w/g Ciebie trzeba być kujonem to definicja nie-kujona to: siedzie w spodniach w potrójne paski na osiedlach i pije tanie wino alias zamkowe...
ad2. jak nie pije piwa to mu mamusia kupuje cukierków za wiekszą kwotę niż ta przysłowiowa paczka petów.... tak czy inaczej wybór należy do Ciebie...
ad3,4,5,6 (6 pierwsze bo 6 drugie za chwile... to a propo tej matematyki dla kujonów...)
Nie - nie kupujesz UT to fakt... problem w tym że nie kupiłeś (dam sobie za to paznokcie poobcinać) żadnego software zainstalowanego na twoim komputerze. Ani windoshitu ani żadnej gry ani office.... czy twój Tata tak samo robi z autem??
Nie chce mi się pisać moralnej wyprawki na ten temat ale dla mnie to jest jasne jak słońce: nie stać mnie było na porche - jeździłem maluchem, nie stać cię na kompletny komputer z oprogramowaniem?? - nie kupuj... i nie graj... a w to nie wierze - po prostu nadal mało kto zdaje sobie sprawe że jest to najzwyklejsza w świecie kradzież....
ad6. (to drugie sześć...) A co to ma za znaczenie?? ważne ile już ty grasz!!! czy zawsze tak patrzysz na statystyke???
Nie zaczniesz jeść gówna tylko dlatego że miliardy much tak robi, nie?
ad7. no dawaj dalej - nie krępuj się...


zieeef :Q

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 18:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

Re: Re: Re: kontrargumenty ?

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
zieeef :Q

Adidas?? czy Nike ??

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 18:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tfardy?
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Katowice City

forever widze że z ciebie własnie taki dres - bo nie rozpoznajesz głąbie co pisane żartem a co serio i sie tak zawziołeś że mamusia musiała ci dać na loda (albo i co innego ) bo się tak spociłeś

scalak - nie zrozumiałes chyba co pisałem o ilości grających w jedym czasie na serwach (w Polsce dodam) - to ze jest dużo serwów to już inna sprawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 19:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tfardy? Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tfardy? Znajdź więcej post'ów przez  Tfardy? Dodaj Tfardy? do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tfardy? prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
FrD
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Miasto powyzej 200tys

hmm...

YKHM

i pije tanie wino alias zamkowe...
by forever

ja w obronie tanich win... to ze ktos pije tanie wina nie oznacza ze jest nieinteligentny moze w moim przypadku ale znam wiele inteligentnych spijaczy win pochodzenia nie z winogron
pozatym KUUUU****wa dresiarze nie pija tanich win oni maja na solar na zel na drogie fury co ty mi tu laczysz dresiarzy w tanimi winami skalales wlasnie tanie wina tym bluznierczym opisem jestem poruszony do glebi, dresiarzom mowimy nie poronywaniu ich z tanimi winami mowimy nie, tnim winom mowimy tak GRRR

__________________
odróżniam się od reszty użytkowników

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 20:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil FrD Znajdź więcej post'ów przez  FrD Dodaj FrD do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać FrD prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: Re: Pytanko do Papugi

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
eee. z głowy nie pamiętam...
poszukam




nosz.. szukałem, szukałem i nic nie znalazłem

za to - zapytałem się i po godzinie (!!) dostałem odpowiedź, to ona:


"If your PB Server has the latest version v1.022, it should already be kicking players with old version that refuses update. The other violations you mention of #10006 and #20000 are ones we are still working on (that's why PB doesn't kick for them). In some cases, it may be innocent players to whom we are currently giving the benefit of the doubt. Future PB updates will kick for these.

-Tony"

co by oznaczało, ze problem mamy z głowy Tfardy, prawda?

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tfardy?
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2003
Lokalizacja: Katowice City

No na to wygląda Papciu Co prawda nie wiem o co biega z tym #10006 i #20000 ale skoro wkrótce też będzie no "naprawione" to już wogóle spox Dzięx, 1 sprawa załatwiona to spóbuj pokobminowac z guidrelaxem na serwach w wolnym czasie jeszcze /w innym poście ostatnio napisałem o co chodzi/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2003 21:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tfardy? Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tfardy? Znajdź więcej post'ów przez  Tfardy? Dodaj Tfardy? do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tfardy? prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LuZnY
luznym po pysku :o



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: 50°47' N 16°17' E

quote:
Napisane oryginalnie przez Tfardy?
forever widze że z ciebie własnie taki dres - bo nie rozpoznajesz głąbie co pisane żartem a co serio i sie tak zawziołeś że mamusia musiała ci dać na loda (albo i co innego ) bo się tak spociłeś


imo true...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 03:34
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LuZnY Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LuZnY Znajdź więcej post'ów przez  LuZnY Dodaj LuZnY do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LuZnY prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
scalator
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

w ***** !!!!!

czy nie potraficie chociaz raz porozmawiac na temat ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 08:42
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez Tfardy?
forever widze że z ciebie własnie taki dres - bo nie rozpoznajesz głąbie co pisane żartem a co serio i sie tak zawziołeś że mamusia musiała ci dać na loda (albo i co innego ) bo się tak spociłe

Tak sie sklada ze wiem co jest pisane zartem a co nie... nie mialem w intencji atakowac Ciebie (nawet jeśli na to wyglądało - za co przepraszam) . Jednakże fakt ze ja rozpoznalem co pisane zartem nie znaczy jeszcze nic... masa 10-cio do 16-sto latkow prawdopodobnie (jak to napisales) z zapalem malca z lodem (typ LuZnY) przytakiwalo Twoim argumentom i do nich kierowana byla moja odpowiedz... Wyluzuj i nie bierz wszystkiego do siebie ...

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 09:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
forever
r3surrection.net



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: /dev/urandom

quote:
Napisane oryginalnie przez LuZnY
imo true...

Czyli jednak adidas... What a surprise!!!

__________________
oczywiście się mylę i nie mam racji ani pojęcia o tym co piszę...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 09:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil forever Znajdź więcej post'ów przez  forever Dodaj forever do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać forever prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DARK_ANGEL
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: JG

Re: hmm...

quote:
Napisane oryginalnie przez FrD

... to ze ktos pije tanie wina nie oznacza ze jest nieinteligentny moze w moim przypadku ale znam wiele inteligentnych spijaczy win pochodzenia nie z winogron




Obawiam sie ze zawartosc siarki przekraczajaca wszelkie normy przemyslowe ma jednak negatywny wplyw na szare komurki spijacza winka marki "Menello Bianko" ;p

Dres tez czlowiek tylko troche gorszy ;D

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 13:26
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DARK_ANGEL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DARK_ANGEL Znajdź więcej post'ów przez  DARK_ANGEL Dodaj DARK_ANGEL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DARK_ANGEL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

quote:
Napisane oryginalnie przez forever
Czyli jednak adidas... What a surprise!!!


jestes niezly lol koles.

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 14:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
One*Szot
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Arrow A fuuu

", ale jesteś lamer"

Jesli siem mylilem, lub nie mialem racji to nie znaczy ze masz prawo mnie obrazac itp. Tfardy? pomysl zanim cos napiszesz. Normalnie no comment. Teraz powinienem cie tesz obrazic, hmm ehh.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2003 20:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 00:04.    Strony (3): [1] 2 3 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions