Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Call of Duty > Cod UO gra bez sensu??
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Jajoszande
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Angry Cod UO gra bez sensu??

Moim zdaniem UO jest bez sensu. Np. misja w Holandi ( ta po samolotach) gdy dochodze do mostu moj kolega z TEAMU mi cos mowi po czym zostaje na miejscu. ja oczyszczam dolna partie mostu po czym ide dalej przez niego az do momentu gdy mnie zabijaja z BUNKRA. Po wpisaniu kodu (GOD) przebieglem przez most do BUNKRA gdzie wpakowalem 2 magazynki w Niemca ale ten dalej wstawal jakby nic mu nie bylo (ale mniejsza z tym)Gdy bylem juz na 2 stronie mostu wszystko dokladnie przeszukalem i nic to niedalo nadal nie wiem co mam robic, tak jakby gra sie urwala w tym miejscu
Dlatego prosze Was o wskazowki

Mam wysadzic ten most ?? ale w ktorym miejscu ?? i skad mam wziasc ladunki?? moze mam sie wrocic w jakies miejsce ??
Jestem juz caly glupi z tego wszystkiego

Jeszcze raz prosze Was o dokladne wskazowki co mam robic

z gory dzieki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-01-2005 20:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jajoszande Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jajoszande Znajdź więcej post'ów przez  Jajoszande Dodaj Jajoszande do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jajoszande prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ladunki podkladasz pod filary mostow, wiesz musisz zejsc z gornego poziomu mostu na nizsze poprostu. poszukaj po bokach masz gdzies drabinki

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2005 08:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Totek
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2004
Lokalizacja:

Ja nie rozumiem tego mostu. On jest jak trójkąt bermudzki i każdy w nim ma jakieś dziwne problemy. Ja osobiście żadnych nie miałem i nie rozumiem co tam może być trudnego.

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-01-2005 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Totek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Totek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Totek Dodaj [FPP]Totek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Totek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Ładunki są w bunkrze po prawej od mostu - a co do samego mostu to on naprawde jest jakiś dziwny...

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2005 11:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wojskowy
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja:

Właściwie to ładunki leżą koło bunra i to jak dobrze pamiętam przy ciele jednego z partyzantów. A co do mostu to pobokach jest otfarta klapa a zniej w dół ciągnie się dtabinka. Życze powodzenia

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2005 16:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Wojskowy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Wojskowy Znajdź więcej post'ów przez  Wojskowy Dodaj Wojskowy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Wojskowy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MatSan
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Sto(L)ica

Możliwe, możliwe... W końcu grało się tak dawno...

__________________
Postęp technologiczny jest katem czytelnictwa
Nasz rozum zanika pomiędzy kolejnymi wersami cyfr


0110010111STAJEMY10011SIĘ10011100001
111101BEZMYŚLNYMI1011000ISTOTAMI0110

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-01-2005 17:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MatSan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MatSan Znajdź więcej post'ów przez  MatSan Dodaj MatSan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MatSan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoLo
RifleMan (Donkey)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Jeszcze mnie okradniecie i co. :D hahaha lol

Talking most

No nie mnie najbardziej denerwuje ze koles uzywa kodow do takiej gry...no nie to trzeba byc jakims dziwnym pozatym UO nie jest takie trudne jak sie umie grac a misja z mostem jest fajna i tyle.
Z "Cziterami" nie gadam

__________________
Z Wódką nie wygrasz......
Ty Ją w morde a ona Ciebie na ziemie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-01-2005 11:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoLo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoLo Znajdź więcej post'ów przez  LoLo Dodaj LoLo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoLo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
morr
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Nov 2004
Lokalizacja:

mi tam wszystko jedno czy gram z chitami (osobami ktore urzywaja chitów ) poniewaz tylko bardziej tzreba wyterzyc sie i postarac i sami uciekaja bo jak ich sie wlasnie sciga i zabija to jest dopiero zabawa zabic chitucha
Najbarzdzieje mnie rozbraja text ale to nie mozliwe
Co do mostu no nie wiem o czym ci ludzie gadaja:
przybieglem, wysadzilem, pobieglem .

Ave

__________________
Bestia zna troche litosci ja jej nie znam wiec nie nazywajcie mnie bestią.

William Shakespeare

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 06:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil morr Znajdź więcej post'ów przez  morr Dodaj morr do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać morr prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
woltyżer
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2005
Lokalizacja: Białystok

Talking

ładunek jest po prawej stronie przef=d mostem obok schronu (a nie bunkra bo bunkier to część statku przeznaczona na paliwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!), bierzesz jego idziesz na most, schodzisz na dół, rozwalasz 2-3 niemców, na dole w przejściach z jednej strony na drugą są ładunki(w kolumnach), zakładasz i wnogi na wzrórze po lewej stronie gdzie odpalasz te ładunki na znak dany przez dowódce i po wszystku=im

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 12:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil woltyżer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do woltyżer Znajdź więcej post'ów przez  woltyżer Dodaj woltyżer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać woltyżer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Gajos.pl
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2004
Lokalizacja: Łódź

quote:
Napisane oryginalnie przez morr
mi tam wszystko jedno czy gram z chitami (osobami ktore urzywaja chitów ) poniewaz tylko bardziej tzreba wyterzyc sie i postarac i sami uciekaja bo jak ich sie wlasnie sciga i zabija to jest dopiero zabawa zabic chitucha
Najbarzdzieje mnie rozbraja text ale to nie mozliwe
Co do mostu no nie wiem o czym ci ludzie gadaja:
przybieglem, wysadzilem, pobieglem .

Ave



A ja wiem z czego to wynika. Masa grających nie kuma co jego bracia w boju do nich mówią. W tej misji jeden z kompanów wyraźnie mówi aby podniesć ladunki które ma nasz inny martwy kompan. W innych misjach jest to samo.

__________________
"Nie jest wstydem przegrać wstydem jest dać sie zaskoczyć"
Napoleon

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2005 15:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Gajos.pl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Gajos.pl Znajdź więcej post'ów przez  Gajos.pl Dodaj Gajos.pl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Gajos.pl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 22:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions