Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Gear: Fast Weapon Select
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
I'm a Lama :(
I'm traning hard



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Poznań

Unhappy Gear: Fast Weapon Select

Wchodze na Ut Scripts sciagam ten skrypt:

//About: this script binds your mousewheel to change weapons (you can change that
// if you want) mousewheel up gives you your primary and seconday. mousewheel
// down gives your sidearm and nades. woo
//Binds: 2
// ____________________________________________________________________________________________________
______________________
// (== VSTR = FORWARD ============ RIFLES\SMGs ===============================================================================)
// ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
set pw_01 "set pw_f vstr pw_02; weapon 4; weapon 6; weapon 5; weapon 7; weapon 9; weapon 8; weapon 15; weapon 10; weapon 14"
set pw_02 "set pw_f vstr pw_01; weapon 14; weapon 10; weapon 15; weapon 8; weapon 9; weapon 7; weapon 5; weapon 6; weapon 4"
set pw_f "vstr pw_02" // Default

// ____________________________________________________________________________________
// (== VSTR = FORWARD ============ PISTOLS\NADES =======================================)
// ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
set sw_01 "set sw_f vstr sw_02; weapon 13; weapon 12; weapon 11; weapon 2; weapon 3"
set sw_02 "set sw_f vstr sw_03; weapon 3; weapon 2; weapon 13; weapon 12; weapon 11"
set sw_03 "set sw_f vstr sw_04; weapon 11; weapon 3; weapon 2; weapon 13; weapon 12"
set sw_04 "set sw_f vstr sw_01; weapon 12; weapon 11; weapon 3; weapon 2; weapon 13"
set sw_f "vstr sw_01" // Default

// _________________________________________________________________
// (== BINDS FOR SCRIPT =============================================)
// ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻ
bind MWHEELDOWN "set pw_f vstr pw_01; vstr sw_f" // Rifles \ SMGs
bind MWHEELUP "set sw_f vstr sw_01; vstr pw_f" // Pistols \ Nades
______________________________________________________________________

Do q3config.cfg wklejam to :
set pw_01 "set pw_f vstr pw_02; weapon 4; weapon 6; weapon 5; weapon 7; weapon 9; weapon 8; weapon 15; weapon 10; weapon 14"
set pw_02 "set pw_f vstr pw_01; weapon 14; weapon 10; weapon 15; weapon 8; weapon 9; weapon 7; weapon 5; weapon 6; weapon 4"
set pw_f "vstr pw_02"

set sw_01 "set sw_f vstr sw_02; weapon 13; weapon 12; weapon 11; weapon 2; weapon 3"
set sw_02 "set sw_f vstr sw_03; weapon 3; weapon 2; weapon 13; weapon 12; weapon 11"
set sw_03 "set sw_f vstr sw_04; weapon 11; weapon 3; weapon 2; weapon 13; weapon 12"
set sw_04 "set sw_f vstr sw_01; weapon 12; weapon 11; weapon 3; weapon 2; weapon 13"
set sw_f "vstr sw_01"
bind MWHEELDOWN "set pw_f vstr pw_01; vstr sw_f"
bind MWHEELUP "set sw_f vstr sw_01; vstr pw_f"

Włączam gre wszystko gra bo skrypt dziala . Lecz gdy wlaczam kompa na nowo to skrypt nie dziala . Czy moze mi ktos pomoc ???

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 15:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil I'm a Lama :( Kliknij tutaj by wysłać e-maila do I'm a Lama :( Znajdź więcej post'ów przez  I'm a Lama :( Dodaj I'm a Lama :( do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać I'm a Lama :( prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

heh

czy sie niemyle...czy jest to bind na zoom??? niewiem ale jeśli tak to może tego nietolerować punkbuster czy cuś....niewiem hgw

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 16:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
czy sie niemyle...czy jest to bind na zoom??? niewiem ale jeśli tak to może tego nietolerować punkbuster czy cuś....niewiem hgw


zoom ??? na zmiane broni, a moze dla tego ze nie zapisujesz/ladujesz swojego execa z tym skryptem ?

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 16:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
maggot21
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Łaziska Górne

Polecam sobie ustawic konfig na 'tylko do odczytu'. Problem 'znikania skryptow' powinien zniknac ;P

__________________
<- Add some hair and it will be me

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 17:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil maggot21 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do maggot21 Znajdź więcej post'ów przez  maggot21 Dodaj maggot21 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać maggot21 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
I'm a Lama :(
I'm traning hard



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Poznań

Unhappy

Jezu ludzie nie robcie sobie jaj. Jak wynika z mojego nicka jestem lama wiec prosze o wskazowki jak i co pokolei .

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 17:09
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil I'm a Lama :( Kliknij tutaj by wysłać e-maila do I'm a Lama :( Znajdź więcej post'ów przez  I'm a Lama :( Dodaj I'm a Lama :( do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać I'm a Lama :( prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gear: Fast Weapon Select

quote:
Napisane oryginalnie przez I'm a Lama
Włączam gre wszystko gra bo skrypt dziala . Lecz gdy wlaczam kompa na nowo to skrypt nie dziala . Czy moze mi ktos pomoc ???


musisz zamiescic ten skrypt w swoim cfg i za kazdym razem gdy uruchomisz ut musisz execowac swoj cfg

Przepis:
1)w consoli q3ut wpisz:
/writeconfig twoj.cfg
2)Wordpadem otworz twoj.cfg wklej ten skrypt i zbinduj go a nastepnie kliknij Zapisz
3)uruchom q3ut i wpisz:
/exec twoj.cfg

Smacznego. =)

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 17:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PAPUGa
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Apr 2002
Lokalizacja: w stolycy

Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
czy sie niemyle...czy jest to bind na zoom??? niewiem ale jeśli tak to może tego nietolerować punkbuster czy cuś....niewiem hgw



jak nie wiesz, to nie zabieraj głosu :/
PB się tych bindów nie czepnie.

__________________
bang! bang! ... a kto pozamiata i powynosi śmiecie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 18:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PAPUGa Znajdź więcej post'ów przez  PAPUGa Dodaj PAPUGa do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Re: Gear: Fast Weapon Select

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
musisz zamiescic ten skrypt w swoim cfg i za kazdym razem gdy uruchomisz ut musisz execowac swoj cfg

Przepis:
1)w consoli q3ut wpisz:
/writeconfig twoj.cfg
2)Wordpadem otworz twoj.cfg wklej ten skrypt i zbinduj go a nastepnie kliknij Zapisz
3)uruchom q3ut i wpisz:
/exec twoj.cfg

Smacznego. =)



to samo schciałem mu napisać ! aha, Sniezek zawsze mowi wszystko dokładnie - Nobla mu !!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 18:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

Re: Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez PAPUGa
jak nie wiesz, to nie zabieraj głosu :/
PB się tych bindów nie czepnie.


próbowałem pomóc, niepomogłem wiec ...? chyba sam wiem papi śnieżek ta dostanie Noblem.:.
p.s. Dziewczyna mi opowiedziała co dzisiaj jej qmpel powiedził dla starej staruszki po 80:
staruszka: Dzieci może wiecie jak kasuje sie bilety
Oni:tak, musi pani włorzyć bilet i powiedzieć gdzie sie jedzie
a staruszka: włorzyła i...LIPOWAAAAA
I zaczeli brechtać hehe to było na serio

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-12-2002 19:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Merlin
r3esurrected



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: gdzies tam daleko w dupu

Re: Re: Re: heh

quote:
Napisane oryginalnie przez GrEaTEyE
próbowałem pomóc, niepomogłem wiec ...? chyba sam wiem papi śnieżek ta dostanie Noblem.:.
p.s. Dziewczyna mi opowiedziała co dzisiaj jej qmpel powiedził dla starej staruszki po 80:
staruszka: Dzieci może wiecie jak kasuje sie bilety
Oni:tak, musi pani włorzyć bilet i powiedzieć gdzie sie jedzie
a staruszka: włorzyła i...LIPOWAAAAA
I zaczeli brechtać hehe to było na serio



Gr8 ale ty fajny jestes :>

__________________
kokojumbo i do przodu to moje haslo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-12-2002 22:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Merlin Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Merlin Znajdź więcej post'ów przez  Merlin Dodaj Merlin do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Merlin prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GrEaTEyE
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wasilków

oj

mer niemusiałeś, rumieńce póściłemDDDDD buehehe

__________________
-=veni vidi vici=-


GrEaTEyE

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-12-2002 14:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GrEaTEyE Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GrEaTEyE Znajdź więcej post'ów przez  GrEaTEyE Dodaj GrEaTEyE do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GrEaTEyE prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

ee ja miałem lepszą akcje dzień kobiet z kumplem szlajamy się po parku i wszystkim dziewczynom / kobietom / babciom mówimy wszystkiego najlepszego i taka akcja:
My: Wszystkiego najlepszego...
Staruszka: Słucham?
My: Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet.
Staruszka: Dziękuję , nawzajem.
buahah polewkę mieliśmy

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 10:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking HGAHAHHA

a ja kiedyś szedłem i przechodziła z naprzeciwka babcia z siatkami, a ja jak ją mijałem to kopnęłem w jej siatke z piętki
heheh a babcia dalej poszła !!!

P.S. byłem wtedy jeszcze mały

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 15:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
cZAx
really bad mother fucker



Zarejestrowany: May 2002
Lokalizacja: Poznań

qrde, totem zaczynam sie juz ciebie bac :/

__________________
called to duty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 16:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil cZAx Kliknij tutaj by wysłać e-maila do cZAx Znajdź więcej post'ów przez  cZAx Dodaj cZAx do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać cZAx prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Cz4X
qrde, totem zaczynam sie juz ciebie bac :/


HEHEhehe, wiesz pacze ktoś odpisał, pacze Cz4X i już wiedziałem ze bede sie znuf śmiał, heheh skopać ci siatke z zaqpami ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 18:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

czax spoko to taka popisowa , jak masz 10-14 lat i kopniesz komus w siatke to sprawia ze jestes kul wsrod kumpli... =\

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 20:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

quote:
Napisane oryginalnie przez Sniezek
czax spoko to taka popisowa , jak masz 10-14 lat i kopniesz komus w siatke to sprawia ze jestes kul wsrod kumpli... =\


HehehahHhahah ale sie zasmiałęm HEHEHhehe SUPER !
włączam TV a tam w wiadomośiach ze ludzie w wieq 10-14 lat kopią siatki staruszek by sie wywyższać wsiód qmpli

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-12-2002 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
doctur|potfur
tadadadamdadam



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Wladzykaukaz

walka

no moj gust to oni wlacza w ten sposob o pozycje w stadzie

__________________
bah bh

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 06:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil doctur|potfur Znajdź więcej post'ów przez  doctur|potfur Dodaj doctur|potfur do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać doctur|potfur prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
loostro
Organizator Ligi



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Warszawa

lol
wiesz totem ludzką rzeczą jest popełniać błędy , a rzeczą głupców jest tkwić w nich
zastanów się nad tym i na przyszłość 10x przemyśl przed dodaniem posta czy znowu nie wyjdziesz na idiote
ofkours bez obrazy

__________________
Pozdrawiam
loostro

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 08:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil loostro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do loostro Znajdź więcej post'ów przez  loostro Dodaj loostro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać loostro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking WoW

Wow

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: WoW

quote:
Napisane oryginalnie przez PuMPeR
Wow


powiec coś negatywnego o mnie... to powiem historie o tobie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Re: WoW

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
powiec coś negatywnego o mnie... to powiem historie o tobie

wiem jak TOtem powiedział mi ze sciaga UrT i p[owiedział mi ze tam sie wybiera bronie powiedziałem ze to pewnie jakies gówno i nie bede w to grał (byłem zakochany w q3) i tak sie zaczeło ... totem dał mi Urbanterror na siłe i tak zaczełem w to grac dniami i nocami

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Talking

ej Cz4X jak szedłem spać to sie śmiałem z twojego posta i mojego

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Re: Re: WoW

quote:
Napisane oryginalnie przez PuMPeR
wiem jak TOtem powiedział mi ze sciaga UrT i p[owiedział mi ze tam sie wybiera bronie powiedziałem ze to pewnie jakies gówno i nie bede w to grał (byłem zakochany w q3) i tak sie zaczeło ... totem dał mi Urbanterror na siłe i tak zaczełem w to grac dniami i nocami


a pamiętasz:
zima z Michałem B. piesek mały z zimna szczeknął a ty w płacz
a dziadek Michała B. musiał go odganiać ;( heheh
ledwo co napisałem tego posto, bo sie śmiać nie moge powstzrymać

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Re: Re: Re: WoW

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
a pamiętasz:
zima z Michałem B. piesek mały z zimna szczeknął a ty w płacz
a dziadek Michała B. musiał go odganiać ;( heheh
ledwo co napisałem tego posto, bo sie śmiać nie moge powstzrymać


buhahaha ciekawe kiedy nie pamietam panie który ma 13 lat i 1,40 cm wzrostu

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Re: Re: Re: WoW

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
a pamiętasz:
zima z Michałem B. piesek mały z zimna szczeknął a ty w płacz
a dziadek Michała B. musiał go odganiać ;( heheh
ledwo co napisałem tego posto, bo sie śmiać nie moge powstzrymać


a i jeszcze jedno ja miałem moze wtedy 7 lat a ty teraz boissz sie małych piesków i nie płaczesz tylko wydajesz jakies dziwne jeki, temu nie zaprzeczysz

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Re: Re: Re: Re: WoW

quote:
Napisane oryginalnie przez PuMPeR
buhahaha ciekawe kiedy nie pamietam panie który ma 13 lat i 1,40 cm wzrostu



UWAZAJ PIES!!!

hehheh nie martw sie że spadłeś z krzesła ze strachu, to tylko żart, nie płacz juz po wszyskim, nie ma psów

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

buahahahahahahahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
UWAZAJ PIES!!!

hehheh nie martw sie że spadłeś z krzesła ze strachu, to tylko żart, nie płacz juz po wszyskim, nie ma psów


buahahahahahahahaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! totem co juz sie nie wypierasz swoich jekow !!!!!! ja spadłem z krzesła?? a co myslisz ze sie zachwouje tak jak ty??

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:53
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Totem6
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Aug 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: buahahahahahahahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez PuMPeR
buahahahahahahahaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! totem co juz sie nie wypierasz swoich jekow !!!!!! ja spadłem z krzesła?? a co myslisz ze sie zachwouje tak jak ty??


Oki powstanie nicka PuMPeR :
kolega wymiślił mu pumpernikiel ale on musi mieć nick kolorowy jak jego kredki wiec musiał sktócić nick na pumper ( oczywiście kolorowy nick pumper ) a wiec duze litery zobaczył na innych nickach, tez chcie mieć ale nie bedzie symetrycznie ( PuMpEr )
wiedz by pocieszyć ryczącego kolege wymyśliłem mu PuMPeR !

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 11:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Totem6 Znajdź więcej post'ów przez  Totem6 Dodaj Totem6 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Totem6 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
PuMPeR
Początkujący



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja: Gliwice

Re: Re: buahahahahahahahaha

quote:
Napisane oryginalnie przez Totem6
Oki powstanie nicka PuMPeR :
kolega wymiślił mu pumpernikiel ale on musi mieć nick kolorowy jak jego kredki wiec musiał sktócić nick na pumper ( oczywiście kolorowy nick pumper ) a wiec duze litery zobaczył na innych nickach, tez chcie mieć ale nie bedzie symetrycznie ( PuMpEr )
wiedz by pocieszyć ryczącego kolege wymyśliłem mu PuMPeR !


ok wybierasz jakies brudy z mojego nicka to co powiesz na twoje 28 błedów w dyktandzie????

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 12-12-2002 12:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil PuMPeR Kliknij tutaj by wysłać e-maila do PuMPeR Znajdź więcej post'ów przez  PuMPeR Dodaj PuMPeR do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 01:37.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions