Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > Muzyka
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (13): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Anouaar
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Muzyka

Mam propozycje, skoro mamy temat o filmach, wiec czemu nie zalozyc o muzyce. Wiec proponuje, aby kazdy tutaj wpisywal swoje muzyczne odkrycia, czym ostatnio sie fascynuje, co warto posluchac, ale niech nie wymienia czego slucha. Album/artysta/piosenka i do tego krociutki opis. Co Wy na to? Ja zaczynam...
Cypress Hill - What's your name - nowy hicior ze stajni Cypress Hill, ktorzy za kazdym razem serwuja porzadna dawke muzyki hh przemieszanej z najprzerozniejszymi stylami. Piosenka jest dla mnie swietna. Podklad z Guns of Brixston - The Clash'ow, oraz genialny (jak zwykle) wokal, oraz bardzo fajniutkie bongosiki. Swietnie wpada w ucho, szczegolnie refren. Musze poczekac na cala plyte.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 16:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nea*1337
Ciota komputerowa



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: $this ->

HiP hOp zIoM, tYlKo HiP hOp.

__________________

http://wow.allakhazam.com/profile.html?310690
Po ilu critach ty się uśmiechniesz?
Frozen do expansion packa.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 16:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nea*1337 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nea*1337 Znajdź więcej post'ów przez  nea*1337 Dodaj nea*1337 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nea*1337 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

Mnie w ucho wpada juz od dluzszego czasu Polska zespolu KULT. Te rytmy i teksty zajebiscie pasuja do naszego kraju
Lubie tez pusluchac sobie Piosenke Trepa zespolu Kazika na Żywo (ze wzgledu na gre gitar w tle) oraz NIE MA LITOSCI(dla s*****synow nie ma litosci!) zespolu KNZ. Dynamika i akcja jaka toczy sie w piosence stawia ja na jednym z czolowych miejsc na mojej plejliscie

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 16:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

Static-X - Invincible.mp3 z nowej Shadow Zone. Plyta miazdzy tetnice i przyprawia o gangrene jelit :E a ten utworek - pwnz, ballada z zajebistym klimacikiem :E

No i cos starszego - Dimmu Borgir - Puritanical Euphoric Misanthro - Burn in Hell.mp3 - zajebiscie sie rozkreca, swietny bit, trzyma klimat i fajne brzmienie. Gazora juz tym zarazilem :E

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 16:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

ostatnio to te kawalki...

illusion - nikt
illusion - to co ma nadejsc.
illusion - noz
illusion - vendetta
korn - right now

.. chyba niczego nie musze przedstawiac?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 16:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

o ile dobrze pamietam ten kawalek Cypress Hill z MTV to tytul byl what's your number ;> a w refrenie nawijali whats your name, whats your number [totalnie nie moje klimaty ]

a ulubionych kawalkow nie mam bo zawsze jak mi sie jakis podoba slucham go do momentu kiedy mi sie nie znudzi czyli kilka(nascie, dziesiat) dni ale ostatnio bardziej interesuje sie hard trance, a wiec zupelnie inne zajawki niz wy macie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

biosphere - substrata, patashnik, microgravity, novelty waves
wysmienity ambient, urozmaicony samplami, pozbawiony jakichs ciezszych brzmien, wrecz `srodowiskowy'... przypomina mi bardzo `silence' pete'a namlooka

future sound of london - isdn, isdn show, lifeforms
pokrecony, `dziwny' ambient, jeden z moich ulubionych zespolow, w/w plyty towarzyszyly mi w wielu waznych momentach zycia... uwielbiam fsol od momentu, kiedy tylko pierwszy raz go uslyszalem :>
genialne dead skin cells, glass, psycho crab, amoeba, a study of six guitars i nie tylko :>

banco de gaia - 10 years
nie jestem die-hard fanem banco de gaia, wiekszosc albumow nie zrobila na mnie wiekszego wrazenia, ale trudno odmowic jakosci tej skladance :>
jest tutaj drippy (tego pierwszy raz uslyszalem na soundtracku pi), jak i 887 (structure), ktore uwielbiam, do tego swietne shanti, obsidian, touching the void

shpongle - tales of the inexpressible
z dwoch albumow postforda wydanych pod szyldem shpongle wole wlasnie ten - psychedelic at its finest, niesamowita `zakrecona' melodia, nieziemskie sample :>
z najlepszych to chyba `once upon the sea of blissful awareness', `room 23'

protoculture - refractions
nie slucham zwykle `techniawki', ale `avalon' z tej plyty urzekl mnie samplami i chociazby z tego powodu polece kazdemu ta plyte :>

ale nasmarowalem tych swoich wynurzen, ciekawe, czy komukolwiek bedzie sie chcialo to czytac, a co dopiero siegac po w/w plyty :>

-edit-
a, wlasnie... oxy, zgubilem twojego gadusia, moglbys zamesgowac :>

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 17:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

LOL, pare dni temu mialem juz ten topic napisany (o muzyce), ale moje niedowartosciowanie i niesmialosc wziely gore.

  • Angelique Kidjo - Black Ivory Soul ~ moje dziewcze sie w tym zakochalo. Przednia muzyczka o klimatach "korzeni afrykanskich".

  • Damien Rice - O ~ fantastyczny melancholijny folk irlandzki.

  • Fear Factory - Archetype ~ wrocili! Stare, dobre Fear Factory. Mocna rzecz.

  • Incubus - Live At Lollapalooza ~ plytka smaczniejsza niz ich ostatni wyczyn studyjny (A Crow Left To The Murder). Kapela ktora wrecz kipi ewolucja muzyczna.

  • Keziah Jones - Black Orpheus ~ ten pan mnie rozwalil, jeszcze nie slyszalem rownie oryginalnej muzyki. Mimo iz jest ogolnie zaliczany do alternatywnego popu uswiadczyc mozna tutaj mnostwo kolorytow instrumentalnych jak i glosowych. Ech, czarni to umieja...

  • Probot - Probot ~ dreamteam metalowego grania. Projekt Dave'a Grohla (tak, tego od Nirvany i Foo Fighters). Wsrod gosci m.in. Max Cavalera (Soulfly), Lemmy (Motorhead), Kurt Brecht (DRI), Snake (Voivod), King Diamond, Lee Dorrian (Cathedral, Napalm Death). Brrrrr...

  • Soulfly - Prophecy ~ duzo smaczniejsza od III. Troche juz ja przegadalem, wiec teraz nie chce mi sie pisac. Najzwyczajniej w swiecie warto!

  • The Mars Volta - De-Loused In The Comatorium ~ chyba najlepszych debiutow ubieglego roku. Post-rock czy jak oni to nazywaja. Mnostwo psychodeli, pieknych melodii i talentu. Czesc skladu (w tym wokal) ze znanego i rownie wspanialego At The Drive-In.

  • Ania - Samotnosc Po Zmierzchu ~ w koncu znalazl sie ktos, kto zrobil piekna plyte popowa w Polsce. Mozna sluchac i sluchac...

  • Zalef - Pistolet ~ musze przyznac, ze Zalewskiemu wyszla przednia plytka. Slychac wplyw gigantow, m.in. Alice In Chains (Ciete Drzewa) i Illusion (Prawo Piesci). Skad ten koles ma taki wokal...

  • Emade - Album Producencki ~ brat Fisza i klimaty Fisza. Super muzyka.

  • O.S.T.R. - Jazz W Wolnych Chwilach ~ duuuuzo muzyki. Rymy i stylistyka jak to u Ostrego, podklady godne wyroznienia.

  • OST - Wolf's Rain OST 2 ~ kontynuacja geniuszu Yoko Kanno. Wokal Steve'a Conte...


w tle: Pale 3 - In My Head

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
d4
* d r u n k *



Zarejestrowany: Mar 2002
Lokalizacja:

AC/DC nic dodać nic ująć.

__________________
b * d r u n k * and b * p r o u d *

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 18:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil d4 Znajdź więcej post'ów przez  d4 Dodaj d4 do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Hakan
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Mnie ostatnio wzielo na muzyke powazna a mianowicie opere Cyrulik Sewilski Rossiniego. Pozyczylem sobie od kolegi BOX zawierajacy 3 plyty + libretto (w sumie 160 min muzyki) nie daje rady wysluchac wszyskiego naraz wiec zapuszczam sobie po kawalku

Figaaaaro Figaro Figaro Figaro Figaro Figaro Figaro...
Figaro tu, Figaro tam, Figaro...

A poza tym to jakies dzwieki, trudno okreslic w zasadzie co ale np. jakis czas temu na "Trojce" Outcast - The Way You Move (znaczy sie refren, bo po poczatek jest dla mnie taki sam jak we wszystkich tych rapach czy hiphopach - czym wyrazilem swoj wielki brak zainteresowania wspomnianymi gatunkami muzycznymi - zwlaszcza w wydaniu polskim :/ )

__________________

Nieważne, kim jesteś I co z tobą zrobiono. Prędzej czy później zyskasz
prawo wyboru. Jesteś czymś więcej niż tylko sumą swoich części...
Nieważne jak doszło do twoich urodzin, jak do tej chwili toczyło się twoje życie!
Masz oczy, masz mózg i skalę wartości. Nie pozwól, by ktokolwiek cię oszukał,
nawet ja. A kiedy nadejdzie czas, jeśli nadejdzie, upewnij się, że wybierasz
samodzielnie. Nic co działo się wcześniej,nie będzie wtedy miało znaczenia.

Roger Zelazny „Książe chaosu”

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 18:15
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Hakan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Hakan Znajdź więcej post'ów przez  Hakan Dodaj Hakan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Hakan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

a ja wam mowie - matrix1 ost
slucham tego wciaz od 5 lat :o i to jest dokladnie sesncja tego co najbardziej lubie - dzwieki nie za ostre i nie zamiekkie, takie udziwnione i spojne [jesli chodzi o cala plyte]... nie mam narazie innego rownie wielokrotnie sluchanego albumu raczej was nie zachece, ja mam zajoba na jego punkcie...

w ogole lubie osty bo wtedy dzwieki maja jakies wieksze znaczenie, sa takimi przywolywaczami scen.. dlatego tez z innych ostow polecam pulp fiction, gits, matrix2 i animatrix - to takie ktore mozna sluchac nonstop...

aa, no i jesze kaczmarskiego best of jako wspomnienie naszej rewolucji

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 18:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

4_Familia_HP_-_A_Kiedy_Miasto_Zasypia-Ecl2k.mp3

miasto zasypia a ja wtedy nie śpię
wtedy przed komputerem wiele godzin ślęczę
nocne rozmowy w toku ludzi z tego biznesu
(..)
to nic że ból oczu będzie później doskwierał
dzień jest zbyt krótki żeby zrobić wszystko co bym chciał

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 19:06
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
gazi
podróżnik



Zarejestrowany: Feb 2001
Lokalizacja: Warszawa Wsch.

Ostatnio glownie:

Bill Laswell , Miles Davis - Rated X - solidna dawka jazzu

Mushroomhead - Superbuick - mily hardrock w stylu Faith no More, bardzo ciekawe techniczne granie :>

Lux Occulta - Mother and the enemy - death metal ze wstawkami jazzowymi oraz triphop z kobiecym wokalem - dla koneserow :>

+ Monster Magnet - Unbroken Hotel Baby.mp3

__________________
° http://gazi.deviantart.com °

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 19:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil gazi Znajdź więcej post'ów przez  gazi Dodaj gazi do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać gazi prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
insmac*1337
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Tosca - Every Day and every night - Swietny chillout dla lubiacych tego typu rytmy
Schiller - Distance - Takze chillout - polecam tez cala plytke "Leben" - bardzo ciekawe brzmienie, na pewno mieliscie okazje slyszec "Leben - I feel you", leci we wszelkich Vivach, MTV etc oraz w radiu
Yoko Kanno - Wolf's Rain OST 2 - Swietny soundtrack, szczegolnie spodobal mi sie "Cloud 9" - aczkolwiek calosc jest mistrzowska

Teraz cos dla panow oxygen'a i MajeS'a:

Armin van Buuren - Burned with Desire - doskonaly trance'owy vinyl, po prostu niesamowity, aksamitny wokal i swietna melodia...co tu duzo gadac - dla fanow gatunku pozycja obowiazkowa.
Svenson - Sunlight Theory - oficjalny track TE 2004, zwroccie uwage na partie choru mniej wiecej w polowie. Poza tym klasa.
Motorcycle - As The Rush Comes - Jeden z najlepszych trance'owych kawalkow ostatniego roku. Masa remixow, aczkolwiek mnie najbardziej podoba sie ten by Armin van Buuren.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 19:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337
teraz cos dla panow oxygen'a i MajeS'a:



Kai_Tracid_-_Conscious - świetny, klimatyczny kawałek, jedyne czego mi brakuje to dobrego BMW w którym mógłbym sobie tego posłuchać.

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 20:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

quote:
blah blah weirdo

future sound of london - isdn, isdn show, lifeforms


dwie kwestie:
1. a co to isdn show ?
2. amorphus androgynous - tales of ephidrina (utw. "Fat cat") przepiekny ambient/trance (w/w kawalek o sample z Ostatniego Kuszenia Chrystusa) - plyta jest podrecznikowym przykladem koncept albumu.

quote:
banco de gaia

jesli wyjatkowo moge polecic - LP "Last Train to Lhasa" - dwuplytowka: CD 1 zwykly krazek (wymiata, duzo tribal trance, ambient) CD 2 remiksy poszczegolnych utworow (zwlaszcza 30 minutowa wersja "Kincajou", ktory juz w oryginale powala)
jeszce jedno - plyta z przekazem

* * *

z rzeczy meczonych aktualnie:
Taylor Deupree & Kenneth Kirschner "post_piano"
mroczny ambient z elementami noizz, momentami kojarzyl mi sie Temple of Boom Cypress'ow - mogliby spokojnie wycinac sample z "post_piano" do kawalkow ze swojej trzeciej plyty
płyta z niespodzianką: okolo dwóch trzech godzin muzy (jeden krązek)

na koniec
Paco de Lucia "Siroco", "Zyryab" po prostu muza hiszpanska (jaki to gatunek flamenco, nie pytajcie )

daruje Wam spis ok. 40 innych plyt regularnie teraz przesluchiwanych - ogranicze sie do gatunkow, zas zadnych szczegolow na prv...
house, tech house, deep house, detroit, deep tech, click, ambient, illbient, d&b, dub/house

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 20:33
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jarek
Pop Shop Boy :P



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: West Yorkshire

Jeden osiem L :
Jak zapomnieć
Jedno jest życie
-
Tak jak polskiego hh w stylu "Jestem thebescieak, powiedz ze nie to cie za*****" nie trawie, tak te kawalki mi sie podobają.

Metallica
Orion - leci w qłko i w qłko i w qłko...
+ Prawie cała dyskografia, leci sobie playlista, nie zwracam oowagi jaki kawalek...

Ascetoholix - Suczki
n/c please



Janis Joplin - Gold
Chilloucik pełen

Chemical Brothers
Block Rocking Beats
Brothers gonna work it out
Dig your own hole
Kick out the jams
Surrender
--
Playlista, jeden kawalek jaki mi się "zawisił" to "Under The influence"

A ponadto jest jeszcze kilkanascie kawalkow ktore wiszą na playliscie, tylko dlatego ze niechce mi sie sortowac...

Zresztą, to co aqratnie odtwarza moj winamp jest w sygnie - odswierzane co 3 min

__________________
And as soon as I belong, than It's time I dissapear

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 20:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jarek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Jarek Znajdź więcej post'ów przez  Jarek Dodaj Jarek do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]Jarek
[...]
n/c please
[...]


Jeden Osiem L i Ascetoholix warte siebie... Ze tez ty tego sluchasz...

w tle: Seether - Broken

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 20:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alka
alk(oholiczk)a



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: never land

metallica dobre stare albumy
chyba wiecej dodawac nie trzeba

__________________
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alka Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alka Znajdź więcej post'ów przez  alka Dodaj alka do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alka prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss
Jeden Osiem L i Ascetoholix warte siebie... Ze tez ty tego sluchasz...



W warszawce to ostatnio popularna piosenka :>

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DEiMOss
sharimurai



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: wies

Z tego co widze to nie tylko w warszawce... Szkoda gadac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DEiMOss Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DEiMOss Znajdź więcej post'ów przez  DEiMOss Dodaj DEiMOss do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DEiMOss prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Deep Purple - Smoke On The Water Klasyka
Dead Kennedys - California Uber Alles gorszy wokal, lepsza gitara niż u kazika (c) Samhain
Marek Grechuta - Dni, Ktorych Nie Znamy - taka optymistyczna piosenka o przyszłości
Rammstein - Engel Klasyka....
Metallica - No leaf clover(S&M) Baaaaaaardzo dobre wykonanie!

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Edytowane przez bizonek dnia 18-03-2004 o godz. 10:02

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 17-03-2004 22:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
oxygen
new challenger



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: Krakow

quote:
Napisane oryginalnie przez insmac*1337


Teraz cos dla panow oxygen'a i MajeS'a:

Armin van Buuren - Burned with Desire - doskonaly trance'owy vinyl, po prostu niesamowity, aksamitny wokal i swietna melodia...co tu duzo gadac - dla fanow gatunku pozycja obowiazkowa.
Svenson - Sunlight Theory - oficjalny track TE 2004, zwroccie uwage na partie choru mniej wiecej w polowie. Poza tym klasa.
Motorcycle - As The Rush Comes - Jeden z najlepszych trance'owych kawalkow ostatniego roku. Masa remixow, aczkolwiek mnie najbardziej podoba sie ten by Armin van Buuren.



znam znam oczywiscie mam wszystykie mozliwe remixy tych kawalkow (zarowno vinyle, jak i single)
podstawka dla kazdego szanujacego sie fana gatunku :>

svenson-sunlight_theory__o-zone_mix -> jest hymnem trance energy 2004 tak jak mowisz, ten kawalek rzuca mna o sciany gdy go slucham

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2004 07:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil oxygen Znajdź więcej post'ów przez  oxygen Dodaj oxygen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać oxygen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Manfred
1. a co to isdn show ?


http://www.discogs.com/release/10048

niektore nazwy utworow przypominaja deadcities, ale nie maja z nimi nic wspolnego

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2004 08:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Manfred
ponury ... grzybiarz



Zarejestrowany: Jan 2004
Lokalizacja: po prawej stronie od [kosza]

quote:
blah blah weirdo
http://www.discogs.com/release/10048
niektore nazwy utworow przypominaja deadcities, ale nie maja z nimi nic wspolnego


z tego com przyuwazyl na oficjalnej stronie fsol, nic takiego nie znalazlem
http://www.futuresoundoflondon.fsne...discography.htm

a z discoks.com juz mialem pare akcji, jak nie chcieli uznac paru klasycznych pozycji z polskiej elektroniki '70/'80...
buce

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2004 09:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Manfred Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Manfred Znajdź więcej post'ów przez  Manfred Dodaj Manfred do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Manfred prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
G.mbit
kawoHolik



Zarejestrowany: Jul 2002
Lokalizacja: Chodzież

Talking Re Re Kum Kum :P

Hmm ...
Moonlight - trochę polskiego gotyku (coś dla pań o innej orientacji sexualnej)
Closterkeller - klasyka
Korn - (dwa ostatnie albumy) dzięki ich texto można pomysleć o kilku spawach
Static X - ostatni album nabrał trochę słodkiego klimatu :/ "niumetalowego" ale kilka kawałków trochę trzyma klimat poprzednich albumów
Rob/White Zombie - (wybrane kawałki), klimacik trupów i panienek
Metallica - na rokotece fajnie przy tym się szaleje i zdziera gardło
Rammstein - (wybrane kawałki) to co wyżej + jak mam ochotę posluchac troche elektroniki i ciężkich gitar
Fear Factory - podczas gry w Crimsonland
szukam kogos kto mi udostepni ostani album do zassania
Anathema - dla zrozpaczonych i załamanych

__________________
"Nie śpiesz się z ujawnianiem swojego sądu. Skryty osąd czasem bywa potężniejszy. Może wywołać reakcje, których skutki ujawnią się dopiero wtedy, kiedy jest już zbyt późno, by im zapobiec" - Dune
|

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2004 10:19
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil G.mbit Znajdź więcej post'ów przez  G.mbit Dodaj G.mbit do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać G.mbit prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez DEiMOss

[*]OST - Wolf's Rain OST 2 ~ kontynuacja geniuszu Yoko Kanno. Wokal Steve'a Conte...[/list]



Ja tez polecam ten soundtrack + anime - moim zdaniem zdeka wgniata w krzeslo, zwlaszcza ze ostatnie 4 odcinki pojawily sie calkiem niedawno.

dimmu borgir - Eradication Instincts Defined.mp3 - przeciez ta plyta miazdzy tetnice zdeka :E

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 18-03-2004 13:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
DeZo
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

Astral Projection - People can Fly Rzadzacy numer

Astral Projection - Searching for UFO's Tez Masakra

Alien Project - Genetic Eyes Wypas psychodelic Trance

No i oczywiscie METALLICA

__________________


Mój numerek gg: 2285535

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2004 07:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil DeZo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do DeZo Znajdź więcej post'ów przez  DeZo Dodaj DeZo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać DeZo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
r00ster
Stronger than Death



Zarejestrowany: Nov 2002
Lokalizacja: Eternal

Pharcyde - Ya Mama supaaa sayia gangsta old school rap
Pharcyde - I'm That Type of Nigga j/w
Queens Of The Stone Age - You Think I Ain't Worth... ten numer poprostu ma takiego powera ze szok
KoRn - Blind pierwszy, najciekawszy, najlepszy

__________________
homepage ]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2004 07:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil r00ster Kliknij tutaj by wysłać e-maila do r00ster Znajdź więcej post'ów przez  r00ster Dodaj r00ster do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać r00ster prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
bizonek
def



Zarejestrowany: Dec 2000
Lokalizacja: 53°07'14.6" N 23°06'10.2" E

Linkin Park - From The Inside dobry kawałek z zajebistym teledyskiem :>
Danzig - Mother Klasyka z pogranicza metalu i bluesa/jazzu
ACDC - Highway To Hell Tutaj nie trzeba komenta
Tomoyasu Hotei - Battle without Honour or Humanity Jak ktoś widział Kill Billa Vol. 1 to będzie pamietał.
OST - Animatrix Dla tych co widzieli, a nie słyszeli.

__________________
Trzeba być gorszym, by potem stać się lepszym
Trzeba być głupim, by móc stać się mądrzejszym

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 19-03-2004 09:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil bizonek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do bizonek Znajdź więcej post'ów przez  bizonek Dodaj bizonek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać bizonek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 04:28.    Strony (13): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions