Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Off Topic > O niczym konkretnym w sumie > to forum zeszlo juz na psy
Czy zgadzasz się na przyklejony temat z zasadami forum
Ta ankieta została zakończona.
Tak 4 44.44%
Nie 5 55.56%
W sumie: 9 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Unhappy to forum zeszlo juz na psy

uwaga! jesli szukasz milych ludzi to idz sobie gdzie indziej.. tutaj spotyka sie towarzystwo wzajemnej adoracji! lepiej nie wchodz im w droge - sa bardzo trędi i wogole kulowaci... najlepiej dobrze sie zastanow czy wogole jest sens z nimi gadac..

(z malymi wyjatkami)

obserwacje by mazio

ps. maly przyklad moderowanego forum na kazdy temat:

http://board.fpp.pl/showthread.php?threadid=12120

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 14:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
LoveBeer
GreenMan



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: "Road House" Bar

towarzystwo wzajemnej adoracji ? oj tak tego bym nie nazwal (co nie barany ? )

a forum zeszlo - ale nie na psy - ale na krowy... i chomiki

__________________
"Dziecko Chińczyk i dziecko Japończyk to się niczym od siebie w ogóle nie różnią. No tylko nazwą: Chińczyk, a tu Japończyk. No, chyba tylko jak Chińczyk jest chłopiec, a Japończyk dziewczynka. To się różnią od siebie: płcią. To wtedy już tak jak u ludzi." - Robotnik Budowlany, Warszawa, 1978

sxn | blog

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 16:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil LoveBeer Kliknij tutaj by wysłać e-maila do LoveBeer Znajdź więcej post'ów przez  LoveBeer Dodaj LoveBeer do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać LoveBeer prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

Re: to forum zeszlo juz na psy

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
(...)ciach


Bywa

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 16:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

mazio niestety taki reguly a nie towarzystwo wzajemnej adoracji.
ze niby co tam zlego? ze zamknalem temat? ee sorki, bylo walkowane wiele razy ze jakies stronki dajemy do avikow i flashy, a nie zakladamy nowy temat.
ze niby co innego? to mi wyjasnij - co takiego?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]krzysiek
w's'kendo



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: 100lica

Bywaj

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 16:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]krzysiek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]krzysiek Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]krzysiek Dodaj [FPP]krzysiek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]krzysiek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

Re: to forum zeszlo juz na psy

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
uwaga! jesli szukasz milych ludzi to idz sobie gdzie indziej.. tutaj spotyka sie towarzystwo wzajemnej adoracji! lepiej nie wchodz im w droge - sa bardzo trędi i wogole kulowaci... najlepiej dobrze sie zastanow czy wogole jest sens z nimi gadac..

dlaczego w takim razie nadal tu jestes? zrob lepsze forum, gdzie wszystkie zasady beda respektowane i bedzie panowal obopolny szacunek i zrozumienie

skoro wszyscy sa tu `ochotnikami', nie dostaja grosza za swoja prace, to chyba nie myslisz, ze dotrzesz do nich za pomoca opryskliwosci i niezyczliwosci

we'll miss you

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 17:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

typowy małomiasteczkowy Polaczek który lubi sobie ponarzekać a sam nie ruszy nawet palcem w bucie...

vote close

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 17:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Cali
słodki chłopak :]



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Warszawa

no to co zakladamy wlasne forum pod adresem board.fps.pl co wy na to

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 17:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Cali Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Cali Znajdź więcej post'ów przez  Cali Dodaj Cali do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Cali prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez |SUN|Cali
bleh ciach ............... co wy na to



jak na lato

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 17:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
[B ze zamknalem temat? [/B]


Sorry, ale zamknałeś topic kolesia z mojej dzielnicy

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

znaczy się Twojego ziomka osiedlowego?
oj, zemsta ziomali będzie straszna

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 18:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lesio
KOSZ




Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Leżajsk/Kraków

Atak Ziomów

Mazio: Chyba troche to wyolbrzymiasz

__________________
...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 20:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lesio Znajdź więcej post'ów przez  Lesio Dodaj Lesio do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lesio prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
Zajebiscie, zamknałeś topic kolegi Aljenka z mojej dzielnicy :*

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 22:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

kosz squad nie robic chlewu w innych dzialach nooo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 22:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]glan
mooo


Kurde bele, jesteśmy aż tak pojebani że jak ktoś zakłada topic że schodzimy na psy to wszyscy rozjebują go (topic). I dobze !

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 22:41
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez MaslaV
cenzura ................ I dobrze !




nie

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 23:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

MaslaV: zaszczekaj!

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 23:07
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MaslaV
koduję bezwzrokowo



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Łomianki Fabryczne

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
MaslaV: zaszczekaj!


Idź! Nie adoruj mnie! Zrób trochę miejsca dla nowych urzyszkodników na boardzie! Wogle jeszcze raz ktoś zamknie topic wiśniowego to w gębe

__________________
Każdy ładnie cztery elementy jednych tchem wymienia i ja też je wymienię, co tak będę głupio stał to: pieniądze, forsa i oczywiście szmal.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 23:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MaslaV Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MaslaV Znajdź więcej post'ów przez  MaslaV Dodaj MaslaV do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MaslaV prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
rcube
KOSZ




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: >1000000

quote:
Napisane oryginalnie przez AlieneK
MaslaV: zrob tak ->

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 10-01-2004 23:11
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil rcube Kliknij tutaj by wysłać e-maila do rcube Znajdź więcej post'ów przez  rcube Dodaj rcube do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać rcube prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

pood zielonym jaworeeem, jaworeeeem

glanio: jakiego chlewu krowy nie mieszkają w chlewie (;

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 00:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez deathcrush
typowy małomiasteczkowy Polaczek który lubi sobie ponarzekać a sam nie ruszy nawet palcem w bucie...

vote close



dla mnie to Ty mieszkasz w malym miasteczku chlopcze... a od Polaczkow mi nie wyjezdzaj bo jestem Polakiem i jestem z tego dumny

a o co mi chodzi to sami zobaczcie w tym topiku.. nawet sie usmialem z kilku wypowiedzi - bo jest tu sporo fajnych ludzi i kilku burakow jak cytowany juz koles i jeszcze inni... po prostu nikt nowy nie odwaza sie tu dolaczyc bo z*****cie go na funty jesli tylko wysunie sie przed liderow - wyszczekanych, cwanych l33tow...

gdybym to ja byl tu moderatorem szybko zajal bym sie tym wlasnie, a nie walka z tym, ze link do czegos powinien byc w avi i flash czy cos w ten desen... zreszta Glanie - to przeciez czastka forum, gdzie teoretycznie piszemy o wszystkim i niczym - wiecej tolerancji nikomu by nie zaszkodzilo...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 10:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
AlieneK
KOSZ




Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Kontener na kolorowe szkło

Mazio... no taka prawda.. ze te forum (off topic) zna sie bardzo dobrze... niech Ci wytłumaczy to krzysiek bo to typowe zjawisko socjologiczne ;D
truddno sie wbić w takie środowisko, a jeszcze trudniej zakladajac niezbyt ciekawe topici. Zresztą jak ja wchodze na jakies forum to nie zakladam topica wczesniej nic po 2ch 3ch tygodniach......
ja tam nie mam nic do nowych... przeciez board jest dla wszystkich. Poza tym to co tu sie dzieje to jeszcze nic. W koszu pozytywną weryfikacje przeszedł alphred i jakos sie wkręcił mimo ze bylo setki razy trudniej niz tu

__________________
gg: 1854672 | blog | http://kosz.fpp.pl | Kawa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 10:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil AlieneK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do AlieneK Znajdź więcej post'ów przez  AlieneK Dodaj AlieneK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać AlieneK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

widzisz mazio, dobrze prawisz tylko zly przyklad dales... wisniowy wyglada na takiego co tu robi czysta, perwersyjna reklame pcinfo.pl - jesli nie zauwazyles to byl bodajze drugi topic z linkiem do galeri a dzis widze trzeci i to przestaje byc zabawne szczegolowo ze w tych zdjeciach nie ma niczego fajnego...

a ze trudno sie wbic to raczej normalne, w zyciu przeciez tez tak jest, nie? mysle ze jednak nie masz racji niech czlowiek nowy pomeczy sie troche zeby go dostrzec, popostuje, a nie wwala sie z nowymi topicami jak slon w jezioro co mam o takim myslec... no co...

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 10:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]glan
fpp.pl
Administrator




Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja: Gdańsk

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
a o co mi chodzi to sami zobaczcie w tym topiku.. nawet sie usmialem z kilku wypowiedzi - bo jest tu sporo fajnych ludzi i kilku burakow jak cytowany juz koles i jeszcze inni... po prostu nikt nowy nie odwaza sie tu dolaczyc bo z*****cie go na funty jesli tylko wysunie sie przed liderow - wyszczekanych, cwanych l33tow...

gdybym to ja byl tu moderatorem szybko zajal bym sie tym wlasnie, a nie walka z tym, ze link do czegos powinien byc w avi i flash czy cos w ten desen... zreszta Glanie - to przeciez czastka forum, gdzie teoretycznie piszemy o wszystkim i niczym - wiecej tolerancji nikomu by nie zaszkodzilo...




ad1. Mazio, czy jak w zyciu widzisz fajna paczke przyjaciol, skad znasz jedna osobe, przychodzisz na 2-3 spotkania z nimi, to czy od razu na to ze dasz 2-3 tematy do rozmowy jestes uznawany za zajebistego kolesia, jestes od razu ich przyjacielem i wogole jestes postrzegany jako ktos z kim warto trzymac i wogole? nie wydaje mi sie to takie proste, oj nie..

ad2. ee walka z czym przepraszam? z zasadami forum? fakt jak sam powiedziales jest to forum o wszystkim i o niczym, ale i takie fora maja swoje zasady, ktorych niestety wypada sie trzymac. taka rola modow ze porzdek jakis w nowych tematach staraja sie trzymac.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]glan Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]glan Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]glan Dodaj [FPP]glan do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]glan prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mazio
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

fajna paczka przyjaciol to mila rzecz..

ale forum jest ogolnodostepne - dlatego tez apeluje o wiecej tolerancji - szczegolnie dla nowych.. kiedys to forum tetnilo zyciem, bylo wielu nowych i wielu z nas dolaczylo skuszonych tym milym klimatem.. ostatnio jednak zostala tylko garstka wiernych przyjaciol, ktora nie bardzo ma ochote na nowe kontakty - to sie nazywa recesja..

wiem, ze nie wszyscy mnie lubia i sie nie narzucam - mimo to jednak forum jesli nie jest zamkniete dla obcych powinno ich traktowac na rownych prawach...

ogolnie sie z Wami zgadzam - troche podly mam nastroj ostatnio i stad te fochy.. ale sami pomyslcie czy nie mam troche racji.. i niech pierwszy rzuci kamien ten kto jest bez winy

pozdrowienia... wychodze wiec nie odpowiem na nic wczesniej jak wieczorem

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 11:00
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
weirdo
kontemplator bytu



Zarejestrowany: Jun 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
forum jesli nie jest zamkniete dla obcych powinno ich traktowac na rownych prawach...

jestem pewien, ze analogiczna sytuacja mialaby miejsce, gdyby temat zalozyl tramwaj/alien/ktokolwiek inny z `elyty'
quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
ale sami pomyslcie czy nie mam troche racji.. i niech pierwszy rzuci kamien ten kto jest bez winy

e... tu nie chodzi o udowadnianie komukolwiek winy, czy publiczne pietnowanie go, dzieki tej okazjonalnej moderacji wszystkim latwiej korzystac z forum... nikt nie sugerowalby sie `autorytetem' danej osoby, decydujac, czy zamknac/przeniesc dany topic, czy nie, po prostu, jesli nie spelnia danych kryteriow merytorycznych, to laduje w koszu, that's it...

__________________
sort the flock (then, warn the "goats" & kill the "sheep");
kill them, dump qualms, shift moralities,
values aside, each one; die sheep! die to reverse the system
you accept (reject, respect);

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 11:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil weirdo Kliknij tutaj by wysłać e-maila do weirdo Znajdź więcej post'ów przez  weirdo Dodaj weirdo do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać weirdo prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

Mazio ja cie lubie i ci powiem to od serca.

Forum jest ogolnodostepne. Dlatego nikt sie nie rzuca jak ktos nowy wrzuca jakis madry temat. Ale spojrz na tamten zamkniety jeszcze raz i powiedz mi co byl w nim takiego fajnego zeby zostawic go?
Jako temat byl po prostu beznadziejny. Ani tresci ani nic.. tylko jeden link. A linki sa do wrzucania do avikow. Gdybym wtedy byla online to tez zostalby zamkniety i to nie dlatego ze jestem nietolerancyjna i nie lubie nowych tylko po prostu dlatego ze ten temat niczego nie wnosil...

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 13:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Fausto
kto mi tu zmienia :< lame



Zarejestrowany: Jun 2002
Lokalizacja: rl low -> RA + MH

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
gdybym to ja byl tu moderatorem [...]


nie jestes i nie bedziesz. sa ludzie ktorzy pilnuja jeszcze by taki tluk jak ty nie stal sie moderatorem... najlepiej przerzuc sie na jakies forum osiedlowe, gdzie poczytasz sobie o ciekawych stronach na fotka.pl, dowiesz sie o fajnych wypadkach samochodowych i innych niezmiernie ciekawych rzeczy. Widocznie taki twoj poziom. A teraz sio.

__________________
Redaktor naczelny http://qw.fpp.pl || Autor www.psychomod.tk || Clan Leader www.EIDclan.org || Admin mp3.wsisiz.edu.pl || Admin sexy.frag.pl

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 14:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Fausto Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Fausto Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Fausto Dodaj [FPP]Fausto do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Fausto prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deathcrush
łobuz



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Mazio
dla mnie to Ty mieszkasz w malym miasteczku chlopcze... a od Polaczkow mi nie wyjezdzaj bo jestem Polakiem i jestem z tego dumny


kurwa, krzykacz wrócił...

też jestem dumny z bycia Polakiem, o to się nie martw... chodziło mi raczej o naszą narodową przywarę jaką jest narzekanie na wszystko dookoła nie dostrzegając własnych wad. poza tym to była metafora, ale widocznie nawet w wieku 30 lat można być niekumatym zgryźliwym malkontentem któremu wszystko przeszkadza... o kompleksie warszawiaka nie wspomnę
powiedz co TY zrobiłeś dla tego forum? w jaki sposób tworzyłeś klimat? czy zachęciłeś chociaż jednego n00ba do rejestracji? powitałeś go chlebem i solą? nie, więc wypierdalaj, bo stroisz fochy (sam przyznałeś) :*
poza tym wątpię żebyś się wpierdalał na każde forum i narzekał jak to jest źle... oddal_się_w_niewiadomym_kierunku bo nic nie zdziałasz, wolimy się pławić w własnej "fajności" jak to określasz

uff

i nie wyzywaj mi od buraków, arbuzie

__________________
pici-polo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 16:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deathcrush Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deathcrush Znajdź więcej post'ów przez  deathcrush Dodaj deathcrush do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deathcrush prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
alienzero
KOSZ




Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: racja

klocicie sie o jakiego byle gowno... ja dawno dawno nie widzialem tu nikogo nowego, bo w sumie to nie wiem dlaczego nawet - no na pewno nie ze my 'ich' z miejsca bluzgalismy, bo nie ma kogo... to ze nie ma nowych to nie nasza wina, z dupy ich sobie nie wyjmiemy

__________________
plemnik.com[/size]

Edytowane przez [Kosz]Krowa dnia 07-07-1977 o godz. 07:07

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 11-01-2004 17:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil alienzero Kliknij tutaj by wysłać e-maila do alienzero Znajdź więcej post'ów przez  alienzero Dodaj alienzero do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać alienzero prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 18:41.    Strony (4): [1] 2 3 » ... Last » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions