Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > consola
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

consola

pisałem juz podobny post i wtedy sie udała
ale znow mam problem i to z tym samym
miałem pad systemu
format, nowa instalka win i cs
i znowu mam to samo czyli:
wchodze na serwer w internecie wszystko dobrze ping fps itp.
z tym ze po paru minutach gry wyskakuje mi konsola na całym ekranie i nie mozna jej wyłaczyc, a plik z poprzedniego postu tym razem nie pomaga!

łacze sie przez wspołdzielone sdi 2 kompy i moj jest tym drugim
nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale napisałem!
reinstalka nie pomaga, config zmieniałem na wszystkie sposoby i tez nic nie daje, probowalem z wersja internetowa i retail, na dwoch roznych cd-key i tez nie pomaga

a w konsoli nic nie pisze, nie dostaje kick ani bana, zadnej wiadomosci dlaczego wyskoczyła ani inf. o bledzie
w czaie gry przez lan nic niedobrego sie niedzieje tylko w czasie internetowej rozgrywki no rece opadaja

bardzo prosze o pomoc!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2002 20:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

kurcze nikt nie odpowiada !!! szkoda bo chetnie bym sobie zagrała a tak niemoge
cd-key za pomoc w rozwiazaniu tego problemu!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-11-2002 22:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

a jakiego masz wina?
pousuwaj half-life'a, cs'a, zainstaluj jeszcze raz od nowa, wszystkie najswiezsze wersje (cs 1.5 i HL 1.1.1.0), nie wgrywaj tego pliku co ci podawalem i zobacz czy pojdzie. Jak nie pojdzie i wsykoczy komunikat to wgraj ten plik i sprobuj jeszcze raz... jak to nie pomoze, to sprobuj wejsc na jakis inny serwer...
Moze nie masz jakiejs mapki, ktora jest aktualnie grana na serwerze? Sprawdz to...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 12:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

win 98 - ale chodzi dobrze bez zawisów i niebieskich ekranów
reinstalowałem kasowałem i instalowałem od nowa - to nic nie daje! bez twojego pliku i znim jest to samo czyli dno!!!
instalowałem:
wersje retail z płyty i update 1,5
hl z płyty update 1,11 i mod internetowy 1,5
i sciagałem updaty z roznych stron kazdy od nowa instalujac i tez nic
zadnen komunikat nie wyskakuje i to jest najgorsze!
zmiana serwera nie pomaga na wszystkich to samo
co do mapki to w 1000% nie to przeciez przykładowo moge grac na serwie dust aztek only (duze pingi ale fajne towazystwo)
mapa dust 2 no i gram gram mija z 5 rund i bez zadnego ostrzezenia wyskakuje konsola na cały ekran!! wyłaczam ja tylda i wyskakuje menu o resume nie ma mowy bo go niema
a gdybym nie miał mapki to bym niezagrał!! zreszta mam wiekszosc mapek granych na polskich serkach
załaczam moj config (zmieniłem na txt)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 13:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

Angry

w załaczniku jest to kur.. e to co wyskakuje
jak widać pograłem troche rzuciłem granat no i wyskoczyło

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 14:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Emzor
cs.fpp.pl
cs.fpp.pl




Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Okolice Łodzi

sluchaj, to ja juz wysiadam... nie wiem co to moze byc...
moze cos ci w windowsie w tle pracuje i podczas gry sie niespodziewanie wlacza... jakis antyvirus, firewall...

__________________
[email protected] | ICQ 153347516 | GG 1567728

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 19:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Emzor Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Emzor Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Emzor Dodaj [FPP]Emzor do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Emzor prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

tez wysiadam nie wiem juz czy sie smaic z tego problemu czy sie wkurzac no ale wkoncu dojde do sedna problemu
narazie sprawdzam ustawienia polaczenia .......
a czytajac 'forumplanet" natrafiłem na podobny problem niestety takze bez rozwiazania
czy nie moge miec problemow z pingiem czy fps tylko taki nietypowy (pytanie retoryczne )
a za tydzien mam klanówke i jak sie problem nierozwiaze to dostane palpitacji konwulsji anoreksji i czegos jeszcze (zart )

a tak na marginesie to słyszał ktos o:
counter-strike 1.6 killer edition ??? bo u mnie w miescie taka i tylko taka jest w cafejce (o grze w necie mowy nie ma) myslałem ze 1.6 dopiero ma wyjsc a tam juz maja ...

mimowszystko thx emzor!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-11-2002 19:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ultek
Little Hero



Zarejestrowany: Sep 2002
Lokalizacja: Zgierz

Thumbs up

Nie chce byc zlosliwy, ale.....

Moj koompel tak mial... I co sie okazalo??? - Uzywal cheatow

__________________
(GG: 2098079)
www.ultek.prv.pl - stronka dla Ciebie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-11-2002 12:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ultek Kliknij tutaj by wysłać e-maila do ultek Znajdź więcej post'ów przez  ultek Dodaj ultek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ultek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

quote:
Napisane oryginalnie przez szinbeth

a tak na marginesie to słyszał ktos o:
counter-strike 1.6 killer edition ???



hehe.. to zadne 1.6.. to poprostu zwykly cs, tylko zmieniono w nim wszystko co sie da.. skiny modele itp..
jak widac polacy-lamerzy potrafia wszystko ******.. :/

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 09:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

thx wszystkim juz sobie poradziłem
wina była po stronie karty sieciowej, wymieniłem i jest ok

a co do cafejkowego cs 1.6 to kompletne dno zwłaszcza granatnik
i skin farmera az grac sie nie chce ale jakos niemozna ich namowic na zmiane na cs 1.5 bez zadnych podmianek :p

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 16:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
c35
old FPP.pl member



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: oStRoŁęKa

First Person Perspective

smieje sie z lamerow, ktorzy podniecaja sie takimi rzeczami jak podmianki.. tzn jak ktos zmieni celownik w aug czy cos innego - "malego" podmieni, to jeszcze jeszcze.. a jak ktos zmienia wszystko po kolei .. to juz trzeba to chyba leczyc

standardowy CS r0x !! i tak juz zostanie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 19:30
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil c35 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do c35 Znajdź więcej post'ów przez  c35 Dodaj c35 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać c35 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
szinbeth
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Oct 2002
Lokalizacja:

popieram !!!!
albo podmieniała bejzbol albo łopate na miejsce noza bezsens i jeszcze pare rzeczy rownie bezsensownych i z CS robi sie kosmiczna strzelanka

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 05-11-2002 21:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil szinbeth Kliknij tutaj by wysłać e-maila do szinbeth Znajdź więcej post'ów przez  szinbeth Dodaj szinbeth do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać szinbeth prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 05:38.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions