Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Counter-Strike > Moze na tym forum sie dowiem
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
[s]headhunter
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Moze na tym forum sie dowiem

Moze zamieszczajac posta na tym forum dowiem sie czemu panowie z tagiem [iport] zbanowali mnie na null2?? 31 stycznia w srode okolo godziny 4 nad ranem? mialem ksywke "Mistrz swiata w quaka" mam nadzieje ze nie temu lesczyki ze mialem 9:0 ? ***** nienawidze szarogeszacych sie adminow ktorym sie zdaje ze wszystko moga.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 03:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [s]headhunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [s]headhunter Znajdź więcej post'ów przez  [s]headhunter Dodaj [s]headhunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [s]headhunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

Unhappy

Mysle ze nawet jakbys gral z prawdziwym nickiem to nie wiedzili by kim jestes itd. wiec olej lamy...

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 07:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Neck
Aaaa!



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: Nie wiem :(

apsolutli

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 08:58
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Neck Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Neck Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Neck Dodaj [SPECNAZ]Neck do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Neck prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
nights.kt
Combat (Death Knight)



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wwa, Imielin-Natolin

Rany czlowieku byly juz takie zale, graj pod wlasnym nickiem!!!
A jesli nie to trzymaj gebe na wodzy i nie lec z takimi glupotami na borda...

__________________

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 09:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil nights.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do nights.kt Znajdź więcej post'ów przez  nights.kt Dodaj nights.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać nights.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
ON.
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja:

Zaraz spokojnie. Wynik 9 : 0 nie jest tak niesamowity zeby kogos banowac. Sredni gracz, troszke szczescia i takie cos robi.
Czy juz wszystkich powalilo w tej grze?
Jeszcze troche i za 3:0 beda bany.
Moze najpierw extra admin wyjdzie na spekta i popatrzy jak gosc gra? Widze, ze pojawila sie nowa odmiana admina.
Admin antyczit.
zenujace

__________________
ON.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 10:32
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil ON. Znajdź więcej post'ów przez  ON. Dodaj ON. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać ON. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Ja dostalem kicka na BRO za staty 19:1 i gralem pod swoim nickiem , autorem tego kicka byl [BRO]Dami a zrobil to dlatego ze jakis lamuch ktorego zabijalem co runde bo sie glupio wychylal i dostal pare headow po czym zaczol mnie wyzywac od cziterow do niego przylaczylo sie natychmiast kilku innych lamerow ktorzy najwyrazniej nie umieja grac i jak ktos ich zabija to musi byc cziterm a nie moze byc poprostu lepszy ... niektorzy zapominaja w czasach nagonki na cziterow ze moze sa gracze ktorzy umieja czasem strzelac ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]Kirk
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja:

ej zalosni jestescie plujecie sie do gosci ktorzy wyzywaja was od cheaterow... nie ma co sie nimi przejmowac naucza sie grac beda inaczej wtedy do grania podchodzic...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]Kirk Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [STER]Kirk Znajdź więcej post'ów przez  [STER]Kirk Dodaj [STER]Kirk do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]Kirk prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Kirk mi nie chodzi o tych lamerow co mnie od cziterow ywzywaja tylko o to ze posluchal ich lametow admin a uwiez mi ze o 4 w nocy ciezko jest znalesc server z graczami (te co sa przewaznie sa pelne i malo kto wychodzi a sam servera nie zapelnie) a jak dostaniesz ze 2 kicki i 3 bany to nie masz gdzie grac , w dzien masz 100 servow ale w nocy sa 3 , 4 w weekendy wiecej ...
Moze teraz zrozumieles o co mi chodzilo !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 16:50
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Tsun
[SPECNAZ]Tsunami



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Skawina

Smile

Jak cie takie zachowanie wquza to idz na DT bo tam admin są spox i niedaja kicka albo bana dopuki niebedą przekonani ze czitujesz kiedys prawie każdy gracz mnie od cziterow wyzywał tylko admin niebył przeciwko mnie i mimo to niezrobił nic a wyzywalo mnie 17 osub ocywiscie niegrałem pod swoim nickiem

__________________
Victims ... aren't we all ?
Even Heroes have the right to bleed

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 17:48
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Tsun Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [SPECNAZ]Tsun Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Tsun Dodaj [SPECNAZ]Tsun do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Tsun prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Beaker
[C4]MaStHa-=-GaNgStA



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Polska, Warszawa, Bemowo, Jelonki

Re: Moze na tym forum sie dowiem

quote:
Napisane oryginalnie przez [s]headhunter
Moze zamieszczajac posta na tym forum dowiem sie czemu panowie z tagiem [iport] zbanowali mnie na null2?? 31 stycznia w srode okolo godziny 4 nad ranem? mialem ksywke "Mistrz swiata w quaka" mam nadzieje ze nie temu lesczyki ze mialem 9:0 ? ***** nienawidze szarogeszacych sie adminow ktorym sie zdaje ze wszystko moga.


sorry facet ale dzis jest 30 wiec jakim cudemm grales tam 31 ??? chyba ze przeniosles sie w przyszlosc hie hie
a co do nulla to ja mam same dobre mniemanie o tamtejszych adminach tam niespotkala mnei zadna nizyczliwosc czego nie moge poweidziec o innych serv np. coolnet ehh szkoda slow...

__________________
[C4]MaStHa-=-GaNgStA
GG : 447687

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 17:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Beaker Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Beaker Znajdź więcej post'ów przez  Beaker Dodaj Beaker do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Beaker prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Beaker nie czepiaj sie dat jak ludzie graja nocami to sie im moze pomylic !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 19:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
!ZaiX!
Nv member



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: slizg

Re: Moze na tym forum sie dowiem

quote:
Napisane oryginalnie przez [s]headhunter
Moze zamieszczajac posta na tym forum dowiem sie czemu panowie z tagiem [iport] zbanowali mnie na null2?? 31 stycznia w srode okolo godziny 4 nad ranem? mialem ksywke "Mistrz swiata w quaka" mam nadzieje ze nie temu lesczyki ze mialem 9:0 ? ***** nienawidze szarogeszacych sie adminow ktorym sie zdaje ze wszystko moga.


czasem i tak bywa graj pod real nick i nikt cie nie powinien kicknac
przeciez ksywy sa po to zeby pod nimi grac

__________________
koniec czasu
idz sie ogol

GG 1667903

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:22
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil !ZaiX! Kliknij tutaj by wysłać e-maila do !ZaiX! Znajdź więcej post'ów przez  !ZaiX! Dodaj !ZaiX! do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać !ZaiX! prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

moze i tak ,ale mysle ,ze HeadHunter nie jest zbyt slawny wiec pod real nickiem tez by go nie znali ,ale nie przejmuj sie ludzie juz tacy sa, lubia sie bawic adminem.
Na przyklad moj qmpel jest adminem na servie jak ktos zacza rozbrajac bombe to slapowal po 0 hp

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-01-2002 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
azazel.kt
KAMIKAZE TEAM , FIGHTER



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa

headhunter - co to za klan [s] ? -- czy to ten, o którym myślę, że to ten ?

__________________
Człowiek strzela - Pan Bóg kule nosi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 09:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil azazel.kt Kliknij tutaj by wysłać e-maila do azazel.kt Znajdź więcej post'ów przez  azazel.kt Dodaj azazel.kt do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać azazel.kt prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Izzy
(Flame) |\/|E|\/|BER



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Warszwa

Talking

A ja nie wiem co mysle [S]<- pozdrow Tazia

__________________
Sombody stop me !!!!
Ak 47 <- RoXX

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 10:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Izzy Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Izzy Znajdź więcej post'ów przez  Izzy Dodaj Izzy do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Izzy prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

mnie jeszcze nikt na lepszychzerwerach od cziterow nie wyzwał ---> ciekawe dlaczego ?

chyba ze gra sie np na ohio, albo innych "mniej znanych" serwerach nie pod swoim nikiem

a w nocy to się śpi !! a nie w CSa napier...

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 10:54
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez [SPECNAZ]Smirnoff

a w nocy to się śpi !! a nie w CSa napier...



w nocy to sie w q2 gra a w dzien w csa

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 11:20
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mantis
OBI (-o-)



Zarejestrowany: May 2001
Lokalizacja: Bielsko-Biala

quote:
Napisane oryginalnie przez del


w nocy to sie w q2 gra a w dzien w csa



Bluznisz chlopcze q2 sux tfe tfe tfe !!!! Nie waz mi sie tego powtarzac !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 18:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mantis Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mantis Znajdź więcej post'ów przez  Mantis Dodaj Mantis do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mantis prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[SPECNAZ]Smirnoff
specnaz dwa !



Zarejestrowany: Jul 2001
Lokalizacja: 3miasto

a tak wracjąc do tematu, to Headhunter, jak chcesz się dowiedzieć dlaczego cie ktoś z iPortu zabanował to napisz do nich, bo ja na tym boardzie nikogo z iPortu nie widze.

__________________
Po co ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 19:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [SPECNAZ]Smirnoff Znajdź więcej post'ów przez  [SPECNAZ]Smirnoff Dodaj [SPECNAZ]Smirnoff do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [SPECNAZ]Smirnoff prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[s]headhunter
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

gram w csa naprawde od niedawna, wczesniej gralem kuuupe czasu w quakeworld, ale takiego lamerstwa jakie wystepuje na serwerach csa zarowno wsrod graczy jak i adminow to nigdy nie spotkalem, jescze zrozumie goosa przegladajacego skriny z pb ale banowanie kogos tylko na podstawie podejrzenia jest poprostu smieszne

smirnoff nie mam zadnego kontkatu do nich, nie znam prawie nikogo ze sceny csa, na szczescie juz zdjeto mi bana za co dziekuje lisenowi

a ty beaker leszczu naprawde zajalbys sie czyms pozytecznym a nie czepial sie glupiej daty.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 21:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [s]headhunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [s]headhunter Znajdź więcej post'ów przez  [s]headhunter Dodaj [s]headhunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [s]headhunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Lis3n
Who Cares ??



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Bielsko Biala

nie ma sprawy hh
i w sumie jak mnie jeszcze raz zbanuje za statsy to pojade i osobiscie przy*******e w ryj

__________________
Po co sie wysilac i tak wkoncu zginiesz
Give me a sign
GG : 5344492
ICQ : 109602047

mail me [email protected]
pozdr00vka undercover lisen

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 21:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Lis3n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Lis3n Znajdź więcej post'ów przez  Lis3n Dodaj Lis3n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Lis3n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[s]headhunter
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

spoczko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-01-2002 23:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [s]headhunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [s]headhunter Znajdź więcej post'ów przez  [s]headhunter Dodaj [s]headhunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [s]headhunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
mazoor
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

headhunter czy to ty jestes ten koles co w QW swego czasu gral zajebiscie dobrze ????

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 09:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

quote:
Napisane oryginalnie przez mazoor
headhunter czy to ty jestes ten koles co w QW swego czasu gral zajebiscie dobrze ????

to raczej on

a co do nulli to smieszne serwery kiedys jak sobie na nich gralem to jakis [iPort]Lui krecil mi demka...

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 09:46
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[s]headhunter
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

zorro czy ty jestes ten koles ze sphere ktory sie wiecznie na klanowki nie stawia?

mazoor czemu napisales ze swego zcasu zajebiscie gralem? ja dalej gram w qw i dalej miazdze

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 10:29
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [s]headhunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [s]headhunter Znajdź więcej post'ów przez  [s]headhunter Dodaj [s]headhunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [s]headhunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Mierzej
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

Talking

quote:
Napisane oryginalnie przez [STER]JACKKILLER
Mysle ze nawet jakbys gral z prawdziwym nickiem to nie wiedzili by kim jestes itd. wiec olej lamy...

Wiedzieliby pisze się łącznie!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 11:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Mierzej Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Mierzej Znajdź więcej post'ów przez  Mierzej Dodaj Mierzej do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Mierzej prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]zorro
tikitiki narkotyki



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja: 3city

quote:
Napisane oryginalnie przez [s]headhunter
zorro czy ty jestes ten koles ze sphere ktory sie wiecznie na klanowki nie stawia?

mazoor czemu napisales ze swego zcasu zajebiscie gralem? ja dalej gram w qw i dalej miazdze


hehe ano
a wszystko przez ******go kompa
czasami mam tak ze gram sobie 10 minut, zwiecha kompa i zeby sprzet sie znowu odpalil musze czekac okolo 5-10 minut (wczesniej nie moge!), a jak wejde po tych powiedzmy 10 minutach i odpale CS to w 95% zwiecha w pierwszych sekundach gry i tak w kolko...

__________________
życie jest jak gówno na kole, raz na górze, raz na dole

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 18:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]zorro Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]zorro Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]zorro Dodaj [FPP]zorro do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]zorro prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[s]headhunter
Training (Enforcer)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja:

no to wez napraw grata bo juz 2 walkowery dostalismy, pierwszy w jakiejs tam ldize a drugi w cb grr bo nie mielismy przez ciebie skladu :p podaj jakis numer icq albo cus najlepiej

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 01-02-2002 22:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [s]headhunter Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [s]headhunter Znajdź więcej post'ów przez  [s]headhunter Dodaj [s]headhunter do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [s]headhunter prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[STER]JACKKILLER
Master of disaster



Zarejestrowany: Mar 2001
Lokalizacja: Poland, Olsztyn

quote:
Napisane oryginalnie przez [s]headhunter
gram w csa naprawde od niedawna, wczesniej gralem kuuupe czasu w quakeworld, ale takiego lamerstwa jakie wystepuje na serwerach csa zarowno wsrod graczy jak i adminow to nigdy nie spotkalem

Eee, swojego czasu i w QW bylo sporo lamerstwa, ale jako ze i i-net i kompy nie byly tak powrzechne jak dzis latwiej bylo takich napietnowac. Teraz jak 6na10 graczy zachowuje sie jak palki to jest to niestety walka z wiatrakami :/
Co do banow za podejrzenia, ehh tez lamerstwo, ale CS'a gnebi fala cheatow wiec niektorzy sa troche przewrazliwieni...

__________________
Kernel Panic!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 00:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [STER]JACKKILLER Znajdź więcej post'ów przez  [STER]JACKKILLER Dodaj [STER]JACKKILLER do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [STER]JACKKILLER prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
del
lame me



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: w domu

quote:
Napisane oryginalnie przez Mantis


Bluznisz chlopcze q2 sux tfe tfe tfe !!!! Nie waz mi sie tego powtarzac !!



nie znasz sie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 02-02-2002 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil del Znajdź więcej post'ów przez  del Dodaj del do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać del prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:44.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions