Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Delta Force : Black Hawk Down > koniec
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
101st_AIRBORN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: w tomaszowie maz.

Talking koniec

koniec niema dla mnie miejsca w bhd polska bo mnie niechca
wywalili mnie zato ze radzioo traktowal mnie jak smiecia ,posranca etc. bede wpadal tu czasem

__________________
airborn(z glowa w chmurach)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 13-10-2003 22:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_AIRBORN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_AIRBORN Znajdź więcej post'ów przez  101st_AIRBORN Dodaj 101st_AIRBORN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_AIRBORN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

kto cie nie chce?? człowieku, gdzie tak jest napisane?
wrzuć na luz
btw nie wylewajcie tu swoich kompleksów

update...
aha...już doczytałem o co chodzi...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 10:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_AIRBORN
koniec niema dla mnie miejsca w bhd polska bo mnie niechca
wywalili mnie zato ze radzioo traktowal mnie jak smiecia ,posranca etc. bede wpadal tu czasem


"To już jest koniec, mój jedyny przyjacielu"
bez Ciebie nic już nie będzie tak jak przedtem, te błyskotliwe komentarze, ostrze satyry stępieje bezprzykładnie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 10:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez 101st_AIRBORN
koniec niema dla mnie miejsca w bhd polska bo mnie niechca
wywalili mnie zato ze radzioo traktowal mnie jak smiecia ,posranca etc. bede wpadal tu czasem



Tak na poważnie. Nie zostałeś wyrzucony bo... nigdy w grupie nie byłeś! To że nosiłeś taga w nazwie i afiszowałeś się byciem w klanie to nic poza tym dla drużyny nie zrobiłeś.
"Wywalili mnie bo radzioo traktował mnie jak śmiecia" ?? Nigdy nikogo nie traktuję jak śmiecia (to tylko Twoje prywatne odczucia) bo to nie w moim typie, dostałeś kilka razy kilka ostrzejszych uwag ode mnie tylko dlatego że mimo wielu próśb nie potrafiłeś pochamować swojego młodzieńczego temeramentu. I wyobraź sobie młody człowieku że te wszystkie moje uwagi nie miały na celu zmieszania Cię z błotem ale była to próba zintegrowania Cię z grupą, próba wykrzesania z Ciebie czegoś więcej niż kretyńskich komentarzy na forum, to po pierwsze.
Po drugie o ile wiem to Tomcat nie wyrzucił Cię " na zbity pysk" ( i na pewno nie pod moją presją) lecz najpierw też próbował dojść do porozumienia z Tobą na co Ty zostałeś obojętny wręcz uniosłeś się honorem i to TY praktycznie sam odszedłeś. Więc przestań tu ściemniać że to moja czy kogolwiek innego wina bo cała leży TYLKO po TWOJEJ stronie.
P.S. BHD Polska to nie tylko grupa *SAS*, jest wiele innych klanów, wiele serwerów oraz zawsze można być wolnym strzelcem.
P.S2 Ten Twój "podpis" w Twoich postach (airborn z głową w chmurach) akurat do Ciebie pasuje (sorry za złośliwość)

Pozdrawiam

"wstrętny" Radzioo(PL)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 12:06
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Re: Re: Re: koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez Radzioo(PL)
ZONKU SKASUJ TEGO POSTA BO "CÓŚ" ŹLE KLIKNĄŁEM A NIE MOGĘ GO USUNĄĆ

CIACH

Po drugie o ile wiem to Tomcat nie wyrzucił Cię " na zbity pysk" ( i na pewno nie pod moją presją) lecz najpierw też próbował dojść do porozumienia z Tobą na co Ty zostałeś obojętny wręcz uniosłeś się honorem i to TY praktycznie sam odszedłeś. Więc przestań tu ściemniać że to moja czy kogolwiek innego wina bo cała leży TYLKO po TWOJEJ stronie.
P.S. BHD Polska to nie tylko grupa *SAS*, jest wiele innych klanów, wiele serwerów oraz zawsze można być wolnym strzelcem.
P.S2 Ten Twój "podpis" w Twoich postach (airborn z głową w chmurach) akurat do Ciebie pasuje (sorry za złośliwość)

Pozdrawiam
ZonK zostaw taj jak jest BOLD lepiej się czyta
"wstrętny" Radzioo(PL)

[/B][/QUOTE]
ZonK zostaw jak jest, BOLD lepiej się czyta

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 12:17
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Re: koniec

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)


ZonK zostaw jak jest, BOLD lepiej się czyta [/B][/QUOTE]

Masz źle dobrane okulary ??

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 12:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

a o co chodzi? to mam usuwac czy nie?

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 12:47
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
a o co chodzi? to mam usuwac czy nie?


Wywal w cholere. Po co 2 razy ten sam post? I dlaczego autor postu nie może go usunąć ?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 12:59
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

autor postu moze usunac, ale tylko wtedy kiedy nikt jeszcze nie odpowiedzial na tego posta

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 13:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
autor postu moze usunac, ale tylko wtedy kiedy nikt jeszcze nie odpowiedzial na tego posta


Ale jak próbowałem to nikt jeszcze nie odpowiedział.... Jaro odpisał na ten obcięty z prośbą do Ciebie jak już się poddałem z próbą usunięcia postu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 13:18
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
autor postu moze usunac, ale tylko wtedy kiedy nikt jeszcze nie odpowiedzial na tego posta

Guzik prawda, też chciałem i się nie dało.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 13:37
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

prawda, nalezy tylko zaznaczyc okienko "USUN post" i potwierdzic "Delet Now"

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 14:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
prawda, nalezy tylko zaznaczyc okienko "USUN post" i potwierdzic "Delet Now"

ciągle nie na temat, ale...
poważnie Zonku... nie bardzo da się... sam chciałem usunąć post (ten na samej górze), ale lipa... zaznaczyłem, wcisnąłem i... kupa
ale to już OT

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 15:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]ZonK
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Kontener na makulature

no ja dzis specjalnie napisalem pewnien post w dziale "Kosz" po chwili weszlem w "Edytuj/Usun" i go usunalem ... a moderatora tam nie mam

__________________
Edytowane przez [kosz]Krowa dnia 01-03-1337 o godz. 13:37

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 16:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]ZonK Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]ZonK Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]ZonK Dodaj [FPP]ZonK do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]ZonK prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]ZonK
no ja dzis specjalnie napisalem pewnien post w dziale "Kosz" po chwili weszlem w "Edytuj/Usun" i go usunalem ... a moderatora tam nie mam


uwaga testuje kasowanie

i
po testowaniu - nie da się skasować, przy próbie kasowani amarudzi coś a niezalogowaniu lub braku uprawnień

Także zonku skasuj ten post, załóż jakieś zwykłe konto, napisz posta i spróbuj skasować.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 14-10-2003 17:46
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
101st_AIRBORN
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: w tomaszowie maz.

Unhappy tomacat

..........powiedzial zebym skasowal tag bo nieangazuje sie i zebym odszedl pozaty gram teraz w cal of duty licht-owa giera

__________________
airborn(z glowa w chmurach)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 19:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil 101st_AIRBORN Kliknij tutaj by wysłać e-maila do 101st_AIRBORN Znajdź więcej post'ów przez  101st_AIRBORN Dodaj 101st_AIRBORN do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać 101st_AIRBORN prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Longbow
The Emperor Sleeping



Zarejestrowany: Aug 2003
Lokalizacja: Lublin

widocznie miał rację... jak się z nim nie zgadzasz, to możesz z nim przecież pogadać i sobie nawrzucacie wzajemnie naczy wyjaśnicie problemy...
cal of diuty? nie słyszałem... ale i tak BHD jest lepszy ;P

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 19:55
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Longbow Znajdź więcej post'ów przez  Longbow Dodaj Longbow do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Longbow prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Witam. Problem AirBorna leży nie w tym że ktoś sie z nim nie zgadza, nie taki mamy układ w grupie. Chodzi poprostu o chęć wspólnej gry i w miare poważne podejscie do tematu (owszem jest to zabawa, ale trzeba umieć sie bawic także na poważnie).
A co do AirBorna to niewykazywał najmiejszej inicjatywy co do gry w zespole.
To nie jest tylko moje zdanie i też nie ja proponowałem Airowi odejscie...tą decyzje podjeliśmy większością grupy po tym jak sugerowaliśmy mu (również Radzioo w postach mu to sugerował) by z nami zagrał.
Sorki za to co powiem, ale nie potrzebujemy takich ludzi. Rozumiemy że każdy ma jakieś obowiązki (rodzina, praca) ale chyba też każdy znajdzie wolną godzinke na wspólną gre choć raz w tygodniu?
Zauważcie jak Air odnosił sie do innych ludzi w Grupie (patrz posty *SAS* i "Koordynacja w grupie")
Więc AirBorn poprostu sam sobie zasłużył na to co go spotkało.
P.S. Wybaczcie "pranie brudów" ale nie pozwole by ktoś niesłusznie mnie lub kogoś z Grupy o coś posądzał
To chyba tyle...pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 21:16
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

Witam. Problem AirBorna leży nie w tym że ktoś sie z nim nie zgadza, nie taki mamy układ w grupie. Chodzi poprostu o chęć wspólnej gry i w miare poważne podejscie do tematu (owszem jest to zabawa, ale trzeba umieć sie bawic także na poważnie).
A co do AirBorna to niewykazywał najmiejszej inicjatywy co do gry w zespole.
To nie jest tylko moje zdanie i też nie ja proponowałem Airowi odejscie...tą decyzje podjeliśmy większością grupy po tym jak sugerowaliśmy mu (również Radzioo w postach mu to sugerował) by z nami zagrał.
Sorki za to co powiem, ale nie potrzebujemy takich ludzi. Rozumiemy że każdy ma jakieś obowiązki (rodzina, praca) ale chyba też każdy znajdzie wolną godzinke na wspólną gre choć raz w tygodniu?
Zauważcie jak Air odnosił sie do innych ludzi w Grupie (patrz posty *SAS* i "Koordynacja w grupie")
Więc AirBorn poprostu sam sobie zasłużył na to co go spotkało.
P.S. Wybaczcie "pranie brudów" ale nie pozwole by ktoś niesłusznie mnie lub kogoś z Grupy posądzał o coś niesłusznie.
To chyba tyle...pozdrawiam

__________________
hehehe

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 21:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Powtarzasz się .....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 21:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

A tak na marginesie to tego całego aiborna z głową w chmurach to nigdy na Moście nie widzaiłem.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 21:40
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
tmat
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Tarnów

No chyba że też w nocy grywa ...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 21:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil tmat Kliknij tutaj by wysłać e-maila do tmat Znajdź więcej post'ów przez  tmat Dodaj tmat do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać tmat prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez tmat
No chyba że też w nocy grywa ...


to ja byłem lepszy bo 2 razy go spotkałem ....

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 21:43
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Tomcat27
Master (Spawn)



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja: Kraków

No faktycznie sie powtórzyłem, a czemu? Napisałem posta potem go edytowałem i umieściło dwa? No trudno

__________________
hehehe

Edytowane przez Tomcat27 dnia 15-10-2003 o godz. 22:00

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 15-10-2003 21:45
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Tomcat27 Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Tomcat27 Znajdź więcej post'ów przez  Tomcat27 Dodaj Tomcat27 do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Tomcat27 prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Jaro(PL)
Goldmember



Zarejestrowany: Sep 2003
Lokalizacja:

Piszcie tak dalej, a najprawdopodnie znowu się odezwie i znowu będziecie mieli oczym pisać.Pozdrawiam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2003 06:51
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Jaro(PL) Znajdź więcej post'ów przez  Jaro(PL) Dodaj Jaro(PL) do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Jaro(PL) prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Radzioo(PL)
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez Jaro(PL)
Piszcie tak dalej, a najprawdopodnie znowu się odezwie i znowu będziecie mieli oczym pisać.Pozdrawiam.


Przecież pisać nikt mu nie zabroni .... Wrzuć go do filtra i będziesz miał z bani

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 16-10-2003 08:07
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 16:24.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions