Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Topor Wojenny
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Thumbs up Topor Wojenny

Wiem ze duzo osob denerwoje . Ze zachwouj esie tak jak sie zachwouje , no ale coz .... nie zmienie sie Dzisaj OTTAR dobre pytanko mi zadal . " dkaczego myst nie klociles sie z ludzimi jak grales w CU ( moj dawny klan w CPMA ) "
Proponuje zakopac topor wojenny , z tymi co do mnie cos maja i ja do nich ... szczegolnie do sxl'a , blood'a , duke'a i innymi ktorych zbesztalem ....
Ogolnie sori za moje zachwoanie i moje teksty zwiazane z rodzina, ponosi mnie czasami ( nerwowy ze mnie chłopaczek )
Nie bede tu walił tekstów w stylu ," ... a sxl powiedzial o mnie tak , wiec ja mu odpowiem tak ... " To nie ma sensu , bo kazdy w swoich oczach jest niewinny ....

Sory guys

PS. dzisiaj po kłótni na abbey z sxlem i bloodem , chcialem nawet darowac sobie Urban terror, nie grac juz wiecej w iego , bo stwierdzilem ze to nie jest gra tylko ciagle kłótnie ale moze ten topic cos zalatwi .... mam nadzieje

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 13:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Jestem otwarty na polepszenie stosunkow i wszelkie inicjatywy majace polaczyc w rodzinke nasza scene Urban Terror.

Nie jestem swiety i to ja zaczynam sie klucic ostro, ale tylko w 1 temacie jestem zawziety. Gdy ktos bezpodstawnie sie wywyzsza.

Dziekuje za uwage.

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 14:03
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

bibip

Ja tez wku.wiam sie łatwo ale specjalnie pamietliwy nie jestem, wiec nic do Ciebie juz nie mam, mam nadzieje ze to bedzie obustronne.

Z reszta jak widzisz podczas meczu PRO-PL nikogo nie dyskryminowalem ze wzgledu na uprzedzenia czy cokolwiek innego.

Przy okazji wszystkim Wesołych Swiat i Szczęśliwego Nowego Roku, ( w nowy rok z nowymi wrogami i uprzedzeniami, stare puśćmy w niepamięć )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 18:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

i zyli dlugo i szczesliwie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 18:31
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

MajeS nie nabijaj postów

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 18:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
MajeS nie nabijaj postów


lol, jak ty to nazywasz nabijaniem to ty juz lepiej przestan wogole pisac

btw: ja sobie moge pozwolic - jestem u siebie... zreszta jak mi wskazem miesjce na tym boardzie gdzie nabilem psota to masz u mnie piwo

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 19:34
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


lol, jak ty to nazywasz nabijaniem to ty juz lepiej przestan wogole pisac

btw: ja sobie moge pozwolic - jestem u siebie... zreszta jak mi wskazem miesjce na tym boardzie gdzie nabilem psota to masz u mnie piwo


hehehe
ps. nie pije piwa

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 20:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS


lol, jak ty to nazywasz nabijaniem to ty juz lepiej przestan wogole pisac

btw: ja sobie moge pozwolic - jestem u siebie... zreszta jak mi wskazem miesjce na tym boardzie gdzie nabilem psota to masz u mnie piwo


hehehe to że jesteś u siebie to nie znaczy żeby dawać posta z 4 wyrazami albo obrazkiem ty tesh mówiłeś djukowi żeby nie nabijał głupimi obrazkami albo coś w tym stylu... dobra nie ważne...
ps. nie pije piwa

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 20:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Thumbs up spoko

Spoko , co do ciebie ottar to zmienilem zdanie glupio to brzmi ale tak jest ..... I widzialem ze na meczu nie obchodzily cie uprzedzenia , dzieki !!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 20:59
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS

hehehe to że jesteś u siebie to nie znaczy żeby dawać posta z 4 wyrazami albo obrazkiem ;) ty tesh mówiłeś djukowi żeby nie nabijał głupimi obrazkami albo coś w tym stylu... dobra nie ważne...
ps. nie pije piwa :P:P:P



lol, zauwaz ze sa momenty kiedy nie da sie powiedziec nic wiecej na dany temat.. co mialem sie rozpisywac o tym ze mysti kogos tu przeprasza i w ogole? no lol...

i zauwaz ze ty teraz tez dodales dwa posty o tym ze nie pijesz piwa - to sie nazywa nabijanie...

wiesz, ja tu siedze juz 1,5 roku i wiem co to znaczy nabijac posty... i na razie to widze ze ty to czesto robisz... wiec nie wytykaj mi tu bledow bo ja pisalem tu post'y zanim ty wiedziales jeszcze o istnieniu fpp.pl

a to ze mowilem ze duk3 nabija to bylo oczywiste... bo post w stylu ":]" albo "hehe" jest nabijaniem... ja uzylem tylko 4 slow ale wyrazilem przez nie duza mysl...

takze zastanow sie najpierw zanim zaczniesz mowic ze ktos tu nabija i sam przestan nabijac... zreszta ja ten pieprzony licznik mam w dupie wiec mi to rybka co ty o nim bedziesz myslec... i tak mnie nigdy nie dogonisz :)

troszke dlugi post ale mnie to ******** zaczelo - ten board to czesc mojego dnia...

heh, teraz pewno powiesz ze nabijam bo post za krotki co? :)

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 21:05
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

LOL!

panowie popatrzcie co robicie, a potem popatrzcie na nazwe tego topicu. Co za ironia

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-12-2001 22:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no trzeba sobie wszystko wyjasnic nie?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-12-2001 08:30
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

mam nadzieje że to, że Mystikal i Sxl są razem w jednym teamie poprawi ich stosunki bo kłucenie i bluzganie się nawzajem do niczego nie prowadzi, a po za tym bez kłótni jest lepsza atmosfera na gre, bo ja nie lubie patrzec jak gram jak jeden drugiego wyzywa zaczynając od DEBILI a kończąc na chu... wiadomo

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 09:08
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Bedzie dobrze jezeli Mystik wymysli taktyk pare fajnych ktore pozwola nam wygrac lige

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 11:27
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Red face kurde :(

Znaczy juz jest spoko ..... chodzi mi o klotnie , troche sie uspokoilem ....


co do taktyk , to jest maly problem

Nie znam mapki , i nie czuje jej zabardzo .... ((
sory guys ..

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-12-2001 23:49
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: kurde :(

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
Znaczy juz jest spoko ..... chodzi mi o klotnie , troche sie uspokoilem ....


co do taktyk , to jest maly problem

Nie znam mapki , i nie czuje jej zabardzo .... ((
sory guys ..

no to hulac na serva i grac na casa

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 12:04
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
leon
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Skoczy Dolki !!!

Unhappy Zachowanie Av commy!!!

Ja chciałem zakomunikować do wszystkich klanów, że jak sie szykuje jakiś pojedynek miedzy klanami, to weźcie nie wykopujcie z servera bo mnie to wku..........., w szczegolnosci pisze to do COMMY, powiedz tylko prosze opuscić server bo bedze za chwile rozegrany mecz miedzy klanami i go opuszcze bez problemu a nie ze zostaje wykopany, to tak samo jak bym poszedł do baru i został wykopany z niego. Ledwo weszłem na server i od razu zostalem kopa, i jak ja mam sie czuć dobrze ty chyba COMMA nie wiesz jak to jest być wykopanym. Wiem COMMA ze za pierwszym razem to ty mnie wykopales, a za drugim to juz nie wiem moze ty albo OTTAR. Powiedz tylko opusc ten server bo bedzie mecz miedzy klanami i sobie go opuszcze bez problemu.
No to tyle tego żalenia sie, moze sie komus wydać to śmieszne, ale to juz wasza sprawa.

__________________
"Hard To Kill"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 17:12
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil leon Kliknij tutaj by wysłać e-maila do leon Znajdź więcej post'ów przez  leon Dodaj leon do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać leon prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Re: Zachowanie Av commy!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez leon
weszłem



Szłem łąką, kwiaty pachły, wiater wiał, ona mnie odepchła, więc poszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierłem, rzygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesem...


A tak btw to on ma racje, nie wykopujcie zanim nie powiecie ze macie zamiar grac jakas klanowke...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 18:33
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

Re: Re: Zachowanie Av commy!!!

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS



Szłem łąką, kwiaty pachły, wiater wiał, ona mnie odepchła, więc poszłem do domu, trzasłem drzwiami, pierłem, rzygłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniesem...


A tak btw to on ma racje, nie wykopujcie zanim nie powiecie ze macie zamiar grac jakas klanowke...



Tu raczej Maju lata o to ze w trakcie grania klanowki czesto sie ludzie przylaczaja, w tedy mija cala runda zanim sie takowego prosbami usunie z teamu grajacego. Zawsze gdy gosc od razu zejdzie na specta to nie ma problemu. Ale gdy co chwile ktos sie wpiernicza i nie chce wyjsc to porostu sie panowie z rconem wkurzaja i nie bawia w klocki...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 20:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ottar
szit hapenz



Zarejestrowany: Sep 2001
Lokalizacja:

Re: Re: Re: Zachowanie Av commy!!!

Tak, sorry, bije sie w piersi. , wiecje tak nie bedziemy robic.

Zazwyczja kolesie wchdza do gry, widza ze to klanowka, wskakuja do teamu, puszczaja serie i uciekaja, zadowoleni ze zepsuli komus mecz, wiec profilaktycznie kopalismy wszystkich.

Bedziemy robic tak ze na server bedzie pass a klanowki beda zapowiadane na ut.pl, bedzie wiecej serverow (kubusie i inne takie), to oszczedzi problemow?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 20:52
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ottar Znajdź więcej post'ów przez  Ottar Dodaj Ottar do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ottar prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

hmm, no jezlei dochodzi do takich sytuacji jak moiw ott to spox - kickowac a nawet banowac lamerow

a tak btw sa szanse ze ut.pl jeszcze w tym roku...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 21:48
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez [FPP]MajeS
hmm, no jezlei dochodzi do takich sytuacji jak moiw ott to spox - kickowac a nawet banowac lamerow

a tak btw sa szanse ze ut.pl jeszcze w tym roku...



Hyhy to byloby naprawde fajne, ale ja i tak wole sie trzymac stycznia bo juz za wiele razy sobie nadzieje robilem i sie podpalalem A tu trzeba na spokojnie, bez adrenaliny...

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-12-2001 22:31
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]MajeS
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

no zobaczymy jak to bedzie...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 28-12-2001 09:09
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

lol

ok sprawa zalatwiona nic nie bylo, juz sobie wyjasnilismy kilka sprawa z mysticalem i mysle ze zapanuj zgoda, jak dawniej

Edytowane przez deen dnia 29-12-2001 o godz. 23:38

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 14:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
*Av*MystikaL
SAXO VTS 1.6 !!!!!!!!!!!!



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Warszawa , Ursus

Talking :)

Ok , wlasnie rozmwaialem z Deen'em . Spoko czlowiek . Zbluzgalem go , przyznam sie , ale mnie krew zalala jak przeczytalem jego posta ,,,,
Wlsanie sobie z nim rozmawiam , i doszlislym do wniosku ze obaj troche spieprzylismy akcej ( ja zbyt nerwowo , a deen zle napisal/ują tego posta )

Wiec , juz jestesmy z deen'em na looz ..

PS.i powiedzial mi ze mnie kocha za to


PS #2. Wogle fajnie ze sie do mnie odezwal , w sumie to go zbluzgalem troszke ....... Dalej twierdze ze deen jest spoko

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 29-12-2001 23:43
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil *Av*MystikaL Kliknij tutaj by wysłać e-maila do *Av*MystikaL Znajdź więcej post'ów przez  *Av*MystikaL Dodaj *Av*MystikaL do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać *Av*MystikaL prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
deen
Man of the Moon



Zarejestrowany: Nov 2000
Lokalizacja:

Re: :)

quote:
Napisane oryginalnie przez *Av*MystikaL
Ok , wlasnie rozmwaialem z Deen'em . Spoko czlowiek . Zbluzgalem go , przyznam sie , ale mnie krew zalala jak przeczytalem jego posta ,,,,
Wlsanie sobie z nim rozmawiam , i doszlislym do wniosku ze obaj troche spieprzylismy akcej ( ja zbyt nerwowo , a deen zle napisal/ują tego posta )

Wiec , juz jestesmy z deen'em na looz ..

PS.i powiedzial mi ze mnie kocha za to


PS #2. Wogle fajnie ze sie do mnie odezwal , w sumie to go zbluzgalem troszke ....... Dalej twierdze ze deen jest spoko


hyhy
wsyzstko gra
btw liga niech sie dalej kreci, moze i ja pomoge, dzisiejszy poranek nie byl najlepshy mialem zly humor i wypisywalem glupoty

HF

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 00:02
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil deen Kliknij tutaj by wysłać e-maila do deen Znajdź więcej post'ów przez  deen Dodaj deen do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać deen prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

ej Gurias mniejszej sygny nie mogles zrobic?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 13:57
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Talking hyhy

bawiłem sie i mi taka została... ale mi sioe podoba

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 16:05
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
sxl
Want some?



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Macica

quote:
Napisane oryginalnie przez PoZ
ej Gurias mniejszej sygny nie mogles zrobic?


Witam i pytam co Pana przyprowadza na forum Urban Terror?

__________________
sxl

peace bro'!

contact by:
mail - [email protected]

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 30-12-2001 17:10
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil sxl Kliknij tutaj by wysłać e-maila do sxl Znajdź więcej post'ów przez  sxl Dodaj sxl do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać sxl prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Ulraunt.
ULRAUNT



Zarejestrowany: Apr 2001
Lokalizacja: Częstochowa

quote:
Napisane oryginalnie przez sxl


Witam i pytam co Pana przyprowadza na forum Urban Terror?



a tak sobie przypadkiem wlazłem mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko temu

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 31-12-2001 14:35
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Ulraunt. Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Ulraunt. Znajdź więcej post'ów przez  Ulraunt. Dodaj Ulraunt. do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Ulraunt. prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 15:43.    Strony (2): [1] 2 » Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions