Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > RTCW > Uprzejmie proszę o pomoc.
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Argi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

Uprzejmie proszę o pomoc.

Próbuję zagrać w MP. Po wejściu na server (y) wywala mnie z takim komunikatem: Default_model/skin (multi/redsoldier 1) failed to register. Co to jest?
I jeszcze jedno: jak na liście wyświetlanej przez Eye rozpoznać, który server jest "cracked"?
Z góry thx za pomoc...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 10:58
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

co ty masz ustawione ?? chcesz widziec czerwone ludziki czy co ?? przeciez PB cie nie przepusci bo to czit
Z crackowanych serwerow nie da sie odroznic od normalnych w eye lecz prawie wszystkie pl serwery sa z crackowane

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 13:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Argi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

???

No co ty? żadnych cheatów nie ustawiałem. Wszystko na default, tylko ksywka i naprzód. Rozumiem co redskin, ale niczego takiego w ustawieniach nie mam.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 15:25
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

hmm wez sprawdz swoj plik cfg i zobacz czy jest takie cos jak ten multi/redsoldier i zmien z 1 na 0
Nie jest pewny czy to to bo juz nie gram w wolfa i nie spotkalem sie nigdy z takim problemem

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 20:38
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
[FPP]Saari
Niebieska Maskotka



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Krakoof sity

/me too ...

Martin nie jedz od razu kolegow nawet jesli chca grac z czerwonymi ludzikami
W CPMA np. jest to normalne wiec ktos sie moze nie znac - trzeba najpierw takiemu na spokojnie wytlumaczyc a nie od razu "no co ty przeciez to czit"

__________________
saari.deviantart.com

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 23-11-2002 21:23
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil [FPP]Saari Kliknij tutaj by wysłać e-maila do [FPP]Saari Znajdź więcej post'ów przez  [FPP]Saari Dodaj [FPP]Saari do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać [FPP]Saari prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
MAr-n
PROwokator



Zarejestrowany: Feb 2002
Lokalizacja: Brzeg

Saari nie zrozumialas mnie W cpma to nie czit usatwienie sobie forcemodelcolor na jaki sie chce , ale w rtcw takie rzeczy nie przejda przez PB jak tez inne kolorowy paki ze skinami. O to mi wlasnie chodzilo

__________________
You are not going to believe this story. But it is a true story, as true as I sit here writing it - as true as I will die in the morning.
Yes, this story ends with my end, with my death tomorrow

(c) Edgard Allan Poe - The Black Cat
(...)
Mój avatar pochodzi z gazety "NIE" z tematu "Czy w polsce będzie jeszcze tańsza wódka"

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2002 12:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil MAr-n Kliknij tutaj by wysłać e-maila do MAr-n Znajdź więcej post'ów przez  MAr-n Dodaj MAr-n do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać MAr-n prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Argi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

...

No dobra, ale gdzie to ustawić. W .cfg niczego takiego nie widzę. A jeżeli w konsoli, to jak?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 24-11-2002 12:40
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
spanzik
fear the newbie



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Wuwua

i wy jestescie quakerzy heh smiechu warte - redsoldier -> chodzi tu o skin axis! red , blue glomby hehe , team r , team b , team s heh a co ja wam bede gadau wy i tak czity widzicie hehe , a co do twojego problemu argi hmmm sproboj reinstall wolfa zrobic , bo to nie mozliwe raczej aby defaultowe skiny byly uszkodzone ;/ , druga sprawa moze osp zle zainstalowane , naprawde nie mam pojecia czemu tak sie dzieje poszukam czegos ale imho reinstall wydaje sie wskazany

pozdro

__________________
Newbie

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 21:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil spanzik Znajdź więcej post'ów przez  spanzik Dodaj spanzik do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać spanzik prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Argi
Guest



Zarejestrowany: Not Yet
Lokalizacja:

...

Reinstal był. Nie pomogło. Z osp może byc coś nie tak, bo na niektórych serwerach, oprócz tego f...lonego skina, pokazuje brak 3 plików. ale z tego co wiem, to są pliki ze starszych wersji osp.
Jak od początku zrobić instalkę osp?

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 26-11-2002 22:13
Znajdź więcej post'ów przez  Dodaj  do Listy Znajomych Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Swiety
Veteran (Ogre)



Zarejestrowany: Dec 2001
Lokalizacja: Łódź

Ta

Skasuj cały katalog Osp i wgraj do niego najnowsze osp 0.82
www.orangesmoothie.com
Pliki ze starszych wersji osp mogą czasami (zależy od serwera)
powodować krzaczenie się Wolfa

__________________
Swięty

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 27-11-2002 06:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Swiety Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Swiety Znajdź więcej post'ów przez  Swiety Dodaj Swiety do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Swiety prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 02:53.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
Oceń Dyskusje:

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest ON.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions