Edytuj swój profilRejestracja jest darmowaKalendarzZnajdź użytkownika
FAQ - pomocSzukajStrona główna
FPP BOARD > Gry > Urban Terror > Co chcielibyscie miec na Atmo?
W co gralbys na Atmosferze?
You do not have permission to vote on this poll.
chce grac w TDM, 15 48.39%
chce grac w TS, 14 45.16%
wszystko mi jedno... zagram w to co bedzie, 1 3.23%
przydalaby sie jakas inna rozgrywka! (napisz na boardzie co?). 1 3.23%
W sumie: 31 głosów 100%
 [Edycja ankiety (moderatorzy tylko)]
  Poprzedni Temat   Następny Temat
Autor
Temat    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

Co chcielibyscie miec na Atmo?

Atmosfera dziala wiec prosze o zamkniecie posta zwiazanego z jej ogloszeniam. Czas ustalic jej status...
Powiedzcie w co najbardziej chcielibyscie grac na Atmosferze. Jak narazie jest maly problem z TDM ale postaramy sie go usunac jak najszybciej. Do tego czasu bedzie dzialac TS.

Wybierzcie prosze to co Wam najlepiej odpowiada. Postaramy sie jak najlepiej dopasowac do wiekszosci graczy.

P.S. Ostatnio poszly pogloski, ze steruje pingiem na potrzeby swojego teamu

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Edytowane przez Chaos dnia 03-02-2002 o godz. 02:12

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 02:00
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Sniezek
Elite (Fiend)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Warszawa

Powiem ze chcialbym widziec TS na atmosferze....., pewnie wiekszosc klasowych graczy sie ze mna nie zgodzi , ale ja uwazam ze to TS jest najlepszym trybem gry dla Urban Terror

__________________
Panie, daj mi sile...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 10:21
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Sniezek Znajdź więcej post'ów przez  Sniezek Dodaj Sniezek do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Sniezek prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

chaos lukaj po statsy... tam tez to jest opisane =]
http://www.planetquake.com/aeons/aestats/

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 11:14
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-Yarecki
Old DeatH



Zarejestrowany: Oct 2001
Lokalizacja: Wro

ja kcem FFA!!!!!!

choć czasami trzeba dac looz totalny i wdupie mieć w co sie strzela - FFA ma ten plus, że wali sie we wszystko co chodzi, oprócz zegarków ;-)))) ajak stoi, to tysh mozna ;-)))

Y.

__________________
Sędzia: Co oskarżony ma na swoje usprawiedliwienie??!!!
Oskarżony: ...wwwwyyyssssooooookiii....ssądzieee.....
Sędzia: Wystarczy!!! Rozstrzelać!!!

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 11:18
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-Yarecki Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-Yarecki Znajdź więcej post'ów przez  -v3-Yarecki Dodaj -v3-Yarecki do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-Yarecki prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Post

ankieta jest zla... moja jest lepsza , bo jest mozliwosc "glosowania na inne typy" ... glosujcie u mnie!

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 11:25
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

Post

quote:
Napisane oryginalnie przez GuriaS
chaos lukaj po statsy... tam tez to jest opisane =]
http://www.planetquake.com/aeons/aestats/



Dzieki... Moze jakos ruszymy.
Ktos wczesniej poruszyl problrm konta shellowego. Konto shellowe to banal tyle tylko, ze trzeba je kupic

A co do mojego glosu. W sumie przeciuez i ja gram. Podoba mi sie zarowno jadedna jak i druga rozgrywka. Jednak moja ulubiona jest dalej TS. Mam juz na to rozwiazanie ale poczekamy co przyniesie ankieta w najblizszych dniach.

Guriasq przez Ciebie musze edytowac tego posta
"przydalaby sie jakas inna rozgrywka! (napisz na boardzie co?)" <--- czy to nie jest glosowanie na cos innego? Poza tym co siejesz zamieszanie jak i tak wiem dobrze ze chesz TDM

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 03-02-2002 12:28
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

quote:
Napisane oryginalnie przez Chaos

Guriasq przez Ciebie musze edytowac tego posta
"przydalaby sie jakas inna rozgrywka! (napisz na boardzie co?)" <--- czy to nie jest glosowanie na cos innego? Poza tym co siejesz zamieszanie jak i tak wiem dobrze ze chesz TDM



ja chce zeby mozna bylo votowac na typ rozgrywki, ale zeby standardem byl TDM =]

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 04-02-2002 16:42
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Duke
Warrior (Scrag)



Zarejestrowany: Aug 2001
Lokalizacja: Kraków

pop[ieram GuriaSa ale wolal bym jak standardowy tryp bylby CTF

__________________
duk3 of sYnthesis

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 10:13
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Duke Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Duke Znajdź więcej post'ów przez  Duke Dodaj Duke do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Duke prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
-v3-kiler
death warior



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: Nieznana

Ja tam glosuje na TS poniewaz tylko na 1 serwie (nie liczac Atmo bo na nie glosujemy) ze znosnym pingiem jest TS. Coolnet jest popularny do organizowania klanowek wiec , jezeli tam jest zajete to gdzie my mamy grac?
Nie wiem czy sie da , ale ja proponuje albo zrobic tak jak Guri proponuje ale podstawowe to TD =] , lub postawi na Atmo , jezeli sie da 2 serw z TDM

P.S. Radze wam nie udzielajcie sie na 4um q3 , chcialem promowac UT i ocena gwaltownie z 5 spadla mi do 2.6 , 3x1 tam dostalem a dobre checi mialem

__________________
Możemy mieć wiele osobowości ale śmierć jest tylko jedna.

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 06-02-2002 10:56
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil -v3-kiler Kliknij tutaj by wysłać e-maila do -v3-kiler Znajdź więcej post'ów przez  -v3-kiler Dodaj -v3-kiler do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać -v3-kiler prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Chaos
Grand Master of Disaster



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Podmrok

quote:
[i]P.S. Radze wam nie udzielajcie sie na 4um q3 , chcialem promowac UT i ocena gwaltownie z 5 spadla mi do 2.6 , 3x1 tam dostalem a dobre checi mialem [/B]


Ciesz sie Kilerq, ze Cie chca oceniac

A tak naprawde TS wygrywa miazdzaca iloscia glosow
TS bedzie glownym trybem gry. Niestety z dziwnych powodow TDM na Atmo dziala raz a potem trzeba recznie przestawic, wiec jak bede siedzial i sie nudzil to od czasu do czasu zmienie na TDF lub FFA

W przyszlosci postaramy sie o naprawienie bledu z TDM. Poczekajmy jednak do nowej czesci UT.

__________________
-v3-Chaos

I tak dni człowiecze są jak liść, co spada, i jak trawa, co usycha. Ty też odejdziesz w zapomnienie, jak ten kwiat, co upadł na murawę, jak wino, które rozlane wsiąka w ziemię...

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 07-02-2002 00:24
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil Chaos Kliknij tutaj by wysłać e-maila do Chaos Znajdź więcej post'ów przez  Chaos Dodaj Chaos do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać Chaos prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
roberf
Skilled (Knight)



Zarejestrowany: Jan 2002
Lokalizacja: Białystok

Dobrze by bylo aby gdzies w polsce byl dobry serwer TD, tam gdzie mozna wyladowac swoje emocjie a nie po jednym Head siedziec i z 3 min patrzec sie, a po kilku walic myszka o biorko a tak po 6 s pojawiasz sie i masz radosc caly czas.

__________________
ROBERF
Powracajacy z zasfiatow. (Mowilem ze wróce )

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 08-02-2002 22:36
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil roberf Kliknij tutaj by wysłać e-maila do roberf Znajdź więcej post'ów przez  roberf Dodaj roberf do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać roberf prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
GuriaS
Breathe



Zarejestrowany: Nov 2001
Lokalizacja: -_-

Re: Co chcielibyscie miec na Atmo?

quote:
Napisane oryginalnie przez Chaos
Atmosfera dziala wiec prosze o zamkniecie posta zwiazanego z jej ogloszeniam. Czas ustalic jej status...
Powiedzcie w co najbardziej chcielibyscie grac na Atmosferze. Jak narazie jest maly problem z TDM ale postaramy sie go usunac jak najszybciej. Do tego czasu bedzie dzialac TS.

Wybierzcie prosze to co Wam najlepiej odpowiada. Postaramy sie jak najlepiej dopasowac do wiekszosci graczy.

P.S. Ostatnio poszly pogloski, ze steruje pingiem na potrzeby swojego teamu



ja chcec 2.4!!! [+TDM ofkozz ]

__________________
Right here, right now

Zgłoś post do moderatora | IP: Zalogowane

Old Post 09-02-2002 00:01
Kliknij tutaj aby zobaczyć profil GuriaS Kliknij tutaj by wysłać e-maila do GuriaS Znajdź więcej post'ów przez  GuriaS Dodaj GuriaS do Listy Znajomych Kliknij tutaj aby wysłać GuriaS prywatną wiadomość  Edycja/Kasowanie Posta    Odpowiedź
Wszystkie czasy są EU (PL). Aktualna godzina 11:29.    Wyślij nową wiadomość    Wyślij Odpowiedź
Poprzedni Temat   Następny Temat
[ Pokaż wersje do druku | Wyślij tą stronę do przyjaciela! | Otrzymuj informacje o aktualizacji tego tematu ]

Szybkie wybieranie:
 

Reguły obowiązujące na boardzie:Kto może czytać board'a? Każdy zarejestrowany i niezarejetrowany użytkownik.
Kto może zakładać nowe tematy? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Kto może pisać odpowiedzi? Każdy zarejestrowany użytkownik.
Zmiany: Post'y mogą być edytowane i kasowane przez ich autorów.
Posty: kod HTML jest OFF. Uśmieszki są ON. vB code jest ON. [IMG] jest OFF.
 


Zajrzyj na F·P·P · N·E·W·S
po więcej news'ów ze świata gier FPP.

< Kontakt - f·p·p · b·o·a·r·d >

SERWISY
fpp.pl | avp.fpp.pl | avp.fpp.pl/ogl | bia.fpp.pl | bhd.fpp.pl | cgl.fpp.pl | chrome.fpp.pl | cs.fpp.pl
cod.fpp.pl | cz.fpp.pl | doom3.fpp.pl | duke.fpp.pl | ghostrecon.fpp.pl | halflife.fpp.pl halo.fpp.pl | j2k.fpp.pl
moh.fpp.pl | of.fpp.pl | swbf.fpp.pl | quake.fpp.pl | quake2.fpp.pl | quake3.fpp.pl | unreal.fpp.pl | redfaction.fpp.pl
sof.fpp.pl | rtcw.fpp.pl | tribes2.fpp.pl | bhd.fpp.pl

ZASOBY
news.fpp.pl | cgl.fpp.pl | battlenet.pl | gry-video.pl | g4ce.pl UrbanTerror.pl



board.fpp.pl
Podłącz nasz baner

© 2000 - 2004 fpp productions